Opinie o Rovita w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rovita. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rovita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rovita w Kielce

Wojtek Nowy wpis

Firma działa tylko na terenie Kielc ?

Raban Nowy wpis

jak nie prowadzą, jak prowadzą :) Chyba, że oferty pojawiły się niedawno. Szukają doradców handlowych, gdzie oferty są dość konkurencyjne. Wydaje mi się, że prowizja ma szansę tutaj osiągać wysoki próg :)

hurtownik Nowy wpis

Witam, szukam pracy w takiej firmie jak Rovita. Chętnie zatrudnił bym sie przy pracy w ich e-hurtowni, a konkretnie przy kompletowaniu towaru do zamówień - czy ktoś z pracujących opowie jak to dokładnie funkcjonuje w tej firmie, bo pracowałem w podobnych ale wiadomo, ze wszędzie jest inaczej. Jakie są wymagania, jaki wymiar pracy i czy dużo mają zamówień?

wszystko zalezy od trasy i jakich masz klientow ja uwazam ze praca dobra w 2010r. bylo dobrze krecilo sie jakos kasa 2500-3200 na reke ale w tym roku to padaczka ze sprzedaza to i kasa mniejsza teraz to max 2500

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rovita? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

witam [...] możecie uściślić jakie są w FIRMIE zarobki na stanowisku PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO [oczywiście przedział], jakie narzędzia pracy [samochód], czy założenia/targety są do wykonania, czy też maksymalnie wystrzelone w kosmos? - oczywiście prosiłabym o aktualne dane z 2011 roku. Gorąco pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)

an

Witam, Ja prace w Rovicie polecam, pracowałem tam 3 lata i nie mogę złego slowa powiedziec. Pracowałem w oddziale w Tarnowie, ludzie super pieniadze spoko, ogolnie wszytsko ok. Prace zmienilem bo byla szansa na awans ale na swoje miejsce polecilem kolege, pracuje tam do dzis, tez sobie chwali. pozdrawiam

czytajac wasze opinie mam wrazenie ze wam ludzie w zyciu nie wyszlo i wylewacie swoje zale sorry!!!!!!! ale pracuje tu juz ponad rok i chcialbym dluzej bo uwazam ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma a trzeba zaraze docenic to co sie ma!! mi gsp nie przeszkadza w niczym a bynajmniej nie ma mi nikt nic do zarzucenia a zarobki uwazam ze sa dobre!! pozdr wszystkich narzekajacych:D hehe

kuraputa

80 gr za kilometr po godzinach

niedoszly pracownik

To ja też dorzucę swoje 5 groszy. Tylko startowałem na stanowisko przedstawiciela handlowego. A bylo tak. Przeczytalem ogloszenie o pracę w firmie Rovita S.A. i wysłałem aplikację. Po jakimś czasie zadzwonił do mnie regionalny dyrektor d/s obslugi klienta Pan [usunięte przez moderatora] Przeprowadził ze mną rozmowę telefoniczną i umówiliśmy się na następny dzień na rozmowę w cztery oczy. Spotkaliśmy się, porozmawialiśmy, powiedział mi, że mam tą pracę, że już organizuje mi auto służbowe, telefon, palmtop i zgłasza to kadrowej, że będzie nowy pracownik. Kazal mi jeszcze tylko zrobić badania sanepidowskie i wniosek o niekaralność, plus badania od lekarza medycyny pracy. Oczywiście wszystko załatwiłem (cały koszt wyniósł mnie 130+50+40= 220 zl). Dzwonię do Pana [usunięte przez moderatora] i co? Cisza. Dzwoniłem tydzień czasu do niego po kilka razy dziennie. Niestety nie udało mi się z nim porozmawiać. Któregoś dnia przypadkiem odebrał telefon. Jak mu się przedstawiłem to był troszkę speszony i szybko powiedział, że jest zajęty, ale za godzinę zadzwoni. Niestety nie zadzwonił i już przez następne kilka dni nie odebrał ode mnie telefonu. I co powiecie na to? Człowiek nie miał odwagi powiedzieć, że nie mam tej pracy. Zrobił mnie na szaro, wydałem bezsensownie pieniądze, a tymi zaświadczeniami to mogę sobie teraz buty wytrzeć. No ale ta historia obrazuje, że jest to niepoważna firma i niepoważni kierownicy w niej pracują. UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ I PANA DYREKTORA [usunięte przez moderatora]

50 gr za km to nie jest duzo, wiadomo ze firma nie bedzie placila za wszystko nawet za weekendy kiedy sie nie pracuje, jakie maja samochody w tej firmie ?? pikoczento czy cos bardziej odbiegajacego od jezdzacej trumny?

Witam, Ośmielę się nie zgodzić z tą opinią. Wiem, że jeżli się dobrze pracuje można zarobić niezłe pieniądze. Gps nie jest żadną przeszkodą, płaci się tylko za jazdy w weekendy. Polecam.

pracaowalem tam w 2007r. [usunięte przez moderatora]a taka ze dramat!!!!!gps w samochodach, 50gr za kazdy kilometr jazdy prywatnej, limit na telefon 50 zl, ogolnie duzo roboty a kasa porazka!!!!!staraja sie dziubac premie na kazdym kroku!!ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rovita - Kielce

Rovita