Opinie o Zdrowi-Med Joanna Zielińska w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zdrowi-Med Joanna Zielińska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zdrowi-Med Joanna Zielińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrowi-Med Joanna Zielińska w Radzionków

Nieznajoma

Tak czytam te opinie i myślę... Dlaczego w ludziach jest tyle jadu i zawiści ? To, że firma się rozwija działa chyba na korzyść tej firmy prawda ? Dowodzi na to, że ludzie im ufają , szanują, wspierają. Firma prężnie idzie w górę. Oby tak dalej !! Życzę dalszych sukcesów, a i nawet ten helikopter może w końcu wleci :)

Nieznajoma Nowy wpis

zoja Nowy wpis

Zapomniałam się spytać, czy w Dzienniku Zachodnim wygraliście ten konkurs?, bo jakoś cicho.

pilot Nowy wpis

ten bus co jest u was na fb to przeszedł jeszcze przegląd techniczny? a może ma już żółte tablice, podziwiam was za odwagę jazdy nim i wożenia ludzi , przecież jesteście odpowiedzialnymi i dorosłymi osobami, "chcecie pomagać osobom starszym" same plusy

Obserwatorzy Nowy wpis

#seniorcentrum #ddo #ddoseniorcentrum #radzionkow #slask #piekaryslaskie #bytom #tarnowskiegory #dziennydomopieki #pomocdlaseniora #opiekadlaseniora #seniorcenter #pomoc #terapiazajeciowa #zajeciamanualne #seniorzy ......podajecie na swoim fb ww. link dotyczący różnicy pomiędzy 7--latkami w niemczech i polsce i wypowiada się Pani (Polka)stwierdzając, że min., ww. seniorzy w niemczek są bardzo aktywni w porównaniu z brakiem aktywności naszych seniorów, no cóż każdy wykształcony i obyty w tematyce sprawności seniorów czy to fizycznej czy mentalnej wie, że ludie w niemczech nie pracowali tak ciężko jjak u nas w Polsce, wię nie są tak wyeksploatowani fizycznie i metalnie, niemców było stać na wakacje, wojaże odpoczynek a naszych seniorów na co było stać???? zwłaszcza na śląsku????? każdy kto w słusznie minionej epoce wie jak to wyglądało. Konkluzja jest jedna, proszę nie podawać linków do absurdalnych wypowiedzi ludzi, którzy nie mają pojęcia o czym się wypowiadają, "no trochę" ktoś u Was nie pomyślał podając ten link, no ale to nie pierwszy raz u Was to występuje, aby nie było negatywnie tylko podobają mi się zajęcia u Was z seniorami, wcześniej nie mieli do tego dostępu, oczywiście robicie to nie za darmo, pytanie jest takie czy wszystkich na to nawet i w dzisiejszym czasi stać?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Zdrowi-Med Joanna Zielińska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Obserwatorzy

Chciałabym się podzielić następującym przemyśleniem dotyczącym sposobu zorganizowania i działania Fundacji Dom Seniora, Na początek trochę faktów: 1. Fundacja została zorganizowana i powołana w ramach Zdrowi-Med-u (ma oczywiście osobną osobowość prawną) 2. W zarządzie zasiadają właściciele Zdrowi-Med-u (powiązani biznesowo i rodzinnie) 3. Obsługą tego domu zajmuje się firma Zdrowi-Med 4. Za obsługę osób tam przebywających należności otrzymuje firma Zdrowi-Med Konkluzja wydaje się być prosta i jasna , jest to kolejny pomysł biznesowy ww. firmy. Oczywiście nie można im jak na razie zarzucić złej woli, ale można mieć różnego rodzaju wątpliwości, no bo jakby obsługą ww. Fundacji zajmowała się jakaś inna firma, podmiot medyczny)a Zdrowi-Med pomogało by finansowo, werbalnie medyvcznie to takich wątpliwości by już nie było, no cóż trochę się dziwię niektórym " oficjelom", że przybyli na to otwarcie, ale to oni za siebie odpowiadają. Dla mnie jest to dość dziwna sprawa, obym się myliła, życzę im powodzenia, cel jest szczytny tzn pomoc osobom starszym, a anty cel-zarabiać na tym. Oczywiście mogą to robić tylko na Boga bez fałszywego patosu, o potrzebie pomagania

