"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Stilo

Mam nadzieję że nikt nie zapomniał zatankować aby nie brakło do Wtorku po świętach Ha Ha Ha Spokojnych Swiąt i przynajmniej przez te kilka dni zapomnijcie o tej firmie - bedzie mniej nerwów i stresu .

Hejka to Ja
@Stilo

Święta najlepiej spędzać w domu :))) Wyjazdy są przereklamowane :) Wesołych Świat

Nowik

Nowy - od niedawna sie zatrudnilem zero szkolenia z systemu 2 dni z innymi handlowcami dobrze ze dostalem od nich jakis stary katalog . A tu oni mówią że też szukają innej roboty. No i te dziwne tankowanie wtorek i czwartek nigdy sie z takim czymś nie spotkalem. A napisano że można prywatnie za oplata za KM jeździć to rozumiem takie czasy . Ale jaka tu kogika jedno eliminuje drugie . Jak to tak ma wyglądać to 3 miesiace i szukanie nowej pracy .

Pinokio

Tak, to wszystko moja zasługa. Z Ukrainy napływają nowi pracownicy, niedługo będziemy korzystać z ich pomocy. Target sprzedażowy i cele produkcyjne tylko to się liczy. A nie wygodne opinie będę moderować. Nic mnie nie powstrzyma. Wasz wódz.

Omo
@Pinokio

Tylko naucz ich pierw polskiego albo klientów ukraińskiego ???? A jak zobaczą ile roboty to sami zrezygnują za taka wypłatę ???? Pójdą do Lidla albo Biedronki za lepszą kasę i mniejsze ciśnienie ????

Pinokio

Nie wymagaj zbyt wiele, wszystko odziedziczyłem w genach.

@Omo

Nie muszę ich uczyć, postawie ich na dwóch maszynach nauczę wciskać start i stop, rozmowa nie jest wskazana przy obsłudze maszyn. A jak zechce to mogę ich kontrolować mam do tego nowy system kamer.

Jacek
@Pinokio

W każdej firmie liczą się takie cele jak napisałeś. Powiesz czy jak się zrobi targety to można dostać premie? Dają kilka stówek do wypłaty czy więcej?

Kolega

Co się dzieje szukają oszczędności to niech zredukują paru dyrektorów po co ich tyle ! Dodatkowo utworzone dodatkowe etaty zabrane nam sklepy z obsługi a dołożyli sklepy które same zaopatrują się w sieciach jakaś pomyłka i może po tych zmianach będzie firmę stać na katalogi dla nowych PH i profesjonalne szkolenie bo obecnie to porażka.

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

Jakie to jest przewrotne firma która kiekiedyś ponoć miała nagrody za pracodawcę roku dziś staję się tego przeciwieństwem . Szkoda tylko dobrych produktów które z czasem stracą wysoką pozycje na rynku. Ale nic nie trwa wiecznie

Chaos

Co tu sie wyprawia prezes pisze ze ludzie to najważniejsze w firmie . Jakis wódz znowu że - Target sprzedażowy i cele produkcyjne tylko to się liczy. To jakaś paranoja gdzie tu prawda ? Gdzie ja się zatrudniłem ? O co tu chodzi ?

Beatka
@Chaos

To tylko dla telewizji, mamy zrobić jak najlepsze wrażenie na nowych kandydatach i zatrudniać jak najwięcej osób, bo nikt do nas nie przychodzi. Aktualnie ciągle ktoś odchodzi od nas, my musimy stworzyć taką wizję aby ludzie, jak pszczoły do miodu parli do naszych drzwi.

Tomuś
@Chaos

Ja wiem że wy wszystko słyszycie i widzicie i się wszystkiego domyślacie , ale to wszystko jest wasza wina że tak się dzieje. Wasza polityka i wasi żołnierze do tego doprowadzili.

Obserwator
@Tomuś

Tak oni widzą i słyszą ale niestety mają to w pewnym ciemnym miejscu dopiero jak wszystko zacznie się sypać i braknie kasy na nowe inwestycje to się obudzą oby było za późno ;)

Kociuba

Mariusz Ty zrezygnowałeś też z pracy w Herbapol ? Dlaczego?

Muhomor
@Kociuba

Sodomia i gomoria dzieje się na lubelskiej produkcji. W innych oddziałach macie tak samo?

