Opinie o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w Warszawa

Janusz dr.

Witam Skarbnica Narodowa nie ma nic wspólnego z Narodem jest to grupa oszustów, która wciska temu co kupi jedną monetę, następne rzekomo zamawiane t.zn. odebranie e-maila to już u nich zamówienie - wysyłają później żądają zapłaty bo minęło 7 dni. Nawet jak nie otrzymałeś to i tak chcą zapłaty. A jak nie to wysyłają do windykacji, - teraz przysyła mi jakieś biuro informacje o windykacji ale nawet nie ma ma potwierdzenia mojego zamówienia oraz tego co otrzymałem. Trzeba uważać z oszustami - nie wiem czy taki proceder nie powinien być karalny. Partie kłócą się o posadę rzecznika praw obywatelskich a my obywatele musimy się sami bronić przed oszustami którzy w ramach kruczków prawnych regulaminów niedomówień oszukują setki ludzi. GDZIE JEST NAS RZECZNIK - MY MU PŁACIMY> MOŻE NIE POWYWOŁYWAĆ RZECZNIKA TO ZAOSZCZĘDZI TROCH KASY

Mariusz
@Janusz dr.

To zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ! Po reklamie zamowilem Mikolaja za zero zlotych. Dorzucilem cos tam ekstra. Teraz nie dosc ze rozbili moje zamowienie na dwa osobne, pisza aby zaplacic za Kopernika 9 zlotych hah dodatkowo wysylaja jakies rzeczy ktorych ja nie zamawialem. Wystarczy rzucic okiem na kapital firmy 50 000 zlotych to jest zart przeciez. Podlalali nazwe na zaufana i teraz naciagaja ludzi. Zwykli (usunięte przez administratora) !!!!

Pracuję w Skarbnicy Narodowej kilkanaście lat. Niezmiennie panuje w firmie bardzo dobra atmosfera, przyjazna i otwarta na rozwój pracowników. Niezwykle ciekawa branża numizmatyczna!

Roman
@Marcin

Ja w innej sprawie, ale do Pana, jako przedstawiciela firmy. Chodzi mi o pracę w Biurze Obsługi Klienta. Czy wymagane jest doświadczenie w telefonicznej obsłudze i jakich cech szukacie w kandydacie? Miło, gdybym też wiedział, z jakich szkoleń można na początku, zaraz po zatrudnieniu skorzystać, by być, jak najlepiej przygotowanym do pracy?

Stefan

Pracuję na słuchawce i przymierzam się do wzięcia udziału w naborze na stanowisko doradcy w biurze telefonicznej obsługi klienta. 4200 zł brutto + UoP i możliwość pracy hybrydowej. Ile dni w tygodniu można więc pracować z domu i czy to opcja dla każdego zatrudnionego, czy też dopiero po wdrożeniu?

Wiolka
@Szymon

A początkowo jak zaczyna się pracę we firmie to sprzęt wysyłają pocztą czy samemu trzeba go odebrać z miejsca pracy? Bo jeszcze spotkałam się kiedyś z praktyką, że pracownik sam kupuje wszystko na fakturę, a firma oddaje kasę. I jestem ciekawa jak to tutaj wygląda.

Marysia

Czyli okres wdrożenia w obowiązki to 5 dni, potem możliwość pracy hybrydowej, właśnie chciałam zobaczyć jak to wygląda, bo znalazłam ofertę dla Doradcy w Biurze Telefonicznej Obsługi Klienta i jest tam taka informacja. Podstawa sprzed roku to 4200 zł, mieliście teraz w styczniu jakieś podwyżki?

Krzysztof Nowy wpis
@Marysia

Szanowna Pani, w trakcie okresu próbnego (do 3 miesiący) oczekujemy obecności pracownika w biurze przez 5 dni w tygodniu. Po tym czasie możliwa jest praca hybrydowa. Zmiany w wynagrodzeniach pracowników zależą od osiąganych przez nich wyników. Staramy się, by podwyżki były regularne. Ponadto oferujemy też szereg benefitów (bezpłatnie lub w formie dofinansowania). Zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy.

