"Herbapol - Lublin" S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Aplikujaca

Jak wygląda praca pH w Waszej firmie? Zarobki,plany itp?

Yariska
@Aplikujaca

Raczej odradzała bym. Brak szacunku w tej firmie dla pH. Nikt się nie liczy z jego zdanie. Zadań do zrobienia coraz więcej a premia wciąż ta sama. Targety wygórowane. Firma nawet nie wie co to inflacja sądząc po tegorocznych podwyżkach.

WE3654W

Chciałem złożyć skargę na kierownictwo Przedstawicieli Handlowych w Małopolsce. Wydzieranie się na sklepie i rzucanie towarem po sklepie to zachowania godne potępienia. Kogo Wy dajecie na tych kierownikòw . Kultury trochę Herbapolu .

Bazyli

Mam pytanie jak to jest że w sejmie lex kaczynski przepadło a w herbapolu ludzie są zmuszani do testów na covid co poniedziałek .Na jakiej podstawie ludzie szczepieni nueszczepieni którzy przeszli covid wchodząc na zakład muszą mieć test nie uważacie że to bezprawie bo ja myślę że to psychologiczny (usunięte przez administratora) wejdziesz jak będziesz miał test

@Bazyli

Szanowny Panie/ Szanowna Pani Podstawa prawna do wykonania testów dla pracowników została określona w Zarządzeniu Zarządu podanym do wiadomości wszystkich pracowników. Przypominamy, że nasza firma jest producentem leków i produktów spożywczych dlatego też jesteśmy zobligowani do przestrzegania szczególnych zasad sanitarnych i przeciwdziałania rozprzestrzeniania chorób zakaźnych. Podkreślamy również, iż obecna wiedza naukowa wskazuje że nosicielem wirusa może być zarówno osoba zaszczepiona jak i taka, która jest ozdrowieńcem. Zatem fakt szczepienia nie ma znaczenia dla możliwość rozprzestrzeniania wirusa, a wpływa głównie na przebieg choroby u osoby zakażonej.

Burmistrz

Cześć Herbapol mam parę informacji do przekazania. Zadbajcie o mechaników bo poziom wkurxxenia chłopaków sięga czerwonej kreski. Może warto zainwestować w jakiś system odpylania na wydział ziół i herbat ? Nie będzie problemu z centymetrowym kurzem zalegającym na ścianach i maszynach. Czy sprzątaczki mogą zmieniać wodę w swoich wiadrach i maszynie myjącej? Czy mają zakaz? Bo woda którą myją podłogę przypomina wyglądem i zapachem wodę z szamba. Zróbcie coś z aktualnym wyścigiem szczurów bo będziecie mieli kolejną walkę kogutów, donoszenie jeden na drugiego nie jest niczym dobrym. Nie których surowców nie da się idealnie produkować, i wszyscy o tym wiedzą. Jak tego nie zrozumiecie to produkcji tych produktów nie będzie. Jest ciągły problem z nożami na każdej maszynie tyczy się to części jak i operatorów którzy je bezmyślnie regulują. Jest nowy system zliczający czas pracy niech on działa tak samo dla każdego bez wyjątków i przywilejów! W toaletach brakuje papieru toaletowego i ręczników do rąk, mamy się podcierać włókniną? (usunięte przez administratora)Przyda sie częstsza kontrola bagażu..... To tyle dziękuję.

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

On

Witam, Jak wynagrodzenie u operatorów wygląda? Dostałem ofertę na przyjęcie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Bi

Atmosfera hahahaha, wykorzystywanie na max soboty i niedziele do roboty, nie polecam pracy tutaj. Pracuję miesiąc i już uciekam stąd bo szkoda zdrowia z tymi pseudo operatorami co tylko patrzą na słupki a reszta nieche za.........

Operator

To zależy od ludzi, jak są normalne chłopaki w ekipie to atmosfera jest okej idzie się śmiać cała zmianę , ale są ekipy w których każdy walczy o słupki kosztem innej osoby... I to już robi się nie ciekawie i jest zgrzyt. I wychodzi z ludzi tzw. typowy Polaczek. PS. Kiedy podwyżki? Bo już najniższa krajowa ponad 3000zł a my tutaj robimy na cztery brygady i trzy zmiany..... i w weekendy!!! To aby patrzeć jak ludzie pójdą do innej pracy. I będą panowie ze wschodu pracować....

