Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności

Opinie o Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności

aaa 2013-12-11 20:08:53
Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do Wydawnictwa.
Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat Wydawnictwa?
supcsup11 2013-12-31 12:23:18
Witam.
Ogólnie jest nieźle, ludzie bardzo mili, ale sprzedaż nie od nas do końca zależy. Będzie mniejsza lub większa w zależnościo od momentu w roku szkolnym. U mnie była na poziomie - 20 procent
edward 2014-03-10 17:18:18
ale jakieś konkrety? da się zarobić jako PH ? co z narzędziami(auto, paliwo, telefon)
klaudia 2014-03-14 13:56:47
Paliwo na poziomie minimum, samochód własny, dźwigania co niemiara, telefon i koszty użytkowania we własnym zakresie, wizytówek brak a sprzedaż taka sobie. Materiały z założenia niezłe, ale wykonanie gorsze.
kandydat 2014-03-19 06:02:00
Klaudia
O co chodzi z paliwem?
Byłem na rozmowie i podobno jest karta paliwowa.
Podobno są limity na karcie i możliwość samochodu służbowego.
ppp 2014-03-21 22:27:45
Paliwo na poziomie minimum tzn ile? Ile się tam zarabia, na jakich zasadach, jaka umowa? Może wypowiedziałby sie ktoś to tam pracował lub pracuje?
Bo sprzedaż taka sobie to chyba zależy od pracownika a nie od firmy?
ph 2014-03-28 20:24:11
Ja pracuje od 2 miesięcy i dodatek paliwowy to część stała i część zależna od sprzedaży z ubiegłego tygodnia. Dodatek jest rozliczany tygodniowo. Mi starcza, a nawet trochę jestem do przodu. Mam umowę zlecenie. Jak ktoś szuka pracy biurowej to odradzam. W ciągu dnia odwiedzam kilka szkół i ok 15-16 zawsze jestem w domu.
Mała 2014-06-02 13:38:25
Praca nie jest zbyt ciezka. Jak napisal ph jpraca polega ns sprzedazy w szkolach wiec trzbea wstawac wczesniej, ale za to tez konczy sie prace wczesniej. Auto wlasne ale za dibra sprzedaz mozna dostac firmowe. Ja dostalam karte paliwowa i ogolnie do paliwa nie doplacam. Telefn we wlasnym zakresie. Umowa zlecenie. Co do sprzedazy to produkt maja niezly, wiec ak sie ma dobre gadane to sa sie wyciagnac 2000-2500 miesiecznie.
LoLo 2014-06-02 17:52:17
jak sprzedaż w szkołach to co z wakacjami? nie zarabiasz?
mirek 2014-08-04 11:51:26
czy ktoś coś wie o wymaganiach na kierownika?
jurek 2014-08-04 11:52:03
W wakacje masz możliwość przejścia na inny produkt, który nie jest sprzedawany w szkołach lub przerwa wakacyjna.
zorro 2014-08-04 20:01:10
ODPOWIEM KRÓTKO : NIE.
aaania 2014-08-08 12:05:43
Witam, dostałam zaproszenie na rozmowę na kierownika w przyszłym tygodniu. Czy ktoś może podpowiedzieć czego można się spodziewać na rozmowie? Czy ktos może się podzielić doswiadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i ile jest etapów?
były pracownik 2014-08-22 13:14:08
Michał jak szukasz pracy w tym Wydawnictwie to wyślij swoje cv na adres kariera@ewidu.pl Tylko czy ty szukacz pracy czy piszesz aby pisać w ramach walki z nudą. Ktoś kto szuka pracy wysyła cv i chodzi na rozmowy a nie raz na 2 tygodnie dodaje wpis na stronie jednego z tysięcy możliwych pracodawców i pisze o potrzebie czasu wolnego. Pozdrawiam Michała!
zorro 2014-08-22 15:49:03
ale po co mam coś dłużej odpowiadać, odpoczywaj jak chcesz odpoczywać i tyle w temacie.a jak chcesz , to idź spróbuj i sam się podziel opinią.
