BOART LONGYEAR

Kąty Wrocławskie

Opinie o BOART LONGYEAR

admin 2015-05-26 17:59
Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie BOART LONGYEAR na naszym forum.
P 2015-07-28 06:46
W niektórych działach zespół OK, w innych zarozumialstwo i brak kompetencji. Daleko do profesjonalizmu.
Firemka malutka, absolutnie nieznana w branży produkcyjnej w rejonie.
Taki "malutki gracz" na rynku. Właściwie nie istnieje.
boart 2015-12-08 12:49
Mały gracz na rynku, firma-kogucik, jeśli chcesz się rozwijać, nie idź tam do pracy. Bardzo monotonna i powolna praca.
Parę lat temu zwolnili prawie wszystkich z powodu problemów finansowych.
Obecnie płacą na czas, ale tak jest teraz w większości firm z obcym kapitałem, więc to nic specjalnego. Atmosfera - zależy w jakim dziale, podobno w księgowości jest OK.
kamys 2016-08-17 22:06
@! - mam znajomego, który tam pracuje i mówił mi, ze za staż płaca od przepracowanej godziny, czyli ile przepracujesz, tyle zarabiasz. Jak się wykażesz, to jest duża szansa po stażu dostaniesz ofertę - z tego co mówił znajomy, to wszyscy stażyści, którzy się sprawdzili dostali posadę.
Ja sam aplikuję na stanowisko seniora, z tego co słyszałem tu widać cały proces, a nie klepie się tylko drobnego wycinka jak we wszystkich większych korpo :)
wytrwaly 2016-09-13 22:55
Teraz wisi ogloszenie Specjalista ds. celnych - Specjalista ds. administracji sprzedaży oraz montera maszyn i tez do IT, wyglada na to, ze firma sie rozwija. Ciekawy jestem czy do finansow nadal kogos szukaja, slyszalem od znajomego, ze warto dojezdzac kawalek poza Wroclaw i pomimo, ze to korporacja, to atmosfera rodzinna.
przemo 2016-09-24 02:19
czy ktoś wie ile można zarobić na stanowisku montera maszyn i czy praca jest zmianowa ?
si 2016-09-24 10:34
przemo pomijając kuż kwestię kasy to czy w innej firmie u nas w kątaCH WROCŁAwskich dostaniesz gdzieś lepsze warunki niż własnie tutaj na monterze maszyn? wątpię
Zostaw swoją opinię o BOART LONGYEAR - Kąty Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOART LONGYEAR