Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

Silny

Najlepiej Pracuj parobku od 07:00 do 17:00 a pozniej godzinna rozmowa z kierownikiem po każdym dniu pracy :) Na podwójnych najpierw praca pozniej po pracy godzinna rozmowa w hotelu i podsumowanie dnia z zawodu Kierownikiem serdecznym :) A raporty wysyłać trzeba smsem :D tzw. patologia

Żorżeta
@Silny

A ile płacą na stanowisku PM`a?

;)
@Żorżeta

tyle, ile sobie wynegocjujesz, ale zazwyczaj w okolicach 3tys netto

OSZUKANA

Skoro jesteś na forum i czytasz opinię na temat „firmy” Orion Pharma TO JESTEŚ NA NAJLEPSZEJ DRODZE ŻEBY SIĘ WYCOFAĆ SIĘ Z TEJ FATALNEJ W SKUTKACH DECYZJI. Pewnie tak samo jak mi kiedyś wydaje Ci się że skoro Orion jest firma skandynawską to kultura pracy jest taka sama jak w firmie skandynawskiej.. Nic bardziej mylnego! Poziom kultury w Orionie można porównać do pyskówki z recydywistą pozbawionym kręgosłupa moralnego. DLACZEGO NIE WARTO PRACOWAĆ W ORION PHARMA: 1. UMOWA Z AGENCJĄ ZEWNĘTRZNĄ 2. NIEKOMPLETNE NARZĘDZIA PRACY 3. PREMIA, KTÓRA JEST NIE DO WYROBIENIA 4. Brak PROFESJONALNYCH SZKOLEŃ 5. BRAK DODATKOWYCH BENEFITÓW (katra multisport, którą taniej można kupić u koleżanki/kolegi pracującego np. w banku, opieka medyczna dopiero po przepracowanym roku, czyli też nieosiągalna jeśli będziesz miał/a „przyjemność” trafić do zespołu Pani W. ponieważ: 1. Pani Kierownik W. NIE NADAJE SIĘ na to stanowisko, ponieważ nie posiada żadnych cech ani predyspozycji do kierowania zespołem. 2. WYMIENIŁA już ponad 30 pracowników przez niecałe 3 lata bycia team ledarem 3. Oczekuje bycia z nią szczerym do bólu i prosi o zgłaszanie każdego nawet najmniejszego problemu, a kiedy jesteś z nią szczery i mówisz jej o swoich rozterkach WYKORZYSTUJE TO PRZECIWKO TOBIE i tak naprawdę BAGATELIZUJE Twoje sugestie. 4. Uwielbia PO GODZINACH pracy rozmawiać ze swoimi podwładnymi i SPOWIADANIA się z każdej wizyty, a jak tylko użyjesz jednego niewłaściwego słowa to rozmowa przedłuża się o kolejne 20 min.. 5. Podwójne wizyty to koszmar każdego jej pracownika (POMIJAJĄC JEDNĄ OSOBĘ PRACUJĄCĄ W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA) ponieważ trwają od bardzo wczesnych godzin porannych do bardzo późnych popołudniowych/wczesnych wieczornych. Na podwójnych wizytach dowiadujesz się jaki jesteś BEZNADZIEJNY i że wszystko co robisz, robisz źle i nie zgodnie z jej WIZJĄ (planem), KTÓRY ZMIENIA TAK CZĘSTO JAK SWOICH PRACOWNIKÓW.. Podsumowując Orion Pharma to najgorsza „firma” w jakiej kiedykolwiek pracowałam, w dodatku zostałam w niej OSZUKANA w bardzo brzydki i niesprawiedliwy sposób. Dla mnie TO MIEJSCE WYZYSKU I BRAKU SZACUNKU.