ononon 2014-08-26 20:43:46
A jak wygląda stałość zatrudnienia? Praca stała na cały rok czy tylko kilka miesięcy, objeździć teren i już?
czesiaczesia 2014-08-27 18:25:03
Witaj ononon,
Ja wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Weszłam na to forum aby dowiedzieć się więcej jednak nic ponad informacje z rozmowy tu nie widzę. Jednak to czego się dowiedziałam to, że praca jest całoroczna. Są różne pomoce dydaktyczne dla szkół podstawowych oraz dla innych typów szkół. Jak skończysz swój teren z jednym produktem to zaczynasz drugi lub inny kanał dystrybucji. Nie dopytałam o jakie chodzi jednak z kontekstu wywnioskowałam, że chodzi o przedszkola, gimnazja i średnie. Szczegółów dokładnie nie znam.
JUDI 2014-11-13 11:15:08
Byłam na rozmowie i mam mieszane uczucia... Zarobki na poziomie 1800zł - 2000zł netto to już ok, tylko pytanie czy na każdym terenie można te normy wyrobić, bo środowisko jedno drugiemu nie jest równe... Czy ktoś kto pracuje może się wypowiedzieć jak to faktycznie wygląda?
JUDI 2014-11-13 11:15:40
Anglia the best 2014-11-19 08:10:22
JUDI, ja pracowałem rok temu. Jeśli chodzi o zarobki to kasa o której piszesz jest możliwa ja miałem nawet więcej. Jednak polecam Anglię. Praca pod londynem 8 godzin przez 6 dni w tygodniu a zarobki w funtach. Jeśli chodzi o teren to ja pracowałem na 7 powiatach i było ok. Inni mieli miasta większe lub mniejsze i dało się zarobić. To co ważne to był czas na normalne życie bo zaczynasz rano i wracasz do domu o normalnej porze do domu. Nauczyciele zwykle też normalni i pozytywnie nastawieni. Choć i TRUDNI ( nie będę przeklinał ) też się zdarzają. Jeśli nie lubisz codziennych kontktów z ludźmi to nie zaczynaj. Anglia the best!!!
melvit 2014-11-26 21:00:55
Witam.Czy może ktoś napisać coś konkretnego?Czy ten samochód po okresie próbnym to nie fikcja??Czy ktoś kiedyś go dostał?Jak wygląda współpraca z firmą?Jak z wypłatami?Terminowe?Czy trudno jest zrealizować plan 100%?
Pozdrawiam
stefan1 2015-01-12 17:51:21
Dziadostwo,wyzysk za grosze z dobijaniem swojego auta
Alf 2015-01-13 01:56:35
Stefan co Ci chodzi? Czy trzeba używać własnego auta? Może jesteś słabym handlowcem i dlatego łatwiej jest Ci narzekać niż wziąć się do roboty i robić wyniki? Daj znać na priv.
wydra telepatyczna 2015-02-19 19:15:20
a ogólnie rzecz biorąc to taka sprzedaż tablic szkolnych to wogóle jest opłacalne zajęcie? ile mniej więcej w Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności można miesięcznie na rękę zarobić i czy dużo można tego sprzedać? jestem sprzedawczynią która lubi wyzwania i innowacje ale musze one być opłacalne
kandydat poznan 2015-08-19 21:53:00
Menia ja mysle, ze w takich branzach to przed sezonem zawsze sa dodatkowe nabory. A nabory to wiem, ze latwiej dac ogloszenie w calej Polsce niz w jednym lub kilku regionach. A czy ktoś wie o co chodzi ze szkoleniami? Czy to tez dla szkol, dyretorow lub nauczycieli czy jakis inny temat? Prosze o info jak ktos cos wie
stocznia 2016-05-07 17:19:03
wydaje mi się @987 że na chwilę obecna nie masz takiego problemu, bo nie szukają specjalisty do spraw organizacji szkoleń. Ja kiedyś widziałam ciekawą ofertę na przedstawiciela - koordynatora sprzedaży, ale to było juz dobre pół roku wcześniej ...
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności