Opinie o Inpost w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inpost. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inpost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost w Poznań

Bez klasy

Poziom kierownictwa drastycznie spadł

@Bez klasy

Bo tylko ktoś kto chce za "śrubki" poczuć władzę i nie szanuje wkładu i zangażoeania ludzi traktując jak nic nie wartego śmiecia ten jeszcze pracuje ...

Pan

Zalosne wynagrodzenie na umowie zlecenie aż cale 25.20 brutto do tego magazyn w Robakowie szuka chyba (usunięte przez administratora) za taką stawkę oraz warunki pracy to tyle nie polecam tam iść bo99% to Ukraina i nie tylko . A ci co pracują w biurze(usunięte przez administratora) w żywe oczy byle żeby znalesc jakiegoś (usunięte przez administratora) . Natomiast 1 pań p.Weronika ma chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie to tyle

trafione

Dokładnie my pracujemypo 10-12 h on ma wolna, trafione dziwne ze tylko on jest tak traktowany i jaka on ma wiedze panie krystianie ? oj slabo jezeli to pan faktycznie pisal Wysłane z Iphona.

Czy firma Inpost udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czynny pracownik Nowy wpis

Nie. Nie udziela, nie ma wsparcia żadnego, żadnych dofinansowań do rozwoju, kursów, ewentualnie szkolenia wewnętrzne ale to tylko z procedur obowiązujących w firmie.

wojtek Nowy wpis
@Czynny pracownik

to pracujemy w dwóch różnych firmach, firma jest super atmosfera od miesiąca też okej ponieważ odszedł najbardziej toksyczny cżłowiek na świecie. Na szkoleniu ostatnio byłem trzy miesiące temu, a od mojego przewoźnika pożyczyłem kilka stówek bez problemu.

K.A. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Witam atmosfera i poziom pracy się poprawił odkąd odeszło kilka toksycznych osób! I nie szło tak od razu ? Teraz polecam robotę każdemu zdolnemu !!!! Super

Jaki dress code obowiązuje w Inpost?

Czynny pracownik Nowy wpis

Nie obowiązuje, poza magazynem. Wchodząc na magazyn wymagane są długie spodnie, zakrywające kostki, związane włosy w przypadku długich, obuwie bhp oraz kamizelka odblaskowa.

Pan

Hehe

Podjazdów i odbiorów coraz więcej a kurierów coraz mniej Krychol jest paniczem i nic nie dba o nas a najlepsze że jeden z kurierów był widziany na siłowni od rana zamiast w pracy pod Poznaniem

krychol
@Hehe

Pan Jakub jako niekwestionowany kurier ALFA, mający wiedzę , doświadczenie, umiejętności, wykształcenie posiada przywileje niespotykane nigdzie indziej jak : UMOWA O PRACĘ ! Jako pracodawca muszę mu zapewnić 26 dni urlopu , płatne każde świadczenie l4 , wolne za święto przypadające w weekend oraz za każdy dzień weekendowy przepracowany (gównie w grudniu również dzień wolny) . Tak wiem, że dba o swoje zdrowie i dlatego jest widziany na siłowni w dni pracujące jak i dni wolne. Każda pracująca osoba ma prawo do płatnego wypoczynku oraz opieki zdrowotnej. Jako zatroskany przewoźnik chętnie płacę moim kurierom za urlop oraz sam namawiam aby dbali o swoje zdrowi gdyż kiedy oni zarabiają to i ja zarabiam /oni nie zarabiają to i ja nie zarabiam. W moim interesie jest dbać o ich zdrowie, a Jakub jest tego najlepszym przykładem . Każdemu polecam takiego pracownika. Pozdrawiam Krychol

trafione

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inpost? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Emil

Inpost w Poznaniu Janikowska to tragedia kierownicza w zarządzaniu, papierosy, telefony, nie pilnują dostaw ciężarówek na czas, kurierzy muszą późno wyjeżdżać z paczkami a jeszcze inpostvoczekuje ze maja wrócić do 18:30, to jest jakaś tragedia w ich zarządzaniu,kurierzy powinni się postawić i załadować auto i nie wyjechać z magazynu może to by czegoś ich nauczyło, ksk twierdzi że palarnia zrobiona przy rampie jest dla kurierów natomiast same niebieskie kamizelki z niej korzystają, wg przepisów bhp przy rampie bramie załadunkowej nie może być palarni, tzn jakiego pojemnika postawionego i mówią na to palarnia. Bhp na magazynie to tragedia,śmieci walają się pod nogami,wózkowi nie znają przepisów bhp z udt jeżdżą beż klaksonów,pomiedzy ludźmi,wózki zostawione włączone beż operatora a to niedozwolone jest, no ale cała kadra kierownicza nie zna pojęcia jak powinno wyglądać bezpieczeństwo oni tylko widza błędy u kurierów. Żenada!

