Opinie o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GELLWE / FOODCARE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GELLWE / FOODCARE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Nik

Zdecydowanie nie polecam. Amosfera fatalna, brak szacunku do drugiego czlowieka. Pracownice z dłuższym stażem arogancko i pogardliwie odnoszą sie do nowych pracowników. Co jedna to mądrzejsza. No ale jak się ma tak anmbltną pracę. ...... Oczywiście są tez mile panie. Podzielam opinie innych . Z daleka omijać tą firmę.

Krzysztof
@Marzena

Pracowałem tam i faktycznie Mumia???? tak ja nazywali do czepiała się do wszystkiego i straszyła naganą za źle noszony czepek i to było śmieszne naprawdę, zakład jest stary a ta Pani jak wogule można ja tak nazwać chciałaby zrobić jakaś perełkę,przy tym upokarza ludzi, wstydziła by się swojego zachowania i miała by trochę szacunku przede wszystkim do starszych

Bye

Dobre produkty. Można było kiedyś zarobić. Stres. Presja. Absolutny brak szacunku do ludzi.

Heniutek
@Tomi

Zgadzam się z tą opinia. Nie szanuje się ludzi w tym zakładzie. Jak się w coś nie inwestuje tylko ścina koszty to długo nie pociągnie. Atmosfera jest fatalna w FoodCare, samozwańcze kierowniczki gonią i wydzierają się na pracownice i pracowników aby zwiększyć wydajność bo One mają władze to jest śmieszne, a same były kiedyś pakowaczkami... Kierownik zakładu(usunięte przez administratora)nic nie może załatwić bo nie ma władzy , sterują im inni . Nie ma pieniędzy na remonty maszyn i remonty zakładu, sypie sie zakład a dział kontroli jakości nawet nie wychodzi na hale bo i tak nic nie poradzi na to ????????????

Konsument Nowy wpis

Pisze tutaj opinie o tej kompanii nie jako pracownik, tylko konsument. Zakupiłam produkt tej firmy, na którym nie zostało umieszczone niezbędne dla mnie charakterystyki. Dlatego napisałam tam maila. Po kilku dniach dostałam odpowiedź, że wszystko co jest niezbędne według prawa polskiego jest na opakowaniu i kropka. A jeśli ty potrzebujesz więcej, to twój problem. Nie wiarygodnie! Uważam, że takie zachowanie pokazuje podejście do wszystkiego. Jeśli producent gotowy w taki sposób zachować się w stosunku do swojego klienta, który płaci swoje pieniądze, kupując ich produkty, ciężko sobie wyobrazić jak zachowują się w stosunku do pracowników. Poza tym, kilka razy dzwoniłam pod numer telefony, rozmieszczony na ich stronie. Nikt nie odbiera. Nie maja sekretarki? Od tego momentu żądny produkt pod marką GELLWE nie będzie przeze mnie zakupiony. Zdecydowanie zrobili złe wrażenie.

We Love Food Nowy wpis
@Konsument

Przypominam, że to portal do dzielenia się opiniami o pracy, a nie o produktach. Proszę nie szargać dobrego imienia firmy FoodCare bezpodstawnie.

Bye

Bogdan
@Bye

Prezes tej firmy pracowników produkcji ma za (usunięte przez administratora), zero szacunku do pracowników fizycznych,nawet na święta nie potrafi dać coś osoba pracującym na halach !!! Tylko pracownicy biurowi dostają dodatki, szkoda opisywać co się dzieje w tej firmie, nie polecę nikomu tego zakładu

Kudłaty
@Bogdan

Przecież te nagrody są z ZFS.Rumun po prostu (usunięte przez administratora) pracowników.Zero bonów na jakiekolwiek święta .I On myśli że ludzie się będą starać i trzymać tą firmę. Żaden nowy pracownik z Polski nie chce tu pracować. Zatrudniają murzynow i myślą że będzie ok.Zabieraja premię 200 zł brutto (śmiech ) i myślą że ludzie się będą starać. Takie zachowanie prowadzi do jeszcze większego zlewu i szukania sobie dużo lepszej firmy.

Maniek
@Bogdan

Nic nie szanuje Pan Prezes ludzi na produkcji, zero dodatków, płaca minimalna.Nawet na święta nie jest w stanie dać tym ludzia cos. Oczywiście pracownicy w biurowcach dostają benefity. Nie polecam tego zakładu

Tomi Nowy wpis
@Kudłaty

Za niedługo to wszystko się rozpadnie, ten zakład wygląda dobrze tylko zewnątrz w środku jest tragedia, ludzie którzy pracują jeszcze tzn Polacy naprawdę robią dobra robotę ale to nie jest dostrzegane i nie docenione przez Prezesa i za niedługo obudzi się z(usunięte przez administratora)jak nie będzie tych dobrych pracowników i sam sobie będzie pracował na produkcji... Myślę że każdy kto pracował w tym zakładzie ma zła opinie i nie poleci żadnej osobie tego (usunięte przez administratora).

