Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Kansas

Dla mnie w porządku, praca jak praca, nic specjalnego, bez żadnych przegięć w jedną czy w drugą stronę. Trzeba też brać pod uwagę, że jest to jednak praca w dość cięzkich warunkach i na pewno nie dla każdego. Dlatego jak ktoś sie zatrudnia to trzeba to mieć na uwadze, że raczej lekko nie bedzie, ale mi tutaj odpowiada akurat, wiec jak widać da sie tu pracować mimo tego co tutaj niektórzy na forum wypisują.

wow

hahah no po ogłoszeniach popatrz co jest aktualne

karuzela

cześć, podzielę się moim spostrzeżeniem z pracy w firmie autoneum. Nie mam dużego doświadczenia na produkcji (3 zakłady) łącznie by wyszło miej więcej 2 lata przepracowane jakie operator. Autoneum jest najgorszym zakładem z jakim się spotkałem, pewnie ma duże znaczenie gdzie trafisz więc niekoniecznie możesz mieć takie doświadczenie jak ja. W skrócie minusy - zakład na końcu katowic, daleki dojazd, chyba ze jestes z kato - temperatura w zakładzie bardzo wysoka trochę jak wakacje w Egipcie -dużo obcokrajowców i nie jest to 10% jak podają w kadrach-wynagrodzenie, nie ma tu dobrego zarobku, wiedziałem to przy podpisaniu umowy więc sprawdziłem sobie czy się kalkuluje zarobek do zadań pracownika. No już nie koniecznie się kalkuluje "dosyć ciężka fizyczna" oczywiście jak podają na rozmowie że praca nie jest skomplikowana to z tym bym się zgodził ale o tym że się naharujesz to juz tez niekoniecznie (zależy gdzie trafisz zapewne) -atmosfera, w pierwszym dniu pracy dowiedziałem się że nie wyrabiam normy i tak nie może być, z tym się jeszcze nie spotkałem, w pierwszym zakładzie w którym pracowałem pierwszy dzień stałem 8 godzin przy operatorze i tylko oglądałem co robi, coś nie do pomyślenia że od początku masz norme, normy to są dla chińczyków... A plusy? nie dostrzegłem, zrezygnowałem po 7 dniach

@karuzela

Operator Maszyn w Fabryce Herbaty Lipton Teas and InfusionsO firmie 5 100–5 700 zł brutto / mies. Kołodziejska 2, Katowice Katowice, śląskie ważna jeszcze miesiąc do: 14 lut 2024 umowa o pracę pełny etat pracownik fizyczny praca stacjonarna

luca

w jakich godzinach właściwie tu pracujecie?

@better

potwierdzam, niestety niektórym się chyba nudzi. ja co prawda się zbyt nie udzielam ale mogę potwierdzić że według mnie jest to całkiem dobre miejsce pracy

Jimbo

W sumie fajna firma, pracowałem trochę u konkurencji, przeniosłem się ze względu na bardzo kiepską atmosfere w pracy i przyznaję zarówno pod względem podejścia firmy jak i ludzi tu pracujących, robota jest dużo lepsza.

X
@Wiqq

Odradzam z całego serca praca w biegu pod presja normy i lidera a szkolenie operatorq to kpina jakaś . Szukaj gdzie indziej chyba ze chcesz złych wrazen to zapaszam

Rafał - były pracownik

Pracowałem w tej firmie na produkcji przez ponad 7 lat, z przyzwyczajenia i strachu przed nowym ciągle odwlekałem zmianę pracy, która w sumie nie byla zła, ale mogła by być lepiej płatna ( po 7 latach miałem taką samą stawkę jak nowo zatrudnieni, którzy byłi poprpstu kiepscy ). Nie było szans na żaden awans (panuje tutaj kolesiostwo). W końcu postanowiłem na prawdę poszukać nowej pracy i polecam to każdemu. Teraz pracuje tylko na 1 zmianę, na start miałem więcej niż tutaj po 7 latach (obecnie zarabiam średnio 2 tysiące więcej niż wtedy gdy się zwalniałem), ponadto przełożony, który liczy się z twoim zdaniem oraz świetna atmosfera w pracy. Jedno w autoneum było fajne... tam gdzie inni mi mówia że jest ciezko, ja im odpowiadam, że dla mnie to są teraz wakacje w porównaniu do poprzedniej pracy ;) Nie bójcie się zmian i szanujcie swojego zdrowie. Pozdrawiam całą zmianę A ;)

Lol
@Rafał - były pracownik

A gdzie teraz pracujesz mogę się zapytać?

