Opinie o Leroy Merlin w Legnica Objazdowa 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leroy Merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Legnica Objazdowa 6

Jak wygląda sprawa grafiku w Leroy Merlin. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tamten Nowy wpis

Praca beznadziejna, na dziale dekoracji przełożeni to istna tragedia. Każdy na każdego za plecami gada, jedyne co było tam fajne, to przerwa i parę ziomeczków, z którymi robota szła jak wściekła

Jakie godziny pracy obowiązują w Leroy Merlin?

Piotrunia Nowy wpis

Pracowałem tutaj przez prawie 2 lata na logistyce - dziale obsługi klienta i byłem zadowolony z roboty. Była to moja pierwsza praca na pełny etat i uważam ją za bardzo dobrą, nie narobisz się, z "góra" idzie się dogadać, fajna atmosfera. Zarobki nie są jakoś dobre, ale zawsze wypłacają w terminie - często 2 dni przed.

Brałeś udział w rekrutacji do Leroy Merlin. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Leroy Merlin?

ktos

Tak!

Alicja

Chciałam opisać swoją sprawe, która dotyczy zamowienia na szybę do brodzika i uszczelki do tego brodzika. Przed złozeniem tego zamówienia sprawdziłam jadąc 12km czy jest to mozliwe.Pan na dziale łazienki powiedział , ze sprawdzi u producenta i prześle mi wiadomość smsem.Zadnego sms nie było więc ponownie wycieczka do sklepu. Zamówienie złozone 3.12.2022r opłacone całość w kasie szyba 200,00 i uszczelki 60,00 zł z transportem do domu .Transport płatny przy odbiorze. Całe zamówienie czyli fakturę zabrała pani w kasie a dała potwierdzenie zapłaty. Miałam czekac na dostawę do 20.11.2022r. Po tym czasie pojechałam i dowiaduje się że bedzie z tyg. opóznieniem. Zgodzilam się i na to. Ale uszczelki przyjda po Nowym Roku. Dostawa szyby dotarła 3.12.2022 dostałamie potwierdzenie za transport tylko doplatę do zamówienia dziwne myslac ze może kierowca cos tam namieszał. Dalej czekam na uszczelki,ale wezwałam fachowca który po otwarciu kartonu z szybą mowi, ze uszczelki sa w zestawie. Więc chciałam zrezygnować z tych dodatkowych uszczelek i zaczal się cyrk delikatnie mówia. Pojechałam do sklepu złozyć rezygnację z tych uszczelek i co się dowiaduję że uszczelki nie były zapłacone tylko doliczona kwota do transportu 60 zł równowartośc uszczelek. Nie mogę tego pojąc dlaczego nikt nie mówi normalnemu klientowi jakie panują w Leroy procedury i czego może się spodziewać . Probował wyjaśnic mi tą sprawę kierownik zmiany. Wszystko pięknie ładnie ale z mojego punktu widzenia ktoś popełnił z pracowników błąd. Nikt nie chce brać odpowiedzialności za takie rzeczy, ale ja wypadało by się przyjrzeć głębiej pracy i układów w Leroy. Chciałabym uzyskać od państwa orginał mojego zamówienia. Adres mój jest na zamówieniu316874 lub mail czina 58@o2.pl

Krzysztof Legnica

Witam W dniu 07.04.2020 kupiłem w Leroy-Merlin w Legnicy wąż ogrodowy 1/2 cala i szybko złączki mosiężne do tego węża również ½ cala. Wąż marki Geolia 20 lat gwarancji, pracownik działu ogrodniczego powiedział, że każda szybko złączka ½ cala będzie pasować do węża ½ cala, a mosiężne tym bardziej bo są lepiej wykonane i są bardziej szczelne. Po podłączeniu węża do zewnętrznego kranu i puszczenia wody, okazało się że wąż pod wpływem ciśnienia wody wyskakuje z szybko złączki. Wąż zareklamowałem w Leroy-Merlin i już po jednym dniu dostałem odpowiedź, że moja reklamacja nie została uwzględniona z tego powodu że, przed zakupem nie skonsultowałem zakupu ze specjalistą, po prostu żenada. Wąż zostawiłem w sklepie, a sprawę kieruję do rzecznika praw konsumenta.(usunięte przez administratora)

Borys
@Krzysztof Legnica

Miałem to samo, tylko z rurami do wentylacji, brałem ostatnie i nie były oryginalnie spakowane, dostałem jakiś kwitek do kasy. Później chciałem je zwrócić bo okazało się iż nie są potrzebne , dostałem odmowę bo nie są oryginalnie spakowane….sklep ma regulamin donktorego się nie stosuje, sprawa idzie do UOKiK oraz skarga na Pana kierownika Daniela Szulde. Przy okazji pozdrawiam Pana pseudo kierownika i polecam dokształcić się w temacie ustawy konsumenckiej, bo znajomosc u Pana jest żadna.

