Opinie o Siltruck Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Siltruck Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Siltruck Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siltruck Sp. z o.o. w Opole

Odniosę się do poniższych opini. Niestety wszystkie negatywne opinie o pracy w tym warsztacie to prawda. (usunięte przez administratora) Każdy zostaje zatrudniony na umowę o pracę z najniższa krajowa i jest mu obiecana wysoka premia. Niestety tylko obiecana bo ta premia jest tylko w głowie (usunięte przez administratora). W momencie złożenia wypowiedzenia odmawia podpisania tylko po to żeby w dniu następnym przyjechała oficjalna delegacja że Skoczowa z wypowiedzeniem umowy z powodu niezadowalających wyników z pracy. Takie ma podejście. Oczywiście ostatnia wypłata to najniższa krajowa bez żadnej premii. Zwolnienie pracowników z 10cio 15to letnim stażem pracy w ostatnim dniu mca to norma. Tylko po to żeby zatrudnić nowych za najniższa krajową. (usunięte przez administratora) Każdy z Was podejmie własną decyzję czy tam pracować czy nie. Dodam jeszcze , że w tym roku przewinęło się przez Siltruck Opole 12 pracowników. Część rezygnowala po 2-3dniach. Zastanówcie się czy chcecie sobie buzyc CV praca w Siltruck. (usunięte przez administratora)

A-O-S

Szanowny Hary Uważam, że opinia ta jest wielce krzywdząca Naszych pracowników (niezależnie od Narodowości i stanowiska), gdyż są to pracownicy o dużej wiedzy techniczne i merytorycznej związanej z usprawnianiem pojazdów samochodowych, tudzież logistyką magazynową, jak i posiadających wiele empatii w stosunku do osób nowo zatrudnionych. Niestety nie mógł Pan sobie wyrobić nawet takowej opinii, gdyż przepracował Pan u Nas tylko dwa dni z czego samodzielnie nawet nie godziny, co w głównej mierze było związane z wiedzą techniczną jaka „Hary” posiada. Uważam więc, że Pana opinia nie może być wiążąca nawet w najmniejszym stopniu, co do oceny Naszego serwisu w Opolu, nie wdając się w głębszą analizę i powody Naszego tak szybkiego rozstania, nad czym ubolewaliśmy, jednak po odczytaniu „go work” utwierdziliśmy się w przekonaniu o słuszności podjętej przez Nas decyzji.

Ciekawe czy do bura będą kogoś szukać? tak z ciekawości zerknęłam teraz na oferty w sieci i pokazała mi się taka na obsługę z ubiegłego roku. napisano wtedy, że wynagrodzenie ma wynieść 5,500 zł brutto. Ciekawa jestem czy do dziś nastąpiły podwyżki? tutaj do obsługi tylko jedna osoba jest potrzebna?

Cześć, a jak ogólnie oceniacie pracę na warsztacie? Zapytanie kieruje do samych pracowników, bidze ze Pracodawca również udziela odpowiedzi dotyczących już samych kwestii warunków pracy. Mnie jednak interesuje ich ocena. Atmosfera jest dla mnie przede wszystkim istotna, z jaka spotkam się obecnie u Was?

A-O-S Nowy wpis

YM proszę przyjść do serwisu i zorientować się samemu, rzadko kto jak widzę z obecnej załogi tutaj zagląda, dlatego nie ma odpowiedzi. Zapraszam na luźną rozmowę, proszę przedzwonić do serwisu w celu ustalenia terminu spotkania. Pozdrawiam

Poważnie na warsztacie są same osoby z UA? Nie wiem w zasadzie czemu narodowość została przy tym podkreślona ale bardziej zastanawia mnie teraz to czy faktycznie słabo jest z ta znajomością mechaniki? Wpływa to w ogóle na prace innych? pisali o premiach i zastanawiam się na ile jest ona zależna od innych?