Były ;)
@OSZUKANA

Oszukana ;) moja droga trzy pracowałem z Panią W. I jestem ciekaw kto ty jesteś czy jeszcze za mojej kadencji czy nie zostaw meila do siebie bo jestem ciekaw jak ów pani cię oszukała intryguje mnie to strasznie ;)

Dexo

Strata czasu. Szkoda zachodu. Dramat a nie firma. Marne zarobki. Tragiczny kierownik. Premii benefitów brak. Praca dla desperata

Zyczliwy

ODRADZAM PRACĘ W ORION PHARMA Z KILKU POWODÓW!!!!: 1.BRAK STABILNOŚCI - zatrudniają przez firmę zewnętrzną, w każdej chwili z dnia na dzień mogą Ci podziękować bez powodu. 2. BRAK SZKOLEŃ - w Orion nie znają czegoś takiego jak szkolenie, to co Orion nazywa szkoleniem to jeden dzień spędzony z przełożonym na opowiadaniu bajek o tym jak jest w terenie, kolejny etap to 2 dni w terenie z przedstawicielem, który z reguły i tak donosi wszystko przełożonemu. 3. BRAK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU - teoretycznie Orion daje Ci plik dokumentów jak możesz się rozwinąć, w praktyce nic takiego nie ma miejsca. Liczą się układy i podlizywanie do przełożonych, najlepiej w Orionie widziane jest donosicielstwo. 4. NARZĘDZIA PRACY - otrzymujesz samochód i telefon. Niestety mimo że w Twojej codziennej pracy musisz używać laptopa do raportowania wielu rzeczy nie należy Ci się on. A gwarantuję, że na telefonie nie jesteś w stanie zrobić tych raportów. 5. BRAK PREMII - w teorii oczywiście jest w praktyce nierealne marzenia za ciężką pracę. Jeśli pracujesz cały kwartał to kiedy masz plan zrealizowany w 99,99% i tak nie dostaniesz nawet złotówki. 6. DODATKOWE BENEFITY - opieka medyczna po przepracowanym roku, za którą i tak płacisz dużo, Multisport w cenine takiej że bardziej opłaca się samemu wykupić 3 karnety w innych miejscach. 7. KULTURA PRACY/ KULTURA WZGLĘDEM PRACOWNIKA - w Orion Pharma pojęcie to nie jest znane. Traktowany jesteś z góry jak intruz, który tylko kombinuje jak się migać od pracy, ciągłe telefony od przełożonego zadawanie podchwytliwych pytań, brak pochwał . Dodatkowo Twój przełożony jak idzie na urlop trzyma to w ściśle państwowej tajemnicy, i nawet jak jest na urlopie to stwarza pozory że pracuje i w każdej chwili może wpaść zobaczyć czy aby na pewno TY pracujesz. 8. WYJAZDY INTEGRACYJNE/SZKOLENIA - Brak wyjazdów intergacyjnych co 2 miesiące tzw. "cyklówki" w hotelu, w którym odpadają tynki ze ścian, jedzenie słabe, niewygodne sale a wieczorna "INTEGRACJA" to hit! 6 butelek wódki na ok 150 osób 2 miski tanich chipsów z Biedronki, miska orzeszków, 2 szklanki paluszków, jak alkohol się skończy i chcesz napić się piwa bo innych trunków brak prosisz swojego przełożonego żeby poszedł do baru i łaskawie wziął Ci piwo... 9. "ZARĄD"- tu sprawdzi się powiedzenie, że ryba psuje się od głowy.. Wulgarni, chamscy, nieprzewidywalni. P. Marek Dyrektor na Polskę to człowiek, którego zdanie jest święte, jeśli się z nim nie zgadzasz np. w kwestiach polityki firmy jest w stanie nazwać cię idiotką. P. Weronika jeden z managerów to osoba, która dałaby się pociąć za tą pracę, nie przyjmuje opinii innej niż jej, robi dobre pierwsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, ale nie daj się oszukać to tylko dobra mina do złej gry. PODSUMOWUJĄC: OMIJAJ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM, BO NAWET SIĘ NIE OBEJRZYSZ A ZOSTANIESZ NA LODZIE BEZ PRACY, I Z CZYMŚ CO PRZEZ DŁUUGO BĘDZIE BRUŹDZIŁO W TWOIM CV.