Zuzka Nowy wpis
@Krzysztof

Też właśnie znalazłam tą ofertę i jestem ciekawa czy nadal macie zapotrzebowanie na ten wakat. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to proponowana umowa o pracę, czy jest ona już od pierwszego dnia czy na okresie próbnym preferujecie inny jej rodzaj? Dopytam jeszcze odnośnie tej hybrydy. Ile po okresie próbnym można pracować dni w domu, licząc w skali miesiąca?

Beatlemarek

Przed zakupem medalu zadałem Skarbnicy Narodowej czy jest płatność Blikiem. Przy realizacji zamówienia okazało się, że takiej możliwości nie ma. Co więcej straszą mnie, że wyślą zamówienie za pobraniem no co nie było i nie ma mojej zgody. Zwykłe, ordynarne (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Beatlemarek Nowy wpis
@Beatlemarek

Z nerwów zrobiłem błąd, przepraszam. Powinno być zadałem Skarbnicy Narodowej pytanie czy jest możliwość płatności Blikiem. Odpowiedzieli, że tak.

Krzysztof Nowy wpis
@Beatlemarek

Szanowny Panie, jak najbardziej istnieje możliwość płatności BLIK za zamówienia w Skarbnicy Narodowej. Może Pan to zrobić: 1. wybierając płatność elektroniczną podczas składania zamówienia przez naszą stronę internetową, 2. po odebraniu przesyłki - link do płatności wysyłamy w wiadomościach mailowych, 3. przy odbiorze przesyłki (jeśli wybierze Pan pobranie) - należy wtedy poinformować kuriera o płatności BLIK. Jest nam bardzo przykro, że nastąpiło nieporozumienie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta: https://www.skarbnicanarodowa.pl/kontakt Chętnie Panu pomożemy.

Szymon

Bardzo profesjonalna, kilkuetapowa rozmowa kwalifikacyjna. MIałem przyjść na kilka miesięcy, dziś mija mi 5 lat.

Niedawno szukali doradcy w biurze telefonicznej obsługi klienta. Z obowiązków to aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę. Mam doświadczenie w takiej pracy więc to byłaby posada idealne dla mnie. Wiadomo czy będą jeszcze przyjmować do obsługi klienta? Proponowana hybryda pozwala wybrać sobie dni w których pracuje się zdalnie?

Tomasz

Prosimy śledzić informacje o rekrutacjach. W początowym okresie wdrożenia oczekujemy od pracowniów obecności pięć dni w tygodniu. Po tym okresie jest możliwa praca hybrydowa.

Firma Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Doradca w Biurze Telefonicznej Obsługi Klienta. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Paulina
@Anna

Hej, mogę wiedzieć co tam robisz? Fajnie byłoby wiedzieć, które stanowisko tak polecasz, albo chociaż dział. Ile tam jest działów w ogóle i osób, ciężko się odnaleźć czy raczej kameralnie?

Dzień dobry. NIe wprowadzamy w błąd i nie składamy zamówień w imieniu klientów. Po prostu sprzedajemy pojedyńcze monety i medale oraz całe kolekcje. Informacje o tym, czy dany mnumizmat jest częścią kolekcji są zawsze wyeksponowane. Zachęcam do sprawdzenia na naszej stronie. Jeśli omyłkowo zamówił Pan medal z kolekcji, a chciał jedynie pojedyńczy produkt, przysługuje Panu możliwość zwrotu. Podkreślamy, że płatność za numizmtay jest wymagana dopiero po otrzymaniu monety lub medalu. Prosimy również o kulturę wypowiedzi i powstrzymanie sie od insynuacji. W przypadku pytań, prosimy o kontak z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Roman
@Marcin

Jak dużo osób pracuje w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

Cześć, ponad 80 osób.

@Stefan

Praca hybrydowa u nas to dwa dni w biurze, trzy w domu. Oczywiście można przychodzić częściej niż dwa dni w tygodniu. Praca hybrydowa jest dla pracowniczek i pracowników już po wdrożeniu.

Larysa
@Szymon

Ok super. Na te dni pracy w domu to jaki sprzęt dostaje pracownik od firmy?

@Larysa

Oczywiście, to zależy od stanowiska i rodzaju wykonywanej pracy. Jeśli to możliwe pracownicy korzystają w domu z tego samego sprzętu, co w pracy.

Wiolka

Janusz dr.