MŁODY
@Borys

zapomniałeś o jednym drogi kliencie UOKIK już wie, że kupiłeś towar który okazał się jak sam napisałeś okazał się tobie nie potrzebny a taki argument każda komisja odrzuci , każdy klient powinien się poważnie zastanowić co kupuje i czy jest mu to na prawdę potrzebne

Dorota
@Borys

Odnośnie tego co tu ktoś napisał o potencjalnym odrzuceniu sprawy przez UOKiK faktycznie jestem ciekawa co oni powiedzieli na to całe zgłoszenie? Dasz znać?

Borys

Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Nie można zwrócić towaru bo był brak folii na rurze pcv… Pan pseudo kierownik Daniel Szulda Kierownik Dział Serwisu, wykazał się bezczelnością, brakiem umiejętności Kontaktu z klientem oraz brakiem logicznego myślenia. Mówi o prawach konsumenta, a nie wie o nim nic. Omijajcie szerokim łukiem, gdy trzeba będzie zwrócić oleja was…

Wacław
@Borys

Jeżeli kupił pan cos na miejscu to żaden sklep nie ma obowiazku przyjmowac zwrotu.

Robin

Kierownictwo sklepu a zwłaszcza kz dosłownie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wszyscy dobrzy dopóki nie zapłacisz i nie wyjdziesz z towarem. Później w razie problemów z zakupionym towarem i próby reklamacji mają Cię gdzieś!

Dorota

Poważnie zostało to zgłoszone? Ciekawa jestem co uokik na to

Proszę o informacje na temat godzin pracy na stanowisku kierownik sektora.. czy to prawda ze w pracy jest się od 9 do 18 i w tym czasie ma się godzinna przerwę? Czy premia kwartalna to połowa pensji? I czy 13 wyplata to równowartość pensji? Dziękuję za odpowiedzi

Dodek
@Kandydat

nie złożyłem podania o przyjęcie bo słyszałem że jeśli chcesz zarobić 4000 lub 5000 tyś. brutto to nie zapłacą tyle

Weronika
@Dodek

A to ciekawe w takim razie ile by zapłacili... Masz jakieś przecieki? Dużo mniej to by było?

Nowy.
@Weronika

Najdziwniejsze w tej firmie jest to, że prowadzą rekrutację co dwa tygodnie. Musi być jakoś dziwnie tam

Weronika
@Nowy.

Czemu od razu dziwnie? Pytał ktoś w ogóle czemu tak często ludzi szukają?

Dodek

jakie są zarobki na dziale cięcia drzewa w Liroy Morelin w Legnicy czy warto aplikować czy może koś napisać ? ciekaw jestem

Beata
@Dodek

Podpinam się do pytania bo mąż się zastanawia nad składaniem papierów. Próbowałeś już pytać się bezpośrednio w firmie? Masz już jakieś info?

Ile jest zmian w Leroy Merlin?

ktos123

2 :) od 7 do 15:15 i od 12:45 do 21

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Leroy Merlin?

Endo

Po trzech miesiącach :)

Joanna

Chciałam zwrócić uwagę na chaos panujący na terenie sklepu Leroy Merlin w Legnicy. Pracowników waszej firmy nie widać na sklepie , a jak się kogoś uda znaleźć , to oczywiście całkowity brak kompetencji. Nikt nie potrafi doradzić , a chyba powinno wam zależeć na sprzedaży. Przełożonych tych pracowników też, nie widać. Powinniście dbać o klienta , a nie mieć go w nosie. Wstyd

Bolek

Jak można być zadowolonym z obsługi jak obsługi prawie nie ma. Okazuje się że na koniec roku połowa pracowników na urlopach, kadry menadżerskiej też nie ma-po co mają robić sobie problemy? Większość pracowników to b.młodzi ludzie /to nie zarzut/ ale ,niestety,mało kompetentni i brak wiedzy o towarze który mają sprzedać. Czyżby jak płacą tak pracują? A co to interesuje klienta który chce zostawić w sklepie swoje pieniądze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Leroy Merlin?

Endo

Tak

Jakie narzędzia pracy zapewnia Leroy Merlin? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ola

Auto? ???? Ile tych aut by musieli mieć, żeby dać każdemu pracownikowi.. I po co, w czasie pracy nie wychodzisz z obiektu. Jest służbowy telefon, którego możesz używać prywatnie w domu

Kli-ent

Kupowałem dzisiaj farby, pracownik pomocny, miał kilku klientów, ale żadnego z nas nie zostawił samego sobie. Zaprowadził mnie jeszcze na tapety i pomógł wybrać klej. Nigdy nie spotkałem się tu z olewaniem klientów. Nawet jak jest duży ruch i nie za dużo obsady dają radę.

Kisior

Ok, kasa mala, ale nie narobisz się przez 8godzin. Pracowałem na strefie, kasa była ładna, ale Zero życia. Trzy zmiany i zapieprz, cały dzień na nogach i w biegu. Jak komuś nie pasuje to niech idzie zobaczyć jak wygląda gdzie indziej. Mi odpowiada. Jestem tu 4m. Kumple z pracy solidne premie brali co 3m, nie narzekają i siedzą po parę lat.

Adrian
@Kisior

Zdradzisz na jakim poziomie w Leroy Merlin kształtują się zarobki? Słyszałem, że dobrze płacą. To prawda?

Czy Leroy Merlin zatrudnia studentów?

Ola

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Legnica

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Leroy Merlin