Opinie o lex.pl - Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. w Warszawa

Czy przez wirusa macie jakieś przestoje, utrudnienia itp?

Karola

@Taka jedna a te redukcje to przez covid?

Odpowiedź
@Karola

Nie, tak po prostu. I to nie jest pierwsza taka akcja z dnia na dzień..

Co wchodzi w socjal Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.?

zenek

multisport, luxmed, owocowe wtorki, mobbing gratis (dział telesprzedaży Pawełek, Ela, Joanna wiedzą o czy mówię). Plus trkatowanie człowieka jak mięso armatnie, najtańszą siłę roboczą tępą, bezmózgą ,która nie ma myśleć tylko (usunięte przez administratora) i nie kwękać, zesię jest poddawanym presji psychicznej, której bardzo niebezpiecznie blisko do pozwu o mobbing.

Ktoś fajny

Nie polecam. Wyzysk, prymitywizm i brak szacunku do pracownika. A pieniądze gorsze niż na śmieciarza.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Na jakie wynagrodzenie mozna liczyc na stanowisku Manualny Tester Oprogramowania? Ktos cos wie?

Ano

2700 na początek na rękę po roku podwyżka 200zl

@Ano

netto czy brutto?

Żenada

Stanowczo odradzam udział w tej firmie w rekrutacji. W tym tygodniu wziąłem udział w rozmowie z jedną z kierowniczek oddziału w Lublinie. Od samego początku rozmowa była mało profesjonalna. Pani prowadząca chyba nie miała świadomości że różne osoby po różnych studiach czy umiejętnościach pojawiają się na rozmowach stwierdziła że lepiej byłoby zostać w tej dziedzinie.. W której się np skończyło studia. Merytorycznie nie wspomniała nic o warunkach jakie proponują itd dodatkowo podpuszczala z różnymi tekstami. Sorry z takim podejściem do was nikt nie przyjdzie do pracy. Odradzam to tylko strata czasuna rozmowy u nich

Opinia negatywna

Dodaj treść twojego wpisu Czy to są (usunięte przez administratora) uważajcie... Miesiąc temu zamówiłem i zapłaciłem książkę zam nr (usunięte przez administratora) i do dziś jej nie otrzymałem. Kupuję dużo książek ale nigdy u nich już nie kupie. Prawdopodobnie zamiast zapłaconej drogiej książki przysłali mi książkę dziecinną WYROBY - Olga Drenda. To (usunięte przez administratora) Pomimo, ze piszę mail są głusi. Ostrzegam Was przed oszustami!!!!!!! Zgłosiłem sprawę do organów ścigania... Zobaczymy... Jan Sikora

Podobnie jak pozostali nie otrzymałam informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji - znalazłam za to odnowione ogłoszenie na pracuj... Totalny brak szacunku dla człowieka i czasu, kosztów jakie ponosi na udział w rekrutacji..

Niestety, wiele firm jeszcze nie ma takiego zwyczaju wysyłania informacji zwrotnej. A jak wyglądała rozmowa o pracę? Napisz też proszę, o jakie stanowisko starałaś się w Wolters Kluwer.

Dziewczyna z działu HR, która prowadziła rekrutację wydawała się niekompetentna i źle przygotowana do rozmowy. I rzeczywiście (tak jak ktoś wcześniej napisał) nie daje informacji zwrotnej, choć wcześniej o tym zapewnia. Bardzo to słabe.

@Piotr

Piotr, bardzo często bywa tak, że należy przypomnieć się o feedback z rozmowy rekrutacyjnej. W wielu przypadkach dopiero po takim „ przypomnieniu” pracodawca bądź osoba z HR wysyła swoją decyzję wraz z jej uzasadnieniem. Myślę jednak, że nie warto całościowo oceniać firmy po braku decyzji zarządu choć fakt bywa to frustrujace i kojarzy się z brakiem szacunku wobec osoby, która była / jest zainteresowana pracą w danej firmie. Czy jednak ktoś kto już pracuje w Wolters Kluwer Polska, może ocenić tego pracodawcę i napisać coś więcej na jego temat?

awoj

Dziś zadzwoniła do mnie pani z tej firmy- pierwszy etap rekrutacji przez telefon. Odkąd szukam pracy byłam na kilkunastu już rozmowach rekrutacyjnych i już od dawna nikt nie rozmawiał ze mną w taki sposób- chamski i oceniający. Dla mnie to już świadczy o poziomie zarządzania ludźmi.