@Janusz dr.

Po pierwsze Pan kłamie, bo nigdy u nas żaden Janusz nie pracował. Po drugie, nie ukrywamy że jesteśmy prywatną firmą, częścią międzynarodowej grupy Samlerhuset, dystrybutora monet, właściciela Mennicy Norweskiej, która wybija medal Pokojowej nagrody Nobla. Przy zamawianiu monet i medal wyraźnie piszemy, czy jest to pojedynczy produkt czy kolekcja. W kilku miejscach, w sposób widoczny dla czytających. Pana opinia, określająca nas jako "oszustów" została skierowana do prokuratury jako przestępstwo.

Janusz dr
@Szymon

1. nie kłamię mam z Wami długą korespondencję, w której nie udowodniliście, że składałem zamówienia a przysyłaliście monety teoretycznie z możliwością zwrotu w ciągu 7 dni a jak nie zdążyłem zwrócić to musiałem Wam zapłacić bo inaczej windykacja 2. upominacie się o zapłatę za coś co nie otrzymałem - to już jawne (usunięte przez administratora). Czekam aby w sądzie to wszystko wykazać 3. Poczytajcie opinie na Wasz temat w internecie - tysiące ludzi ma ten sam problem z Wami co ja. Oni wszyscy są oszukani. Zastanawiam się czy nie skrzyknąć ludzi i nie zrobić pozwu zbiorowego. Z poważaniem

Wojtek
@Janusz dr

Szanowny Panie, dlaczego podpisuje się Pan jako pracownik Skarbnicy Narodowej, jeśli nigdy Pan tam nie pracował?

@Janusz dr

Szanowny Panie, zachęcamy do kontaktu z BIurem Obsługi Klienta, by wyjaśnić sytuację. Zależy nam na dobrych opiniach wśród klientów, popełniamy błędy, ale nigdy nikogo nie zamierzaliśmy oszukać. Bardzo rzadko, ale jednak zdarzają się sytuacje, że przesyłka nie dochodzi. Jeśli Klient nam tego nie zgłasza, możemy zakładać, że otrzymał przesyłkę. najprawdopodobniej tak było w Pana przypadku. PS Publikując opinię zaznaczył Pan opcję "pracownik", rozumiem, że przez pomyłkę. Prosimy o kontakt pod numerem: 801 811 800 i zgłoszenie sprawy. Poprzez Nick nie jesteśmy w stanie zweryfikować Pana słów.

Bartek
@Janusz dr.

Janusz, ja zamawiam przesyłki od Skarbnicy od lat i nigdy nie było problemu. Może Poczta nie dostarczyła Twojej przesyłki, a Ty tego nie zgłosiłeś.

Tess
@Janusz dr.

Wielokrotnie kupowałam monety i medale, ale nigdy nie kazano mi płacić za coś, czego nie zamawiałam. Nie byłam zmuszana do kontynuowania kolekcji. Nieprawdą jest także, że firma przesyła niezamówione produkty. Trzeba pop prostu uważnie czytać to, co zostało napisane nawet dużymi literami.

Jarosław
@Tess

No i super ze sprostowałaś tą opinię. Przecież nawet jakby coś przesłali to nikt nie zmusi klienta do zapłacenia i można po prostu nie przyjąć przesyłki. Często zamawiasz takie monety? Cenowo jak to wygląda?

@Bartek

Jak ja coś wysyłam i nie dojdzie to z dokumentem wysyłki idę do firmy przez którą wysłałem. Proste. Wytłumacz mi z czym miałby klient iść na pocztę ???????? może to trudne ale spróbuj pomyśleć pozdrawiam jd

@Janusz dr

Zgadzam mam ten sam problem pozdr jd

@Szymon

Ma Pan rację źle odznaczyłem, wstydziłbym się tego, że pracowałem w "SN" nadużywacie słowa narodowa pozdr jd

Katarzyna
@@Janusz dr

To w końcu autentycznie Pan tu pracował czy o co tu chodzi?

Mariusz

zbyszyc

Nie przysyłają ale nękają przypomnieniami o zapłacenie. Piszą że coś wysłali mimo iż nie zamawiane. Lekceważą oświadczenia o zerwanie kontaktu. Reklama jest tak napisana aby nabić w butelkę. Marność.