Były z zm C
@Rafał - były pracownik

Potwierdzam ja tez zwlekałem z zmiana pracy a pracowałem ponad 4 lata w nowej firmie 2k więcej na start i elastyczny grafik pracy. Takze strach ma wielkie oczy czasem czeba zaryzykować. Pozdrawiam

Arek Nowy wpis
@Rafał - były pracownik

Zdecydowanie. 2 lata po odejściu wszedłem aby zobaczyć czy coś się zmieniło ale jak widać jest jak było. Czyli coraz gorzej i ludzie coraz bardziej mają dość. Zmienić po 7 latach prace i 2 lata teraz w innej juz czlowiek ma.inny pogląd na to. I zdecydowanie na plus. Wielki plus

Teraz lipa. Nowy wpis
@Arek

Teraz nie ma nawet premii,zarobki dwiesta zł więcej od minimum krajowego,normy dźwigane,tak obecnie wygląda autoneum.

?

Po jakim czasie się odezwali do was po aplikacji na operatora maszyn?

Maluch
@?

Nie do końca na takie stanowisko aplikowałem, ale do mnie się kiedyś odzywali po około 2 tygodniach z tego co kojarzę

lulu
@Maluch

to ze sie odezwali to jedno, a ile lacznie wszystko trwalo u cb?

neum
@lulu

łącznie cała rekrutacja? u mnie od wysłania cv do rzeczywistego rozpoczęcia pracy to tak około miesiąc

Zmn
@neum

No to jak widać w takim razie zależy, bo u mnie trochę szybciej. Może potrzebowali bardziej na już. Zresztą nie da się jednoznacznie stwierdzić ile co u kogo będzie trwało. Na pewno nie będziesz czekał nie wiadomo ile, wszystko bardzo typowo tu wygląda.

kamisz

Nigdy nie szukaj pracy tylko w jednym miejscu na raz, te cv to teraz jest totolotek

kamisz

zresztą widze że już tutaj robiłeś może dlatego jeszcze nie było odzewu? co przeskrobałeś ostatnim razem? xd

osoba
@kamisz

no niestety trzeba tyle tego wysłać a i tak nie zawsze sie uda tak jak sie chce... w każdym bądź razie powodzenia wszystkim kandydatom

Lels

Dlatego trzeba doceniać okresy wypowiedzenia i szukać już wcześniej.

Słowik
@Lels

Ktoś w ogóle wie jak to jest z okresem wypowiedzenia? przymierzam się do zmiany pracy w której aktualnie pracuję półtora roku i nie wiem czy dam radę jakoś szybko przejść ewentualnie do innej

Nie dygaj Nowy wpis
@Słowik

Nawet sprawnie u mnie się wszystko potoczyło, idzie się z nimi dogadać

Duduś Nowy wpis
@Nie dygaj

Taak o ile nie masz jakiegoś terminu wypowiedzenia wywalonego w kosmos to na spokojnie ogarniesz

GroźnyPinczur

Co raz większe normy za taką samą stawkę tną po kosztach wywalają teraz na zaległe urlopy a gdy ktoś serio potrzebuje jednego dnia wolnego to każą mu brać na żądanie

Dreamy

Czy na magazyniera oczekują dużego doświadczenia w zawodzie?

Dreamy
@Dreamy

Jak to tutaj wygląda na magazynie, jak robicie? Ok jest ogólnie?

iskin
@Dreamy

nie ma zapotrzebowania na dużo doświadczenia, ważne żebyś wiedział co robisz i miał uprawnienia odpowiednie

Szapyk
@iskin

to jakie to są te odpowiednie uprawnienia??

udyty
@Szapyk

na wózek widłowy UDT

ger
@udyty

firma organizuje może jakieś szkolenia czy kursy własnie pod tym kontem?

