"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Karmel93

Czy jest może ktoś kto pracował, bądź pracuje w Obsłudze Klienta i może podzielić się doświadczeniami? Jak jest? Jaka atmosfera?

Malina

Ktoś coś wie jak praca w dziale kadr i księgowości? Jak atmosfera, warunki pracy? Do kadr jest ogłoszenie, ale ponoć i do księgowości będą potrzebować.

@Malina

W kadrach super dziewczyny ????

Sylwia

Kierownictwo w dziale kadr też jest spoko? Da się z nimi dogadać w każdej kwestii? W ogóle czy w tym dziale są jakieś szkolenia dla pracowników czy raczej słabo z rozwojem?

Lotna
@Malina

Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca wśród stada. I tam tak ponoć jest. Tak się słyszy jak się rozmawia z ludźmi. Ale może przyjdzie ktoś nowy i wreszcie się postawi i zrobi porządek. Chociaż trochę. Przydałoby się ponoć. Dziwne, że obecne Panie to tolerują. Więc ta atmosfera to chyba taka sobie.

Blondi

Hej, czy ktoś wie jaka atmosfera w BOK, jakie zarobki, warto aplikować?

Peperoni

Jak wygląda praca planisty produkcji?

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

Barbara

Możesz to jakoś rozwinąć? Pisali tutaj wcześniej o jakichś nowych zasadach rodem z obozu. Mógłbyś napisać coś więcej? Chciałam się zatrudnić jako operator, chyba ciągle potrzebują bo ogłoszenie wisi. Ciekawa też jestem czy pierwsza umowa to już umowa o pracę tak jak piszą w ogłoszeniu?

@Barbara

1umowa na okres próbny 3 mies

NICO

Pracowałem i powiem że jest to dramat zasady jak w obozie .Człowiek się stara robi robotę a zawszę jest coś. Tyle dobrych ludzi odchodzi przez dziwne zasady ..

NICO 22
@NICO

Masz racje kolego ja tu jeszcze pracuje lecz pewnie tez zaraz odejde , ale i tak nic to nie zmieni ta firma to (usunięte przez administratora) ludzi nie szanuja za nic ich maja nie ten to bedzie inny takie jest podejscie Herbapolu do pracownika... a ty masza robic ja (usunięte przez administratora) za przyslowiowa miske ryżu i cicho siedziec....

Prawda
@NICO

Ale nie ma co się dziwić, ktoś pompuje kasę w Herbapol to i chce zwrotu to nie jest ta firma co 10 czy 15 lat temu. Teraz to wielkie korpo z układami i naciskami więc albo się podoba i zostajesz przy przysłowiowym korycie albo zmień pracę m.in ja odszedłem i można by było gadać że to przez spięcie z jedna osobą ale to tylko była kropla w morzu, spędziłem tyle lat w tej fabryce i po części to pracownicy są też temu winni co się tam wyrabia, bo gdyby ktoś miał jaja i powiedział nie, gdyby jeden pracownik przejmowałby się losem drugiego to na pewno inaczej by się tam pracowało. A z tego co ja przez te lata widziałem to jest tak: w grupie ładnie pięknie sztuczne uśmiechy, a jak przyjdzie wziasc się za robotę i coś nie idzie to juz zaczyna się praca jednostkowa wyzwiska i zero szacunku do drugiego współpracownika i zero interesowania się czy w razie czego przez moje działanie ten drugi ktoś nie będzie miał gorzej??? A po co?? Ważne abym to ja był klepany po ramieniu... Wiele osób kabluje przełożonym i kłamie o zachowaniu innych pracowników o czym ja też się przekonałem na panie śliskim. mieliśmy nocną rozmowę i ciche dni... Bo nie znoszę zakłamanych osób. Tak czy siak wątpię aby coś się u was zmieniło. Robię zaocznie papiery ale czy do was wrócę to wątpię. Dobrze mi tak jak jest. Wytrwałości koledzy i koleżanki miłego dnia.