Heniutek Nowy wpis
@Tomi

Kozik Harnas

Ciekaw jestem czy pracownicy z Filipin mają badania sanepidu.Trzebas to zgłosić do PIP. Według Mumii czepek ma , zakrywać uszy, zobaczymy co zrobi z Filipini bez badań. .

Move2
@Kozik Harnas

jakosc i środki zawsze są

Biola
@Move2

Jakie środki,jaka jakość.Toaleta dla facetów oblana dookoła moczem.Brak ręczników papierowych do wycierania rąk.Nowo zatrudnieni Fipilipi nie myją tak po wyjściu z toalety.Tu się mówi o Hacapie i innych przepisach a (usunięte przez administratora) pakują towar w ojszczanych rękach.Korytat, z produkcji na jadalnię jest zcharany ślina ludzi którzy tu przyjechali.Zarosnieci z wąsami ,bez czepków na brodzie pakują towar Śmiech na sali, a MUMIA będzie zwracać uwagę Polakom że mają czepek źle założony.WezTy sobie wielki rozmach i trzepnij się głową o ścianę.Usuwaj,usuwaj i tak to będę powielał.Kazde usunięcie drogo kosztuje Ja tak mogę bez końca.

Baltazar Gabka
@Biola

Masz rację.I jeszcze mają czelność mówić o premii, której przy Najemnikach nie da się osiągnąć .

Rimun
@Baltazar Gabka

Zachętą żeby dawać z siebie 100 pro ent.Bo góra ma dostać premię.Jak wam wydajność nie pasuje to zamknijcie ten bur00l.Moze Wieśniak zrozumie, że bez ludzi produkcji jest nikim.

Tedi
@Biola

Warunki higieny i pracy są okropne, ludzie ściągano z różnych krajów w których nie zamyka się toalety za sobą i nie myje rąk po skorzystaniu z niej, to jest przerażające że Ci ludzie pakują towar takimi rękoma!!!

Jaka atmosfera jest między działami w GELLWE / FOODCARE?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GELLWE / FOODCARE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Placek

Przykra prawda jest w tym zakładzie, oszczędzają na higienie i na wszystkich innych środkach czystości, w toaletach ciągle brak papieru ręcznikowego ,mydła.a w tym zakładzie jest produkowana ŻYWNOSC ! Która później spożywają setki tysięcy ludzi i gdzie w tym monecie jest DKJ !! Które mają (usunięte przez administratora) na wszystko .Tylko przed samymi audytami pokazują się i każą wszystko sprzątać i chować. Skandaliczne jest również że grzebią pod twoja nieobecnością po prywatnych szafkach a potem dziwota że wszystko ginie , taka kontrola powinna być wykonana przy pracowniku !!! A jeśli chodzi o nowych pracowników to naprawdę jest porażka, plują charkaja na podłogę i nie stosują się do jakich kolwiek zasad higieny

Natalia.

Szkoda ze nikt nie widzi jaka się dzieje atmosfera w tym zakładzie. Przez P.Natalke J Kierowniczka ponoc działu kontroli jakości! Która nie potrafi sama wyjść na hale i co kolwiek sprawdzić. Bo musi chodzić w obstawie. Nie wspominając że robi siebie nie wiadomo kogo i nie potrafi powiedzieć nawet " dzień dobry" brak kultury naprawdę

Olo
@Natalia.

(usunięte przez administratora).Beznadziejna atmosfera,brak zgrania,decyzję nie przemyślane.Brak odpowiedzialności za te durne decyzję.Psedo brygadzistki z wykształceniem zawodowym,które potrafią tylko drżeć ryja.Ludzie, (usunięte przez administratora)którymi się łatwo manipuluje.Musza być od niego głupi skoro się zgadzaja na jego warunki za tą samą place co wcześniej.

Łysa Koza

Możesz sobie usuwać ten wpis.Nic to nie da. Piszę prawdę o tobie i twoim zachowaniu.Jezeli zaczniesz się zachowywać jak człowiek odpuszczę.Przemysl to, ludzie są dobrzy i chcą trochę empatii wobec nich.Wystarczy się do nich uśmiechnąć,czasem pochwalić, czasem zwrócić uwagę.Jestesmy ludźmi,rozmawiajmy po ludzku, bez wyzwisk,(usunięte przez administratora)

Wiecie, czy GELLWE / FOODCARE udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Afrodyta

Czytam i nie dowierzam w końcu ktoś odważył się napisać coś na temat kontroli jakości robią co chcą tylko by nagany dawały że nikt się nie postawi zgłosi zachowanie do dyrektora albo właściciela zakładu chociaż jest jeden chłopak który parę miesięcy temu słyszałam jak szybko wyjaścił panią Katarzynę G. żeby najpierw sobie zrobiły porządek ze sobą a później czepiały się osób pracujących na produkcji tylko musiał się zniżyć do kultury osobistej pani Natalii J

Najsmiesznie jest kiedy zaczyna się okres audytów zewnętrznych,przez cały okres nic nie jest kontrolowane przez dział kontroli jakości.a dzień przed audytem pali im się (usunięte przez administratora) i próbują zrobic wszystko na raz nieszczedzac nikogo w tym zakładzie. Nie można nawet się napić w gorące dni bo jest zabronanie wszystkiego a człowiek ma zdechnąć Na jadalanii w czasie audytów nie wolno w szafach trzymać ,swojego posiłku ani na szatniach ,tak jak by miało to coś do tej kontroli co ma przyjść.