@ger

jesli wymagaja w ogloszeniu uprawnien to watpie zeby cie przyjeli bez nich

Bajbus
@hefajstos

na operatora też musisz mieć jakieś uprawnienia?

bryku
@hefajstos

uprawnienia na niektórych stranowiskach są bezwględnie konieczne

Bike
@bryku

czyli na operatorze też?

pusep
@Bike

nie na operatora maszyn nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia czy umiejętności

pusep
@Bike

gdzie teraz z ciekawości sprawdzacie sobie te ogłoszenia?

sztokholm
@pusep

mógłbyś powiedzieć jak ci się ogólnie pracuje? ludzie są w porządku?

chrum
@sztokholm

ja od siebie moge powiedziec ze jest w porzadku, nie jest idealnie ale przeciez nigdzie nie jest, najwazniejsze ze ludzie pomocni i na zlosc nikt nikomu nie robi

Pokemon
@sztokholm

Mnie się pracuje bardzo okej, praca jak praca nie stresuje się rano przed wyjściem z domu, równowaga praca - dom zachowana więc według mnie nie ma za bardzo na co narzekać

saba
@Pokemon

a w jakich godzinach pracujesz?

dzak
@sztokholm

wiadomo ze kazdy czasem miewa zły dzień ale tak na ogół bym powiedzial ze jest ok

Nexus
@dzak

Z kierownictwem też się można jakoś dogadać?

osoba
@Nexus

od kiedy ja pracuje to nie spotkałem się z jakimiś konfliktami z przełożonymi

Techno
@Nexus

Zastanawia mnie w jakiej sprawie można się chcieć dogadać. No może oprócz dni wolnych czy tam urlopu to nigdy nie miałem takiej potrzeby.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jeżeli chodzi o Pracę na produkcji nie jest źle zawsze na wakacje zakład ma przestuj więc nie ma problemu z urlopem tak samo w okresie między świętami Bożego Narodzenia i sylwestrem będzie nowy system premiowania który mamy nadzieję doceni starszych stażem operatorów ;)

zxc
@Kansas

Otóż to, normalna robota, wiadomo, że swoje zrobić trzeba, ale jest umowa o pracę i mi taka praca pasuje.

@zxc

a macie opiekę zdrowotną, jakis pakiet?

Mx
@Kansas

A ile na rękę dawają bo coś słabo płacili wcześniej jak za tą robotę

dundun
@Mx

chyba nie musi ci sie spowiadac z tego ile zarabia

orkan
@huber

w ogłoszeniach mają informację, że oferują prywatną opiekę medyczną i chyba to jest Luxmed, ale na jakich warunkach czy coś to już ktoś z pracowników może tu napisze?

@orkan

faktycznie dzięki, wiecie ile się czeka na odpowiedź?

@Mx

Powiem tak - mi kasy starcza. to czy dużo czy mało to każdy niech sobie sam ocenia. Ile dokładnie dostaje to nie chce za bardzo mówić, bo też nie wiem ile inni dostają czy tak samo czy więcej czy mniej, to pewnie zależy od stanowiska, doświadczenia itp itd, więc też nie chodze i nie wypytuje. może jakbyśmy sie spotkali na żywo to bym powiedział, ale tak na forum to nie chce sie dzielic takimi rzeczami

Bibi
@Mx

Za tą robotę to dobre pieniądze.

komar

a kiedy wysłałeś CV?

komar
@huber

też się chętnie dowiem jak z tym schodzi, bo planuje tu aplikować i taka informacja by się przydała

@komar

jakoś w zeszłym tygodniu, jak narazie cisza może mają dużo zgłoszeni, liczę że się odezwą

@komar

ja bym ci radził odrazu wysyłać a nie czekać na odpowiedź tutaj

humber
@Kansas

dobrze powiedziane, co innego powiedzieć kumplowi przy piwie ile wpada na konto a co innego na chwalić sie przy wszystkich na forum publicznym, zdrowe podejście moim zdaniem

humber
@huber

też bym tak doradził, swoją drogą to podobne nicki sobie ustawiliśmy, dobre hah

niebierztegolsd
@humber

wy tam w biurze nie macie co robic ze piszenie tutaj pozytywne opinie, proszę nie kłamać