@Operator

Buhehehe ahahaha jak to mówila słynna Anna czyt. Związki Zawodowe Solidarność , ciesz się że masz pracę ahahaha buhehehe

Marlena
@Leon z działek

He he ...a co wy zrobicie bez tej słynnej Anny... zamiast kobiecie dziękować to ktoś tu takie bzdury wypisuje ...ile wam pomogła mało???ilu ludziom?..jak jakiś problem jest to wiecie gdzie zadzwonić....co za naród ...zero wdzięczności ...ciekawe kto będzie za waszymi podwyżkami latał.... żałosne...

Ela
@Leon z działek

Żebyś ty zrobił tyle dla ludzi co słynna Anna ..co za (usunięte przez administratora)

Emil

Jak wygląda aktualna praca na imach? Kiedyś pracowałem i rozmyślam nad powrotem. Czy dział utrzymania ruchu został zaktualizowany, zaplecze serwisowe jest odpowiednie?

dudziak

kiedy bendo podwyżki i kogo bendom dotyczyć? szanowna rado biurowa w jakim miesioncu bendo aneksy do umów?

Aneczka wyszla z pod bióreczka
@dudziak

Nie bemdzie podwyrzek Nie bendzie aneksuf Jak mawiał Kononowicz Nie bedzie niczego

Kamil

Czy polecacie to miejsce na praktyki studenckie?

Dział HR
@Kamil

Zapraszamy do odbywania praktyk "Herbapol - Lublin" S.A. Dajemy możliwość rozwoju w wielu zróżnicowanych działach min. Dziale Kontroli Jakości (laboratoria), Dziale Utrzymania Ruchu, Dziale Administracji czy Dziale Personalnym. Istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich jak i absolwenckich, po praktykach wystawiamy zaświadczenie oraz opinię. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: lublin@herbapol.com.pl.

gość
@Dział HR

Firma funkcjonuje dzięki dobrej marce, a prawdziwe oblicze firmy dzięki osobom które tu zarządzają kwalifikuje firmę typu (usunięte przez administratora) delikatnie określając

WB

a jak jest w oddziale w Lubawie?

Janek

Cześć:) do Lublina pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownik biura obsługi klienta. Czy mógł by ktoś coś napisać na temat tego stanowiska ? Taka realna odpowiedź bym prosił- jakie obowiązki codzienne, zarobki, atmosfera w pracy itd. :) z góry dzięki za odpowiedź:)!

Anka z biurka
@Janek

Kierownik zmienia się średnio co 6 miesięcy to sobie sam odpowiedz. Ostatni uciekł po nie całym miesiącu.

Anka spod biurka
@Anka z biurka

Potwierdzam Miałam ręce pełne roboty Odszedł po miesiącu

Edek
@Anka z biurka

Dokładnie tak - tak nierealnych oczekiwań nie znajdziesz nigdzie

Gruby
@Anka spod biurka

Mi w herbapolu się podoba, ładne stażystki, miła atmosfera, pieniądze zawsze na czas, urlop i inne dodatki są,duża premia więc nie ma co narzekać.

@Edek

Mógłbyś jednak coś więcej napisać? To faktycznie kierownicze stanowisko czy tylko tak sie nazywa? A zarobki?

@Anka spod biurka

Czyli byłaś tym kierownikiem BOK?

Pakująca

Czy od 2022r będą podwyżki po 100 zł brutto dla wszystkich pracowników wydziału ziół czy tylko dla wybrańców? Co z resztą pracowników? Czy dział pakujący będzie też doceniony czy mam szukać sobie innej roboty? Brakuje ludzi, trzeba zadzwonić po Pana Prezesa niech przeprowadzi kontrolę na nocnej zmianie. Długo mam tak pakować kartoniki??? Jestem po szkole wyższej.

PiBi
@Pakująca

Szukają jeleni na najgorszą pracę na 4 zmianach za najniższą krajową. A 3tys. Brutto to i tak będzie miały od 1 stycznia 2022. Ciekawe kiedy zabiorą dodatki za niedzielę. Pinokio musi się wykazać. W dzisiejszych czasach gdzie wszystko takie drogie zarabiać tyle to jakaś paranoja, są osoby które prawie nic nie robią i zarabiają duuuzo więcej. Docenią Was wtedy jak was zabraknie w zakładzie ale będzie za późno bo nikt z młodych w dzisiejszych czasach nie będzie zasuwał (usunięte przez administratora).

@Pakująca

Ahahaha za psie pieniądze jeszcze tam ktoś pracuje? Na dodatek w jakiejś śmiesznej czterobryadowce ahahaha moje współczucia!

TaniaAnia
@Leon z działek

Robim co możem aby się kupy czymało Pozdrawiam wszystkich bedbojsuf ze zmiany Auuuuu

Radagada
@Pakująca

To Pakująca szukaj pracy w biurze z tym wykształceniem. Wykształcenie na produkcji nie jest tak ważne, jak się zna maszyny zna się na mechanice to się umie pracować. Nie trzeba być wykształconym.

@Radagada

Kim Ty jesteś operatorem? Włączysz maszynę, dołożysz kartoników wywalisz na Max i siedzisz w smartfonie. Ale jak się zepsuje, to dzwonisz po pomoc i płaczesz że znowu nie ma normy i czerwony słupek. Szanuj pracę innych i nie cwaniakuj, bo podkreślę SAM(a) NIC NIE OSIĄGNIESZ I NIE ZROBISZ. Życzę Ci żeby za Twoje podejście do innych ludzi zabrali Ci premię i dali stawkę 3 brutto.

Gibon
@Radagada

Przy tych maszynach to i małpę nauczysz naciskać reset i start hehe a co do pojęcia hyh to i placowy międzyczasie przyjdzie podgoni OEE ahahaha bo spada buhehehe

@Radagada

no u Ciebie od razu widać gdzie są braki

@Tom

A ja Tobie, żebyś jak najwięcej zarabiał i miał zawsze premie.

Radagada
@Gibon

To czemu wszyscy narzekają, że taka ciężka jest praca? Jak się podobno tylko guzik wciska

Znam się ale nie...
@znam się ale nie mam pojęcia

A gdzie widać?

Iwa
@Pakująca

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Ludzie mają dość odchodzą, wykorzystują na max. zarobki słabe. Obudzą się z ręką w nocniku. Ja też podziękuję za pracę tutaj, nie szanują ludzi to nie na sensu. Zostaną same......... Nie wiem co za ... zarządza tym wszystkim i bardzo nieprzyjemne panie w kadrach.

Zenon
@Pakująca

Team jak podoba Wam się aktualna sytuacja? Czekacie na podwyżki? Ja już szukam nowej pracy a Wy? Grunt się pali pod nogami...trza uciekać.

Tomasz
@Pakująca

Kocham was wszystkich. Jedna wielka rodzina.

Tomasz Sz.

Pomimo wielkiego bałaganu jaki tutaj panuje. Pomimo wielu dram pomiędzy współpracownikami. Pomimo braku zgrania między biurem a wydziałem. Tęsknie za Wami wszystkimi. Nie rzucajcie się sobie do gardeł. To w pracownikach najniższego szczebla trzeba pokładać największe nadzieje. Bez operatorów i pakowaczy nie byłoby tego zakładu. Mam nadzieję że ktoś z wyższych sfer to przeczyta i weźmie sobie głęboko do serca moje rady. Zabrać bogatym dać biednym. Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.

Ono

To ten (usunięte przez administratora)chodził po piętrze w towarzystwie innej osoby?

Adaś
@Tomasz Sz.

Co słychać na wydziale? Bo chcę po nowym roku wrócić. Jak teraz jest na ziołach ?

Paweł Kuczma
@Adaś

Też wracam po nowym roku co się zmieniło opowiadajcie do zobaczenia w styczniu moi drodzy

Paweł Grzałek
@Paweł Kuczma

Panie Pawle. Z ogromną przyjemnością osobiście przygotuję dla Pana biurko w biurze kierownika. Zostało mi parę gąbek z poprzedniego zakładu pracy. Będzie lśnić, jak mieszalniki po zmianie Cześka. Niezmiernie jest mi miło poinformować wszystkich, że od nowego roku będzie dużo zmian. Pozdrawiam. Paweł.

Bogdan

Jak wygląda praca operatora? Bo szukam pracy a widzę że są ogłoszenia na stronie. Jak wygląda plan produkcyjny jest do wyrobienia? Czy na zmianie jest wsparcie mechanika który uruchomi maszynę? Jak wyglądają zarobki i dni wolne? Można pracować nadgodziny?

@Bogdan

Buhehehe ahahaha masz odpowiedź i wnioski wyciągnij sam!

Widze że największym problemem jest mała wypłata i ludzie ktorzy b.długo pracują w firmie oni nauczyli się nic nie robić dużo gadać a ganiać nowych młodych przez co ci siedza nowy(usunięte przez administratora)sie zwalnia a stary wyjadacz sie śmieje.Kolejną rzeczą jest to że tam ludzie kompletnie nic nie potrafią a jeśli są np od mycia podłogi a będzie na niej (usunięte przez administratora) oni tego nie rusza bo to nie w ich kompetencjach.Mam radę do jak wy to piszecie pinokia (usunięte przez administratora) na emeryture starych pracowników kierowników dyrektorów.