Nie pozdrawiam p.Natali Kierowniczka laboratek która nie jest kulturalna i nie ma szczacunku do ich pracowników. I zajmuje się tym co nie powinna wstawia nagany praktycznie za nic ,a sama niestosuje się do zasad panujących w firmie. Ta osoba swoim zachowaniem zniechęca ludzi do tego zakładu Nie dziwię sie ze nikt nie chce przychodzić do tej firmy jak panuje taka atmosfera.

Nik

Marzena
@Nik

Zgadzam się z powyższym. Najmniej szacunku do ludzi ma Pani Natalia. J. Wielka Pani kierowniczka działu kontroli!!!, krzyczy na ludzi jest wulgarna , chodzi i straszy nagana za byle co, okropny człowiek, wiele osób zwolniło się przez nią. Nie polecę tego zakładu nikomu...

@Marzena

Zgadzam się z Panią Marzena , dziwne ze jeszcze nikt nie zgłosił zachowania P.Natali wyżej, pracuje jeszcze w tej firmie ale ostatnie tygodnie bo atmosfera jest okropna. Trzymajcie sie od tego zakładu z daleka...

Krzysztof
@Marzena

Czy rozmowa kwalifikacyjna do GELLWE / FOODCARE odbywa się w siedzibie firmy?

Czy są przyjęcia na sezon?

Mariusz

Witam .dałem dziecku owsianke z gellwe i dziecko niemoglo jej otworzyć .niema zadnej nacietej kreski ani miejsca gdzie pociągnąć. Trudno bylo otworzyc ,gdy dziecko płakało .Dlaczego tak ciężko sie otwiera te owsianki ? Proszę o odniesienie sie do tego .

@Mariusz

Moze poprostu maszyna nie dociela

Ami10

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku PH (kanał nowoczesny)?

@Ami10

3 do 5tys

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Umowa o prace

Jakie są mocne strony pracodawcy GELLWE / FOODCARE?

Byłem tam

Mocne marki, a przynajmniej jedną... o więcej dobrego trudno.

Oojj

Minimalna płaca,maximum obowiązków, brak organizacji ,nie myśląca o pracownikach kadra dowodząca np:mistrzowie ,brygadziści nie mówiąc o wszystkich .Po prostu trzeba to przeżyć!!!!!!!!!!!!!!!!

Przyszly operator
@Oojj

Witam, czy macie umowe na 2600 od 2020 czy regulują Wam jakimiś dodatkami?

Swojak

Zawsze stawia na swoim i wygrywa

Jak teraz?

Drodzy jak WW zachowuje się podczas kwarantanny? Pracujecie? Macie wynagrodzenie postojowe? Są zwolnienia?

@Jak teraz?

Pracujemy caly czas

Robol

Może dodam coś o produkcji.Nie mam pojęcia jak tam wyżej jest pomimo że trochę już pracuję.Odniosę się tylko do produkcji,czyli do pracowników fizycznych.Jeżeli chodzi o finanse to uważam że nie jest kolorowo przede wszystkim jeśli chodzi o kobiety-pakowaczki.Szału nie ma,zresztą nigdy nie było.Odnośnie atmosfery to raczej nie ma się czego obawiać,ludzie są raczej przyjaźnie nastawieni i nie ma jakiegoś syfu.Jest jak na tak spory zakład w miarę fajna atmosfera.Więc tego nie trzeba się obawiać.Wiadomo że jak w każdej dużej firmie są pewne rygory których trzeba przestrzegać.Czystość,porządek i tym podobne.Wiadomo że nie jest to Amazon ale tragedii na pewno nie ma.Znam osoby które tam pracują już naprawdę bardzo długo,coś tam zawsze ponarzekają ale prawda jest taka że każdy zawsze na coś narzeka.Ale tak jak wyżej.Nie jest tak źle.Pozdrawiam.

Czy w GELLWE / FOODCARE jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Robol

Czasami tak,czasami nie.Zależy kto ma jaki problem.

Zostaw merytoryczną opinię o GELLWE / FOODCARE - Kraków

• Jak się pracuje w GELLWE / FOODCARE?

Zobacz opinie na temat firmy GELLWE / FOODCARE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GELLWE / FOODCARE?

GELLWE / FOODCARE