Pracownica
@Zyczliwy

Pracowałam, zgadzam się z powyższym w 100% !!!!!!!!!!!

@Pracownica

Lepiej nie da się podsumować tego, co tam się dzieje

Hansolo

Długo pracowałeś ?

Hubert
@Zyczliwy

Kiedyś pracowałem w Orionie, nie wiem jak jest teraz. Co do ostatniego stwierdzenia na swoim przykładzie wiem, ze osoby ktore pracowaly w Orionie sa bardzo dobrze postrzegane na rynku pracy.Nie mówią o osobach z 3 miesięcznym stażem, bo takich nigdzie nie bierze się pod uwagę. Ps.koledze polecam więcej luzu:) i nie używanie imion,RODO czuwa, widzę że na tym forum moderator nie usuwa niewygodnych komentarzy jak na forach innych firm...farmaceutycznych

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Aneta

Czy ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Kluczowych Klientów? Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na nie i myślę, że wiele osób byłoby zainteresowanych wskazówkami dotyczącymi procesu kwalifikacyjnego na nie. Z ilu etapów się składa? W jakiej atmosferze przebiegała rozmowa o pracę?

Moze Nowy

Mam pytanko. Wyjasni mi ktos dlaczego Orion zatrudnia przez firme zewnetrzna a nie jak wiekszosc firm z branzy ktore same zatrudniaja? Pozdr

@Moze Nowy

Nie wiem skąd masz takie informacje, że tylko Orion, tak robi, robiło wiele firm chociażby Sanofi, Sequoia,Polfa T. I jest i było to normalne w branży.

@TTT

Pytam bo wiele rzeczy jest norma w tej branzy jak naprzykalad szkolenia dla Rep ktorych jak wszyscy wiemy nie ma w Orionie. Znajomy tam pracuje i od 3 lat nie mial zadnego pomijajac duo wizyty.

@..

Nic nie jest normą w tej branży, jak Ci się wydaje. Każda firma ma swoją kulturę organizacji i strategię. Jedni potarfią zwolnić 300 czy 200 przedstawicieli w miesiącu mimo, że wyniki sprzedaży są bardzo dobre....

Kategorycznie odradzam. Swoją opinie popre kilkoma faktami z rekrutacji która miała miejsce w Lipcu, Pan R zadzwonił zaprosić na 1 etap rozmowy i w trakcie przestrzegł mnie że jakieś złe opinie są na necie i zebym sie tym nie sugerował, dało mi to jeszcze mocniej do myślenia i oczywiście zajrzałem jeszcze bardziej i dogłębniej. Reasumując: W rozmowie brak profesjonalizmu, rozmowa jak z Panem Heńkiem spod sklepu. Jedynym tematem to było przekonanie go do swojej racji, a on ciaglę nie i nie ! Brak konkretów a człowiek R bo mowa tu o kierowniku urwał się z choinki. A jeśli pytacie czemu przez agencje to powiem wam że dlatego żeby nie było stabilizacji, 1 słowo złe i z dnia na dzień cie nie ma, a to że mogłeś być dobry nie ma znaczenia. Poprostu zero stabilizacji ! Po 3 co to za firma farmaceutyczna co nie korzysta z Farmpromu. Po 4 są w stanie zatrudnić ludzi bez doświadczenia, bo z doświadczeniem ludzie by go odrazu obśmiali od stóp do głow. A bez doświadczenia to zawsze innaczej, łykasz wszystko jak młody pelikan. Jeśli ktoś szuka w pracy stabilizacji tam napewno jej nie znajdzie.

Nick1
@Adam

Pytanie. A pracowałeś tam, że tak wszystko wiesz?

Aneta

@Trzymaj się z dala, z ilu etapów składa się rekrutacja do Orion Pharma? Jak wyglądał przebieg Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie warunki zatrudnienia zostały zaoferowane Tobie na początek pracy w firmie? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż będzie to cenna wskazówka dla osób przygotowujących się do aplikacji do firmy.

Pracuś
@Aneta

Aneta a Ty chcesz aplikowac do tej firmy?

