Opinie o Studio 88 Sp. z o.o. (działalność zakońćzona) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Studio 88 Sp. z o.o. (działalność zakońćzona). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio 88 Sp. z o.o. (działalność zakońćzona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio 88 Sp. z o.o. (działalność zakońćzona) w Warszawa

ECOSTIL POLSKA Nowy wpis

Uwaga na tych naciągaczy, nie płacą podwykonawcom. Szef ARKADIUSZ ALEKSANDER LASOCKI jest osobą arogancką i niesłowną. Zakłada kolejne spółki aby nadal nie płacić. Moje sugestie dla Studio 88 Sp. z o.o.: Powinni zacząć płacić faktury.

Kilo Nowy wpis

Firma dno. Pan L oszukuję jak tylko można. Jak najdalej od współpracy.

Agnieszka Nowy wpis
@Kilo

Proszę Cię o uargumentowanie swojej wypowiedzi. Na tym forum, powinny znajdować się tylko takie opinie, które nakreślą obraz Studio 88 jako pracodawcy osobom, które rozważają aplikowanie do niego. Jak przedstawia się całe Twoje doświadczenie wynikające ze współpracy z tą firmą?

padaka Nowy wpis

tak, jesteśmy pewni, że nic pozytywnego nie da się napisać. Studio 88 oszukało już wiele firm - proszę zobaczyć na ich historię w KRD. To czy zapłacą zależy od humoru szefa, który unika płatności i mówi wprost, że pomimo wykonanej usług nie zapłaci!!!

Oszukany 01

Firma dno i dwa metry mułu tyle w temacie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Studio 88 Sp. z o.o. (działalność zakońćzona)? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Agnieszka

@Monter Rozumiem, że pracowałeś w tej firmie, więc masz wiedzę opartą na swoim doświadczeniu. Czy możesz zatem napisać coś więcej o warunkach pracy w Studio 88? Osoby, które chciałyby wysłać tam swoje cv z pewnością zainteresuje informacja o tym jaka panuje tam atmosfera i na jaki typ umowy można liczyć.

Poszkodowany

Oszuscie, nie dzwoń teraz po Nas oszukanych szukając ekipy my się znamy wszyscy i nie damy sie (usunięte przez administratora) ... P....

Monter

Właściciel to typowy wykorzystywacz. Traktuje ludzi jak niewolników. Zwykły krętacz. Omijać szerokim łukiem.

Agnieszka

@Oszukany, Czy od czasu twojego komentarza, udało Ci się wyjaśnić Twoją sytuacje z firmą Studio 88? Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za Twój kolejny wpis w tym wątku.

Oszukany

Bardzo nierzetelna firma. Oszukują ludzi i nie płacą za wykonaną pracę!!! Omijać szerokim łukiem!!!

Agnieszka

@koko piszesz, żeby omijać firmę studio 88 sp z.o.o szerokim łukiem. Dlaczego tak uważasz/uważałeś? Twój komentarz jest z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Chętnie poznamy Wasze opinie.

zuaj

to dobrze że mówisz bo przymierałam die do aplikowania

koko

Wszystko wyżej opisane to prawda. Omijać szerokim łukiem!

Studio 88 Sp. z o.o. (działalność zakońćzona)
1.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Warszawa

Studio 88 Sp. z o.o. (działalność zakońćzona)