Opinie o VIMEX S.A. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VIMEX S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIMEX S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMEX S.A. w Piaseczno

judasz

Rekrutacja, jak rekrutacja. Nie ma w tym nic podchwytliwego. Po prostu wyślij CV i może się odezwą do Ciebie.

Adam78

Pracuje już rok i dalej jestem zatrudniony na umowę zlecenie. Wiem, że inni mają już dawno stałą umowę. Nie wiem, jak zacząć z pracodawcą taką rozmowę, bo to stresujące dla mnie.

Aga

Spotkania integracyjne to niegłupi pomysł. Zawsze można lepiej poznać pracowników i później atmosfera w pracy jest mnie napięta. Można powiedzieć Panu Prezesowi, żeby faktycznie pomyślał.

klakier

Są osoby, które pracują tu długo i są już związane z firmą. Nowym ciężej się zaadaptować do starszej załogi. Zarząd VIMEXU powinien pomyśleć o jakiś spotkaniach integracyjnych dla pracowników. Nawet raz na pół roku

abc

Najlepsza firma w Radomiu , opinie pracowników są coraz lepsze- to dobra zmiana. Oby tak dalej ! Aż przyjemnie czytać,że nastąpił tak pozytywny zwrot.

Doniu

Nie ma na co narzekać, narobić się trzeba dość dużo ale masz dobrą umowę i wiesz na co pracujesz.

student

Praca na zbrojarni jest wymagająca , trzeba mieć trochę siły. Jednak jak dobrze pracujesz to nie ma problemu z dostosowaniem grafiku , tak aby można jednocześnie studiować zaocznie.

Wójt

Po restrukturyzacji , wiele się zmieniło. Firma ciągnie do przodu , rozwija się. Ciągle rekrutują na nowe stanowiska. Potrafią docenić ciężką pracę załogi.

tymek

Ja to chętnie znalazłbym zatrudnienie jako pracownik biurowy. Oczekują doświadczenia, ale dobrze, że mogą się załapać osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Taka firma jest otwarta.

biały

Rekrutują na różne stanowiska. Jeżeli się dostaniesz do pracy , to oferują przyuczenie . Jeśli chce Ci się pracować , to masz pracę i nie masz problemów.

Stanlej

Praca jest ciężka , ale jak dobrze pracujesz to potrafią Cię docenić.

GoGal

Powiem tak - chce pracować i zarobić - Vimex jest ok. Jak chcesz siedzieć i nic nie robić to raczej nie firma, dla Ciebie bo nikt za Ciebie roboty nie będzie robił. z drugiej strony nie jest tak, że 8 godzin się biega i nie ma czasu na nic... jak ktoś potrafi rozłożyć pracę w czasie i współpracować na pewno będzie z pracy w Vimexie zadowolony.

kurd

Rynek się zmienił i takie firmy jak Vimex które odpowiednio wcześnie zrozumiały, że pracownika należy szanować i uczciwie opłacać będą wygrane. Sporo rekrutacji obecnie jest prowadzonych zapraszam na zbrojownie praca wcale nie aż taka ciężka jak się nauczycie i poznacie pewne triki, a dobrze idzie zarobić.

JerzyW

Praca jak praca, plusem jest ,że jak studiujesz zaocznie to nie ma problemu żeby grafiki poprzestawiać abyś zdążył na zjazd. Poza tym to praca ciężka, ale jest ok .

MuniekR

Praca w zbrojarni nie jest dla mięczaków. Można się jednak wiele nauczyć i zostać docenionym.

flip

Regularne wypłaty. Nie trzeba się prosić o pieniądze. Podejście przełożonych do pracowników bardzo dobre. Atmosfera w pracy jest ok. Stale poszukują pracowników, bo stawiają na rozwój firmy.

Pako

Pracodawca godny polecenia. Mało jest takich na naszym rynku. Jako jedni z niewielu dają umowy od pracę. Pozytywnie oceniam pracę w tej firmie i atmosferę. Na pewno w najbliższym czasie nie zrezygnuje z pracy, bo zmieniają się cały czas na lepsze.

LC

Praca ok. Nigdy nie miałem problemów z pracodawcom. Nie ma czasu za obijanie się, ale przecież płacą za pracę, a nie za leżenie i myślenie o niebieskich migdałach. Zapewniają dobre warunki studentom.

EmilianG

Dowiedziałem się, ze firma przeszła restrukturyzację i te zmiany wyszły im tylko na lepsze. Teraz warunki pracy są dużo lepsze i pojawia się też więcej miejsc pracy.

Matilo33

To , ze firma się rozwija jest bardzo dobre bo skoro osób na tym korzysta. Słyszałem że co chwile pojawiają się w firmie jakieś szkolenia dla ludzi. To dobrze że chcą szkolić swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o VIMEX S.A. - Piaseczno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMEX S.A.?

Kandydaci do pracy w VIMEX S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMEX S.A.
3.9/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Puławska 45B lok. 15
    05-500 Piaseczno