Mayeusz34

Witam, czy ktoś może napiąć coś więcej o pracy mechanika i operatora w herbapol Lublin?

Upsa

Oj poniedzialek już nadchodzi będzie się działo . Zaraz bedzie brakowało handlowców na miejsce tych co sie będą zwalniać . Przyjda nowi ale zaraz odejda jak zobacza ile obowiązków i nasz super nowy regulamin floty :-)

Ciekawski
@Upsa

A co w poniedziałek będzie się działo?

Nitka

Lokomotywa na malopolsce juz zaraz sie dołączy i bedzie inny sklad wagoniw ciągnąć . Ale ciekawym jest to że juz też pierwsze wagony przy lokomotywie zaczynaja sie tez odczepiec i to dosyć szybko pojdzie. Zostana chyba tylko wagony na koncu skladu ktore od niedawna podłączono. Czyzby robił sie nowy stary sklad wagonów w innym miejscu ?

Amigo
@Nitka

Co sie tam dzieje w tej Małopolsce tyle tu o niej pisza ? Jakaś rewolucja?

New
@Amigo

Odchodzą ludzie z wieloletnim stażem...

Hahaha

Jak tam na południu, dalej ph odbija GPS pod fabryką felg i pod sklepami niespiętymi z konektorem? Pan dyrektor taki czepialski, a takie rzeczy mu nie przeszkadzają...

Gdzie
@Hahaha

Tak .

Juna

Przed sezonem to chyba nastapi wymiana calkowita starej ekipy w dziale sprz na nowych , patrzac na te posunięcia góry. Przyklad jeden z wielu - nowy regulamin korzystania z samochodu - jakis absurd . A wtedy to zaczerwienią sie wykresy dopiero . A ogloszenia to powini zamienić z szukam Ph na -Poszukiwany - ankieter/fotograf/ukladacz expozycji bo na handel to juz zaczynie czasu brakować . Powodzenia w szukaniu nowej leprzej pracy bo tu nic dobergo raczej nie mozna się już spodziewać

DUO

Praca w tej firmie zmienia się w (usunięte przez administratora). Plany nie realne, zadania nie do wykonania, nowości co miesiąc przez co klienci maja już nas dość, w sklepie do obskoczenia półki z 6 kategoriami produktów, dodatkowo ostatnia zmiana w polityce użytkowania pojazdów i płacenie 50gr za kilometr to paranoja. Zarobki w tej firmie w stosunku do ilości wykonywanej pracy to nieporozumienie, dodatkowo śmieszna podwyżka która nawet nie pokryła w połowie inflacji. Jeśli ktoś rozważa pracę w tej firmie, szczerze odradzam i polecam szukać czegoś innego. Szkoda zdrowia, nerwów i czasu. Ci co tam jeszcze pracują, polecam zadbać o siebie i odejść z tego bagna.

Może ktoś powiedzieć co się stało na Małopolsce , że jest wakat na kierownika sprzedaży ? Pozdrawiam Jerzy

Na wypowiedzeniu
@Kandydat

Jak sobie zobaczysz to co miesiąc jest mnóstwo ogłoszeń do pracy w tej firmie. Co świadczy że ludzie mają dość i odchodzą masowo.

@Kandydat

Jak to co? Pewnie miał już dość tego wszystkiego. Plany z kosmosu, ludzi odchodzą, ciągła rotacja. I do tego podobno dostali śmieszna podwyżkę. Żadnego wsparcia, pomocy. Tylko praca i praca. Omijać szerokim łukiem

Malowany

A kto tam był kierownikiem?

On
@Kandydat

Nie polecam. Coraz gorzej się działo i pewnie dzieje nadal ...

Kolorowy
@Malowany

Osoba na którą można było liczyć która robiła kawał dobrej roboty ! Dla niej nie było rzeczy niemożliwych zawsze uśmiechnięta z dobrą energią. Coraz więcej odchodzi z tej firmy dobrych ludzi nie doceniają pracowników brak słów.

LBU
@On

Czyli co się dzieje? Kto tam był kierownikiem

Już mnie nie ma
@LBU

To się dzieje że wszyscy uciekają, łącznie z kierownikami. Ciagle tylko było słychać, że musimy to zrobić. Nie ważne że Targety są brane z kosmosu. System premiowy zmieniany co dwa miesiące, tak żeby tylko jak najmniej zarobić. A niektórych zachowanie to podchodzi pod (usunięte przez administratora)

Już byly
@LBU

Jak to co się dzieje? Targety z kosmosu. Ciągle wszystko musi się zrobić. A niektóre osoby to podlegaja pod (usunięte przez administratora)

Jaxex
@Już byly

A co na małopolskie się dzieje obecnie? Tak jest tam ciężko ?

