Opinie o ALL LINES LOGISTICS w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALL LINES LOGISTICS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALL LINES LOGISTICS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALL LINES LOGISTICS w Gdynia

Mariusz Nowy wpis

Marek a gdzie się podziali Panowie z Poznania?

Marek Nowy wpis

Ja pracuje do dzisiaj i złego słowa nie powiem... Jak się robi to co do ciebie należy i robisz to dobrze, to nie ma problemu. Jak ktoś się obija i myśli, że tego nikt nie widzi to się grubo myli. Tutaj wynagrodzenie jest za pracę a nie za lenistwo. Chcesz robić i się nie narobić a zarobić 4000 zł to idź leżeć gdzie indziej... ciekawe ile Cię będą tam trzymać.

Agnieszka Nowy wpis

Takie komentarze nie powinny pojawiać się na forum, gdzie zbierane są opinie pracowników o pracodawcach, w tym przypadku ALL LINES LOGISTICS. Bardzo proszę o zaprzestanie zamieszczania tego typu wypowiedzi, ponieważ nie mówią one w żaden sposób o pracy w danym miejscu.

bs

Firma nie płaci !!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie placi

Brałeś udział w rekrutacji do ALL LINES LOGISTICS. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Agnieszka

@WINDYKACJA, forum GoWrok.pl nie jest zdecydowanie miejscem na zamieszczanie tego typu ogłoszeń. Dzielimy się tu opiniami na temat pracodawców. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w ALL LINES LOGISTICS? Możecie napisać kilka słów na ten temat?

Agnieszka

@xxx, rozumiem, że piszesz z perspektywy kontrahenta ALL LINES LOGISTICS? W każdej firmie mogą mieć miejsce jakieś opóźnienia, zdarzają się one z różnych powodów. Długo współpracowałeś z tą firmą? Co o firmie ALL LINES LOGISTICS sądzą obecni pracownicy firmy? Zachęcam Was do napisania kilku słów na ten temat.

xxx

Uwaga!!! Nie bierzcie pracy od ALL LINES LOGISTICS, firma nie płaci przewoźnikom.

Agnieszka

@Uwaga - dłużnik !!, forum GoWork.pl nie jest miejscem do zamieszczania tego typu komentarzy. Bardzo proszę o zaprzestanie. Niewiele piszecie ostatnio o pracy w ALL LINES LOGISTICS w Gdyni - może jednak ktoś z Was chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Gorąco zachęcam!

Agnieszka

Dawno nie pisaliście na temat pracy w ALL LINES LOGISTICS - czym spowodowana jest Wasza mała aktywność na forum? Może jednak któryś z pracowników firmy zechciałby podzielić się z nami swoim doświadczeniem? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

patitati
@Agnieszka

wyluzuj kobieto

Klient

Agnieszka dalej podbija opinie. A moze to nie Agnieszka ? Po co wmawiasz ze jest super a doskonale wiesz jak jest bo tam pracujesz

Agnieszka

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w ALL LINES LOGISTICS? Wcześniej sygnalizowaliście problemy z wypłacalnością firmy - czy to uległo już zmianie? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może być bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w ALL LINES LOGISTICS.

nie płacą przewoźnikom, mówią co innego myślą co innego i robią co innego, brak kontaktu z księgowością, zwijają się, do sądu trzeba iść nie ma na co czekać

Agnieszka

@anonymous o jakiego rodzaju zobowiązania Ci chodzi? Jesteś pracownikiem firmy i wystąpił problem z płatnością wynagrodzenia czy też jesteś klientem ALL LINES LOGISTICS? To jest jednorazowy problem czy pojawiał się już wcześniej? Posiadasz informacje o tym czy inne osoby również spotkały się z brakiem płatności?

Agnieszka

@nieznajoma czy możesz podać więcej informacji na temat rekrutacji w ALL LINES LOGISTICS? Szukałam i w internecie, ale nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Na jakie stanowiska firma poszukuje obecnie pracowników? Czy masz zamiar składać aplikację czy może już tam pracujesz?

nieznajoma

jest prowadzona obecnie rekrutacja...

Stefan

Czym spowodowana jest ta cisza na forum?

Agnieszka

@anonymous, skąd masz takie informacje? Czy są one sprawdzone? Może firma ma tylko przejściowe problemy i drobne opóźnienia? W Internecie nie znalazłam informacji o aktualnych rekrutacjach - czy firma ma teraz jakieś oferty pracy?

Firma, All LINES nie płaci przewoźnikom za wykonane transporty.

Gutek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Jest tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać?

Agnieszka

@Xoxo - mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Osoby zainteresowane potencjalnymi ofertami pracy na pewno skorzystają na Twoim doświadczeniu z pracą w ALL LINES LOGISTICS.

Zostaw merytoryczną opinię o ALL LINES LOGISTICS - Gdynia

ALL LINES LOGISTICS
2.4/5 Na podstawie 26 ocen.

ALL LINES LOGISTICS