Vvv
@Kansas

Czemu nie lekko. Ciężary kobiety dźwigają czy o co chodzi

samo się nie zrobi
@Kansas

dokładnie tak jest z opisu zadań da się wywnioskować co i jak będzie bez żadnych niespodzianek. nikt nikogo do kamieniołomu nie wrzuca i każdy może zdecydować czy taką pracę chce wykonywać. ja chciałem i nie żałuję, wiadomo że czasem jest ciężko ale gdzie nie jest a tutaj i zarobki fajne i benefity

samo się nie zrobi
@komar

kiedyś jak ja aplikowałem to czekałem coś 2 tygodnie z hakiem ale bylo jakis zcas temu i w sumie to jest mocno uzaleznione od tego ile osob sie zglosi i trzeba czekac az sie proces rekrutacyjny zamknie

hokus pokus
@samo się nie zrobi

swoją drogą powiesz coś więcej o tych benefitach? bo w to się akurat nie wczytywałem jakoś specjalnie zresztą póki co się rozglądam dopiero

dumbledore

chociaż ci powiem, że czasami też dla odmiany w ofertach jest coś napisane a potem niespodzianka! bo zupełnie co innego się robi. no ale to już raczej rzadkość

Guzior

Tutaj sie takie rzeczy raczej nie zdarzaja, jasno masz powiedziane co do twoich obowiazkow nalezy wiec jak sa jakies wolne oferty teraz to sie po prostu zglos i bedzie z glowy.

benefity
@hokus pokus

z benefitow jest premia kwartalna i roczna, jakies paczki świąteczne, multisport i opieka luxmedu

benefity
@benefity

a za luxmed w podstawowym pakiecie jest 10 ziko za pracownika? cos takiego z tego co wiem

Dyszka

Tak, 10 zł. A moim zdaniem ten podstawowy jest wystarczający

Klaudka
@benefity

Na co patrzą, jeśli chodzi przydzielenie premii kwartalnej oraz rocznej? Jakieś konkretne kwestie trzeba zrealizować, aby je otrzymać? Jeśli chodzi o Luxmed, to w jakiej części jest opłacony? Objaśnij, jeśli możesz, bo planuję złożyć tu swoje CV.

Plus Size
@Klaudka

podłączam się do pytania, nigdy nie ogarniałem jak działają takie premie czy są zespołowo przydzielane czy indywidualnie? czegoś o opiece medycznej też się chętnie dowiem

Plus Size
@benefity

wiesz może w jakiej części jest opłacany ten multisport przez pracodawcę?

Taksówkarz

jeszcze bym się chętnie dowiedział jak tutaj wygląda sprawa z atmosferą i ogólnie z relacjami w zespołach

@benefity

premia jest wypłaconą jak zakład jest na plusie już się zdążyło ze nie była wypłacona za cały kwartał w tym roku paczek nie było była karta podarunkowa

Lido
@Taksówkarz

wiesz jak to bywa, ludzie różni są zależy gdzie trafisz, aczkolwiek chyba tragedii nigdzie nie ma

@Lido

pracujecie tutaj na umowie o pracę czy firma tego nie proponuje?

@Lido

jeszcze dopytam jaki macie tutaj system zmian?

Bojaźliwy
@Boski

Również się chętnie dowiem, jeszcze interesuje mnie czy po 12h czy po 8 standardowo

czajka
@Bojaźliwy

jak na uopie to po jakim czasie nieokreslony daja zazwyczaj?

czwarty
@Boski

pytasz o produkcje ? czy o jakie stanowisko?

manna
@Boski

UOPy sa jak cos bo widze ze nikt nie raczyl odpowiedziec .

Merc
@czwarty

Mnie by produkcja ewentualnie jakiś magazyn jak macie interesował. macie tutaj w ogóle takie stanowiska?

@Merc

no magazynier albo wózkowy, jak wolisz

wow

hahah no po ogłoszeniach popatrz co jest aktualne

luca

w jakich godzinach właściwie tu pracujecie?

macie nocki?

Pytasz o produkcje tak?

To tam trzy zmiany

gem
@luca

Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym.

@gem

No to samo powiedziałem, ale ok

gem
@alon

A to sorry za powtórkę, widziałem tylko to pytanie o produkcję twoje

@gem

Okej, rozumiem, nie szkodzi

Lidia
@alon

3 zmiany a w ujęciu godzinowym?

godzinowo to 6-14-22

Jo
@Lidia

Wy naprawde tacy zacofani jestescie?? Tych pytan nie da sie juz czytac.

@Jo

Cieplutko* oczywiście miało być.