Krystyna
@NICO 22

Widzę, że tu wątek się ożywił, ale konkretów brak. O co chodzi? O jakie zasady chodzi? Jak działa ta firma, jakie są zasady, których wymaga firma od pracowników? Można podać jakieś przykłady? I jeszcze, kto uczy nowego pracownika tych zasad? Dział hr czy już w dziale, gdzie pracuje?

2Pac
@Krystyna

Jakie zasady masz znajomości masz wszystko ..a tak szary ludek

Witam. Jak wygląda praca w zakładzie Lublin. Czy ktoś mógł by opisać pracę na dziale ziół oraz soków ? Widziałem ogłoszenie na internecie i zastanawiam się na złożenie CV.

Były Ph Horte

Chodzi o obecnego Dyrektora ze stolicy? Ten który 2 lata był na zwolnieniu w firmie na Hort.. Ex? Już "nawiedza" pH swoimi telefonami, mailami itp? Już dużo osób się zwolniło przez niego? Czy się zmienił?

Obserwator

A najciemniej pod latarnią dojeżdżają ludzi na krakowie kontrolamii i czepianiem się do wszystkiego a bo kiero i dyrektor ma blisko a największy lizus ma jak pączek w maśle bo odkąd pracuje nikt nigdy nie był na jego terenie a ponoć to poza paroma klientami gdzie standardy sklepu są pilnowanep to niezły bajzel jest a on się ws@ystkim śmieje w oczy mówiąc że na zadupia to nikomu się jeździć nie chce i do tego jeszcze dostał podwyżkę jak mi on pasuje do tego bajzlu gdzie nieroby się pną w górę.

Nadmorska

To jakiś dramat! Zrobiłam rozeznanie zanim aplikacje złożyłam. Rotacja ludzi na pomorskim, gdzie nawet Ci którzy robili robotę zmieniają pracę, co pracowali po kilka lat. Opinia w temacie szefów zmroziła mnie.

Phhh
@Nadmorska

Cześć, możesz zgłębić temat?

Raffi
@Nadmorska

Czy to prawda że dyrektora z poprzedniej pracy zwolnili za (usunięte przez administratora)? Teraz przyszedł do nas i na nas się wyżywa.... To są jakieś kpiny....To nie są lata 90 że ludzie będą wszystko znosić aby nie utracić pracy, rynek jest tak nasycony ofertami pracy że wystarczy wyjść z domu i praca się znajdzie. Nikt nie będzie tolerować takiego zachowania....

@Raffi

O jakiego dyrektora chodzi?

Były
@Ph

Dwa razy pisałem o jakiego dyrektora chodzi i dwa razy administrator usuną treść mojego wpisu a dodam że pisałem tylko inicjały więc rodo nie naruszone. No cóż jaka firma taki też administrator można prowadzić (usunięte przez administratora)ale nie można o tym mówić.

Najlepiej to narzekać być wiecznie niezadowolonym i mieć wymagania domena

Przemysław
@1234

No a jak Ci się tu robi? Możesz coś więcej napisać, jacy są przełożeni i na ile motywujące jest wynagrodzenie?

yyyyyy
@1234

Dokładnie tak, nie pasuje to się zwolnij, korporacji nie zmienisz, tam są pompowane olbrzymie pieniądze, nikt jednostami nie będzie się przejmować, jednostka musi się dostosować, nie oferują tam nic co może zatrzymać pracownika tam panuje jeszcze stary system 30 lat wstecz...

Robert

Hej, jak wygląda praca na produkcji? Kończę w tym roku mechatronikę i chciałbym aplikować na operatora maszyny głównie z tego powodu że mam blisko do domu z herbapolu. Jacy są ludzie z którymi się współpracuje?

Dzień dobry

Witam. Jaka obecna opinia o pracy PH? Ile wizyt, jakie cele, jaki samochód? Czy te 200 km prywatnie nadal można- to jest liczone w weekendy? Cele do wyrobienia i jaka podstawa? Dziękuję.