Babcia 1

........Długo zapowiadany dzień otwarty Dziennego Domu Opieki „Senior Centrum” za nami. Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przygotowani z pysznymi przekąskami czekaliśmy na naszych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Bardzo dziękujemy za przybycie ????..... trudno to skomentować, gdyż już w drugim zdaniu wystąpiło przekłamanie (być może nie celowe)stwierdzające, iż zainteresowanie przeszło ich najśmielsze oczekiwanie, oglądając fotorelację to oni zdawali sobie sprawę, iż może być takie zainteresowanie a dowodem na to jest ilość przygotownego poczęstunku, czyli oczekiwali na takie zainteresowanie, byli tego świadomi a tu wypisują , że ich .....przeszło najśmielsze oczekiwanie, dodzy Państwo daleko na takiej reklamie to nie zajedziecie a i po zdjęciach nie widać tłumów, naliczyłam ok 20 osób, potężne zainteresowanie!!!!!!. Moja podpowiedź: trzeba uważać co się publikuje i w tych publikacjach się piszę. Sama inicjatywa godna polecenia

wtajemniczona 3

no skończyła "pedagogilkę zdrowia" co jak sama stwierdziła nie było strzałem w dziesiątkę, no i oczywiście studia podyplomowe,, chwali się to i jest z czego być dumnym, no ale na " Boga" niech ona nie akceptuje wypowiedzi " jego", jest to żenujące jak osoba "wykształcona" to aprobuje, zresztą spodziewałabym się dyskursu wykorzystaniu tego wykształcenia w życiu codziennym,prywatnym, biznesowym społecznym itp no bo przecież ma podstawy do takiej dywagacji, proponuję zapoznać się trochę z teorią podaje link do artykułu: (usunięte przez administratora) Demel Pedagogika zdrowia - BazHum MuzHP, a nie wypisywać histori o kołaczach , małym śląsku czy negować profesjonalizm leczenia Szpitala w Cieszynie, no kurcze jak profesjonalizm, wiedzę medyczną ocenia kierowca to "świat wywalił się do góry nogami"

tomek

Witam. Mój nick "pacjentka" nie odzwierciedla stanu faktycznego,gdyż jestem synem pacjentki którą zajmowała się ta firma. Niestety życie jest krótkie,z mamą już się pożegnaliśmy (94 lata),ale moja opinia będzie wyrazem szacunku dla tej firmy,przedsiębiorstwa,usług pielęgniarskich - sam pojęcia nie mam jak to właściwie nazwać. Mama moja od 3 lat była podopieczną firmy "Zdrowi-Med" i pomimo jej wszelkich dolegliwości,pomimo nasilonych demencji starczych każdego dnia z wielkim wyczekiwaniem spoglądała na zegarek kiedy przyjdzie do niej pielęgniarka. Pomimo tego ,że mieszkam w Bydgoszczy miałem relację zdawaną przez sąsiadkę z ganku,że jak w szwajcarskim zegarku zjawiała się o godz.9:00 pielęgniarka. Całą sprawę załatwiałem (ze względu na odległość mojego zamieszkania- polecił mi tą firmę znajomy z Bytomia) telefonicznie) i w dobie wszelkich oszustw internetowo-telefonicznych trafiłem w dziesiątkę,moja mama znalazła właściwą opiekę. Po czasie oceniam ,że słowo "właściwą" nie oddaje istoty sprawy. Moja mama znalazła idealną opiekę. Mama była osoba leżącą,była pomimo bólu osobą świadomą z pełną jasnością umysłu ,była zawsze osobą bardzo wierzącą i hołdującą kościołowi katolickiemu. Pielęgniarka która codziennie zajmowała się mamą ( czynności higieniczne,pampersy,masaże) nie poprzestawała na tym choć sam nie wiem skąd brała na to czas,zawsze porozmawiała z mamą,zawsze podała mamie telefon żeby ta porozmawiała ze swoja koleżanka która teraz mieszka w niemczech ,zawsze w sobotę tak sama od siebie przyszła do mamy z kawałkiem kołocza który piekła na niedzielę w swoim domu. Bardzo miłym gestem niewątpliwie wykraczającym poza świadczenie z NFZ były odwiedziny właścicielki tej firmy Pani Joanny tuż przed wigilią Bożego Narodzenia z opłatkiem i zwykłym ludzkim dobrym słowem. Skąd te kobiety znalazły na to czas,same mają pracę, obowiązki, swoje rodziny,a jednak - dało się. Zgodnie z życzeniem mamusi raz w miesiącu przychodził ksiądz z komunią świetą,w drugim roku były dzieci z zespołu " Mały Śląsk" które śpiewały kolendy. W mieszkaniu mamy zawsze było czysto i klimatycznie,a pracowały na to dwie osoby - pielęgniarka z tej firmy pielęgniarskiej i właścicielka tej firmy. Wiem,że ta opinia brzmi już jak hymny bałwochwalcze ale uznałem ,że jestem to winny firmie "Zdrowi-Med" ,Pani Joannie Zielińskiej i Pani pielęgniarce (niestety nazwiska mi nie podano) te pochwały które nie są czczym pisaniem tylko obiektywną ocena zwykłej ludzkiej życzliwości,przykładem profesjonalizmu i zwykłej ludzkiej empatii przejawiającej się dystansem,mądrością i szacunkiem dla ludzi którzy godnie chcą dożyć kresu swoich dni.