@Jo

bo pytanie o godziny boli w oczy, ciekawe

Lidia
@dozi

Ja teraz nie wiem czy o coś złego spytałam czy o co chodzi, chyba fajnie czasem godziny jednak znać?

@Lidia

to z tego co widzę odpowiedź została udzielona i tam wyżej godziny masz napisane

@Lidia

mi nic do tego jak ktoś zadaje takie pytanie, a innymi to chyba nie warto się przejmować, bo wychodzi, że nic ciekawszego po prostu do roboty nie mają to przychodzą się czegoś czepić

Cappy
@dozi

Niestety gowork stał się miejscem do wylewania pretensji i żalu zamiast rozmowy w realu

były wózkowy
@Cappy

I widać to coraz bardziej, ale na swój koniec nosa to nikt nie popatrzy

?
@były wózkowy

A ty co tu jeszcze robisz jak tu już nie pracujesz???

Zenek

Właśnie, co ci do tego? gosc ma tak nudne zycie, ze mu tylko gowork zostal. daj sie synkowi wygadac w necie, ostatnio to takie modne

bento
@Zenek

z własnego przykładu taka opinia?

Pracownik C
@luca

Zmiana poranna 6 - 14 , następny tydzień nocki 22 - 6 i popołudniówki 14 - 22 .

Rogaty
@Pracownik C

i ile dni wolnych macie w tygodniu?

Boski

tak właśnie obserwuję i od naprawdę skrajnie niemiłych do serio bardzo takich podnoszących na duchu sie tutaj znajdują rady XD oby pozytywni zawsze tutaj byli!

better
@Boski

trzeba zawsze pamiętać o tym, że ludzie którzy mają na co narzekać chętniej piszą takie opinie niż ci, którym się wszystko podoba :) dużo tutaj opinii poczytałem i jako pracownik mogę powiedzieć, że część negatywnych wpisów nie miała miejsca w rzeczywistości..

@luca

Autoneum Poland Owsiana 60/a Katowice Sprawdź jak dojechać Sprawdź wskazówki dojazdu do tego miejsca na Mapach Google Twój zakres obowiązków Obsługa maszyn (piankownice, prasy hydrauliczne, stoły formujące) Nasze wymagania Wykształcenie minimum zawodowe Motywacja i chęć do pracy Mile widziane Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku To oferujemy Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Praca w systemie 3-zmianowym (6:00/14:00/22:00) Możliwość uzyskania premii do 30% wynagrodzenia zasadniczego Prywatna opieka medyczna LuxMed dla pracownika, z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera Ubezpieczenie grupowe (PZU i Uniqa) Benefity związane z Funduszem Socjalnym

@better

Myślący

Premie hehehe w(usunięte przez administratora)Z premią ma być wpłata a nie premię benefity czy inne lux medicale człowiek ma zarobić a wszystko to sobie ma kupić a nie czekać aż mu coś kapnie lub nie podwyżki zeżre pożywka w sklepach i prądzie

Czy są przyjęcia na produkcję bezpośrednio z autoneum,czy tylko agencje?

Pod agencją robisz na śmiesznych umowach i wiadomo agencje rżną na wypłatach,od firmy nic Ci się nie należy np jak pracownicy autoneum dostają bony na święta to Ty nie dostaniesz itp..

Hej, czy ktoś da mi informacje czy za pare płaci się 200 zł za zakwaterowanie ? I czy ubiór roboczy jest zapewniany przez firmę czy może także trzeba za niego płacić ? Jak to wyglada na 2024 rok? Ktoś niżej pisał ze to praca w ciężkich warunkach, a jak kobiety się w tym odnajdujecie ?

Operator

Ubranie za darmo. Kobiet dużo. O zakwaterowaniu nic mi nie wiadomo. Teraz najlepszy czas, przyjść i zobaczyć pracę, latem jest ciepło w hali, ale da.się wytrzymać. 6 miesięcy praca przez Agencję, potem umowa o pracę z Autoneum. Powodzenia.

Miko
@Operator

@Operator Ile realnie idzie zarobić netto lub brutto w skali miesiąca?

disko
@Miko

ludzie nie chcą się tutaj dzielić swoimi zarobkami zbytnio, przynajmniej z tego co zauwazyłem..nie wiem czy mozesz liczyc na jakies wiarygodne info

Operator
@Miko

@Miko zależy czy pracujesz nadgodziny. Proponuję zerknij do ogłoszeń w Randstand. Tam masz stawkę za miesiąc w okolicy 4440 brutto. Dodatkowo płatne nadgodziny.

serdel

chociazby na pracuj wstawiane sa te ogloszenia, ale nie wiem czy dokladnie to o ktorym tu piszecie

Pokemon
@serdel

Ale tutaj pytania o stawkę występują chyba a nie o miejsce pojawiania się ogłoszeń

manna

O zarobkach ? Niee no rzadko kiedy podaja takie informacje . Tutaj tez chyba nie sa fanami tego .

Kiedyś w zbyt mocnych słowach nabluzgałem na ten zakład ale nie jest taki zły . Na duży plus są benefity : premia kwartalna i roczna , bony i paczki , wczasy pod gruszą , karta Multisport . Na minus jest to że bywają zbyt wysokie normy do wykonania na niektórych liniach . I podobno system wynagradzania jest nie fair . Na pewno starsi pracownicy powinni lepiej zarabiać niż taki nowo przyjęty .

Jan Or

Premie w tej firmie to jest śmiech na sali, a te benefity(bony,wczasy,karta ms) to jest z twoj fundusz socjalny..

Salomon

Jakie paczki? Jakie bony? Wczasy pod gruszą 400-500 zł to śmiech na sali,nawet na weekend w Wiśle ci nie starczy z 4 osobowa rodzina !!! Zero szacunku dla wieloletniego pracownika, nowy zarabia tyle samo co 10-cio letni pracownik...

better
@Salomon

po pierwsze nie zarabia tyle samo :) po drugie, dlaczego miałby zarabiać wiele mniej? wiadomo, że doświadczenie i staż pracy się liczy, ale młodym ludziom pieniądze niepotrzebne? nie wiem co to jest za podejście ale lekko irytujące, sam pracuję już długo i nie boli mnie to, że ktoś młodszy też jest w stanie sobie fajnie zarobić tutaj

Gosciowa

A na jakich zasadach wypłacana jest premia roczna i ile wynosi ?

@Salomon

Nie było paczek ani bonów. A to że nowi mają taką samą stawkę jak pracownicy pracujący nawet 8lat to prawda.

Zuza
@Agrafka

Jak to możliwe, że stali pracownicy mają taką samą stawkę jak nowi? Nie ma dla nich żadnych podwyżek, jakiegoś stażowego? Jak to wygląda?

Zyga

Na produkcji na dzień dobry na łapę ma się dostać po odliczeniu ubezpieczenie itd. 3300 na łapę. Tak mówią w biurze.

Szakule
@Zyga

a są potem jakies podwyzki albo premie? np. po jakims probnym okresie czy cos?

Sebo
@Zyga

Za 8 godzin pracy taka kasa? Jest zmianowa? Można robić nadgodziny jak są chętni żeby dorobić? Wiesz coś?

Md
@Sebo

Praca 3 zmianowa rano popołudnie i nocki

morki
@Md

a jak jest z tymi nockami, są okej czy ciężko jest?

ger
@Md

ile dni w tygodniu robicie?

@ger

pewnie 4 lub 5, zalezy jakim systemem pracy ida skoro praca na zmiany

@hefajstos

zreszta ile dni by to nie bylo w tygodni najwazniejsze zeby sie godziny zgadzaly w miesiacu moim zdaniem

kosc
@hefajstos

szczególnie na uopie zawsze trzeba być czujnym czy się godziny zgadzają

czytaj
@kosc

w ogłoszeniu masz to napisane :)

@kosc

Dlaczego? Często są co do tego pomyłki? Pracownikom wychodzi za mało czy za dużo godzin?

drs

Przecież nikt nie napisał że tu tak jest tylko że tak ogólnie lepiej zawsze tego pilnować.

drs
@drs

Chociaz na uopie wszystko wydaje się być takie bardziej stabilne, więc ja bym się w ogóle nie martwił o takie rzeczy.

@hefajstos

Praca pon -pt po 8h. Czasem są również weekendy dla chętnych.

palec
@Agrafka

jak weekedny macie potem wypłacane?

palec
@palec

w sensie wolne do odebrania czy kasa?

