MPGK STARGARD

Stargard Szczeciński

Opinie o MPGK STARGARD

anonim 2011-07-05 19:21:07
Czy tu trzeba coś opiniować wystarczy wjechać na bazę ZOM-u syf bród smród i ubustwo. Z okien biura widać ale dla nich to normalne.A my co przyjeżdzamy i oddajemy elektrosmieci musimy to czuć.
jura 2013-08-25 12:46:28
A COS FACET MYSLAL MYSLISZ ZE TO FABRYKA CZEKOLADY JEDZ TO nIEMIEC I TAM ZOBACZ DOPIERO JAK JEST W TAKICH FIRMACH DUZO BYS SIE ZDZIWIL POZDRAWIAM
pracownik 2016-01-13 19:48:29
pracuje tam taki wysoki rudzielec ( nikt go nie lubi i śmierdzi od niego ciągle piwskiem oraz na zwolnienia chodzi ) podobno jest już na wylocie tak więc będzie wolne miejsce pracy .
ANNA 2016-01-13 20:49:11
Potwierdzam wcześniejszą opinie że ten rudzielec prawdopodobnie jeszcze parę tygodni i wylatuje ( jedno zwolnienie lekarskie i juz powrotu do nas niema )
wit 2016-04-24 12:04:42
słuchajcie, czy ładnie to tak pisać na forum takie rzeczy, osobiście też wiele rzeczy można by było zmienić, ale nie trąbię na lewo i prawo... pewne rzeczy zatrzymuje się dla siebie, bo szarga się dobre imie pracodawcy
Kamerun 2016-10-24 18:03:46
Kiedyś pracowałem w tej firmie i nie rozumiem irytacji ludzi jest jak jest i tak ma być.
Zostaw swoją opinię o MPGK STARGARD - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPGK STARGARD