Praca w InPost jazda po paczkomatach całkiem przyjemna praca wiadomo trzeba trochę czasami (usunięte przez administratora) ale jak w każdej pracy. Największy problem to trafić na dobrego pracodawce bo większość przewoźników leci w (usunięte przez administratora) A najbardziej Pan przewoźnik co obsługuje paczkoamty w Gnieźnie Pan Piotr pracowałem u niego już jakiś czas temu i mogę śmiało powiedzieć że się cieszę że tak krótko to trwała największy(usunięte przez administratora)jakiego poznałem nigdy wypłat nie było na czas bo zawsze były jakieś problemy lub po prostu zapomniał(jak można zapomnieć dać wypłaty pracownikom!!!) Ale widzę że jest tutaj już dużo tematów na ten temat także kto może niech ucieka od niego jak najdalej bo jest pewne że prędzej czy później was oszuka!!! Dziwne że InPost wie że ma takiego przewoźnika a nic z tym nie robi

Leon nierób

Pracuje na paczkomatach juz 4 rok u Pana Piotra Gigluskiego nigdy nie bylo żadnych problemow z wyplatami itd nowe auto pod dom . Moze pracowałeś u orlen paczka ?

Bida

Jestem przewoźnikiem na pz3. To co sie dzieje to (usunięte przez administratora) Przyszedł nowy kierownik na wstępie chciał zmienić wszystko na lepsze, żebyśmy mniej pracowali a nie (usunięte przez administratora). Po pol roku sam nas zmusza grożąc garami żebyśmy jeździli całe dnie bo nam zabierze rejon. W moim zmienianiu przewoźnik ma pracownika który jeździ- oni wymagają żebym jako przewoźnik całe dnie siedział na oddziale i pomagał pracownikom ale nie dlatego ze nie dają rady tylko po to żeby oni dostali premie jako magazyn bo nie ogarniają roboty. Magazyn od października już lezy a jeszzcze peaku nie ma porażka. Zmuszają nas do pierwszych kołek na packzmatach o 2/3 w nocy a ostatnich o 18-20 i tutaj szczegół. (usunięte przez administratora). A to oni wyznaczają regulamin bo inaczej kara. Na pz3 kieras daje nam(usunięte przez administratora)za sprzątanie magazynu. To jest chore bo nic nie można z tym zrobić bo mamy podpisane jednostronne umowy z wekslem na pol bani.

serwisant

Jeżeli aplikowaliście na serwisanta i wpisaliście kwotę 4 kpln netto to nawet nie otworzą aplikacji

Jaxon

Firma InPost jak będzie brała kurierów z ulicy i nie kompetentnych i nie przeszkolonych takich jak np w Kiekrzu to popłynie jak Poczta Polska to klienci są dla waszej firmy wizerunkiem a nie kurier który ma odpowiedź jedna .... To nie jest moich obowiązkach .poprostu żenada i już jeden klient mniej ... pozdrawiam

ciekawski

Czy polecacie pracę jako Technik Serwisu? Niech ktoś napisze jak to wygląda, jakie jest auto służbowe, jakie godziny pracy, jakie wynagrodzenie? Bo z ogłoszenia za wiele nie wynika.

Henio

Paczka nie dotarła! Zamówiona na allegro, opłacona. Z aplikacji wnika, że jest w oddziale InPost w moim mieście. Po kontakcie z bok usłyszałem, że nie udzielą mi żadnych informacji. Brawo!

Nie polecam pracy w magazynie InPost Dąbrówka (usunięte przez administratora) z godzinami miałem pracować 8h a pracowałem po 4h i policzyli mi po 3h jakaś (usunięte przez administratora)

Bez klasy

Poziom kierownictwa drastycznie spadł

@Bez klasy

Jak się pracuje z ludźmi z Inpost?

Były

Nie ma ludzi niezastąpionych ale trudno czasem znaleźć kogoś lepszego ..

Mateusz

Wyobraź teraz sobie że tych paczek na ten paczkomat nr 1 jest 400 dziennie. Wyobrażasz sobie teraz dzwonienie do każdego i pytanie gdzie by sobie życzył? Dają do najbliższego który ma najwięcej wolnego miejsca. CO do reszty się zgadzam że lista paczkomatów do likwidacji powinna być wcześniej znana, tym bardziej na infolinii i te paczkomaty powinny być dużo wcześniej wyłączone wraz z informacją na nich o planowanym usunięciu

ivette
@Mateusz

Dzięki Mateusz za odpowiedź. Mogliby chociaż tym co mają aplikację wysłać pytanie w formie tekstowej, że w ciągu x czasu proszę okreslić do którego paczkomatu dostarczyć. Tak jak napisałam w komentarzu. Rozumiem że to dużo zamieszania, ale Inpost sam się przyczynił do tego. Gdybym chociaż miała szansę wiedzieć że paczkomat będzie nieczynny, to sama by wybrała inny który mi w miarę odpowiada. GO WORK - DLACZEGO USUWASZ MÓJ KOMENTARZ? Jakie zasady zostały niby naruszone? Inpost źle rozplanował wygaszanie paczkomatów w Poznaniu, opisałam dokładnie swój przypadek, bez przekleństw. Co to za dziwna cenzura opinii? Firmę Inpost oceniam teraz negatywnie. A paczkomat nr 1, o którym pisałam, nagle wyłączony z użytkowania, bez wcześniejszej informacji, co utrudniło mi życie, nadal stoi w tym samym miejscu co stał, żaden pracownik przy nim nic nie robi, nikt go nie zdemontował, tyle że nie podchodzą do niego już klienci odbierać paczek. To skoro go nie usunęli, dlaczego go tak nagle wyłączyli z użytkowania? To wkurza. Wkurza dezinformacja klienta na infolinii - pracownik infolinii informuje mnie że paczkomat wymaga modernizacji czy coś podobnego, a potem się dowiaduję z mediów, że jest na liście do zdemontowania. Wkurza też zastrzeganie sobie prawa do słowa paczkomat przez Inpost w taki niedorzeczny sposób. BĘDĘ PISAĆ KOLEJNE KOMENTARZE, JAK BĘDZIECIE JE BEZ PRZYCZYNY USUWAĆ. MIŁEJ PRACY ;( CHYBA NIE ROZUMIECIE PO CO SŁUŻĄ OPINIE. USUŃCIE KATEGORIĘ "KLIENT" W KOMENTARZACH, SKORO GŁOS KLIENTA SIĘ NA TEJ STRONIE NIE LICZY.

Hodowca milicjantów

to może ja napisze trochę prawdy a nawet może wiec jak trochę tej prawdy .Praca na paczkomatach nie jest złą pracą trzeb to polubić z panią z którą kiedy rozmawiałem na temat pracy powiedziała taka zdanie " Nie możemy odpowiadać za przewoźników bo są rożni " .A przepraszam kto zatrudnia przewoźników no chyba nie sąsiad firma na B .Co za problem weryfikować co jakiś czas dlaczego non stop maja rotacje wystarczy chcieć a nie gadać głupoty co my możemy. No zatrudniłem się u przewoźnika jeździłem cały miesiąc oczywiście jak piszą inni obiecywanie umowy i fury pieniędzy .Jeździłem po 14 -15 godzin i od maja czy czerwca nie zobaczyłem ani umowy ani pieniędzy. Prace zakończyłem po miesiącu bo auto uszkodzone zgłaszałem przewodzikowi odp " tak wiem " brak hamulca co 4 dni trzeba było płynu wlewać cały pojemnik oczywiście sam kupowałem i nie dostałem za to ani złotówki .Auto dostałem po U...C miałem za umycie i doprowadzenie go do łądu zwrot kosztów i dniówkę również nie dostałem .Zebrę dostałem bez Internetu zgłaszał to codziennie bez reakcji na koniec powiedział ze mam swój prywatny Internet z telefonu udostępnić na zebrę urządzenie firmowe .O paliwo trzeba było się prosić raz mi stanął pod paczkomatem to nagle sobie przypomniał i przelał kasę na paliwo .Dziwne podejście ale jak to pani z inpost powiedział my za to nic nie móżmy paranoja normalnie .Sprawa zgłoszona do PIP owy przewoźnik otrzymał karę pięć tysięcy złotych za utrudnianie kontroli oraz otrzyma lub otrzymał wkrótce kolejna karę duża wyższą .Poszkodowanych przez P. CH za nie otrzymanie umowy i wynagrodzenia proszeni są kontakt z w celu złożenia pozwu zbiorowego i spłatę w raz z odsetkami wynagrodzenia .Dziwne ze inpos trzyma takich przewoźników wszak fama później idzie za firma .Owego pana P.CH znają nawet w dpd jest znany na całego Gniezno i okolice a nawet już w poznaniu zaczyna fama o nim chodzic .Praca może fajna ale trzeba uważać bo inpost ma wywalone kto kogo zatrudnia i czy mu płaci czy nie .Także jak ktoś chce złożyć pozew zbiorowy zapraszam do kontaktu , a jak ktoś twierdzi ze to nie prawda zapraszam po papiery z PIP do wkładu oraz inne dowody posiadam zapisane na telefonie

Forest
@Hodowca milicjantów

Też pracowałem w okresie 06.2022 - 08.2022 brak umowy ubezpieczenia i wynagrodzenia (tłumaczenie przewoźnika księgowa ma urwanie głowy). Sprawa zgłoszona do PIP. Ktokolwiek zastanawia się nad zgłoszeniem sprawy, nie ma się czego obawiać, według obecnych przepisów (Nowy Ład) winny nielegalnego zatrudnienia jest tylko i wyłącznie pracodawca. Każde zgłoszenie takiej sprawy zmniejsza liczbę (usunięte przez administratora) w tym chorym kraju.

Daw2

Moja opinia jest prosta Zawsze można się dogadać jak się chce nie pasuje odejdź i nie marudź Co do pracy polecam Ludzie też spoko warto Kasa w miarę premie też Doszedłem na własną prośbę może wrócę jak będę gotowy polecam pracę w Inpost jest spoko choc emocje czasami biorą górę takie jest życie Wyrozumiałość kasa na czas Ogólnie spoko A te wpisy są bzdurami do tego co jest w rzeczywistości Człowiek czlowiek zawsze można się dogadać jak się chce z obu stron Tak jest w Inpost krotki staż ale było warto i polecam Pozdr Inpost ksk pz3

???
@Daw2

Skoro taka super praca i można się zawsze dogadać no i kasa spoko, to aż mnie zastanawia dlaczego odszedłeś

???
@Daw2

Skoro taka super firma i można się dogadać to dlaczego zrezygnowałeś? Bo dobrej pracy się nie zmienia

co
@Daw2

jakie premie?XDDDDDD zwrócisz stosowaną uwagę komuś "wyżej" i mimo dobrych wyników, zapierdalania i braku błędów premii już nie dostaniesz do końca pracy i podpisuję się tym z doświadczenia własnego i ludzi z tego projektu

SciemaDaw2
@???

Bo to ściema i tyle. Że niby pisze z KSK PZ3 i odszedł po krótkim stażu? Tam nikt nie odszedł: 3/4 Koordynatorów wyleciało, bo coś chcieli udowodnić. "Kolesiostwo" to temat tam powszechny. Garstka tych, którzy ciężko pracują na wszystkich i karierowicze. Ludzie z POZ przygarnięci, bo nikt Ich już tam nie chciał. Presja, praca po godzinach, odpowiedzialność większa niż Kierowników, regularny opier od Pani A. (która nie przebiera w słowach) i tłumaczenia przed oziębłym Panem J. Do tego znerwicowana Kier. A, w wiecznej menopauzie i kwiatostan B., myślący tylko o kieckach i przyjęciach. Rotacja na najwyższym poziomie, ludzie na magazynie ledwo pół roku wytrzymują. Kto może i cokolwiek innego znalazł, ucieka jak najdalej.

inpost

Jako były "kwiat" SrajPostu ostrzegam przed tym projektem. Dużo lepiej było mi, jak przeszedłem na Luxmeda w swoim czasie. Uciekajcie i szanujcie siebie. Chwila załamania nerwowego i wylatujecie, bo to przecież nie jest normalne, że chce się iść na papierosa po trudnym kliencie, a pomaga się na sali po 10h ps (usunięte przez administratora) Kraków! ż e n a d a

Decoteam

Jak sie wam pracuje z Panem J. O?

On
@Decoteam

Trudny charakter. Parę osób już odeszło z pracy, bo miało go serdecznie dosyć. Pan tabelka i do tego oszczędny na maxa

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost - Poznań

• Jak się pracuje w Inpost?

Zobacz opinie na temat firmy Inpost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inpost