@palec

Doliczane do wypłaty.

palec2
@Agrafka

co to znaczy że wolne doliczane do wypłaty? czyli wreszcie dostaje się za to hajs tak?

XXX

WITAM czy aktualnie poszukuje firma pracownikow na produkcje

mrpolska

są wstawione nawet z dziś ogłoszenia

piasek
@mrpolska

skladaliscie moze wtedy cv? chce wiedziec po jakim czasie sie kontaktuja

musza
@piasek

ze mną skontaktowali się po tygodniu :)

Majkel
@musza

Jak rozumiem następuje kontakt telefoniczny? O czym toczy się rozmowa podczas takiego telefonu?

Głowa meduzy
@Majkel

Te telefoniczne rozmowy to i tak tylko taki wstęp, druga zawsze jest ważniejsza.

Dansing
@Głowa meduzy

a moglbys opowiedziec jak wygląda taka rozmowa? jest sie czym stresowac?

Dansing
@Głowa meduzy

i czy zapamietales cos szczegolnego? masz jakies tipy moze dla kandydata?

Krzess
@Dansing

Nie wiem jak wyższe stanowiska ale na ogół rozmowę masz jedną. Poza tym w dobrej atmosferze, raczej bez stresu i szybko zleci.

Krzess
@Krzess

Pracownicy biurowi chyba mają dwie rozmowy? Jakoś tak.

sinchii
@Krzess

Wszystko pewno stacjonarnie?

Bon ton

Nawet rozmowa jest stacjonarnie tylko? szybko się można dowiedzieć czy cię zatrudniają?

pass
@Bon ton

ja tez dostalam po kilku dniach od rozmowy odpowiedz, wiec mysle ze to u nich taki standard

czerwony jak cegła
@pass

Jeśli chodzi o pracę na produkcji to może powiedzieć kilka słów? jest okej? cięzko? będą planowane jakieś przyjecia na najbliższe miesiące?

hoho
@czerwony jak cegła

według mnie jest naprawde w porządku, pracowalem w duzo gorszych miejscach a tutaj mi się podoba póki co i chce zostać jak najdłuzej

@hoho

Cześć, a o jakieś konkrety mogę cię prosić?? Jak tam zarobki na produkcji wyglądają?? Można się z firmą dogadać co do stawki, czy raczej mają sztywne widełki i nie ma co negocjować? Brygadziści są ok? Jak w ogóle twoje szkolenie przebiegało i pierwsze dni w pracy, bo ludzie tutaj niektórzy piszą, ze nie jest zbyt kolorowo i od razu są nastawieni wszyscy na robienie normy?

Krecik

Wiadomo że nawet jak się jest nowym pracownikiem to wypadałoby się chociaż starać wyrabiać normy zwłaszcza jak masz doświadczenie w takiej branży. Jeśli chodzi o ludzi to moim zdaniem jest w porządku a co do zarobków to nie ma co tutaj pytać bo nikt nie będzie swoich dokładnych stawek podawał. Lepiej na rozmowie o tym porozmawiać

Hashcz

Pracowałem już na produkcji w kilku zakładach i lubiłem pracę na produkcji, ale po tym zakładzie mam dość pracy na produkcji. Zakład pracy chronionej. Przy trzecim dniu brygadzista powiedział mi, że to już czas żeby zwrócić uwagę na normę, gdzie człowiek jeszcze nie do końca wie co i jak. Szkolenie nowych pracowników to jeden wielki kabaret. Nikt Ci nie wyjaśni od czego są guziki na maszynie, kiedy pytałem dwóch starszych pracowników co robię źle usłyszałem "nic, rób tak jak robisz", a za plecami podśmiechujki i pretensje do całego świata. Obgadywanie za plecami lub drętwe komentarze na twój temat pod nosem. Atmosfera w pracy - tragedia. Normy są tak wyliczone żeby (usunięte przez administratora) od dzwona do dzwona. Jedni przez 8h (usunięte przez administratora) jak wściekli żeby wyrobić normę, a drudzy połowę zmiany spędzają na telefonie lub urządzają sobie klub dyskusyjny. Formujesz i piankujesz przez całą zmianę tak, że pod koniec ledwo stoisz, a na koniec to ty musisz sprzątać stanowisko tego, który siedział na telefonie - paranoja. Jeżeli tylko formujesz i masz zrobiony jakiś zapas musisz czaić się żeby kierownik cię nie zauważył, jeżeli chcesz wyjść zapalić mając zrobione do przodu musisz się czaić jak w podstawówce, bo kierownik może cię ustrzelić. Sam kierownik przechodzi przez halę tylko w formie straszaka nic więcej. Do tego praca to jedna wielka monotonia. Ukraińców tyle samo co kapusiów i przychlastów brygadzisty/kierownika. Liżesz (usunięte przez administratora) szefa, będziesz miał lżejszą pracę. Żałuję każdego dnia przepracowanego w tej firmie. W momencie kiedy się zwolniłem spadł mi ogromny kamień z serca. Jedno jest pozytywne, że już nie muszę tam pracować.

