Opinie o Maspex Wadowice w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Maspex Wadowice. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex Wadowice o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex Wadowice w Warszawa

nicky Nowy wpis

Co u was w tym BI tak źle że mł.spec szukacie nieprzerwanie od ponad roku? Czy po prostu na boku tworzycie baze numerów telefonów, hmm? Czy moze wymagania jak na BI dev za stawkę stażysty?

Category Managment Food Nowy wpis

Opinia dotyczy działu kategorii food w Warszawie. Polecam kategorię mokrą są dużo lepiej poukładani i mają fajny warsztat wiedzy. Co do foodu to niekompetentne kierownictwo i kreatywna statystyka by w chorobliwy sposób zwiększać miejsce na półce. Nie dziwię się ze retail nie chcą z nimi gadać, bo ta robota to jedna wielka farsa. Rozliczanie PH za ustawienie marek foodu mspexu w sklepie też jest chore. Poza tym klasyczne korpo które myśli jak cię wykorzystać. Każdy patrzy każdemu na ręce i oglądają każdą złotówkę 5 razy. Nawet na art biurowe musisz mieć dobre uzasadnienie by je zamówić. Wszystko jest robione na dziada aby taniej lub za darmo. Delegowanie z Warszawy do Wadowic tylko po to by przeprowadzić szkolenie dla PH przez 4h. Czyli jedziesz dłużej niż trwa szkolenie. Jak chcesz zostać na noc to możesz skorzystać z domu publicznego samego prezesa dla pracowników biura, co jest metodą na zaoszczędzenie na hotelu. W pokojach można znaleźć ciekawe nocne artefakty, żenada i (usunięte przez administratora) Menedżerka działu to humorzaste babsko z którym albo się przyjaźnisz albo będzie Cię dojeżdżać fochami, a do tego nie potrafi profesjonalnie zarządzać zespołem wszystkie rozwiązania musisz jej dostarczyć i powiedzieć by wiedziała jak rozmawiać z górą której się cholernie boi może przez poziom niekompetencji. Zdecydowanie nie polecam

Emilia Nowy wpis

Maspex zapewnia samochód firmowy dla przedstawicieli handlowych czy trzeba mieć swój i firma w jakiś sposób zwraca kilometrówkę?

Robi Nowy wpis

Korpo połączone ze sklepem... Góra ma dobrze a doły jak wszędzie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Maspex Wadowice? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Często się zdarzają u Was podwyżki?

yes

Po rozmowie rekrutacyjnej i informacji, że nie dostałam się do dalszego etapu poprosiłam o feedback. Dostałam infomację, że mają politykę, że nie udzielają info zwrotnego. ŻE CO? XD co to ma znaczyć, nie powiem, bo nie? takie standardy w 2019?

PH Śląśk

Ha,jak zawsze ktoś napisze prawdę!Czyli prawdę!Dno jeszcze raz dno.Polecam poczytać opinie na necie nie tyko na GoWORK.PL :) Miłej lektury.

Przestrzegam

Witam wszystkich,ktorzy sa zainteresowani praca w tym syfie jak nazywa sie maspex. Zaczne od tego,że jesli sie juz dostaniecie to trzeba sie przygotować na podróż do Katowic( OCZYWIŚCIE NA WŁASNĄ RĘKĘ) bo przecież tak wielka firma nie jest w stanie zwrócić kasy za pocią!!!! Szkolenie jak szkolenie,samochód i zaczynamy. Wszyskich pecznie interesują zarobki...ok..powiem tak lepiej zbierać puszki bo Maspex to firma z Polskim kapitałem a to oznacza,że bedziecie (usunięte przez administratora) jak roboty i dostaniecie 2000zl moze 2100zl. Generalnie sklepy są prztowarowane,ale jak sie konczy kolejny miesiąc i trzeba dopinać plany to najlepiej (oczywiście według kierowników) wstawiać palety towaru....gorzej jak traficie na teren który ma same małe sklepy...ale plany trzeba robić bo jesli nie to raz,że zarobicie tylko podstawe to jescze krzywo patrzą sie koledzy bo to wszystko sie zazębia. Szkoleń brak...bo jesli jest wyjad raz w roku to nie mozna nazywać tego szkoleniem. (usunięte przez administratora) niczego sie tam nie nauczycie, i tak bym mógł pisać bez konca bo jest tam tyle absurdów!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex Wadowice - Warszawa

• Jak się pracuje w Maspex Wadowice?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex Wadowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Maspex Wadowice