GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

IZa

(usunięte przez administratora)jak wygląda tam praca każdy wie, żenujące zarobki dla osób z rekrutacji zewnętrznej, poganiają, praca jak na taśmie produkcyjnej kierownicy - ściągani do firmy kumple (tzw. poganiacze mułów), ty(usunięte przez administratora) oni biorą kasę za to, że się narobiłeś, odradzam

@IZa

SPRAWDŹ SAM! Wszystkich zainteresowanych złożeniem aplikacji o pracę w Grupie kapitałowej VOTUM SA, zapraszamy na stronę internetową: votum-sa.pl/kariera/ oraz na inne strony spółek z naszej GK. U nas znajdziesz m.in.: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (praca od pn.-pt.); pracę w młodym zespole; możliwość rozwoju i awansu, jasną ścieżka kariery; bezpłatną opiekę medyczną oraz wiele innych bonusów, w tym elastyczny system czasu pracy - możliwość rozpoczęcia pracy od 7:00 do 11:00, a także możliwość udziału w projektach CSR i motywacyjnych. DLA SPRZEDAŻY jasne regulaminy programów motywacyjnych, premiowych i konkursów!

zizi
@GK VOTUM S.A.

"możliwość rozwoju i awansu, jasną ścieżka kariery" - podajcie jak konkretnie wygląda ścieżka kariery, jakie są gwarancje awansu, jak to wygląda na konkretnych przykładach, jakie szczeble finansowe i po jakim czasie można w nie wejść i ile osób procentowo to uzyskuje i jak można to zweryfikować i wyegzekwować, czy jest u Was regulamin albo inne przepisy?

zizi
@GK VOTUM S.A.

"DLA SPRZEDAŻY jasne regulaminy programów motywacyjnych, premiowych i konkursów!" - a dla pozostałych?

@zizi

Staramy się dbać też o środowisko. Wszystkie dokumenty, regulaminy, instrukcje, wnioski, aktualności są umieszczane w Intranecie, do którego mają dostęp pracownicy GK Votum. Szybka komunikacja i ECO! Dodatkowo ważne informacje umieszczamy na tablicach informacyjnych w biurowcach np. w kuchni do poczytania przy kawce ;-)

@zizi

Staramy się dbać też o środowisko. Wszystkie dokumenty, regulaminy, instrukcje, wnioski, aktualności są umieszczane w Intranecie, do którego mają dostęp pracownicy GK Votum. Szybka komunikacja i ECO! Większość obsadzonych stanowisk jest z awansów. Przykładowa ścieżka kariery: młodszy specjalista, specjalista, koordynator projektu czy kierownik działu. Jest też obecnie kilku Prezesów spółek Grupy Kapitałowej, którzy zaczynali od stanowiska Specjalisty. Przykładami takimi są: Pan Kacper Jankowski, Prezes Zarządu Votum Robin Lawyers S.A., Pani Agnieszka Ryznar, Prezes Zarządu Votum Odszkodowania S.A.. #PrawdziwaHistoria #opinie #pracaVotum. To jest bardzo długa lista takich ścieżek rozwoju kariery w GK Votum.

OMG :DDD
@GK VOTUM S.A.

wymieniacie 2 osoby na stanowisku prezesa i piszecie: "To jest bardzo długa lista takich ścieżek rozwoju kariery w GK Votum". A te 500 osób co u was pracuje też wszyscy prezesami byli/są? LOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDD jak wszystkie wasze wpisy, zero konkretów= zero perspektyw

@OMG :DDD

Wskazaliśmy przykłady, lista jest długa. Również w sprzedaży awanse na kierowników/ dyrektorów/ to u nas normalna sytuacja. Cała ścieżka kariery jest prezentowana na spotkaniach rekrutacyjnych i jasno określone warunki w sieci sprzedaży. Na kongresach rocznych czy spotkaniach integracyjnych także są prezentowane awanse sprzedaży i back office. Jeśli ktoś u nas pracował, ten o tym wie.

MAXI
@GK VOTUM S.A.

NIE interesuje mnie sprzedaż, co oferujecie pracownikom i prawnikom w centrali? NIC

@MAXI

Tak jak pisaliśmy wcześniej - oferujemy jasną ścieżka kariery prezentowaną na spotkaniach rekrutacyjnych; opiekę medyczną oraz wiele innych bonusów, w tym elastyczny system czasu pracy - możliwość rozpoczęcia pracy od 6:00 do 11:00, a także możliwość udziału w projektach CSR i motywacyjnych.

