Opinie o Polbau Z.T.B w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polbau Z.T.B. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polbau Z.T.B na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbau Z.T.B w Opole

Dawid Nowy wpis

@symbian czy nadal pracujesz w tej firmie?

Symbian Nowy wpis

No pewnie, że nie

SYMBIAN

WIDZĘ ŻE OSOBY CO TU PISZA TO NIC NIE WIEDZĄ O TEJ FIRMIE !!! PRACUJĘ W NIEJ 5 LAT JAK DO TEJ PORY NIE NARZEKAM NA PRACĘ PIENIĄDZE SĄ NA KONTO DO 28. BYWA WYPŁATA 1300 EURO NIERAZ TROCHĘ MNIEJ ALE SĄ PÓŹNIEJ URLOPY I PODATEK WIĘC NIE NARZEKAM. BANK PKO- MAM TAM ZAŁOŻONE KONTO WALUTOWE TRZEBA MIEĆ 4 EURO NA KONCIE A NIE 100 JAK KTOŚ PISAŁ. JAK MACIE ŻAL DO KOGOŚ TO NIE PISZCIE GŁUPOT. W KAŻDEJ FIRMIE COŚ JEST CO CZŁOWIEKA DRAŻNI ALE NIE WYCIĄGAJCIE BRUDY NA WIERZCH

The Polak Nowy wpis
@SYMBIAN

To pisał pracownik Polbau .On stracił poczucie rzeczywistosci.

Dawid

@Zenio, rozumiem, dziękuję za informacje. Przekazałem informację odpowiednim osobom i na pewno coś z tym zrobimy. Pozdrawiam serdecznie!

@Dawid

Dzięki Dawidek, jesteś de best!

@Dawid

Dawidek... Miesiąc minął i nic... No sorki, ale zawiodłeś mnie bardzo :( Smuteczek :(

@Zenio

Oj Dawidku, Dawidku.... Kolejny miesiąc przeminął z wiatrem, a tu nic... No, ale akurat to mnie nie dziwi. Będę wpadał co miesiąc :D.

@Dawid

Kolejny mieeeesiąc minął i (usunięte przez administratora) dalej nic nie zdziałał :P

Zenio Nowy wpis
@Zenio

O ! Usunął imię! Czyli jednak ktoś tu zagląda. No miejże JOJA i napisz coś :d.

misiek

wdupe wchodzicie to macie taką firme (usunięte przez administratora) kazdego a sami cierpicie janek

Machulski
@misiek

Piłeś? Nie pisz!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Polbau Z.T.B się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Dawid

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w POLBAU Z.T.B w Opolu? Nie piszecie zbyt wiele na ten temat. Może czas to zmienić? Zachęcam do dodawania komentarzy! Każda Wasza wypowiedź z pewnością będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

@Dawid

Panie admin: Bo wszyscy wylewają swoje gorzkie żale w miejscu do tego przeznaczonym, czyli tu: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15547 Weźcie zróbcie tu w końcu porządek, co? A tak dla pewności, bo dzisiaj ciężko u ludzi z myśleniem: Tak, tak, to TA SAMA firma, to samo bagienko, ci sami ludzie. Skoro tu jest tylko 5 postów na krzyż, to może albo to lepiej całkiem usunąć albo przenieść te posty do wątku wspomnianego wyżej? Tak, wiem, że nic takiego się nie stanie, ale bo już w jednym wątku o firmie Polbau z "Nowego" Opola próbowałem, i imć Teresa nie mogła skumać o co chodzi. Weź Dawidek pokaż, że jednak za coś pensję bierzesz i oprócz ctrl+c/ctrl+v gotowych formułek masz jednak realny wpływy na to co się dzieje na tym portalu. Weź przywróć wiarę w ludzi co? :D

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy POLBAU Z.T.B jest takim przedsiębiorstwem?

Lol

Pierdu, pierdu Panie Admin. Weź Pan wykasuj ten wątek w ch... olerę, bo o Polbauku ZTB rozmawiamy tutaj: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15547 Wszyscy takimi lamami w tym gowork jesteście?

LOL!
@Lol

Zwłaszcza, że ostatni post z 2016 r. Weź Pan rozbieg i je.... dziesz w ścianę :P

12@

WIDZĘ ŻE OSOBY CO TU PISZA TO NIC NIE WIEDZĄ O TEJ FIRMIE !!!PRACUJĘ WONIEJ 6LAT FIRMIE corsa gorzej DZIĘKI ZA KARPIOWE ?????????? POLECAM PRACE NA ELEKTROWNI OPOLE NIEMA CO JEBIESZ 10 GODZ CO DO WYPŁATY BIERZESZ MARNE GROSZE BEZ PREMIA CHYBA ŻE LIŻESZ DDDD CUGLE NARZEKANIE MAŁO MAŁO ROBICIE I KIEROWNICTWO

Czesuaw
@12@

Ale szkoły to Ty żadnej nie ukończyłeś, prawda? Co to za bełkot? Pijany, czy niespełna rozumu? Na dodatek masz problemy z shiftem albo caps lock masz włączony. Pewnie, że bierzesz marne grosze, bo pewnie nawet nie wiedziałeś co podpisałeś-o ile masz umowę :P.

siwy
@12@

jak wodke sie pije idupe lizesz staremu i (usunięte przez administratora) i dlatego sie trzymasz w tej firmie to nie kazdy wie

Kibelek
@siwy

Ej, ale on to napisał 2 lata temu i już żałuje, wiesz? IDupa? To takie coś jak Ipad albo Ipod?

Możecie opisać nową sytuację POLBAU Z.T.B? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Lol

Przeciez wszystko jest tutaj https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15547 Sugeruje usunac ten watek.

hehheheeheehehe
@Lol

Po CHU.JU moderacja jak minal tydzien i nic. (usunięte przez administratora) sie na ryje :D Albo inaczej, bo za to jest instaban: JE.BAC IMIGRAN.TOW Cytujac klasyka I co TeraS? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Polbau Z.T.B - Opole

Polbau Z.T.B