Klient
@tomek

Panie dyspozytorze ambulansu czy to ładnie tak uprawiać kryptoreklame? Nie wspomnę o tym iż obecnie jest pan wspólnikiem w tej firmie. Trochę trzeba pomyśleć a dopiero potem działać nie jak w myślistwie

pytająca
@tomek

kolędy piszę się przez ę czyli e z ogonkiem

Ciekawa
@tomek

Jak można mieć jasność umysłu jak się ma nasilającą demencję? Kto takie bzdury wypisuje?

babcia

No strasznie "duże tłumy ludzi" na tym otwarciu!!!! wspaniałe jedzenie, zresztą widać to po Waszej tuszy , że lubicie jeść, na zdrowie , fanie że takie miejsce jest,

wtajemniczona

ja to mam takie pytanie: jak osoba która ma demencję starczą pamięta że ktoś ma przyjść do niej? drugie to pytanie następujące: jak by ktoś opiekował się tak doskonale moją matką to, czy nie wiedziałabym jak ma chociaż na imię o nazwisku nie wspomnę. Dziwne rzeczy Pan tu opisuje, ale skoro tak było to tylko pogratulować erudycji w pisaniu ww tekstu, bo z logiką teksu już gorzej

@wtajemniczona

zgadzam sie z ta opinia, pisal to czlowiek o nicku- tomek- wychodzi na to po analizie jego aktywnosci na necie, ale nalepsze jest to ze teraz jest wspolinikiem w tej firmie, jednoczesnie kierowca ich ambulansu, a szczytem jego dbalosci o image firmy jest jego zdjecie wrzucone przez niego do netu, z kiepem w buzi, wychodzi wiec na to, ze ww. firma ma szczegolne podejscie do higieny, mistrzostwo swiata-tyle w tym temacie, czyz nie?

@wtajemniczona

rzeczywiscie szczegolne podejscie do higieny, jeszcze jedno, ten kierowca ambulansu jest mysliwym, czy w tym przypadku nie ma zagrozenia zakazenia od zwierzecego? ale chyba nie, przeciez to solidna firma gosc musi sie szczepic , wszystko w tym temacie

Obserwator
@wtajemniczona

Oj Wtajemniczona papieros w ustach na prywatnym zdjęciu w portalu społecznościowym pracownika, pielgrzymka, mgr właścicielki i zmiana nazwiska - na co jeszcze zwróci uwagę Ktoś bardzo zainteresowany warunkami pracy w Zdrowi - Medzie