Edward Krążek

Z Grupą Kapitałową Votum SA związany jestem od samego początku jej istnienia. Wcześniej, bo już w 2001 roku pracowałem na rzecz, obecnie konkurencyjnej firmy. Obecnie wyhamowałem swoją aktywność z powodu choroby, ale czuję się zobowiązany stwierdzić, że przez te wszystkie lata miałem wiele propozycji "zmiany barw", jednak nigdy bym się na coś podobnego nie zdecydował. Jakość zarządzania całą organizacją, w tym tzw. strukturami sprzedażowymi, terminowość realizacji zobowiązań wobec współpracowników, etyka działania Zarządu i kadr zatrudnionych w całej GK Votum SA, na pewno jest niedoścignionym wzorcem dla innych firm branży odszkodowawczej. Wprowadzenie w 2010 r. Votum SA na GPW i utrzymywanie wysokiej tam pozycji, moim zdaniem jest gwarancją bezpieczeństwa dla osób poszkodowanych, co niestety niejednokrotnie nie jest takie oczywiste wśród firm takiej samej branży w naszym kraju.

A13
@Edward Krążek

na NC a potem na GPW

Kandydatura

W jakim czasie po wysłaniu aplikacji ( CV ) jest odzew ?

@Kandydatura

Czas w jakim kontaktujemy się z danym kandydatem może różnić się w zależności od działu, do którego została złożona aplikacja. Zazwyczaj jest to ok. dwóch tygodni. Podczas rekrutacji informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

@GK VOTUM S.A.

Dzień dobry, dziękuję za odpowiedź. Czy stanowisko : Asystent w Dziale Obsługi Dokumentacji jest aktualne ?

Kandydatura

O to chodzi, że wszędzie są podobne zarobki a przeważa najniższa krajowa i na dodatek umowy śmieciowe , to jakaś porażka totalna a mi zależy na umowie o pracę i stabilnej pracy o jaką w dzisiejszych czasach ciężko

@Kandydatura

Aktualne oferty pracy w spółkach wchodzących w skład GK Votum można znaleźć na portalu pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/wroclaw;wp/centrum%20obs%c5%82ugi%20biurowej%20sp.%20z%20o.o;en?rd=30

mogi
@Kandydatura

Niestety wcale nie sa wszedzie podobne zarobki. W innych duzych firmach osoba swiezo po studiach moze liczyc na znacznie więcej, a przynajmniej 2 tys. wynagrodzenia wiecej. W Votum prawnicy zarabiaja jak na kasie w dyskoncie, a byl czas, ze nawet mniej.

elo

Mam pytanie: gdzie pracuje się lepiej votum czy (usunięte przez administratora). Mam jutro rozmowe w tym drugim ale nie wiem czy lepiej nie ubiegać się o pracę w tym pierwszym.

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Halina Michalak

Wybrałam współpracę z firmą Votum gdyż: - jest to mocna Grupa Kapitałowa, dbająca zarówno o pracownika jak i klienta, - ma szeroki zakres usług, - jest bardzo dobrze zorganizowana i elastycznie dostosowuje się do zmieniających się warunków, - zapewnia szereg szkoleń, które pozwalają na zdobycie wiedzy niezbędnej do rzetelnej pomocy klientom, - posiada Fundację, Klinikę i Programy mocno wspierające osoby poszkodowane.

Kandydatka

Nie bardzo rozumiem, wysyłam maila z zapytaniem o wyniki rekrutacji i cały czas brak odpowiedzi. Jakiś feedback się należy . prawda ?

@Kandydatka

steff
@GK VOTUM S.A.

mi powiedziano co innego. I po co było takie kity pociskać ?

@steff

Proszę o wskazanie jakiego stanowiska oraz jakiej spółki dotyczyła rekrutacja, w której Pan/Pani brała udział.

Nie odpisują na maile, totalna ignorancja i brak szacunku według Mojej opinii.

@Gość

Proszę o wskazanie na jaki adres mailowy oraz kiedy przesłał Pan/Pani swoją wiadomość. Sprawdzimy czy mail nie trafił do folderu spam, przez co mógł nie zostać odczytany.

@GK VOTUM S.A.

Proszę się nie wygłupiać. Nie mam pięciu lat. Co za brak powagi.

