Opinie o Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności?

Gość Nowy wpis

Pewnie likwidacja i dalej pod innym szyldem to samo.......

Gość Nowy wpis

Pewnie likwidacja i dalej pod innym szyldem to samo.......

Likwidacja

Szczerze nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Każdy wcześniej czy później zostanie oszukany. Najlepszy opis firmy to: bałagan, oszustwa, naciąganie ludzi, chamstwo. Stracone nerwy przez tych ludzi są nie do opisania. Radzę trzymać się z daleka.

Edyta

@Mateusz, zostałeś oszukany przez firmę? W jaki sposób? Firma jest niewypłacalna? Być może to chwilowe opóźnienia? Daj znać czy sytuacja rozstała rozwiązana. W firmie z pewnością można to wyjaśnić, najlepiej osobiście. Jeżeli chodzi o znalezienie kontaktu do firmy to masz go podanego na stronie internetowej.

Mateusz

Czy ktoś wie gdzie można w ogóle znaleźć jakiś zarząd tej fikcyjne firmy?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Oszukana

Tez zostalam oszukana. Nie wyplacil mi ten oszust za maj i czerwiec. Zablokowal karte paliwowa musislam jezdzic na swoj koszt aby zebrac tablice bo grozil mi ze bede musiala zaplacic za nie. Odeslalam caly towar . Brak wynagrodzenia , nie odbiera tel. OSZUSTWO!!!!

Mateusz
@Oszukana

Też zostałem oszukany!!!! Co innego mówią co innego robią...

były kierownik

Drogi Stefanie, czy na pewno rozliczyłeś się z całego towaru? W umowie masz prawo do braków itp jednak obrażasz wszystkich w koło zamiast wziąć odpowiedzialność za własne działania. Wyzywasz anonimowo bo tak jest najłatwiej. A jak nazwiesz osobę która bierze cudzą własność i potem jej nie oddaje. Masakrą jest sytuacja w której handlowiec nie zwraca towaru i oczekuje oklasków. Znajdź firmę, która pozwala na stratę w wysokości kilku tysięcy złotych i będzie to tolerować.

nauczyciel

Witam, jestem nauczycielem w szkole podstawowej. Uczeń zagubił kod do tablic szkolnych, które kupił pod koniec ubiegłego miesiąca. Przedstawiciel który był nie zostawił numeru telefonu. Jak mogę uzyskać kod aby odblokować płytę? Będę wdzięczna za pomoc.

były pracownik2015
@nauczyciel

Proszę napisać przez zakładkę kontakt na stronie www.ewidu.pl link poniżej http://www.ewidu.pl/kontakt.html w ciągu jednego dnia roboczego powinna być odpowiedź w treści należy podać maila i numer telefonu

Asia

Nie polecam! Jak nie wyrobisz ich normy to wylatujesz. Wyzysk ludzi dla własnych celów i w dodatku pięknie kłamią. Jak chcesz pracować zadzwoń do Warszawy i sprawdź nikt nie odbiera. Zarobić to chce tylko Widu i pan Marek!!!

karola001
@Asia

Witaj Asia. Czy Ciebie też tam oszukano?

Asia
@karola001

Tak oszukano mnie. Nie polecam tej firmy. A Marek to kłamca i oszust. Nie liczy się z ludzmi. Odradzam

zuza
@Asia

szczerze nie polecam wykorzystywanie a na koniec jak chcesz odejsc to pożegnaj sie z wypłata

stocznia

wydaje mi się @987 że na chwilę obecna nie masz takiego problemu, bo nie szukają specjalisty do spraw organizacji szkoleń. Ja kiedyś widziałam ciekawą ofertę na przedstawiciela - koordynatora sprzedaży, ale to było juz dobre pół roku wcześniej ...