A-O-S

Szanowny/Szanowna AW Na warsztacie nie pracują tylko osoby z UA, chociaż nie wiem jakie to ma znaczenie, jak również nie mamy problemu ze znajomością mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki samochodowej. Premia jest uzależniona od wielu czynników na Nią wpływających, ale jeżeli „AW” jest zainteresowana to zapraszam do Nas na luźną rozmowę, w której będziemy mogli się odnieść do komentarzy i odpowiedzieć osobiście na wszystkie nurtujące pytania. Dziękuję za przeczytanie owej wypowiedzi i zapraszam do osobistego kontaktu z oddziałem Opole, jeżeli jesteście państwo zainteresowani pracą w Naszym serwisie.

@A-O-S

Co to za czynniki odnośnie tej premii? można prosić o jakieś przykładowe? Ciekawi mnie to czy jest ona wyliczalna sumarycznie czy również jakaś uznaniowość się pod nią podciąga? Kto ostatecznie ma prawo do jej przydzielenia? Czy staż pracy na nią wpływa?

A-O-S Nowy wpis
@Gość

Witam serdecznie Jeżeli "Gość" jest bardzo zainteresowany czynnikami wpływającymi na premię i jej wysokość, zapraszam do jednego z Naszych oddziałów, gdzie będziemy mogli szerzej objaśnić nurtujące zagadnienia i odpowiedzieć na wszystkie pytania, które zostaną Nam zadane. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam

Czy w Siltruck Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Brałeś udział w rekrutacji do Siltruck Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

A-O-S

Szanowny pracowniku Złożone wypowiedzenie nie zostało podpisane w dniu jego przedstawienia, gdyż pozostawiono czas na zastanowienie się nad podjętą decyzją, a „delegacja” jak to zostało ujęte przyjechała aby dopytać o zmianę decyzji odejścia pracownika z długoletnim stażem i możliwością jego dalszej pracy w serwisie, co niestety nie zmieniło faktu rozstania się z Nami tego Pana. Następnie były już Nasz pracownik otrzymywał wynagrodzenie, bez świadczenia pracy przez parę tygodni. Nie chcę szczegółowo analizować osób, które się „przewinęły” przez Siltruck Opole i z jakich względów współpraca nie była udana, jak również nie będę się odnosił do wynagrodzenia, gdyż nie do końca sytuacja przedstawiona w poście jest prawdziwa, a ja nie będę jej na forum roztrząsał. Pozdrawiam serdecznie

