Grupa ENEVA

Opinie o Grupa ENEVA

Rozczarowany 2016-05-27 14:22:46
Witam Chciałbym napisać o firmie, a dokładniej o jednej z działalności grupy Eneva, tj. Energetyka. Firma oferuje pierwszą umowę na 3 miesiące, potem na czas określony. Jako KPI zajmowałem się zadaniami, które realizowali podwykonawcy. I tu się wszystko zaczyna. (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) W ciągu 6 miesięcy miałem 3 nowych przełożonych. Przychodzą na chwilę, po czym pojawiają się nowi. Jeśli chodzi o kasę, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa, bo (usunięte przez administratora) , więc o podwyżkach można pomarzyć. Jest to korporacja i wszyscy są excelami. Nowy Pan dyrektor wpadł, zredukował personel. (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)
MARTEL 2016-06-22 22:44:57
Miasto 2016-09-11 11:50:46
Jak najbardziej są różnice, między dużym miastem a miasteczkiem, wioską jest różnica do 30% w zarobkach.
tris 2016-09-11 14:36:40
@Mnożnik z tego, co wiem to generalne warunki zatrudnienia są podobne. Może jest kwestia wysokości premii, ale to też nie ma związku z miastem, a z indywidualnymi pracownikami
Zostaw swoją opinię o Grupa ENEVA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa ENEVA