Rozbawiony
@wtajemniczona

Nie wierzę, zaszczepiony? A na co? Wtajemniczona ty z tej zazdrości to już majaczysz. Zajmij się sobą a nie wymyślaj takich głupot

Rozbawiony
@wtajemniczona

Wtajemniczona chyba źle analizujemy, bo ten człowiek nie jest wspólnikiem w tej firmie. No ale analiza nigdy nie była twoja mocna strona

klientka
@Obserwator

No to ci odpowiem - potencjalny niedoszły pacjent

klient
@Rozbawiony

do rozbawiony: dalej twoje "ego" do kandydowania na radnego?

klient
@klient

@Rozbawiony do rozbawiony: dalej twoje "ego" zmusza ciędo kandydowania na radnego? stan chorobowy

felix
@Rozbawiony

Pewnie twoja, zwłaszcza na wyborach

@Rozbawiony

szczepi się przeciwko jakiejś chorobie a nie na chorobę, jesteście debeściaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

myśliwy
@Rozbawiony

a na takie choroby: 1. Wścieklizna 2. Toksoplazmoza 3. Ornitoza 4. Hantawirusowy zespół płucny 5. Leptospirozy mówi ci to coś? oj faktycznie zielonego pojęcia to to nie ma

wtajemniczona 2
@Obserwator

Przeczytałam teraz wszystkie opinie o ww. firmie, bo mąż ogląda mecz i powiem tak no jestem w szoku bo, poznaje sposób wypowiedzi, dobór słów, mentalność osoby która to pisała......." Asana" nie kłam, to jest ,"kogoś" "mąż" ale już nie przyznajesz się do tego, określasz go tylko jako pracownika i jeszcze jedno nie chodzi tu o warunki pracy a o rzetelność wypowiedzi no zawsze z tym miałaś problemy, a jaka "Asana"? to ta osoba już wie i to jak zawsze piszecie, że was ktoś hejtuje, nie, nie jest to hejt tylko wasz cynizm, no tacy jesteście, pracujesz to masz nikt wam niczego nie zazdrości, a co do zazdrości to wy tego chcecie bo pełno was w internecie i nie tylko w internecie, brak skromności i umiaru, czujecie się niedowartościowani i tyle, śmieszą mnie wykorzystywanie fotoshopu do retuszu zdjęć, rzeczywistości nie zakłamiesz i co? nie cynizm i kłam? a już ten garnitur czy raczej mundur łowiecki lub myśliwy to wg. waszej terminologi "mistrzostwo świata" co" himenie" masz przewagę z bronią? a bez?, dlaczego dodajecie te zdjęcia????, że by was podziwiać czyż nie? dodajcie i milion ale nie oburzajcie się na ludzi, że was tak postrzegają, nie dziw się skąd u ludzi tyle "jadu", no naprawdę nie wiesz? a przecież skończyłaś studia,

nicola
@wtajemniczona 2

Zgadzam się z tą opiną, bo "oni" nawet do Powiatowej Rady Rynku Pracy się wkręcili, czyż by już zaczęli przygotowywać grunt pod przyszłe wybory samorządowe?, będę obserwować to towarzystwo, działają i w OIPiP w Katowicha, i w Śląski Związek Pracodawców Lewiatan, i byli w Porozumieniu Śląskim, i wielu innych, cóż parcie na "rządzenie" mają niesamowite,a z drugiej strony to mi ich szkoda, tu próbują i tu próbują, no ale jakoś lokalnie, chociaż ostatnio piesek wygrał konkurs, może ich w końcu ktoś doceni, tyle już tytułów, no ale chyba za mało, pomimo wszystko życzę im powodzenia i gratuluje wytrwałości....... w końcu dostzregą was.....