A-O-S

Szanowni Państwo. Czytając ostatnie komentarze nie mogłem nie odnieść się do nich patrząc obiektywnie ze strony osoby związanej z przedsiębiorstwem SILTRUCK i na bieżąco monitorującej pracowników i ich umiejętności, jak i przydatność do wykonywania, w moim mniemaniu wymagającej pracy na każdym stanowisku serwisu pojazdów samochodowych. Odnosząc się do komentarza Pana posługującego się Nickiem „Hary”. Uważam, że opinia ta jest wielce krzywdząca Naszych pracowników (niezależnie od Narodowości i stanowiska), gdyż są to pracownicy o dużej wiedzy techniczne i merytorycznej związanej z usprawnianiem pojazdów samochodowych, tudzież logistyką magazynową, jak i posiadających wiele empatii w stosunku do osób nowo zatrudnionych. Niestety nie mógł Pan sobie wyrobić nawet takowej opinii, gdyż przepracował Pan u Nas tylko dwa dni z czego samodzielnie nawet nie godziny, co w głównej mierze było związane z wiedzą techniczną jaka „Hary” posiada. Uważam więc, że Pana opinia nie może być wiążąca nawet w najmniejszym stopniu, co do oceny Naszego serwisu w Opolu, nie wdając się w głębszą analizę i powody Naszego tak szybkiego rozstania, nad czym ubolewaliśmy, jednak po odczytaniu „go work” utwierdziliśmy się w przekonaniu o słuszności podjętej przez Nas decyzji. Co do wypowiedzi od Nick „Pracownik”. Złożone wypowiedzenie nie zostało podpisane w dniu jego przedstawienia, gdyż pozostawiono czas na zastanowienie się nad podjętą decyzją, a „delegacja” jak to zostało ujęte przyjechała aby dopytać o zmianę decyzji odejścia pracownika z długoletnim stażem i możliwością jego dalszej pracy w serwisie, co niestety nie zmieniło faktu rozstania się z Nami tego Pana. Następnie były już Nasz pracownik otrzymywał wynagrodzenie, bez świadczenia pracy przez parę tygodni. Nie chcę szczegółowo analizować osób, które się „przewinęły” przez Siltruck Opole i z jakich względów współpraca nie była udana, jak również nie będę się odnosił do wynagrodzenia, gdyż nie do końca sytuacja przedstawiona w poście jest prawdziwa, a ja nie będę jej na forum roztrząsał. Odpowiadając Nickowi „AW” Na warsztacie nie pracują tylko osoby z UA, chociaż nie wiem jakie to ma znaczenie, jak również nie mamy problemu ze znajomością mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki samochodowej. Premia jest uzależniona od wielu czynników na Nią wpływających, ale jeżeli „AW” jest zainteresowana to zapraszam do Nas na luźną rozmowę, w której będziemy mogli się odnieść do komentarzy i odpowiedzieć osobiście na wszystkie nurtujące pytania. Dziękuję za przeczytanie owej wypowiedzi i zapraszam do osobistego kontaktu z oddziałem Opole, jeżeli jesteście państwo zainteresowani pracą w Naszym serwisie.

Jolanta

A na obsłudze ktoś teraz niedawno pracował i by ocenił? Widziałam, że o mechanika padło zapytanie lecz bez odzewu. Widziałam na takim portalu, że była oferta do biura jeszcze na początku roku publikowana. Mieszkam niedaleko Raciborskiej to może bym jeszcze się przyjęła, pytanie tylko jak teraz się tam zarabia? Opiszecie mi atmosferę?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Siltruck Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Mechanik Samochodowy?

Jest nowa oferta na mechanika. Jak realnie z zarobkami?

Na rozmowie i w gloszeniach obiecują 5 tysięcy ???? a na umówię najniższa krajowa i 3 tysiące ????

Były p

Teraz od 7 brutto do 9 A i tak dostaniesz 4 tys max

Nie polecam tej pracy Wszystko zależy od gwarancisty a mechanik ma płacone za godziny zafakturowane i czyli jak szanowny Pan gwarancista się obija to jest słaby wynik. Czyli mechanicy dostają 3,800 maks 4,700

Barbara

Ok, czyli bywają momenty przestoju? A czy są też nadgodziny, jak jest za wiele pracy na jeden czas? I jeśli są nadgodziny, to jak one są płacone? A może są raczej do odebrania innego dnia? Szukam info, bo właśnie szukają Elektromechaników.

@Barbara

Nadgodziny odbiera się następnego dnia jako szybsze wyjście z pracy

Halina

i skrupulatnie tego pilnują? mam na myśli konkretny czas gdy ktoś faktycznie wyjdzie. czyli jeśli nadgodzinami sobie stawki nie podbijesz... to czym innym da radę? dorzucili jeszcze do teraz jakieś dodatkowe opcje?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Siltruck Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik? Pojawiło się 16 marca na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Mechanik

Teraz jest wymiana kadry mechaników. Słabe wyniki

Wiktoria
@Mechanik

Ale to zwolnili ich za słabe wyniki czy co? Ogólnie to jak to wygląda, są jakieś cele do zrealizowania? Indywidualnie to rozliczają czy cały zespół razem?

