Opinie o RK Rental w Lisi Ogon

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RK Rental. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RK Rental o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RK Rental w Lisi Ogon

Mech Toyota Material Handling

Deleko temu warsztacikowi do profesionalnego serwisu wózków czy podnośników. Pensja jaka oferują, czy ludzie zarabiający tam jest... az sie poplakalem ze śmiechu jak usłyszałem. Zaden szanujacy sie i znajacy na robocie mechanik wozkow za tyle to nawet na pol etatu sie nie zatrudni! Ludzie bialego murzyna szukac to naprawy starych gratow tasma izolacyjna i kompletem kluczy z castoramy. Gdzie narzedzia, gdzie czesci zamienne, gdzie podstawowa wiedza z zakresu budowy wozkow i zasady dzialania o serwisowaniu juz nie wspominajac.

RK Rental Radosław Rafiński Nowy wpis
@Mech Toyota Material Handling

To żenujące ,a zarazem smutne kiedy konkurencja próbuje oczernić dobre imię naszej firmy- takie kłamliwe komentarze prezentują strasznie niski poziom i totalny brak klasy ale podejmiemy odpowiednie działania w tej kwestii . Trudno nawet się odnieść do tak infantylnego komentarza. Mamy świetnie wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem nabytym w naszej firmie. Zgrany zespół fachowców plus profesjonalny markowy sprzęt stanowią fundamenty sukcesu naszej firmy z czego jesteśmy dumni i będziemy dalej podążać tą drogą. Jestem pewien ,że każdy kto współpracował z naszą firmą zna nasze wysokie standardy . Osoby zainteresowaną pracą w naszej firmie zapraszam do odwiedzenia naszej siedziby aby wyrobiła sobie własną opinię zgodną z rzeczywistością.

Jungheinrich Nowy wpis
@Mech Toyota Material Handling

No niestety ale Mech Toyota, ma racje. Znam Wasz warsztat w Brzozie k/Bydgoszczy. Serwis polega na montazu uzywanych najtanszych czesci, byle tylko wozek przeszedl UDT i koniec, byle tylko sprzedac. Podesty ruchome tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Kiedys ogladalem jeden i nie ma to jak uszczelniac przewody hydrauliczne silikonem i klejem na zlaczkach :) No jak Wy takich mechanikow macie to gratuluje.

Zuzanna Nowy wpis

@Andrzej Mechanik a jak długo pracowałeś w RK Rental? Czy podczas okresu Twojego zatrudnienia warunki oferowane przez pracodawce w jakiś sposób się zmieniały? Są firmy, które na start oferują trochę gorsze warunki, które jednak z czasem ulegają następnie sporej poprawie. Jest to duża motywacja dla pracowników takiego zakładu pracy. Jak to wygląda w tym przypadku?

Andrzej Mechanik Nowy wpis

Pracowałem u nich swojego czasu na serwisie, warunki w sumie były bardzo przyzwoite, niestety przeprowadzka zmusiła mnie do rezygnacji z tej pracy, Dzisiaj miło wspominam te czasy W Lublinie oddział otwórzcie :)

Zuzanna

@Mech Toyota Material Handling, domyślam się, że byłeś niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w RK Rental i warunki pracy oferowane przez firmę nie do końca do Ciebie trafiły - kwestia indywidualna, wiele osób na forum ma wprost odmienne zdanie. Odnośnie maszyn jakie oferują, z tego co widzę wiele osób, szczególnie klientów ceni sobie wózki z RK Rental. By się w tym przekonaniu umocnić wystarczy wejść w galerię na stronie głównej firmy.

Mechanik

Biorą każdego jak leci - bo i tak robisz wszystko! Od czyszczenia kibla do malowania ogrodzenia, tak wyglada praca mechanika w tej firmie!

Prawo jazdy masz?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Igor

Podpowiedzcie jakich pracowników potrzebuje firma?

@Igor

Obecnie jest bardzo dużo zamówień i myślimy o poszerzeniu floty pojazdów serwisowych co stworzyłoby nowe stanowisko serwisanta maszyn budowlanych zatem osoby mające doświadczenie w tej materii lub pragnące się w trym kierunku rozwijać zapraszamy na rozmowę do siedziby firmy. CV można wysyłać na adres mailowy biuro@rkrental.pl Zapraszamy do owocnej współpracy

Mateo

Firma działa prężnie po ilości sprzętu i samochodów serwisowych widać ,że szybko się rozwija.Złożyłem CV mam nadzieje ,że coś z tego będzie.

