Tartak EUREX

Godynice

Opinie o Tartak EUREX

anonim 2009-03-18 09:34:39
Solidna firma - dobre zarobki - ciężka praca.
anonim 2009-06-11 09:30:48
50% ludzi pracuje na czarno i po # miesiące czeka na pieniądze
Hubert 2011-01-16 17:17:36
Uwaga !!!!!
Ostrzegam wszystkich osób którzy mają zamiar pracować w Firmie Eurex w Godynicach , reprezentowana przez małżeństwo Kędziów , jest to bardzo ciężka prac nie przestrzegająca żadnych przepisów BHP oraz przepisów Prawa Pracy ( [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ) i brak godnego wynagrodzenia ,oraz poniżanie godności osobistej człowieka ........
Pamiętajcie zanim będziecie tam Pracować ??????????????????
Mirek 2013-10-26 21:10:18
Nie polecam nikomu pracę u tych oszustów!!!
artur dybka 2013-11-22 23:16:32
jak sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robic nie chce to oszusty? ja tam pracowalem miesiac i dostalem co do grosza i gdyby nie kregoslup to pracowalbym do tej pory wporzadku ludzie

hubert 2014-01-11 22:02:55
Panie Zygmuncie pracuje pan?
pozdrawiam......
franiu 2014-12-30 23:29:43
O czym ty piszesz pakiet socjalny ! Reżim gorszy niż za komuny.
rafał 2015-02-20 23:22:34
nic dobrego
były pracownik 2015-06-24 15:14:51
wykorzystują człowieka ,zwiekszają normy , nie wypłacają na czas i jeszcze czasem potrącą z wypłaty
Były pracownik 2015-10-31 09:07:57
Pracowałem , jako mechanik istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaczynają dniówkę o godz 5:40 odprawa , i do roboty .
Nie przestrzegają żadnych przepisów BHP oraz przepisów Prawa Pracy, ludzi traktują przedmiotowo , liczy się kasa .
Pracując w tej firmie na każdym kroku czuje się człowiek poniżany , mają tam
" kierownika " nadzorce typowy kat , ogólnie " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; w Polskim wydaniu , jak masz twardy kręgosłup i nie zależy Tobie na własnej godnosci to to praca dla Ciebie ..TO TAK W WIELKIM SKRÓCIE .
były pracownik 2015-10-31 15:39:33
Jeżeli chodzi o wypłacalnośc to na pewno jest wypłacalny , nigdy nie było problemu . FhuA
Wiola 2016-08-24 14:59:49
słabo... jeżeli chodzi o kasę, umowę, prawa pracy, a przede wszystkim bezpieczeństwo, nie mówiąc już o syfie jaki panuje w pomieszczeniach socjalnych o ile wlg to można tak nazwać...ta firma to śmierdzi jednym wielkim przekrętem i ciągłą rotacją pracowników bo fakt, są niektórzy leciwi ale to na palcach u jednej ręki da się policzyć bo są to ludzie którzy juz sie nie zwolnią bo wiadomo jakie czasy.. w pewnym wieku juz ciężko jeżeli się nie ma perspektyw, ale młodzi to spieprzają gdzie pieprz rośnie bo nikt juz sie nie da tak szmacićć przed jakiegoś grubego dziada.... jednakże polecam tą firmę dla ludzi szukających chwilówki... miesiąc dwa... albo dzieciaków co mają ferie itp bo biorą na czarno od ręki do łopatologicznie prostych czynności.
ret 2016-09-04 19:58:23
Rzeczywiście usługi reklamowe mają na wysokim poziomie @danio, zwłascza to jest dzięki pracownikom, bo zapewniają stabilne zatrudnienie, a to się ceni.
Zostaw swoją opinię o Tartak EUREX - Godynice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tartak EUREX