Alfabet
@Jaxex

A gdzie nie jest ciężko?

Były
@Kandydat

Dobrobyt panie dobrobyt! ale nie dla pracujących tylko dla góry! z miesiąca na miesiąc nowe benefity tzn wyższe plany,więcej zadań,ograniczenia w użytkowaniu samochodu itd itd.

Leon z działek
@Kandydat

Ahahaha widzę że HL usuwa wszystkie nie wygodne opinie hiehie, ale to nic już nie pomoże gdy statek tonie a na rynek płynie badziewie buhehehe pozdro dla tych co jeszcze tam tyrają buhaha współczucia hyhy

Uno

Panie i Panowie bilety wydane (regulamin floty) spektakl czas zaczac tytuł ☆HURTOWE WYPOWIEDZENIA☆ Oj reżyser musiał nieźle popić jak pisał scenariusz . Oby była druga część i to szybko tytuł - KOREKTA REGULAMINU FLOTA

Heh
@Uno

Co się w tym cyrku znowu odwaliło?

Kamil

Jak wygląda praca operatora na ziołach,jaka jest atmosfera,warunki pracy,wymagania, itp?

A ja trochę z innej beczki. Ostatnio złożyłam reklamację dżemu w którym był obrzydliwy robak. Dzięki Bogu dzieci tego nie zauważyły. Bo w przeciwnym razie byłby płacz i krzyk. Napisałam do firmy. Pani Dorota odpisała, że w ramach przeprosin dostanę od firmy ich produkty. Dzisiaj dostałam paczkę z herbapolu w której były 2 puste mokre sloiki. Uważam, że jest to skandal. Jak można tak traktować klientów. To było najzwyczajniej przykre. I to bardzo przykre. Na pewno nie zostawię tak tej sprawy.

Władek

Witam chciałbym sie zapytać jak wygląda praca na mieszalnikach na ziołach, czy jest spoko, czy ciężko

Witam tak racja atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna ale niestety tutaj się o to nie dba w momencie kiedy ludzie się dogadują dobrze się im razem pracuje zaraz szast prast i wyląduje jeden z drugim na innej zmianie z innymi ludźmi nikt się nie liczy z twoim zdaniem a człowiek czuje się jak zbity pies może trzeba by było trochę pomyśleć o innych

Elektromechanik

Witam, Jak sie kształtuja zarobki w dziale utrzymania ruchu?? Nie wiem czy warto aplikować a nie chce mi się zawracać głowy rozmowami o pracy jak na koniec wyjdzie malizna :)

Pies
@Elektromechanik

Praca na 4 zmiany premii już dawno nie było, maszyny włoskie...... ciągle się psują. Jeśli odpowiada Ci praca za ok. 4k to aplikuj. Moim zdaniem nie warto się męczyć z tym złomem, szkolna nerwów i zmarnowanych weekendów, chyba że lubisz pracę w soboty i niedziele.

Makaroni
@Pies

Maszyny włoskie , których nawet włosi nie są w stanie ogarnąć. 3/4 maszyn podkręcone na 120% wydajności , czyli średnio raz na zmianę się psują. Szkoda nerwów na pracę w tym kołchozie.

Comac
@Elektromechanik

Zarobki słabe , brak premii , atmosfera bardzo zła. Można usłyszeć takie zdanie " jak się nie podoba można się zwolnić".

Pies
@Elektromechanik

Nie wiem jak trzeba być zdesperowanym żeby tu pracować. Tego złomu nie idzie ogarnąć co nakupili. Sama "włoszczyzna" i nie ma chwili spokoju żeby się nie psuło. Tu się nie da nic zrobić żeby to działało, a cwaniaczki z innych zmian zrzucają wszystko na inną zmianę. Tych pseudo mechaników też czas wymienić bo tylko straty przynoszą.

Edek
@Comac

Tak zgodzę się z Tobą, presja, nerwy, to normalne w tym zakładzie.... Trzeba uciekać stąd bo nie zapowiada się na zmianę.

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.