Trzymaj się z dala

@Adam wyjołeś mi to z ust. Kierownik to oszołom namber łan. Rekrutacja wogóle nie miała żadnego poziomu. Zrobienie 99,9% planu nie daje Ci premii, musi być 100. Czyli człowiek cały miesiąc nagina jak osioł, 1 pudełko sie nie sprzeda to nie zarobi. Z ich punktu widzenia to nawet lepiej jak Ci płacą mniej, a ty jesteś zmotywowany na maxa, dlatego są wstanie wziąć bez doświadczenia. Musisz być pod telefonem 24/7 gdy nie odbierzesz to jest to krzywo rozpatrywane. Omijać Pana R z daleka w relacjach słuzbowych, prywatnie też niezły cwaniaczek.

Aneta

@Nick, a może Orion Pharma zapewnia Wam pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli różne dofinansowania na przykład do kart sportowych. Czy zapewniony jest pracownikom pakiet socjalny? Jeśli tak, to co jest w nim zawarte?

@Aneta

Pakiet socjalny - zapomnij. Karta sportowa w cenie zupełnie nieopłacalnej. Z benefitow tylko "dodatek wakacyjny" i bony na gwiazdke, z ktorych potraca ci podatek z pensji

Aneta

@Nick, a jak wygląda kwestia rozwoju w firmie? Czy Orion Pharma zapewnia udział w szkoleniach lub kursach podnoszących kwalifikacje swoich pracowników? Czy istnieje możliwość awansu w firmie? Zachęcam Cię do odpowiedzi jeszcze na powyższe pytania.

@Aneta

Nie ma czegoś takiego jak szkolenia, podnoszenie kwalifikacji pracowników. Pod hasłem szkoleń znajdują się scenki na spotkaniach firmowych. Możliwość awansu jest wtedy gdy któryś z kierowników zrezygnuje albo zostanie usunięty

Aneta

Orion Pharma stale poszukuje Przedstawiciela Medyczno- Farmaceutycznego. Doświadczenie nie jest wymagane. Czy ktoś, kto pracuje na tym stanowisku chciałby napisać coś na temat przyznawanych premii? W jaki sposób są one naliczane? W znalezionym przeze mnie ogłoszeniu jest wspomniane, że firma zapewnia samochód służbowy i telefon komórkowy. Jak wygląda to w praktyce?

@Aneta

Premie w większości istnieją tylko w teorii, plany są nie do zrobienia (przynajmniej przez pierwsze dwa lata pracy). Samochód można użytkować, ale też bez przesady

karol

a coś więcej, jak wygląda praca jest ok ? atmosfera ok? pracuje się po 8h czy więcej? ile podstawy?

@karol

Atmosfera zależy od ludzi z ktorymi pracujesz ale i od kierownika. Wymagania ogromne przy malym wsparciu z tzw gory, 8 h niby zapisane na papierze, ale bywa ze trzeba robic dluzej. Podstawe negocjujesz sobie sam

Co sie dzieje ze kolejne osoby odchodza - same sie zwalniaja - i to dobre osoby....czyzby w Orionie zbiżał sie totalny armagedon? Chyba czas na ewakuacje bo coraz gorzej to wyglada

Maciej

Do pracownika - naprawdę tak myślisz czy masz inna przesłankę- aby tak pisać. Skoro tak dużo wiesz na temat tej osoby zadzw do odpowiedniego DSM i zapytaj o prawdziwe przesłanki. Napisałeś ze same dobre osoby odchodzą - no ile tych osob było. Widzisz !!!! a wiem co mówię. Twoja prawda jest jak Antoniego. I domyślam się kto Ty jesteś ( czyżby KM )

Pracownim
@Maciej

Maciej akurat z mojego zespolu odeszly osoby ktore w rankingach były na samej górze. Znam je i nie musze pytac DM zeby wiedziec jakie sa ich powody....te prawdziwe a nie te opowiadane na forum. Jeszcze tu pracuje wiec moja tozsamosc niech pozostanie anonimowa bo wiemy jak to jest.