@Gość

Tak jak pisaliśmy wcześniej proszę o podanie adresu na jaki przesłał Pan/Pani swoją wiadomość. Podanie czego dotyczyła oraz wskazanie daty wysyłki ułatwi nam jej identyfikację oraz umożliwi sprawdzenie dlaczego Pan/Pani nie otrzymał odpowiedzi.

@GK VOTUM S.A.

No to skoro wpadło do SPAMU to proszę sprawdzić SPAM.

@Gość

Proszę o wskazanie na jaki adres mailowy oraz kiedy przesłał Pan/Pani swoją wiadomość. Ewentualnie proszę o jej ponowne przesłanie na adres: dok@votum-sa.pl

Dzień dobry, Chciałabym się tam dostać do pracy, przynajmniej jedna z porządniejszych firm we Wrocławiu, która zatrudnia na umowy o pracę a nie na zlecenia tak jak to robią inne firmy.

Justyna K.

Polecam. Najlepsza firma odszkodowawcza na rynku

ambrozy

Od 12 lat w Votum. Nie myślę o zmianie. Praca dla osób lubiącym pomagać innym. Daje dużo satysfakcji.

@ambrozy

Danuta

Z GK Votum S.A. współpracuję 16 rok.To najlepszy okres zawodowy w moim życiu. Poprzez pomoc klientom zarabiasz na swoje godne życie.Nic dodać nic ująć. Dywersyfikacja usług daje możliwość współpracy każdej chcącej się rozwijać zawodowo i pomagać innym osobie. Obsługa klienta na bardzo profesjonalnym poziomie, współpraca z tą Firmą to prawdziwa satysfakcja i przyjemność.

@Danuta

#PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel. Dziękujemy za opinię!

Edyta Gabryś

Z Votum SA współpracuję od kilku lat, to co sobie cenię to przede wszystkim merytorykę osób z którymi cokolwiek konsultuję. Ogrom wiedzy i wsparcie. Wierzę, że będzie to moje miejsce na długie lata!

@Edyta Gabryś

Małgorzata

Współpraca z GK VOTUM S.A. z Wrocławia to bezpieczeństwo, specjalistyczna pomoc i obsługa na każdym etapie postępowania w każdej sprawie. Zdecydowanie polecam bowiem zawsze niezawodni, skuteczni i profesjonalni.

Profesjonalizm, doświadczenie, skuteczność i bardzo dobry kontakt! Polecam!

Dorota Misiewicz

Od 5 lat współpracuje z firmą Votum Odszkodowania. Uważam, że obecnie nie ma lepszego pracodawcy w branży odszkodowań od firmy Votum. Wsparcie na każdym etapie pracy, szkolenia, wysokie dochody, konkursy, wycieczki zagraniczne w najpiękniejsze miejsca na świecie. Polecam!

@Dorota Misiewicz

Mirosław

Mocna grupa kapitałowa, która oferuje szeroki zakres usług. Bardzo polecam wszystkim osobom.

@Mirosław

Dziękujemy za miłe słowa!

Izabela Ł

Od wielu lat pracuję w Votum SA teraz Votum Odszkodowania - mogę firmę polecić z całego serca. Mega zespół, pomoc i wsparcie w każdym zakresie. Programy motywacyjne - wycieczki marzeń. To jest moja droga:)

@Izabela Ł

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Krystyna

Jestem zadowolona z pracy na rzecz Firmy Votum Odszkodowania. Firmę cechuje pełen profesjonalizm zarówno w pomocy nam przedstawicielom w wykonywaniu swoich czynności jak również w świadczeniu pomocy osobom poszkodowanym

@Krystyna

#PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel. Dziękujemy za opinię!

Katarzyna Mazurkiewicz

Od roku jestem przedstawicielem firmy Votum Robin Layers i od niedawna Votum Odszkodowania, praca z tą firmą to wielka przyjemność i niezwykła możliwość pomagania. Zaangażowanie i zapał ludzi do pomocy poszkodowanym godny naśladowania. Zarobki na wysokim poziomie. Najlepsza firma.

@Katarzyna Mazurkiewicz

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy. #MocnaGrupa #Votum opinie

Tomasz Włodarczyk

Z grupą kapitałową jestem związany prawie od początku rewelacyjny pracodawca wszystko zawsze na czas wysokie dochody awanse konkursy wycieczki praca marzeń. Jeśli chcesz zmienić życie swoje i mieć wpływ na życie innych to tylko tu.

@Tomasz Włodarczyk

❤ Dziękujemy #EksperciWPomaganiu #MocnaGrupa #Votum opinie

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.