Mechanik
@Wiktoria

Ogólnie to mechanicy są rozliczni z godzin zafakturowanych. Jak mamy mieć godziny jak pracy nie było. Duza wina jest biura nie mechaników

Honorata
@Mechanik

w sensie nie było pracy bo nie ma zleceń od klientów na naprawy i takie tam ? to czemu wlasciciel nic nie robi z biurem skoro tak źle to organizuje? moze do biura trzeba przyjac nowe osoby lub te obecne podszkolic a nie zabierac sie za mechanikow?

Edward
@Honorata

Pracy nie bylo, bo nie było klientów W tej firmie to wszystko na odwrót Tam nawet separatora oleju nie mają na myjni a myją silniki i wszystko do deszczówki leci

Niezadowolony Klient

Ja też nie polecam tego ,,warsztatu". Wczoraj zapłaciłem za diagnostykę busa aż 2069 zł !!! Od samego początku podejrzewali turbinę a na fakturze 10 pozycji z czego 8 pozycji dotyczy sprawdzania. Łącznie 6 rbg i dodatkowo pozycja za podłączenie narzędzia diagnostycznego 260 zł netto. Nie dalej jak 3 tygodnie temu byłem w serwisie Audi z A 8 i zapłaciłem za przegląd niecałe 1200 zł. Mam wrażenie , że te ceny dostosowane są do drożyzny związanej z węglem i energią, tak aby już nigdzie nie było normalnie w tym(usunięte przez administratora) kraju. Szkoda, ponieważ miałem wcześniej do czynienia z serwisem Iveco w Łodzi i tam obsługa naprawdę była w porządku a ceny przystępne.

Tetryk

Tak sobie czytam te opinie i nie mogę się powstrzymać od komentarza... Ktoś tu pisze o młotku i przecinaku na warsztacie-to ja już wiem , że nawet na hali nie był, przyzwoicie wyposażony warsztat, narzędzia które się uszkodziły lub zużyły, są wymieniane na bieżąco... Co do warunków pracy mechaników-jest kilka osób które pracują bardzo długo, są też osoby , które odeszły i wróciły-jeśli jest tak "źle" jak niektórzy piszą-to widocznie są sadomasochistami... Pozostali pracownicy też mają znaczny staż, są też nowe osoby, ale firma się rozrasta i jest to normalne zjawisko... Co do zarobków, zależne jest to od stanowiska, firma odprowadza pełny ZUS od zarobków-ktoś może powiedzieć, że tak powinno być i to norma, a ja odpowiem, że znam mnóstwo firm z Cieszyńskiego, które płacą "podstoliczanki"... Ciekawe jakie emerytury będą dostawać pracownicy...? Atmosfera pracy między pracownikami jest dobra/bardzo dobra, a to też jest ważne. Tak się zastanawiam jacy ludzie pisali te opinie i jak się czują pracownicy i właściciel firmy, którzy czytają opinie , że firma to "dno"-a być może tym mianem możnaby określić "jakość" pracy tego pracownika ...?-na to pytanie trzeba sobie odpowiedzieć samemu... W każdej pracy trzeba pracować, jeśli ktoś myślał , że będzie tu leżał i pachniał-musi poszukać w innej branży... Pozdrowienia dla kumatych

Melisa dobra jest
@Tetryk

Dodatek funkcyjny i emerytura? Dobre sobie :)

@Tetryk

Jeśli to jest dobrze wyposażony warsztat to znaczy że pracowałeś w stodole. Firma dno brak szacunku dla pracownika i cały czas rotacja pracowników.

Jak długo trwa proces awansu w Siltruck Sp. z o.o.?