@Pracownim

Pracownik czy jak napisałes (chyba w tych emocjach ) pracownim.... kłamiesz ze hej. Dziwne ja jako DSM nie zauważyłem żeby osoby z czołówki PM odeszli z Firmy. A już kilka lat pracuje. Ba nawet dziś sprawdziłem u źródeł i szok nikt więcej czy jak napisałes osoby z czołówki nie odeszli - oprócz tej jednej osoby będącej w top 5 PM i jednej która była daleko i ucząca sie fachu i pozostawiona przez DSM który się sam zwolnił. Wiec nie pisz kłamstw nie wylewaj żali - kolego Jeśli chcesz pisać to pisz tylko prawdę. Ja już Ci nie będę odpisywał bo szkoda - zapewne Wszystko wiesz lepiej Życzę Ci powodzenia w codzienności i bez hejtu wylewania żali i flustracji

@Maciej

Maciej nje wiem na jakim Ty stanowisku pracujesz i gdzie i u kogo sprawdzasz ale u mnie w dziale kardiologii zmiany sa na porzadku dziennym niestety. I chyba normalne jest ze jako osoba ktora ma rodzine kredyty rozne zobowiazania mam watpliwosci do czego to wszystko zmierza.

@Maciej

Bardzo proszę osobę pod pseudonimem Maciej o wstrzemięźliwość w swoich osądach i przepuszczeniach bo chyba lepiej dla Niego żebym nie uzewnetrznił się na temat firmy..... I prosze mnie tu nie przywolywac...

@KM

Obiecałem nie odpisywać, ale na padające jak czytam groźby skierowane do mnie stać biernie nie mogę. KM proszę pisz napisz opisz i liczę ze się jak to napisałeś mocno uzewnetrznisz ...

@Maciej

Maciej, choc wydaje mi sie ze to nie Twoje imie. Osoba ktora nie ma odwagi napisac kim jest raczej jest mało wiarygodna i polemika z kims takim to kpina. Szczególnie na forum. Ale to poziom typowo Orionowski czyli totalny brak poziomu. Pozdrawiam????

Wojtek Szwedziński
@KM

Zabawne jak jeden anonim gani drugiego anonima i o wiarygodności bredzi... KM mam nadzieję, że w Orionie już nie pracujesz. Jak takiś odważny i wiarygodny i nie kpisz z ludzi? To wal imię i nazwisko od początku, a nie jakieś "Pracownik", "Pracownim" czy "KM".

Anonimowy Uczestnik Forum
@Wojtek Szwedziński

Każde forum to jest przestrzeń do swobodnych wypowiedzi użytkowników bez obawy o reakcje obecnych lub przyszłych pracodawców. Z tego powodu większość użytkowników wypowiada się anonimowo. Czy jesteś w stanie to pojąć? Swoim wpisem nie ograniczysz prawa użytkowników do wpisywania swoich opinii na temat postępującego od lat dramatu tej firmy oraz przedmiotowego traktowania pracowników przez kierownictwo. A co do nagabywania użytkowników do podania swoich danych osobowych - słyszałeś o RODO? Chcesz zapłacić kilka milionów Euro kary? Zatkało kakao?

Katowice 123

Widzę poziom firmy na najwyższym poziomie ... skoro przepychają się tu i licytują ze sobą regionalni.... żenada. Chciałem aplikować ale chyba jednak się wstrzymam....

gość

napisze krótko. w każdej firmie jest Tak samo. wszystko zależy od terenu, linii i szefa. pracowalam w kilku firmach- w Orionie także i jest jak w każdym korpo. w specjalistyce jest ok - dobrze się pracowało z tymi produktami - jakosc bardzo ok i cena do konkurencji. Bardzo duże rotacje są w lini kardio. CNS i Pulmo mogę polecić jeśli ktoś chce pracować a nie kombinować że coś zrobi się samo.

