GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

W firmie pracuje od niedawna. Atmosfera w pracy jest naprawdę dobra. Wszyscy chętni do pomocy przy wdrażaniu mnie w nowe obowiązki. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań ;)

@Monika

Cezary P.

Pracuje w Votum dopiero od kilku miesięcy a już wiem, że ta firma była dobrym wyborem.

@Cezary P.

zadowolony klient

Doskonały kontakt z firmą, kompleksowa obsługa sprawy. Dziękuję!

Arek

Votum prowadzi sprawę mojego kredytu frankowego. Liczę na owocną współpracę.

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

joasia <3

Jestem pracownikiem Votum od kilku lat, zaczynałam od stanowiska Asystentki i w bardzo szybkim czasie awansowałam na Specjalistę. Rozwój jest tutaj bardzo kluczowy, a pracodawca daje ogromne możliwości. Sumienna praca i determinacja pozwala osiągnąć wymarzone efekty. Serdecznie pozdrawiam ;*

@joasia <3

Dziękujemy za opinię! #JestemZNajlepszymi

Wioletta Kaczmarska

Mnie i mężowi spłonęło gospodarstwo. Votum pomogło nam odzyskać środki na odbudowę budynków gospodarczych. Polecam bardzo i dziękuję.

@Wioletta Kaczmarska

#PomocPoszkodowanemu to nasz główny cel. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

Nowy P

Pracuję w Votum od 6 miesięcy, jestem bardzo zadowolony zacząłem się rozwijać zawodowo.Panują tam super warunki ( Pieniądze też dobre) Mili ludzie i profesjonalni. Czekam na dalszy rozwój. Polecam

@Nowy P

Dziękujemy za opinię!

Najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam! Wyniki Grupy Kapitałowej mówią same za siebie :)

@1122

Martix

Porządny pracodawca. Wypłata zawsze na czas lub przed czasem. Ludzie spoko. Cztery lata uczciwej pracy za mną :)

@Martix

Dziękujemy za pozytywną opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Piotr P.

Polecam współpracę z Votum. Ja jestem bardzo zadowolony ;)

@Piotr P.

Dziękujemy za opinie!

Pracuję w Votum ponad 6 miesięcy. Na początku oczywiście było nieco stresu, jednak z chwilą gdy człowiek zdobywa coraz więcej doświadczenia, wiedzy i ma chęci, praca ta jest przyjemnością. Jestem szczerze bardzo zadowolony. Na największy plus mogę wskazać na świetny „work-life-ballance”, co umożliwia bardzo elastyczny czas pracy oraz samych ludzi, którzy zawsze chętnie potrafią pomóc w różnych kwestiach. Sądzę, że trafiłem świetnie, bardzo polecam Votum jako pracodawcę.

Jolanta Szyrwas

Votum zleciłam sprawę odszkodowania , zajęto się nią szybko , sprawnie. Pieniądze jakie dostałam w pełni mnie zadowalają. Jest to moja druga szkoda jaką zgłosiłam Votum.

Domino

Pracowałem kiedyś w Votum GK, sytuacja życiowa zmusiła mnie wtenczas, żeby zmienić miejsce zamieszkania. Szybko musiałem odnaleźć się w nowej sytuacji. Naprawdę dostałem od nich wtedy, dużo wsparcia i zrozumienia (bo wiadomo różnie, to w życiu bywa). Do tej pory wspominam pracę w Votum mega pozytywnie.

@Domino

SH

Zaczęłam pracę w GK, w bardzo młodym wieku - na początku studiów i z czystym sumieniem mogę polecić. Wychowałam się zawodowo w tej grupie i w tym momencie współpracuję z 4 podmiotami, a związana z nią jestem od 3 lat. Kosztowało mnie to dużo wysiłku i poświęcenia i gdyby nie takie świetne warunki do rozwoju, pewnie nie rozwijałabym aż tak mocno mojej kariery, ale nastawienie moich przełożonych na mój rozwój i rzeczywista i szczera troska pomogły mi w tym i wciąż motywują by iść jeszcze wyżej. Dziękuję bardzo!

@SH

Nonameinclude

Brak szklanych sufitów, ogromna wyrozumiałość ze strony przełożonych, duży system wsparcia pracownika zarówno przy wdrażaniu do pracy, jak i na każdym innym etapie, a co najważniejsze, brak nacisku i narzucanych limitów sprzedaży. Polecam :)

@Nonameinclude

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Polecam tego pracodawcę! Ja jestem bardzo zadowolona ;)

@Anna

Dziękujemy za opinię! #JestemZNajlepszymi

Olo

Słyszałem dużo dobrego o tej firmie. Pomagają ludziom poszkodowanym w wypadkach, załatwiając im pieniądze na rehabilitację i ogólnie na życie. Wiem bo znajomy korzystał z usług Votum i był zadowolony. Myślę, że firma warta polecenia. Pozdrawiam

@Olo

Dziękujemy za miłe słowa!

Magdalena Krąg

Zaczynałam jako młoda osoba i bardzo ciepło zostałam przyjęta przez zespół. Nauczyli mnie wszystkiego, bardzo szybko udało mi się usamodzielnić i samodzielnie realizować projekty.

@Magdalena Krąg

Dziękujemy! Cieszy nas rozwój naszych pracowników! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

mirosławstefan.

Po wielu latach współpracy jestem bardzo związany z tą firmą.

@mirosławstefan.

Dziękujemy za miłe słowa! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Paulina Szulig

Od niedawna znów współpracuję z Votum , tylko im mogę powierzyć i zlecić sprawę. Potrafią się zając tym najlepiej. Teraz jak i poprzednim razem podjęto bardzo szybko i profesjonalnie działania. Widać już efekty, dzięki Votum że jesteście.

@Paulina Szulig

Dziękujemy za opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.