Optiblok S.C.

Opinie o Optiblok S.C.

bloczek 2011-01-31 11:34
popracujesz to zmienisz zdanie
Flaga 2013-05-23 18:42
I to bardzo szybko zmienisz zdanie, wrażenia związane z pracą w opitibloku nie są zbyt zachwycające.
Rowerem 2014-02-16 19:33
(usunięte przez administratora)Fatalnie wspominam okres pracy w opitibloku.
Zastanów się 10 razy zanim podejmiesz tam pracę.
Rysa 2014-07-01 13:54
Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. (usunięte przez administratora)Słaba organizacja pracy, odwieczne pretensje, nakazy (usunięte przez administratora)
Elopa 2015-09-08 18:11
...a to ciekawe najpierw to muszą powstać takie działy by mogły się rozrastać. Donosicielstwo i czepianie się bez powodu tylko to kojażę z tą firmą.
Były 2016-04-20 16:27
Bardzo miło wspominam ostatnie 2,5 roku pracy w tej firmie. Miła atmosfera, racjonalni ludzie zarządzający firmą, dobre warunki pracy! Pieniądze zawsze mogłyby być większe. Minus jedynie za lokalizację biura.
Beluciak... 2016-10-20 00:19
Ja jestem zadowolony...
Jest pewnie jak wszędzie , dobrze wykonujesz swoją prace to szef jak i Ty jesteś zadowolony. Pracujesz = zarabiasz... obijasz się = narzekasz..... Firma elastyczna i każdy dobry pomysł zaakceptuję.

niech moc będzie z wami !!!
B-)
Hanna 2017-04-05 11:23
@Beluciak..., a co najbardziej cenisz w swojej pracy?
Zostaw swoją opinię o Optiblok S.C. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optiblok S.C.