obywatel
@klient

już nie, teraz został prezesem fundacji, a negatywne opinie o sobie poprostu zaczął usuwać

senior
@obywatel

Facet jest niesamowity : wpierw był pilotem w firmie transportowej (gabaryty), potem był i jest kierowcą ambulansu w międzyczasie próbował być radnym-gminnym, teraz jest prezesem fundacji, zapomniałam dodać , że też jest vi-ce prezesem firmy żony, w dodatku myśliwy z zamiłowania no i ratownik medycznym (z jednej strony zabija zwierzęta a z drugiej jest ratownikiem medycznym), myślę , że na tym się nie skończy, nie krytykuje go , każdy ma prawo być tym kim chce, tylko wydaje mi się, że gość poprostu chcę zaistnieć, bo ma problemy, czy nie powinien porozmawiać z psychologiem? przecież go tam chcą zatrudnić (psychologa), to tylko sugestia i życzliwa podpowiedź. Proszę nie twierdzić , że to jest zazdrość, bliźniemu trzeba pomagać

gruz

jeszcze nie spotkałam nikogo, kto by chciał kupić lub sprzedać gruz za kasę, kolejna niedorzeczność, czekam na kolejne, jesteście specyficzni

Hipokrates

To ich wpis na firmowym fb: Witajcie w ten słoneczny poniedziałek ☀️ ➡️Pogoda sprzyja, restrykcje się zmniejszają, ale nasza czujność nadal powinna być zachowana więc dbajmy o siebie. ????Dziś do zapisów na szczepienie zapraszamy wszystkich do 2003r. Jesteśmy dla Was pod telefonem od 8:00-16:00 ☎️ (32) 282 86 84... Zobacz więcej......... ciekawa jest data, a właściwie dokładnie rok - 2003- czyżby oni już w tym roku odkryli covid? no ręce opadają, nic dodać czy ująć, ręce opadają, wpis z dn. 9 maja 2021 r. Pytanie moje jest takie: czy oni we wszystkim są tak skrupulatni?????

zoja
@Hipokrates

zapomnieli dodać, że chodzi roczik urodzenia, no ale przecież wszyscy wiedzą o co chodzi

obserwatorka

witam, ww. firma jest ta sama tylko wlascicielka zmienila nazwisko, bo ponownie wyszla za maz,ciekawa jestem czy pryncypia tez jej sie zmienily w stosunku do pacjentow, chyba tak bo wyglada na to jest nie stala w uczuciach, byc moze sie myle, oby bo szkoda pacjentow

Xyz
@obserwatorka

Chyba pęknę ze śmiechu, czy naprawdę ktoś tu napisał ze właścicielka firmy może być nierzetelna w stosunku do pacjentów bo ponownie wyszła za mąż? A chciałem poczytać opinie jak się pracuje w tym zakładzie a tu non stop jakieś opinie o prywatnym życiu właścicieli.

zosia
@Xyz

ciekawe pytanie i stwierdzenie o tym " pękaniu ze śmiechu" no cóż nie chodzi tutaj o nierzetelność w stosunku do pacjentów, tylko stabilność emocjonalną, czy tak trzeba wszystko " ładować łopatą do pustostanu" w głowie? popatrz na datę tego wpisu już nieaktualne dawno, a na marginesie to już nie pracujecie 24h/dobę?, chyba tak bo ludzi zaczepiacie na tym potalu, a jak tam dalej jest parcie na foto?

ypsylon
@Xyz

do Xyz: poczytaj treści ich reklam to się dowiesz o tej firmie wszystko, a tym bardziej wpisy ich rzekomych klientów, no masakra, naprawdę doooobra firma, (jak to oni piszą) "wszystko w tym temacie, lub mistrzostwo świata, ocenę pozostawiam tobie, ja ich uwielbiam za "ciętą ripostę"

zosia
@zosia

No pewnie teraz chwalą się " zielonym autkiem" no i chyba zdjęcia z rodzinnych wakacji, to jest dopiero myślenie czyli nic się nie zmieniło, a przecież są o pare lat starsi, ja czekam cały czas na to, żeby do mnie przyjechał "mały śląsk" a już i " kiepa" nie widać w buzi, brawo chofer

tedi
@ypsylon

do ypsylon: oni zgłaszają się do wszelkiego rodzaju "instystucji" które udzielają różnego rodzaju certyfikatów np ...Orły Medyceny, najlepsza przychodnia itp. potem te " ala..." satatuetki lub certyfikaty w umieszczają np. na różnego rodzaju forach, no tak jak można przyznać np. " Orłów Medycyny" na podstawie braku negatywnych ocen w internecie , no widać że ten tytuł przyznało szacowne jury z akredytacją MZ super

no chyba.....