Awans dostaniesz jak będziesz wykonywac prawidłowo swoje obowiązki. Awans polega na zwiększeniu obowiązków przy tej samej pensji

Były Kierownik Siltruck

Nie polecam !!! Nie dlatego że mnie zwolnili i się mszczę, bo nie mam sobie nic do zarzucenia wykonując rzetelnie swe obowiązki i realizując plany. (usunięte przez administratora)Mieliśmy niezły zgrany zespół w którym każdy na swoim stanowisku świetnie wykonywał swoje obowiązki realizując wszelkie plany… dziś już niema nikogo bo z racji kaprysu wymieniał każdego z nas na różnych stanowiskach na nowych… Z perspektywy czasu nic się zmieniło a wyniki wręcz poszły w dół… totalny bezsens… i tak od lat w okrętkę to samo… Idąc na rozmowę nie daj się zwieść tekstom typu światełko w tunelu i pewnej karierze(usunięte przez administratora)zachłyśniesz się i dostaniesz tę pracę… uwierz nie na długo, max kilka m-cy, zwłaszcza stanowisko: kierownik serwisu, doradca serwisowy. Uwierz ze w Opolu i okolicy jest kilka firm o podobnym profilu z których będziesz zdecydowanie bardziej zadowolony/zadowolona. Mam kontakt z wieloma osobami ktore pracowały w Siltrucku niegdyś ze mną, przede mną, po mnie… i zgodnie to potwierdzają… szkoda czasu i nerwów, w innej firmie potraktują Cię zdecydowanie lepiej pod każdym względem

@Były Kierownik Siltruck

Każdy Pracownik ma prawo do swojej opinii na temat byłego Pracodawcy i szanujemy to, ale również każdy Pracodawca ma prawo do kształtowania swojego zespołu. Jeśli wyniki pracy zespołu nie były zadowalające, a opinie klientów niepochlebne to argument, że „zespół był zgrany” to zbyt mało aby kontynuować dalszą współpracę.

znowu rekrutują
@Były Kierownik Siltruck

Mija niespełna rok od tego wpisu i firma znów poszukuje kierownika. szkoda czasu, nie polecam itp. są to niezbyt konkretne informacje. co jest nie tak w tej firmie dokładnie??

Krystek

Ja również pracowałem tam ale dawno temu jako mechanik. I pani z biura z czarnymi włosami wiem że jeszcze z starej firmy z ul oświęcimskiej. Wzywa na rozmowę i daje mi wypowiedzenie gdzie nie posprzątałem jogurtu po klienci który zjadł i zostawił opakowanie. Tylko się pojawił uśmiech na twarzy. I nawet pokornie nie skomentowałem jej słów :)

Klos
@Krystek

I 10 lat z tym żyjesz, i dopiero teraz wyrzuciłeś to z siebie? trzeba było iść do jakiegoś psychoanalityka.

Adrian
@Klos

No wiesz, nigdy nie wiadomo co komu siedzi w głowie. Mnie bardziej zdziwiło że mechanik ma sprzątać po kliencie a nie osoba zajmująca się porządkiem. Ty też pracujesz tutaj? Jak tak, to napisz jaką kasę dają na początek.

Łukasz

Czytam, że na wysokość zarobków ma również wpływ premia. Ile da się wyciągnąć z tej premii, od czego jest ona zależna, i czy w ogóle jest ona możliwa do zdobycia ?

Maniek

Słabo...

Bill

Ta firma to jest totalne dno. Każdy co miał styczność jako pracownik powie to samo... Omijać dalekim łukiem. 99% komentarzy się potwierdza.

@Bill

Szanując możliwość wystawienia opinii, wiemy, że każdy ma prawo do subiektywnej wypowiedzi. Lecz by odnieść się do niej obiektywnie, musielibyśmy poznać więcej szczegółów, które sprawiły, że wypowiedziano się o naszej firmie w ten a nie inny sposób. Nie wiemy co w tym przypadku "poszło nie tak".

Były pracownik Mechanik

Gonią cię jak psa bo godziny musza być … Narzędzia to młotek i przecinak … Ogrzewanie nie działa Kierownik powiedział ogrzewanie jest ale nie działa Warsztat to wczesny (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Siltruck Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Siltruck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Siltruck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Siltruck Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Siltruck Sp. z o.o.