Ilona

Oni sobie wyobrażają ze człowiek na swój koszt pojedzie do Wrocławian adrugi etap ! Pół polski ! Nie pokrywają kosztów drogi wyżywienia pół polski na swój koszt to można pojechać podpisać umowę! Szkoda ze tego w ogłoszeniu nie piszą.. poziom rozmowy żałosny mało profesjonalny. Ogólnie odradzam ta prace jako pH trzeba odwiedzić aż 10 lekarzy specjalistów !

@Ilona

A w innych firmach odwiedzasz mniej lekarzy? Oj widać że nie masz pojęcia o branży! Zdecydowanie lepiej odwiedzać specjalistów niż poz. Uwierz mi 10 lekarzy to standard wszędzie. Chyba że masz pół Polskii zajmujesz się przetargami...

ByłyPracownik

Szanowni Państwo, O Orionie można napisać wiele. Jak widać więcej złego. Ale wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W każdej linii pracuje się inaczej. Zdecydowanie polecam linię pulmunologiczną jako pracę z lekarzami, następnie psychiatryczną, gdzie lekarze stanowią jakieś 80% targetu, reszta to apteki i kardiologiczną, w której 90% to sprzedaż do aptek, a 10% lekarze. Pracowałm w kardio i o tej linii mogę się wypowiedzieć. Jeżeli ktoś zastanawia się, czy chce pracować w kardiologii, gdzie obecnie jest największa rotacja i niestabilność zespołu, to moim zdaniem powinien odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: czy jestem dobrym i pracowitym sprzedawcą? Praca w Orionie nie jest łatwa, więc z jednej strony nie dziwię się, że na rekrutacji próbuje się zniechęcić potencjalnego pracownika, bo takich zniechęcających sytuacji w tej pracy jest mnóstwo. Jeżeli ktoś szuka lekkiej pracy, w firmie, gdzie produkty sprzedają się same, są reklamowane, a jedynym zadaniem przedstawiciela jest wejść do apteki, przedstawić się i poprosić o domówienie kilku sztuk, to stanowczo odradzam. Naprawdę, szkoda waszego czasu. Jedyną osobą, która odnajdzie się w tej firmie jest handlowiec z krwi i kości. To musi być ktoś, kto umie i lubi sprzedawać. Ktoś pracowity, nakręcony na wynik, pomysłowy, kto łapie dobre relacje z ludźmi i potrafi ich przekonać do siebie i do produktu. W Orionie to przedstawiciel jest reklamą. Jeżeli jesteś uczciwą i pracowitą osobą, lubisz sprzedawać i potrafisz rozmawiać z ludźmi to ta praca jest dla Ciebie i nikt w Orionie nie zrobi Ci krzywdy. Potrafią docenić ludzi, którzy sie starają i pozyskują kolejne apteki do współpracy. Nikt mi nie kazał napisać tego posta. Nikt mi za niego nie zapłacił. Po prostu czytam te nic nie wnoszące, jadowite posty i brak tu konkretów. A wystarczy napisać, że uczciwa i pracowita osoba ze smykałką do handlu na pewno sobie poradzi i nie ma się czego bać. W tej pracy poznałm mnóstwo osób, które nie miały wyników, tylko narzekały, że nic się nie da zrobić, a same nie wyjeżdżały do pracy, raportowały spod aptek, w czasie pracy zajmowały się prywatnymi sprawami i kiedy zostały zwolnione, pisały opinie tu na forum jaka to firma jest beznadziejna. Znam również osoby, które odeszły, bo nie zgodziły się z szefem czy z polityką firmy, takie sytuacje też były. Ja też nie ze wszystkim się zgadzam i mam mnóstwo zastrzeżeń, ale Orion to nie jest (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

@ByłyPracownik

Były a może obecny bo troche czasy namieszałeś. Jasne ze wszedzie są ludzie którzy narzekaja pracuja na pół gwizdka itp. Roznica jest taka że jest wiele osób ktore w Orionie wedlug szefostwa sie nie nadawaly a poszly do innych firm czesto konkurencyjnych i swietnie daja sobie rade. Nie zastanawiales sie moze z czego to wynika. Zachecam do reflekscji. Co do doceniani bd osób to pojecie wzgledne ze Orion je docenia bo za takie obroty jak ludzie kreca w Orionie w innych firmach płaci im sie dużo więcej i to zarówno PM jak i DM. Miłej pracy