@Dzień dobry

Opinia jest ujowa patrząc na to co się dzieje. Wizyt tyle żeby Ci zza biurka i z dużymi brzuchami byli zadowoleni. Fabia lub Clio - francuz uwielbia się psuć - serwis częsty. Służbowy czas pracy pojazdu od 6 do 20 tylko w dni pracujące, weekend i urlopy liczone już ponoć X2 czyli ile przejdziesz tyle zatankować musisz plus obciążenie z GPS w aucie. Cele z czapy często nie realne - podstawa - zależy jaki teren i jak RKS jest łaskaw - jak bardzo potrzebuje nowego PH którym będzie rządzić - on pan Ty czarnuch.

KR
@Dzień dobry

Ale się nie narobisz. Podjedziesz , odbijesz GPS, postoisz 15 minut i kolejna wizyta:). A i jeszcze ankietę będziesz musiał odznaczyć żeby się listing zgadzał :)

Teraz
@KR

Dokładnie. Pozdrawiam z Krakowa.

@KR

Jak chcesz tak robić na zasadzie łapania lokalizacji GPS wchodzeniu jako "gość" robienie ankiety i nara to powodzenia. Tym sposobem nie zarobisz. Cele premiowe to wprowadzenie nowości, ekspozycje syropu czy dżemu. Ustawienie danego produktu w odpowiedniej lokalizacji i potwierdzenie zdjęciem.

Re
@Dobry to był

Większość robi to pod zdjęcie tylko i tak dla ściemy.

Obserwator
@Re

Dokładnie tak. Wystarczy postac chwilę pod sklepem i widać jak podjeżdżają, postoja 20 minut i kolejny sklep. Albo jeszcze lepiej jak rozkładają standy pod zdjęcia. Wszystko pokazówka. A na sklepach jak nie było dostępności tak nie ma. Najważniejsze że się w tabelkach zgadza.

@Re

No to teraz Ci się skończy ściemnianie jak wszystko masz liczone z konektora, chociażby zadania na obecny i przyszły miesiąc. Skończy się zaznaczanie obecności na zielonego ptaszka, a będzie liczona realna sprzedaż. Rotacja ludzi i to dobrych,którzy robili konkretną efektywną pracę w terenie. Podejście firmy - wyorać jak pług 5 skibowy na polu.

?
@KR

dzięki takim ph - reszta solidnych obrywa i płaci za ich głupotę

jak
@KR

mów o sobie, taki typ pracuje za podstawę ... bardzo niską :( jak chcesz zabrać premię to pracujesz aktywnie min 9-10 h +

Pracujacy
@Obserwator

Co Ty (usunięte przez administratora) Nie chcesz pracowac to się zwolnij. Może są plany duże i targety ale nie na tym polega praca PH. Poodbijać to sobie możesz rakietka po stole. Dzięki takim jak Ty masuje się reputacja o firmie a w firmie jest zła atmosfera.

c3po
@jak

A komu sprzedawać jak tam nikt z bazy nie podpięty do konektora? Fabryka felg w bazie klientów, śmiech na sali

QQ
@c3po

Jak klient zmienia NIP albo inne dane pół roku temu a Ty nic z tym nie zrobisz to nie dziw się że nie jest podpięty w konektorze. Jak dbasz tak masz :)

Tragedia

Dramat. Kasa śmieszna, plany z kosmosu, zadań mnóstwo, samochody to rozpadające się graty, tankowania limitowane, użytkowanie prywatne samochodu płatne jak za użytkowanie Ferrari. PH wyzyskiwani do granic możliwości. Średnia miesięczna to niecałe 3,5k. Śmiech na sali...

Szczery
@Tragedia

Potwierdzam to wszystko niestety. Zresztą wystarczy popatrzeć na rotację i wakaty które ciągle są.

Wiktoria
@Tragedia

A ile trzeba dopłacić, żeby prywatnie można było używać, jak to dokładnie rozliczane jest?

Yanek
@Wiktoria

Prywatnie jest 200km miesięcznie. Po przekroczeniu 200km jest opłata 0,50 groszy za kilometr. Jeżeli w czasie urlopu lub weekendy chcesz zatankować to płacisz ze swojej kieszeni.

On
@Yanek

Zapomniałeś dodać że oprócz płacenia z własnej kieszeni masz również doliczane 0,50 gr za km i opłatę miesięczna. A więc płacisz trzykrotnie. A i brak tankowania nawet za swoje w weekendy i na urlopie.

@Yanek

Ale należy doprecyzować, na urlopie, czy L4, tankujesz za swoją kasę + 0,50/, + 0,60 ta „super firma” liczy użytkownika z GPS/ wynagrodzenia, więc to są kpiny, wyzysk i śmiech!!!

@On

Proszę nie wygadywać bzdur. Jak nie rozumiesz systemu to się nie odzywaj. Płacisz 40 groszy od km poza 200 km darmowymi, pomiędzy 20 a 6 i w weekendy. Jak używasz samochodu rozsądnie zapłacisz 100-200 zł miesięcznie- to śmieszna kwota za użytkowanie samochodu w tych czasach. Dodatkowo, to co zapłacisz dla firmy jest odtrącane od podstawy opodatkowania tj płacisz mniejszy podatek. Jak chcesz pojechać na wakacje to dopiero wtedy- tankujesz za swoje i płacisz kilometrówkę.

Tomuś

Mi nawet buteleczki na wodę nie daliście, oby was pip nachodził częściej.

Krystyna
@Tomuś

O, czyli socjalka dla pracowników jest słaba? Szukają właśnie w internecie pracownika jako Asystent Laboratorium. I ciekawa jestem właśnie jak wygląda miejsce do odpoczynku tutaj? Jest jakaś stołówka? Kantyna?

@Krystyna

A co tam u Ciebie? Słyszałem że dość dobre stanowisko otrzymałeś.

@Krystyna

Może utworzymy grupę zamkniętą na facebooku pracownicy produkcyjni herbapol lublin? będziemy mieli co wspominać na stare lata

@Krystyna

socjalka nie wiem jaka jest nie brałem honor mi nie pozwalał inni mówili że słaba, muszę założyć własną stronę poświęconą opinii bo tutaj kasują moje wypowiedzi, szukajta pracy i uciekajta bo to jedna wielka ośmiornica będę sie wypowiadać na (usunięte przez administratora) tam dotrę do większej ilości odbiorców.

Snifer

Nie rozumiem, dlaczego narzekają ludzie pracujący w Herbapol. Może tylko na to jak na nich mówią na produkcji... że to"gł**ki" Ale zarobki i dofinansowania spoko. Na to wygląda, tym bardziej że ostatnio Herbapol zaszalał w arhe hotel za prawie 100 k. :D

Jacek
@Snifer

Jak zarobki spoko to pochwal się. Myślałem tu o pracy i chętnie dowiem się na jaką kasę można liczyć. Pisząc o dofinansowaniu miałeś na myśli benefity?

Ja jurz pracuje
@Jacek

Podstawa 3700 brutto na start. A podwyżka heh…. W obietnicach.

Obserwator z oboku
@Snifer

Też nie rozumiem. Skoro PH jeżdżą i odbijają GPS a większość ich zamówień to fikcja nie do wysyłki. Więc praca beztroska, jedynie muszą nauczyć się kombinować żeby zaliczać zadania premiowe.

Hejka to Ja
@Obserwator z oboku

A co ty ,Obserwatorze ,możesz wiedzieć o pracy Ph ? Wszystkich wrzucasz do jednego worka? nieładnie .Nie każdy kombinuje i ściemnia w pracy. Właśnie dlatego inni mają przerąbane przez takich cymbałów ,którzy zatrudnili się dla ściemy, auta i opłacanych składek (bo kasę mają z własnej działalności).

Misio kolorowy
@Snifer

Ale ja się cieszę że odszedłem z tej korporacji, mam spokój świetną pracę, zero stresu i nawet większe zarobki.... I to na jednej zmianie... Przez ten Herbapol to tylko wrzody wyhodowałem... Już nigdy pracy w żadnej korpo... Pozdro dla dobrych pracowników z produkcji i mechaników którzy też nie mają lekko w tej firmie... kiedyś było o wiele lepiej, (usunięte przez administratora) kadra zarządzająca wszystko popsuła.... A wiązałem przyszłość z herbapolem... Czasami wpadnę na goworka poczytać co się dzieje ale jak widać nic się nie zmienia.... Szanujcie zdrowie nie marnujcie go na Herbapol. Pracy jest od groma nie bój się zmiany na lepsze to tylko strach w twojej głowie.