@pracownik

Poczekaj przyjdzie czas, że docenisz tych starych pracowników i emerytów jak nie będziesz wiedział jak rozwiązać problem. To właśnie młodzi nie wiedzą co to praca i brak im doświadczenia. To specyficzny zakład, korzysta na starszych, a młodym dają na start większe stawki.

@pracownik

Coś ci się pomyliło wszystkie firmy bazują na wiedzy i umiejętnościach starszych stażem pracowników którzy mają wiedzę i umiejętności a taki świeżak co...No właśnie więc nie pisz głupot jak nie wiesz gościu bo nie masz racji popracuj trochę dłużej a wtedy zrozumiesz

@Tom

tego akurat nie chcą widzieć także w innych firmach, a o tym ze doświadczony pracownik wykona swoje zadanie w 30 minut a nowy będzie się motał z tym 3 godziny a na koniec ktoś będzie musiał poprawić albo dokończyć żaden z pracodawców nie chce mówic bo jeszcze by mu trzeba było jakieś stażowe zapłacić albo stawkę podnieść, a on przecież siedział i nic nie robił, dziś są takie czasy ze doświadczenie i zdolności się nie licza ważniejsze żeby skończyć dobro szkole i być osobo wykształcono bo wtedy można mówić komuś co ma robić

PiBi

Kiedy w końcu zakład doceni pracę tych co najwięcej robią? Może już czas na weryfikację stanowisk?. Zamiast np. Pinokio zatrudnijcie 5 osób na produkcję, będzie to napewno duży wzrost produkcji albo ruszy linia na syropach albo minimum 2 maszyny na ziołach. A jeszcze jakby dalej poszukać niepotrzebnych to wyniki by wzrosły min. 30% bez zmiany kosztów.

Łucja
@PiBi

Czyli jest problem z docenianiem ambitnych pracowników? Zdziwiłam się że o awansie nic nie napisałeś tylko dodatkowych ludziach na produkcji że fajnie by było. Jest Was za mało?

@Łucja

a tu nic nie było pisane ze nowych, może 5 osób w sumie wystarczy zatrudnić tylko żeby chciały pracować i uczciwie były traktowane

Lucille

Cześć, jakis czas temu pojawilo sie ogloszenie na Ph. Rozmowa kwalfikacyjna odbyla sie przez net. Mila pani prowadzaca spotkanie. Aplikowaliscie, dostaliscie jakas odpowiedz? Pozdrawiam.

Lucille

Ja bylam, ok dwa tygodnie temu, odppwiedzi brak do dzis. Ph na Wroclaw.

Ryżyk
@Lucille

Ciesz się, że nie dostałaś pracy na Wrocławiu. Przy połowie sklepów z bazy odbija się tylko GPS w aucie, bo punkty nie mają możliwości zamawiania przez ph. Oczywiście kierownictwo wie, ale udaje że nie widzi.

@Ryżyk

Czyli plan niewyrabialny? A tak z ciekawosci- ile mozna zarobic i czymsie jezdzi?

Dariusz
@Lucille

I jak wspominasz rozmowę? Czego od ciebie wymagali i co oferowali? Auto do własnej dyspozycji dają?

@Dariusz

Rozmowa spoko, nic ponadnormatywnego. Tak, auto do prywatnego uzytku.

Przyszły może pracownik

Jakie warunki panują w Poznaniu? Jaka stawka? Ile zmian?

CEO

Dziękuję za informację zweryfikuję to. Te flagi już nie pomogą.

Łucja
@CEO

Jakie flagi? Nie rozumiem o czym mówisz.

@Łucja

Biała flaga, jak się złom zepsuje i jest przestój wtedy operator wywiesza białą flagę buhehehe

Dymała
@Leon z działek

Czerwona tablica, nogi na sufit i oczy w telefon.

Ima

I jeszcze jest jeden nadgorliwy na Ask co robi grubo ponad normę i podnosi statystyki. Zastanów się co robisz.

Pinokio

O 6:00 to słodko śpię, biedaku. Norma zostanie podniesiona o 200% Widzimy się jutro

Nik
@Ima

Księciunio T? Na astora z nim.

Ccc
@Ima

Dobrze robi oby tak dalej norma 200%

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.