@zbyszyc

Szanowny Panie, jeśli nie dotarła do Pana przesyłka prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: bok@skarbnicanarodowa.pl , wówczas będziemy mogli ją anulować.

Stefan

Z jakiego to względu jeszcze dwa tygodnie temu można było słać cv w odpowiedzi na ogłoszenie, dotyczące pracy dla doradcy w biurze telefonicznej obsługi klienta? Na ile stawka 4200 zł brutto odpowiada charakterowi i ilości obowiązków?

AB

Bardzo dobra atmosfera pracy.

Łucja
@AB

Pracodawca jakiś wpływ na tą atmosferę ma? Można się z szefostwem zawsze dogadać? Organizują wam jakieś integracje albo coś tego typu? :)

Była pracowniczka

Firma rzetelna, dobra lokalizacja, fajny zespół. Pakiet medyczny, kasa na czas, bonusy. Polecam, gdyby nie przeprowadzka - nadal bym pracowała.

Elon

Najlepsza firma w jakiej pracowałem a doświadczenie mam duże :). Skarbnica Narodowa bardzo dba o work life balance co dla mnie jest dużym plusem :).

Najlepszy pracodawca ever!!! Nigdzie nigdy nie spotkałem tak dobrej atmosfery w pracy. Dbanie o pracownika na każdym szczeblu.

Pracuję w Skarbnicy od wielu lat. Cenię koleżeńską atmosferę, chęć niesienia pomocy oraz szanowanie prywatnego czasu pracowników. Firma bada satysfakcje klientów i wprowadza po tych badaniach zmiany.

Na medalion czekałem dwa miesiące mimo iż dokonałem przelewu odrazu po zamówieniu do tej pory wysyłają mi fakturę za medalion

Jak się pracuje z ludźmi z Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

Atmosfera jest super, poza tym kulturalne i koleżeńskie relacje. Wyjazdy integracyjne, wycieczki, wspólny sport i wyjścia do teatru. Większość osób pracuje tu po kilka lat, a niektórzy od początku istnienia Skarbnicy.

Łucja
@Tomek

To fajnie, że macie organizowane takie aktywności. A często takie rzeczy się zdarzają?

Paulina
@Tomek

A gdzie przeważnie jedziecie na takie wycieczki?

@Paulina

Czasem blisko Warszawy, czasem inne miasta. Odkrywamy wspólnie Polskę.

Katarzyna
@Tomek

Brzmi fajnie, a jak często się odbywają?

Marian B.

Serdecznie polecam skarbnicę narodową. To firma, w której zysk nie jest najważniejszy. Tutaj na pierwszym miejscu jest troska o naród, który jest wszakże patronem tej skarbnicy. Firma swoimi licznymi akcjami rozdawania bezpłatnych medali umacnia jedność narodową i w ten sposób wypełnia swą charytatywną, dobroczynną misję. Medale te rozbudzają w narodzie uczucia wzajemnej miłości, przyjaźni i szacunku. Niesamowicie cenię takie gesty, i uważam, że działalność skarbnicy narodowej jest niezwykle cenna. To po prostu rzetelna instytucja charytatywna działająca bezinteresownie ku chwale narodu. Nigdy nikogo z tegoż narodu nie (usunięte przez administratora) bo byłoby to przecież samobójstwo. Doceniam. Polecam!

Marian

Gorrąco polecam skarbnicę narodową. To firma, w której zysk nie jest najważniejszy. Tutaj na pierwszym miejscu jest troska o naród, który jest wszakże patronem tej skarbnicy. Firma swoimi licznymi akcjami rozdawania bezpłatnych medali umacnia jedność narodową i w ten sposób wypełnia swą charytatywną, dobroczynną misję. Medale te rozbudzają w narodzie uczucia wzajemnej miłości, przyjaźni i szacunku. Niesamowicie cenię takie gesty, i uważam, że działalność skarbnicy narodowej jest niezwykle cenna. To po prostu rzetelna instytucja charytatywna działająca bezinteresownie ku chwale narodu. Polecam!

Ada

Nie polecam. Kiedys tak. Teraz nie

Zostaw merytoryczną opinię o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 19
    00-854 Warszawa

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.