Porządna Firma Fachowcy

Zuzanna

@Romeknapisz jeśli uda Ci się dostać na rozmowę kwalifikacyjną do firmy. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym do firmy mogą być bardzo pomocne dla osób, które będą starać się o pracę w RK Rental.

Romek

Byłem w tej firmie i widziałem na własne oczy Maszyny robiły fajne wrażenie ,rozmawiałem z mechanikiem który ogarniał maszynę -posługiwał się profesjonalnym analizerem diagnostycznym ,odzież firmy Beta ,markowe klucze ,samochody serwisowe z szawkami Sortimo dobrze wyposażone-ogólnie podobało mi się to -Widać ,że nie oszczędzają na sprzęcie zostawiłem CV mam nadzieje,że coś z tego wyjdzie

Zuzanna

@Łukasz K.dziękuję za odpowiedz na moje pytanie. Nie szukam pracy w RK Rental, jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Mógłbyś powiedzieć jeszcze jak wygląda Twój typowy dzień?

Łukasz K.

Wychodzę 2.900-3.500 no ale znam się na tych klockach bo nie jestem gapami karmiony :) Praca ok , a sprzęt i narzędzia?No nie ma lipy Ale z tego co wiem to na razie nikogo szef nie szuka ,chyba że kierowce Ale Zuzanna na lawete chyba nie usiądziesz co? :) Chociaż fajnie by było dla odmiany dziewczyny w pracy oglądać a nie ciągle z chłopami ;)

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia i benefity mogą obecnie liczyć pracownicy RK Rental?

Mateo

Byłem widziałem podziękowałem. Warunki pracy beznadziejne, brak odpowiednich narzędzi do pracy, w sumie to tylko jedna walizka kluczy z plasteliny. Urzadzenia pomiarowe w tej firmie to miernik z odzysku za 9.99pln. Wiecej narzedzi posiadam przy rowerze. Zarobki- miala byc 10/h oczywiscie wyszlo mniej!

xc

@majek wiesz moglbys dopecyzowac o jakie stanowisko Ci chodzi w sumie prawda? bo przecież na każdym stanowisku są inne zarobki a ostatnia oferta jaką pamiętam było na elektromechanika - elektronika ..

Elektro-Mechanik Maszyn Przemysłowych

Praca w tej firmie to czysta przyjemnosc. Auto sluzowe do dyspozycji, m.in na dojazdy do pracy, czy wolny weekend. Do tego zawsze jest bezplatny obiad z pobliskiej restauracji. Pensja zawsze na czas i do tego zawsze jakas premia i to nie mala. Dodatkowo benefit do klubow sportowych, zaproszenia do kina, roznego rodzaju imprezy, opieka zdrowotna w prywatnej klinice. Praca czysta i przyjemna, nowoczesny warsztat, narzedzia z najwyzszej pulki. Kazdy pracownik posiada swoje stanowisko pracy z pelnym wyposazeniem m.in komputerem diagnostycznym, dostepem do internetu, itp. Ta firma ma przyszlosc...Polecam

Stefcio
@Elektro-Mechanik Maszyn Przemysłowych

Taaa jasne, prosze cie i jeszcze moze zarobki kilkanascie tysiecy :)

zainteresowany

No właśnie, też jestem ciekwy. Ktoś coś?

A jak wygląda z godzinami pracy na warsztacie? Czy rzeczywiście praca od 7.30 do 15.30 i soboty wolne?

bdg
@123

Tak, 7:30-15:30 chyba, że jest wyjazd

bdg

Do RR przeszedłem z konkurencji wiec mam prownanie. Wczesniej u wiadomego kolesia wypłata 2-3 miesiace po czasie, obcinki za pomylki itd. Poszedlem do RK rental i okazuje się, że mozna mieć wypłate na czas, że można pogadac z szefem jak z kumplem.

No tak ci mówię, nie narzekam. Po sezonie kasa się zgadza :)

Jest, ale rzadko. Nie ma regularnych premii tylko doceniają tych, co się wykazują.

Zostaw merytoryczną opinię o RK Rental - Lisi Ogon

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RK Rental?

Kandydaci do pracy w RK Rental napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• ul. Krótka 21
    86-061 Lisi Ogon