NAMIX Sebastian Zielski

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NAMIX Sebastian Zielski

Szukam nowego zajęcia i gdzieś trafiłam na firmę oraz ofertę (usunięte przez administratora) dla pracownika biurowo-magazynowego. Chciałabym, aby ktoś napisał mi, czy skoro pracuje się to też na magazynie, to trzeba w ramach obowiązków np. nosić ciężkie rzeczy, przenosić, rozładowywać jakieś pudła? Czy raczej jest to praca na zasadzie skanowania, sprawdzania co jest a czego nie ma.

Zadowolona klientka

Dawno nie spotkała się z tak profesjonalną obsługą. Pani Aneta idealnie dobrała namiot do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

klient Nowy wpis
@Zadowolona klientka

Zgadzam się. Dawno nie spotkałam się z firmą , która tak uchyla się od rozpatrzenia zgłąszanych rekalmacji! Absurd! NIE POLECAM!!!!!!

Teresa Nowy wpis

Zdarza się czasem, że są wolne wakaty na pracownika administracyjno-biurowego? Byłabym chętna, a widziałam ofertę kiedyś. Praca fizyczna u mnie odpada niestety. Co tam dokładnie trzeba robić?

Dorota Nowy wpis

A może ktoś powiedzieć więcej o stanowisku Dyrektor Handlowy w sklepie internetowym?? Jaka jest kasa na takiej posadzie? Ile zarabia taki dyrektor stałej pensji i ile ma jakiejś premii miesięcznej? Rekrutowali kogoś jakiś czas temu w sieci, no ale minęło trochę czasu i ciekawa jestem, czy kasa jakoś urosła. Wiecie coś?

Firma NAMIX Sebastian Zielski prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik Magazynu Magazynier / Operator Wózka Widłowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Dziękuję za profesjonalne doradztwo i obsługę. Towar 100% sprawny. Bardzo dobre wykonanie, więc mam nadzieje, że posłuży dobrych parę lat.

Ben

Polecam firmę w 100%

NIE POLECAM. Zamowilsmy namiot magazynowy letni ale z plandeka caloroczna,która po miesiącu użytkowania zaczęła się rwać. Nie uwzględnili reklamacji skaladajac na niewłaściwe użytkowanie ,gdzie plandeka PVC 500g (taka jak w naczepach samochodych)jest wytrzymała na warunki atmosferyczne. Prawdopodobnie przysłali nam plandekę o PE 240 g i stąd w tak szybkim tempie uległa zniszczeniu. Na plandece nie ma oznaczenia jaka to plandeka. I nawet nie chcieli sprawdzić czy nie doszło do pomylki,a kontakt z tą firmą w sprawie reklamacji tylko przez meila. Żenada

Nie polecam. Mają gdzieś załatwienie reklamacji.(usunięte przez administratora) Dodzwonić się graniczy z cudem

Niezadowolony klient

Nie polecam !!! Przy zamówieniu namiotu byłem zapewniony że w ciągu 48 godzin będzie dostarczony po tygodniu dzwonię i się okazuje że nie wysłali. Zamowilem drugi raz i już mija 2 miesiące i nic nie przysłali.

@Niezadowolony klient

Dzień dobry prosze o skontaktowanie się z nami na emeil: info@namix.pl podanie imienia i nazwiska na które było składane zamówienie. Jestesmy przekonani że rozwiążemy najszybciej Pana/Pani sprawę.

Kibic

Byłem umówiony na rozmowę, facet był na miejscu ale nie raczyl nawet do mnie wyjść, po 30 minutach znudzenia stwierdziłem że nie ma sensu czekać. Brak szacunku, mam nadzieję że komuś oszczedze czasu, całe szczęście bylem umówiony jeszcze gdzie indziej więc trasa nie poszła na marne. Przecież można zadzwonić i umówić się na kiedy indziej a nie kazać czekać jak łoś.

Xxx

"Ciężko pisać o miejscu w którym przepracowało się sporo czasu. "- wtedy nie przeszkadzały śmieszne pieniądze, bez benefitow ale jak już się nie pracuje, to można wylać wiadro pomyj? Dziwne. Ludzie są strasznie zawistni, jak widać po komentarzu. Jeżeli płaca była zła, to chyba nikt nikogo na siłę nie trzymał, następnym razem proszę nie przyjmować ofert pracy, gdy nie spełniają Pana oczekiwań - myślę, że warunki płacowe były omawiane, na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam.

Polecam firmę z czystym sumieniem. Niestety z powodów osobistych, musiałem się rozstać z firmą. Jeżeli ktoś chce przyjść i odbębnić tylko godziny pracy, to jest w błędzie. Z pracodawcą można ze wszystkim sie dogadać.

Mr_Jawczak

Nie polecam tej firmy nikomu, namiot 6x14 zakupiony 2 miesiące temu i okazało się że elementy nie są zgodne z instrukcją,ciężki kontakt z reklamacją, niestety tylko mailowy kontakt gdzie czeka się na odpowiedź tydzień czasu i tak nic nie da się załatwić, dodam jeszcze że ten kto pakuje te elementy nie powinien tam pracować.