@Asertywny

Zabieg zamierzony, bo połowa czytających będzie snuła domysły kim jestem, jaki teren, a to jest niepotrzebna nikomu wiedza. Masz rację. W ostatnich latach odeszło kilka wartościowych osób. W tym ja ;). I moja praca nie była sielanką. To naprawdę ciężka robota. I rozumiem, że ludzie nie chcą tak pracować. Ale ja też potrafię znaleźć pozytywne strony. Doświadczenia zdobytego w Orionie nie zabierze mi nikt, a jest ono ogromne. Przez te kilka lat pracy nauczyłm się więcej niż przez całe życie w innych firmach. I to nie są farmazony. Naprawdę tak jest i wiem, że poradzę sobie wszędzie. Pewnie wiesz, że istnieje taka opinia,że jak ktoś pracował dłuższą chwilę w Orionie, to poradzi sobie w każdej firmie. Zawsze mnie to śmieszyło, do momentu kiedy byłm w innej firmie na rozmowie o pracę i usłyszałm to zdanie z ust obcego człowieka, który mnie rekrutował. Rozmowa z nim dała mi wiele do myślenia. Nie żałuję tych lat, choć masz rację wiele jest do poprawy. Co do kasy. Owszem, mogłaby być wyższa, choć dla początkującego w branży jest chyba ok, skoro ludzie się zatrudniają. Poza tym co roku są podwyżki i możliwe negocjacje. Zawsze można sie podpisać, skoro już nie chce się pracować za takie pieniądze. Obecnie na rynku pracy można przebierać w ofertach i poszukać lepiej płacącego pracodawcy. Dzięki, nawzajem Pozdrawiam

@ByłyPracownik

Rozumiem Twój tok rozumowania choć osobiście się z nim nie zgadzam. W kazdej firmie idzie sie czegos nauczyć. Pytanie jest w jakich warunkach w jakiej atmosferze, i tu niestety Orion nie wypada najlepiej. Wspomniales ze powiedziano Ci ze jak dales sobie rade w Orionie to dasz sobie rade wszedze. Super. Ale zastanawiales sie z czego to wynikia? Na moje choc moge sie myslis wynika to z tego ze wszyscy z branzy wiedza ze Orion slynie z braku szkolen PM z sredniej kasy, z bardzo slabego poziomu Ds. ( wiekszosci) z braku premii ( dla wielszosci). I faktycznie jesli ktos to wytrzymal 2-3 lata to da rade wszedzie. Tylko czy o to chodzi. Nie lepiej by bylo by poprostu warunki pracy byly lepsze i podejscie do ludzi inne. A tak z ciekawosci co sklonilo Cie do zmiany pracy? Pozdr

@Asertywny

Tak, każda firma czegoś uczy. I pewnie osoba, z którą wtedy rozmawiałm miała na myśli, to o czym piszesz, bo wiedza zdobyta samodzielnie jest trwalsza i takie doswiadczenia chartują. I zgodzę się z Tobą w tym, że nie o to chodzi. Tylko właśnie tu pytanie do osób, które tak Oriona nienawidzą dosłownie za wszystko. Po co pracowałeś tam ten rok, 2 lata czy więcej? Czy ktoś trzyma tam na siłę? Mi coś nie pasuje, zawijam żagle, zmieniam łódź. I jak już pisałm, też nie wszystko mi odpowiadało, nie ze wszystkim się zgodziłm. Ale uważam, że to nie jest powód do takiego bezmyślnego hejtu. Konstruktywną krytykę to ja rozumiem. Piszę np. Robią za mało szkoleń, pracownik idzie w teren nieprzygotowany i wszystkiego uczy się sam. I to jest dla kogoś może być minusem. Choć teraz to się podobno zmieniło. Ale takie pisanie: "Nie pracujcie tam, dno, szkoda czasu". Po co tak pisać? Co to wnosi? Albo: "pracowałem tam rok i to był najgorszy rok w moim życiu". Nie szkoda Ci tego roku? Może ktoś inny za ten czas na Twoim miejscu by się odnalazł. Poziom wypowiedzi na tym forum powinien być inny. Bardziej profesjonalny, mniej emocji. A co skłoniło mnie do zmiany pracy? Napiszę ogolnie: ostatnia restrukturyzacja. Coś mi nie spasowało, podziękowałm i znalazłm inną pracę. Jednak nie widzę powodu, żeby teraz obrażać wszystkich, ktorzy na ten pomysł zmian wpadli.