@awoj

Może nie bez powodu tych rozmów było kilkanaście? czasami warto się pochylić też nad sobą.

Ex-Employee

Nie polecam aplikować do WK. Firma która z dnia na dzień daje wypowiedzenie pracownikowi. Pierw wysyłają cię na zagraniczne wyjazdy służbowe, żeby zrobić pewnie pozytywne wrażenie na pracowniku jaki to super pracodawca, wypełniasz swoje cele biznesowo-rozwojowe na cały rok, a nagle dowiadujesz się że już tu nie pracujesz, gdyż jak to ciekawie określili: 'cięcia kosztów i zmiana modelu działania organizacji'. P.s w ostatnim czasie rotacja pracowników jest tam znacznie wyższa niż kiedyś, co dało się faktycznie zauważyć i zresztą też każdy to powie, kto tam pracuje/pracował. Pozdrawiam.

Ale to już było
@Ex-Employee

Niestety muszę się z tym zgodzić.

Dawid
@Ale to już było

Rotacja pracowników w firmie może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Czy Ty też miałaś podobne doświadczenia z pracodawca jak przedmówczyni? Napisz więcej informacji na temat zatrudnienia i wynagrodzenia, tak żeby przyszli pracownicy mogli sami zdecydować, czy chcą aplikować, czy nie.

Marcel

Podpowiecie coś o rekrutacji? Jak przebiega i czy trudno dostać się?

Katia

Pracowałam 2 lata. Kombinatorzy na maksa. Prowizję dostajesz jeżeli wypracujesz min. 80% planu sprzedaży, jeżeli nie - marna podstawa wysokości rozwoziciela pizzy (z całym szacunkiem do tej profesji). Managerowie "przestarzali", "zasiedzeni" bez krzty powiewu świeżości.., Niby mocna marka i echy oraz achy, niby taka forma pro-pracownicza. Błędy zamiatane pod dywan. Główny produkt - drogi! Pozostałe bardzo cinkie!

Były PH

Pracowałem tam dwa lata temu w sprzedaży pod (usunięte przez administratora)(ciekawe czy jeszcze pracuje). Niestety potwierdzę,że była to moja najgorsza praca w życiu wynikająca z postępowania z ludźmi. Jeśli płacisz kredyt i zależy Ci na bezpieczeństwie pracy to proponuje omijać szerokim łukiem. Za moich czasów było naprawdę źle,ale teraz widzę,że jest tragicznie. Jeden pozytyw to taki,że po tej pracy każda inna jest lepsza. (usunięte przez administratora)

Heilo

Chaos organizacyjny, a wręcz dezorganizacja. Poszczególne stanowiska wchodzą z kompetencjami w inne stanowiska. Czynności które można byłoby wykonać samodzielnie szybko i sprawnie, muszą być zlecane łańcuszkowo, a skuteczne załatwienie zadania trwa przez to strasznie długo. Większość produktów serwisów informacji prawnej jest nieaktualna i to nieaktualna w takim stopniu, że znając sytuację od wewnątrz korzystałbym wyłącznie z gołych aktów normatywnych - omijał bym komentarze i orzeczenia szerokim łukiem. Wszystkie narzędzia informatyczne do obsługi systemów prawnych pamiętają czasy Windows 95 i nie działają poprawnie. Na naprawę wszystkich błędów w aplikacjach, żeby móc pracować czeka się strasznie długo i można się jej nie doczekać. Autorzy, z którymi współpracuje firma często piszą pod jednym, dwoma lub więcej pseudonimami, a w ostateczności okazuje się że ekspert z prawa cywilnego pracuje też jako ekspert z prawa rodzinnego, prawa energetycznego czy prawa informatycznego co pozostawia niesmak i niepokój. Firma zbiła renomę, gdyż była monopolistą w dostarczaniu internetowego systemu obsługi prawnej - lexa, obecnie żeruje na zdobytej wcześniej opinii, a do profesjonalizmu w chwili obecnej jest jej bardzo daleko. Liczy się sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż, nic może nie działać, produkt może być słaby i nieaktualny, aby go tylko sprzedać.

Dawid
@Heilo

W każdej firmie sprzedaż produktów jest celem priorytetowym. Oczywiście powinna iść za tym także jakość. Czy jako doświadczony pracownik mógłbyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia? Czy pracodawca dodaje do wynagrodzenia bonusy w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? To ważny aspekt zatrudnienia dla osób szukających pracy. Warto zajrzeć na stronę firmy http://www.kariera.wolterskluwer.pl/oferty-pracy gdzie jest dużo informacji dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową.

Stracony czas na rekrutację po której było trzeba przypominać się, aby otrzymać obiecaną na początku informację zwrotną. Firma robi dobre początkowe wrażenie,które szybko mija. Nie polecam .

Patryk

Firma słaba, nie bede się rozwodził. Nie polecam pracy w dziale obsługi klienta (usunięte przez administratora) Na szczęście pracowałem krótko.

Weronika

@Mika, nie jesteś zadowolona z atmosfery w pracy i relacji z przełożonymi. Myślisz, że można by je poprawić? Czy kontakty ze współpracownikami są dobre? Jesteś z nich zadowolona? Czy w firmie można liczyć na premie lub szkolenia? Pracodawca oferuje pakiet socjalny? Dodaj więcej informacji dotyczących zatrudnienia. Na stronie http://www.kariera.wolterskluwer.pl/oferty-pracy jest dużo ogłoszeń o pracę w różnych lokalizacjach. Jest też strefa studenta gdzie znajduje się oferta trzy miesięcznego stażu w dziale Business Intelligence.

Witek

Czasami takie trzęsienie ziemi w firmie ma na celu poprawę pracy i atmosferę!

Mika
@Witek

Atmosferę by poprawiła gdyby wywalono z hukiem kilku nieudolnych kierowników i dyrektorków

Weronika

@ANonim, zwalnianie doświadczonych pracowników, którzy są filarem firmy, jest cokolwiek dziwne. Z reguły pierwsze do zwolnienia są osoby bez doświadczenia pracujące krótko w firmie. Według Ciebie podwyżek nie będzie, a czy firma zapewnia bonusy takie jak szkolenia lub pakiet socjalny? Atmosfera i relacje z współpracownikami Ci odpowiadają, to ważny i motywujący aspekt pracy. Piszesz, że są nowe ogłoszenia o pracę. Czy pracownicy znowu są przyjmowani do firmy?

Andrju
@Weronika

Czy Wolters Kluwer nie ma aktualnie żadnych nowych ofert pracy? Trochę zasmuciły mnie wpisy na forum, bardzo różne i zupełnie nie wiem co myśleć o firmie?

taki jeden
@Andrju

A co tu myśleć. Na pewno trzymać się z daleka. Dopóki nie zmieni się zarząd nic się nie zmieni. A nawet jak się zmieni i głównym zostanie taka chuda czarna to będzie tylko gorzej ;) Chyba że idziesz do HRu pracować to co innego - tam Ci będzie jak w bajce.

taki jeden
@Weronika

Cokolwiek dziwne? Ależ to jest bez żadnej logiki :) Klucz zwolnień był banalnie prosty - lubię/nie lubię/wchodził w d.../nie wchodził. Wyniki, zaangażowanie bez znaczenia. Mierny ale wierny to chyba najlepiej oddawało to co się działo. Są ogłoszenia bo tak jak ktoś napisał - ludzie sami odchodzą bo dość mają chorej atmosfery (i chodzi o wszystkie działy).

Zostaw merytoryczną opinię o Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.
1.7/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Przyokopowa 33
    01-208 Warszawa

Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.