Zyga

Napisałem negatywną opinię o reklamacji namiotu i post mój zniknął z portalu. Reklamacja telefoniczna numer ZABLOKOWANY. Reklamacją zajmie się biuro prawne. Na reklamację prawników firma NAMIX BĘDZIE MUSIAŁA ODPOWIEDZIEĆ.

Zyga

Zakupiłem w firmie Namix namiot całoroczny 8x12m . Po pierwszej ulewie namiot się zapadł do środka. Napisałem reklamację do działu reklamacji ale na razie odpowiedzi nie otrzymałem. Próba skontaktowania się telefonicznego z numerem 511 611 710 jest niemożliwa w słuchawce słyszę TELEFON ZABLOKOWANY. Na razie nie wiem co myśleć o tej firmie, nie wiem również jak zareklamować wadliwy towar skutecznie.

janusz2607

Poniżej wystawiłem moją opinię, która z pewnością do pozytywnych nie należy. Chciałbym jednak dodać coś jednak dobrego o firmie Namix. Odbyłem jeszcze jedną rozmowę telefoniczną, tym razem trafiłem na bardzo kompetentnego i solidnego człowieka. Na drugi dzień maskownice do mnie dotarły i wszystko jest ok. Okazuje się, że wszystko zależy od zaangażowania i kompetencji odpowiedniego człowieka. Zmieniam więc opinię o firmie Namix gdyż jeden przypadek nie może stanowić o całej działalności firmy. Polecam z choćby takiego powodu, że zostałem bardzo uprzejmie potraktowany i natychmiastowo rozwiązano problem. Takie sytuacje mogą się zdarzyć każdej firmie ale nie każda potrafi się w nich znaleźć. Namix potrafi !!! Pozdrawiam człowieka, który to uczynił.

janusz2607

Nawet gdybym się mocno naginał to nie mogę o firmie Namix nic dobrego napisać. Kupiłem w tej firmie namiot Comfort. W zestawie brakowało 3 maskownic a te które mi przysłano nie posiadały pionowych rzepów mocujących. 4 razy kontaktowałem się telefonicznie z firmą, dwukrotnie zapewniano mnie, że maskownice zostały do mnie wysłane. Później dostałem e-mail'a że muszę skontaktować się w tej sprawie z działem reklamacji co uczyniłem. Do dnia dzisiejszego maskownice do mnie nie dotarły i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na jakim etapie jest sprawa. Ale dwukrotnie maskownice były do mnie wysyłane... Firma niepoważna i nieodpowiedzialna. Zdecydowanie nie polecam. Kpina z klienta i brak poszanowania podstawowych zasad handlowych. Przykre ale prawdziwe.

Zadowolony klient

Namiot super, dziękuje za profesjonalne doradztwo ;-)

TOM STONE

Drodzy czytelnicy. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy opisać moją trudną sytuację spowodowaną zakupem namiotu od firmy NAMIX. Podjąłem decyzję, aby chronić innych przed problemami, opisać i odradzać zakupu namiotu od firmy NAMIKS. Przy zakupie zapewniano mnie że namiot jest bardzo stabilny i wielozesonowy. Odebrałem go osobiście w Jabłonnej, ale nie miałem możliwości sprawdzenia produktu. Wszystko działo się bardzo szybko. Po zmontowaniu namiotu byłem bardzo zadowolony bo wyglądał całkiem dobrze i wszystkie elementy pasowały. NIESTERTY!!! już po tygodniu wysiadł pierwszy zamek w części frontowej. Zamki przesuwne wykonane są BARDZO słabo. Obecnie wszystkie zamki wysiadły i jestem zmuszony sznurować każde przejście które używam. Do tego jeszcze okna z tworzywa zaczęły przy temperaturze minusowej pękać powstają dziury. Ogrzewanie nie ma sensu. Złożyłem reklamację w firmie NAMIX i przesłałem zdjęcia z widocznymi usterkami. Kazano mi wysłać jeszcze więcej zdjęć więc je wysłałem. Jako odpowiedz na moją reklamację kazano mi wysłać wadliwe elementy do rozpatrzenia reklamacji. Stwierdziłem że to nie ma sensu. Przechowuję w tym namiocie dużo cennych produktów i był bym zmuszony rozebrać większą połowę namiotu a towar stał by pod gołym niebem. NA TAKĄ REAKCJĘ KUPUJĄCEGO TYLKO SIĘ CZEKA I PROBLEM Z GŁOWY. NASTĘPNY NAIWNIAK KUPI ZNOWU. Drodzy czytelnicy. JAK NAJBARDZIEJ ODRADZAM ZAKUPU namiotu w tej firmie. Czuję się bardzo źle potraktowany i (usunięte przez administratora) Namioty nie są WIELOSEZONOWE!!!, inaczej bym je nazwał. "JEDNOMIESIĘCZNE"

Klient

Namiot solidny, warty swojej ceny ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o NAMIX Sebastian Zielski - Jabłonna

• Jak się pracuje w NAMIX Sebastian Zielski?

Zobacz opinie na temat firmy NAMIX Sebastian Zielski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAMIX Sebastian Zielski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NAMIX Sebastian Zielski