GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

justa369

Votum Najlepsza praca!

@justa369

Dziękujemy za miłe słowa!

Gocha

Zdobyłam spore doświadczenie w Votum. Uczciwy pracodawca, polecam każdemu.

robertino

praca w terenie, dla mnie idealna..Polecam wszystkim. którzy nie lubią ograniczeń i siedzenia w biurze. Im większe zaangażowanie tym większe korzyści

@robertino

Dziękujemy za miłe słowa! #PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel!

ta.....

Praca w sympatycznym gronie, wszyscy się wspieramy i potrafimy ze sobą współpracować

@ta.....

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Uczciwy pracodawca. Dobra firma aby zdobyć doświadczenie

Dziękujemy za miłe słowa

Piotr N.

Po kilku latach pracy mogę uczciwie polecić tą firmę

@Piotr N.

Elaaa

Pracuję z najlepszymi w tej branży. Gorąco polecam współpracę i czuję się naprawdę doceniana ;D

monia

Polecam pracę w tej firmie ;)

@monia

Dziękujemy za miłe słowa!

Justyna M.

Votum jest bardzo skoncentrowane na rozwoju. Razem dążymy do osiągania coraz to lepszych wyników! Działamy!

@Justyna M.

Misiek

Miałem okazję pracować w Dziale Archiwum. Gorąco pozdrawiam Archiwistów i cały DOK!!!

@Misiek

Dziękujemy za opinię!

Pracownikx3

Ciekawie się czyta bezpodstawne opinie konkurencji - szczególnie jak nie potrafią odróżnić poszczególnych podmiotów. Firma jak i cała GK ma rozbudowaną strukturę, a to duży plus i duże możliwości rozwoju. Poszerzanie zakresu działalności pokazuje, jak świetnie rozwija się cała GK. Dodatkowo płaca jest bardzo dobra!

Annn

Taka świetnie sytuowana firma a oferuje najniższą krajową na początek i to nie ma co liczyć na godną pensje po kilku przepracowanych miesiącach. żenada

@Annn

Wysokość wynagrodzenia na danym stanowisku oferowana kandydatom jest zawsze pochodną ich doświadczenia, wiedzy i umiejętności, niezależnie od stanowiska, którego dotyczy dane postępowanie rekrutacyjne.

Xx
@GK VOTUM S.A.

Za prace na tym samym stanowisku należy się jednakowe wynagrodzenie przepisy kodeksu pracy znacie?

@Xx

Tak jak pisaliśmy kilkakrotnie we wcześniejszych odpowiedziach: wysokość wynagrodzenia na danym stanowisku oferowana kandydatom jest zawsze pochodną ich doświadczenia, wiedzy i umiejętności, niezależnie od stanowiska, którego dotyczy dane postępowanie rekrutacyjne. Warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników. Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników w powierzane im obowiązki, między innymi podczas Kongresów Rocznych czy kwartalnych podsumowań - warto skupić się na realizacji powierzonych zadań, zamiast analizować poziom wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach ;) Przełożony z pewnością doceni trud włożony przez Pana/Panią w pracę.

Justa

Votum prowadziło sprawę mojego wypadku samochodowego. Ogólnie kontakt z infolinią i z prawnikiem oceniam bardzo dobrze. Trzeba przyznać, że pracownicy zaangażowani i w temacie. Można polecać dalej.

@Justa

Dziękujemy za opinię #PomocPoszkodowanemu to nasz główny cel

Dobrze się pracuje. Nie mam zastrzeżeń. Świetna atmosfera i warunki pracy

Ala En.

Firma bardzo profesjonalnie zajęła się moja sprawą. Polecam

Karola

Pracę w VOTUM oceniam zdecydowanie na plus. Poczatkowo pracowałam w VOTUM SA, ale wraz z rozwojem nowego projektu frankowego zostałam przeniesiona na spółki zależnej. To była dla mnie ogromna szansa, którą mysle że dobrze wykorzystałam. Praca na HO nie stanowi problemu, co jest duzym plusem!

@Karola

Dziękujemy za opinię #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Katarzyna B.

Polecam współprace

@Katarzyna B.

Dziękujemy za opinię!

Marzenka

Zachęcam do składania aplikacji, ja złożyłam zupełnie przypadkiem i dostałam bardzo atrakcyjną ofertę pracy. ;)

AG

Świetna obsługa sprawy, szybka wypłata, bardzo dobra współpraca.

xxx

Rozważam zmianę pracy, może uda znaleźć mi się coś lepszego.

@xxx

Naszym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju i awansu w ramach Grupy Kapitałowej Votum. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który nawet w kryzysowych warunkach wywołanych przez pandemię koronawirusa, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić ciągłość pracy, terminową wypłatę wynagrodzeń, a także w przypadku większości stanowisk pracy - możliwość pracy zdalnej.

Ewix
@GK VOTUM S.A.

Swoim pracowników nic nie zapewniacie

@Ewix

Tak jak pisaliśmy we wcześniejszym komentarzu: naszym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju i awansu w ramach Grupy Kapitałowej Votum. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który nawet w kryzysowych warunkach wywołanych przez pandemię koronawirusa, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić ciągłość pracy, terminową wypłatę wynagrodzeń, a także w przypadku większości stanowisk pracy - możliwość pracy zdalnej.

Ewix
@GK VOTUM S.A.

podajcie konkretne przykłady możliwości rozwoju a nie puste frazesy

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.