kandydat poznan

Menia ja mysle, ze w takich branzach to przed sezonem zawsze sa dodatkowe nabory. A nabory to wiem, ze latwiej dac ogloszenie w calej Polsce niz w jednym lub kilku regionach. A czy ktoś wie o co chodzi ze szkoleniami? Czy to tez dla szkol, dyretorow lub nauczycieli czy jakis inny temat? Prosze o info jak ktos cos wie

wydra telepatyczna

a ogólnie rzecz biorąc to taka sprzedaż tablic szkolnych to wogóle jest opłacalne zajęcie? ile mniej więcej w Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności można miesięcznie na rękę zarobić i czy dużo można tego sprzedać? jestem sprzedawczynią która lubi wyzwania i innowacje ale musze one być opłacalne

Alf

Stefan co Ci chodzi? Czy trzeba używać własnego auta? Może jesteś słabym handlowcem i dlatego łatwiej jest Ci narzekać niż wziąć się do roboty i robić wyniki? Daj znać na priv.

stefan1

Dziadostwo,wyzysk za grosze z dobijaniem swojego auta

Oszukany pracownik
@stefan1

Patologia!!! Mi kazano rozdawać te tablice i wiadomo że dużo dzieci przed wakacjami Ci nie odda tego i dostałem pismo ze mam się rozliczyć z tych sztuk i że jestem zwolniony a ten łysy bałwan nawet nie umiał powiedzieć że zwalniają pracownika tłumaczył się że wysłanie pisma wszystko wyjaśnia... Podczas pracy nie widziało się nikogo wszystko dostarczane kurierem przekazywane bez liczenia potem wychodziły braki to mają pretensje do handlowca!!!! Masakra!!!

melvit

Witam.Czy może ktoś napisać coś konkretnego?Czy ten samochód po okresie próbnym to nie fikcja??Czy ktoś kiedyś go dostał?Jak wygląda współpraca z firmą?Jak z wypłatami?Terminowe?Czy trudno jest zrealizować plan 100%? Pozdrawiam

Anglia the best

JUDI, ja pracowałem rok temu. Jeśli chodzi o zarobki to kasa o której piszesz jest możliwa ja miałem nawet więcej. Jednak polecam Anglię. Praca pod londynem 8 godzin przez 6 dni w tygodniu a zarobki w funtach. Jeśli chodzi o teren to ja pracowałem na 7 powiatach i było ok. Inni mieli miasta większe lub mniejsze i dało się zarobić. To co ważne to był czas na normalne życie bo zaczynasz rano i wracasz do domu o normalnej porze do domu. Nauczyciele zwykle też normalni i pozytywnie nastawieni. Choć i TRUDNI ( nie będę przeklinał ) też się zdarzają. Jeśli nie lubisz codziennych kontktów z ludźmi to nie zaczynaj. Anglia the best!!!

JUDI

Byłam na rozmowie i mam mieszane uczucia... Zarobki na poziomie 1800zł - 2000zł netto to już ok, tylko pytanie czy na każdym terenie można te normy wyrobić, bo środowisko jedno drugiemu nie jest równe... Czy ktoś kto pracuje może się wypowiedzieć jak to faktycznie wygląda?

JUDI

czesiaczesia

Witaj ononon, Ja wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Weszłam na to forum aby dowiedzieć się więcej jednak nic ponad informacje z rozmowy tu nie widzę. Jednak to czego się dowiedziałam to, że praca jest całoroczna. Są różne pomoce dydaktyczne dla szkół podstawowych oraz dla innych typów szkół. Jak skończysz swój teren z jednym produktem to zaczynasz drugi lub inny kanał dystrybucji. Nie dopytałam o jakie chodzi jednak z kontekstu wywnioskowałam, że chodzi o przedszkola, gimnazja i średnie. Szczegółów dokładnie nie znam.

ononon

A jak wygląda stałość zatrudnienia? Praca stała na cały rok czy tylko kilka miesięcy, objeździć teren i już?

Michał jak szukasz pracy w tym Wydawnictwie to wyślij swoje cv na adres kariera@ewidu.pl Tylko czy ty szukacz pracy czy piszesz aby pisać w ramach walki z nudą. Ktoś kto szuka pracy wysyła cv i chodzi na rozmowy a nie raz na 2 tygodnie dodaje wpis na stronie jednego z tysięcy możliwych pracodawców i pisze o potrzebie czasu wolnego. Pozdrawiam Michała!

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności
2.2/5 Na podstawie 33 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042