No chyba jednak ten świat się zmienia, bo teraz oddajecie szacun śp. ministrowi Szyszko a nie tak dawno ( ugrupowaniu , której przedstawicielem była pewna radna), podejrzewam, że w przyszłym roku będzie to już inna osoba, no ale świat się zmienia i trzeba się " załapać", ale myślę, że na pielgrzymki to będzie można spoko jechać

sarenka

Myśliwym trzeba pomóc, ale inaczej, niż tego chcą 6 STYCZNIA 2020 STEFAN KARCZMAREWICZ portal " Medycyna i ololice, druga strona stetoskopu" proponuje , aby Pa T. przeczytał ten artykuł, bo z jednej strony jest ratownikiem medycznym i ratuje ludzi a z drugiej strony jest tym " czymś" to dopiero cynizm. Proszę mi nie zarzucać iż, Pana hejtuje, tylko uwidaczniam fakty, a wyroby z polowań " są wyjatkowe", ładne zdjęcia i dotego kolorowe

piesek
@sarenka

a gdzie się podziały poprzednie psiaczki? widzę nowego i w dodatku nagradzanego a gdzie poprzednie? no chyba nie na tych "drążkach" co są na zdjęciach?

chofer

widzę, że modernizujecie sprzęt transportowy , akurat dla was, bravo, popieram

chofer 1
@chofer

no widać na waszym instagramie , że jest wasza reakcja dotycząca modernizacj sprzętu transportowego, ale chyba w tym przypadku chodzi o " nyskę"czyż nie? fajnie że czytacie te opinie o waszym sposobie myślenia , trzymać tak dalej

Tamara

Warto zauważyć, że akurat to forum jest przeznaczone na opinie pracowników o pracodawcy!

xyz
@Tamara

do Tamary: nie rozumiem tego pytania, bo przecież są to opinie o konkretnym pracodawcy i jego proweniencji czyż nie? nie wspomnie już o etyce osobistej lub i zawodowej, to coś złego? każdy jak na razie może swobodnie wypowiadać swoje opinie, chyba że już nie wolno? oczywiście nie można kogoś obrażąć , ale dotyczy to jedniej jak i drugiej strony ( pracownik-pracodawca), a może się mylę??????

xyz
@Tamara

do tamary: podpowiedź-Proweniencja (od łacińskiego provenire – pochodzić) to przestarzałe określenie na pochodzenie. Rzeczownik ten możemy jednak – w przeciwieństwie do konduity – bezpiecznie i poprawnie zastosować zarówno w zdaniach oceniających osoby, jak i mówiąc o zjawiskach.

Zośka
@Tamara

Ta firma teraz się nazywa : Zdrowi-Med Centrum Medyczne ale ludzie ci sami , nowa nazwa, poprzednie myślenir

Hubert

no kurcze Panie Tomku rzucić " lotnictwo" był Pan pilotem, tak Pan się przedstawia i poświęcić się dla chorych stająć się kierowcą ambulansu, "duży szacunk" to jest prawdziwa pasja, to jest widać konkretna firma i ludzie

abx

501079247 o znam ten numer to jest numer Zdrowi-Med-u ale oni już podają na olx tylko imiona a nie nazwę firmy , pytanie dlaczego? dzisiejsze ogłoszenie na olx Bytom

abx
@abx

przepraszam tj numer Żak-med pomyłka

kazia

Firma idzie do góry , bo i samolt "chyba" kupili do transportu chorych, chyba że to helikopter na zdjęciu nie jestem pewna ale gratuluje

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrowi-Med Joanna Zielińska - Radzionków

• Jak się pracuje w Zdrowi-Med Joanna Zielińska?

Zobacz opinie na temat firmy Zdrowi-Med Joanna Zielińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zdrowi-Med Joanna Zielińska?

Zdrowi-Med Joanna Zielińska
1.2/5 Na podstawie 40 ocen.

Zdrowi-Med Joanna Zielińska