@ByłyPracownik

Z calym szacunkiem ale raz piszesz ze pracowales itp a teraz ze ostatnia rekrutacja byla powodem zmiany pracy. To w Orionie rekrutuja zatrudnionych ? To sie kupy nie trzyma. Dodam ze tu opinie sa dosc powsciagliwe bo ja wejdziesz sobie na portale spolecznosciowe i zapytasz ludzi o oponie na temat pracy w Orionie to bedziez juz zalował ze na rozmowie byles . Pozdr

@Asertywny

Rekrutacja a restrukturyzacja to dwa różne słowa. Sprawdź znaczenia, a dopiero później odpisuj, bo się robi śmietnik.

@Asertywny

Skoro jak napisałeś słabi PMowie dają sobie radę w innych firmach i mają wyniki tzn.ze jednak potrafią rekrutować dobrych ludzi i dobrze szkolą....

@TTT

No problem w tym ze w Orionie nie maja dobrych wynikow wedlug szefostwa i na kazdym kroku ktos jest to zwolnienia. Rekrutacja bywa skuteczna ale szkolenie niestety dla tych ludzi juz nie. Ida w swiat dostaja paliwa motywacji i swietnie sobie radza. BRAWO ONI!

Bennybu

Witam byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Poznaniu. W pokoju pan i pani. Pani całkiem spoko pan hmm który myśli że wie wszystko lepiej itp i proboje ci wmówić po co odchodzisz z pracy skoro tutaj nie bd też dobrze. Bzdura totalna raporty SMS po każdej wizycie jakby nie można było robić tego na koniec dnia. Zapytałem o narzędzia pracy dla przedstawicieli to usłyszałem takie jak wszędzie mówię tzn telefon i samochód. Zapytałem o laptopa skoro mają być raporty exel itp. to odpowiedź szybka jak pan musi mieć to porzyczymy jak bd się pan upierać. Ale od tego jest telefon. Wizyty od 8-14 apteki i lekarze. Szczerze nie mam odpowiedzi o tej firmy ale nie chce tam pracować. myślę że złe opinię nie są wyssane z palca apropo tej firmy.....

Moze Nowy

Widzialem ogłoszenie , mozecie powiedziec jak aktualnie wyglada sytuacja w Firmie bo co byla lata temu mnie nie interesuje. Z gory dzieki

KM

I chyba jak wiekszość osob z Oriona masz jakies zaburzenia skoro czytajac moja odpowiedz uważasz ze komuś groże itp. Wyluzuj

Martin

Witam chciałem się podpytać o praca przedstawiciela farmaceutycznego Ile wizyt dziennie i czy w 8h do zrobienia Czy auto do uzytku prywatnego i na jakich zasadach Odwiedzamy tylko apteki czy też lekarzy?

@Martin

12 wizyt dziennie, podział wizyt ile lekarskich i ile aptecznych zależy od linii. W 8 godzin nigdy się nie wyrobisz- rozległe tereny. Wyjeżdzasz o 7 wracasz 18-19. Auto do użytku prywatnego, ale tankujesz za swoje

Mona
@Martin

Myśle że jak przeczytasz opinie o firmie nie bedziesz mial wątpliwości czy to jest firma dla Ciebie. Ja nie miałam. Pracuje gdzieś indziej...

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma