Nihil Obstat sp. z o. o.

Opinie o Nihil Obstat sp. z o. o.

omijać 2013-12-01 17:54
To nie jest "kancelaria". poziom merytoryczny zero, poziom kultury - zero. praca u nich to akwizycja
karol 2014-11-27 09:08
współpracuję z tą firmą od ponad 3 lat. poziom kultury bardzo wysoki. bardzo duży szacunek mają dla każdego kto u nich pracuje, współpracuje itd.

Czasami dla handlowców praca może być akwizycyjna. Trzeba zapukać i porozmawiać z Klientem ale nie nazwałbym tego akwizycją. Sam to również przerabiałem. Bardzo dobry handlowiec musi mieć również opanowaną akwizycje. Taka praca :)
monika 2015-04-08 08:35
pracuję dla nich od 2 lat i współpraca układa się bardzo dobrze.
wynagrodznie dobre, atmosfera super, możliwości rozwoju bardzo duże bo firma ciągle się rozwija.
waldek 2015-11-13 16:04
pracuje w handlu 23 lata, prawie od transformacji. w niektórych branżach aż się prosi aby wejść ,,z buta" do Klienta. gdyby nie taka forma sprzedaży to nikt z nihil obstat nie zjawił by się u mnie i nie zaczął rozmowy na temat odszkodowania za gazociąg, nic bym nie wiedział i nic bym nie odzyskał, a działka spaskudzona przez tą rurę jest bardzo.

nie pracowałem w tej firmie ale po tym jak ich handlowiec mnie odwiedził to po 2 latach dostałem odszkodowanie za gazociąg. mogę tylko podziękować Panu Piotrowi z Nihil, że mnie kiedyś odwiedził.
stazysta 2015-12-01 17:01
byłem na stażu w tej firmie. chciałem zostać na dłużej ale nie dali mi umowy. oczywiście byłem na nich wściekły ale teraz z wiekiem wiem, że to ja raczej nie przykładałem się na stazu do roboty. atmosfera w pracy była super, o zarobkach nie będę pisał bo były słabe ale jak na okres stażowy to powiniem się cieszyć, że dostałem cokolwiek.
pablito 2016-02-23 15:29
zadowolony, usatysfakcjonowany. dobrze zarabiam. ważne jest dla mnie że mam elastyczny czas pracy. co prawda pracuję bardzo dużo ale nie mogę narzekać bo prowadzę b.ciekawe sprawy i ze względu na długi staż bo pracuje prawie od początku, mogę czasami sobie wybrać jakie sprawy w danym miesiącu chcę prowadzić.
pablito 2016-02-24 11:06
mogę jeszcze dodać, że panują w kancelarii bardzo dobre relacje, prawie wszyscy są skłonni do pomocy. większość problemów, sporów jest wyjaśniana, merytorycznie i spokojnie przez co nie ma żadnych napięć w firmie a to jest bardzo wazne kiedy człowiek praktycznie się nie stresuje.

dodatkowo firma nie zostawia swoich pracowników w kłopotach czy to zdrowotnych czy prawnych, itd. to bardzo wpływa na atmosferę.

nie ma żadnych tzw. ,,niskich piłek" pomiędzy pracownikami, szefostwem, współpracownikami itd. nikt nikomu również w życie nie zagląda jak to jest w innych firmach.

dodam na koniec, że firma nie odkręca się plecami do nas kiedy ktoś ma problemy zdrowotne lub inne i nie może wtedy skupić się na pracy w 100%
ta 2016-04-27 22:16
zarobki po 10 tysiaków a w ogłoszeniach na pracę biurową 1000 zł. I siedziba w mieszkaniu.
jh 2016-05-16 22:32
@ta co ty mówisz? Jak 10 tysięcy? Nie wiem troche o czym mówisz - przyubvliż o co ci chodzi, bo twoja wypowiedź jest niejasna. A szukają kogoś do pracy?
Paulina 2017-05-31 14:14
@jh a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Nihil Obstat sp. z o. o.? Sprecyzuj swoje zapytanie.
A kto ma już jakieś doświadczenia z Nihil Obstat sp. z o. o.?
Zostaw swoją opinię o Nihil Obstat sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nihil Obstat sp. z o. o.