Chetny
@Ja jurz pracuje

3700 brutto, a jakieś premie? Ile realnie można zarobić?

Pracuś
@Chetny

Dorobić to się możesz nerwicy i wrzodów żołądka :/ a serio premia co dwa miesiące 120% max

Ciekawy
@Pracuś

To miesiecznie macie 60 % premii ? Tak wychodzi

Pracus

Tyle masz do osiągnięcia, 120% max. A na to składa się zadania premiowe i sprzedaż po danej kategori a plany są duże i ambitne wiec ja napisałem teorie. Która nie jest ladna na papierze.

Hejka to Ja
@Ciekawy

bliżej 50% - 55 %

Ciekawy
@Hejka to Ja

A jak na sieciach podobno tam jeszcze gorzej ?

Lukasz
@Obserwator z oboku

Zgadza sie

@Jacek

Ok 9k brutto z premia

Ktos tam
@Marta

Tutaj zarabia sie duzo mniej, dwie premie mniej w roku wiec o czym tu mowic

Jacek
@Ktos tam

No ale z 5-6 tys z premią się wyciągnie na rękę, co? Jak się wychodzi na własnej działalności z tymi zarobkami? Według ciebie na plus?

Pracujący

Nie polecam firmy, właśnie niedługo odchodzę. Pracownicy jakiś czas temu dostali bidony do picia wody bo chcieli zrezygnować z kubeczków jednorazowych a nowi już nie dostali bo to "była jednorazowa akcja". Jeszcze są osoby ze zlecenia, na hali jest dość sucho, a ze zlecenia nie mają możliwości się napić bo nie ma z czego. Ale to jeden z przykładów głupoty tych co zarządzają. Szukam czy gdzieś tego nie zgłosić bo na prawdę jest z tym problem.

fghhkffff

simba daje 4200 świeżakowi a herbapol??? prace zaczynasz od zerowego stanowiska zostajesz wyszkolony od zera! za 4200 plus premie i socjal

Pracuś
@fghhkffff

Rozumiem że piszesz o produkcji, to pocieszę Cię ze na PH w tej firmie tez nie możesz liczyć na taką podstawę. W sumie warto zobaczyć ile nowych twarzy. Świadczy to o rozwoju? Wątpię.

Lidia
@Pracuś

Na jaką w takim razie podstawę można liczyć na produkcji? Poza tym jak sobie można podnieść tę stawkę? Są jakieś nadgodziny? Jeśli tak, to ile można za nie dostać?

Jan

Próbowałem się dostać do pracy w Herbapol, ale się nie udało.... Będę siedział głodny, bo nie jestem godny ((( Nic konkretnego, po prostu się obraziłem)))

Kondziu
@Jan

Godność to byś stracił jak byś tu popracował chwilę i musiałbyś własnego zdania się wyrzec i tylko przytakiwać. Pracę napewno znajdziesz powodzenia.

Bag
@Jan

Ja też się nie dostałam aczkolwiek drugi etap to porażka z mojej strony, strasznie źle mi poszło. Ogłoszenie wznowili.

Wiktoria
@Bag

jeju a co się tam działo, że aż tak źle wyszło? :(

Halina
@Bag

To na czym polegał drugi etap rekrutacji, że tak źle Ci poszło? Było coś trudnego na nim, co sprawiło Ci kłopot?

PH

Hej a co powiecie o pracy PH na podlasiu ?? Widzę słabe opinie o malopolsce a co się dzieje w innych regionach ? …. Z góry dziękuje za info :) Pozdrawiam

ziółko
@PH

Praca na podlasiu, zmiany zmiany... jest nowy dyrektor. Inny typ człowieka, inny sposób zarządzania - atmosfera się zmienia, myślę, że coraz lepiej będzie. Produkt mega się sprzedaje, pracy jest dużo

Xxx
@ziółko

Przydało by się trochę zmian w innych regionach żeby atmosferę odświeżyć i nie mówię o ph tylko wyżej.

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 10 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.