Ona

Czy są przyjęcia do pracy na produkcje?

czerwony jak cegła
@Ona

Widziałem jakieś ogłoszenie na operatora jakby cię interesowało sam czekam na jakieś magazynowe oferty

Kacha

Widzę że szukają inżyniera produktu i myślałem żeby się zgłosić lae jak wchodzę to znowu pisze że oferta nieaktualna. Z tego co wyczytałem to umowa o pracę tak ? Ale jak z widełkami, ktoś nakreślił na takie stanowisko ?

pass
@Kacha

tak, jest tylko i wyłącznie umowa o prace tutaj, ale o widełki to ja juz bym pytal na rozmowie albo bezposrednio pracodawcy

Kurczak
@Kacha

Wszyscy w firmie pracują na uopie z tego co kojarzę ale o zarobkach to raczej nikt tak na codzień nie plotkuje wiec chyba najrzetelniejsze info dostaniesz na rozmowie

@karuzela

A jakie miałeś wynagrodzenie na umowie?

@Nowy

jakieś 600 €, 400zł więcej od minimalnej brutto

Stary pracownik
@karuzela

Lepiej tego ująć nie mogłeś,dlatego zaraz po podwyżkach będą uciekać starzy doświadczeni operatorzy,bo to co firma im proponuje to jakieś żarty chyba są! Jak doświadczony operator który ogarnie większość detali albo i wszystkie,bo są tu też tacy,ma mieć takie same wynagrodzenie jak nowoprzyjęty człowiek? Chyba tam na górze komuś się klepki w mózgu poprzestawiały,skoro góra sądzi że to taka lekka praca,to dlaczego nowi tak szybko rezygnują?

@Stary pracownik

Znowu starzy pracownicy chcą więcej , a ja się pytam za co? Nowy po 3 godzinach robi to samo co stary i tyle w temacie.

Hej
@karuzela

Mam dokładnie takie same doswiadczenie, dodalabym jeszcze od siebie na minus dosyć częste kradzieże, szafki są w złym stanie większość z nich uszkodzona

Ja.
@Tina

Fajnie się pisze z biura nie mając pojęcia co się dzieje na produkcji,szkoda polemiki...

@karuzela

A ile dostałeś na start? Bo w ofercie oferują 3700 brutto,czy to prawda?

????
@Tina

No i gdzie masz tych asów co po 3h wszystko ogarniają? Bo jak narazie to nowi uciekają stąd po dniu,dwóch,tygodniu ;)

@????

Zawsze tak było , ale część zostanie i sobie chwali.

obiektywny
@Tina

Chwalą sobie? chyba kpisz sobie, watpie żeby znalazła sie osoba na produkcji zadowolona z pracy w tym (usunięte przez administratora)...

Stary pracownik.
@obiektywny

Dokładnie,teraz pokazali jak doceniają naprawdę dobrych pracowników,wsadzili wszystkich do jednego wora,dali takie same stawki ludziom którzy się starają i dobrze pracują i obibokom,wiecznie chodzącym na l4 i to jest w tej firmie na porządku dziennym,lepiej w(usunięte przez administratora)grać i łazić nonstop na l4 wtedy Cię docenią..przykre.

Mark
@karuzela

Jak dy było dobrze to by się ciegle nie ogłaszali tak jak Adient i Ukraincy tam pracują a oni też chcą z Polski wyjechać i widzę te same firmy co 3 miesiące się ogłaszają

@Stary pracownik.

Nic w tym przykrego , wszyscy tu jednakowo pracują. A może ty jesteś tym obibokiem który nic nie robi albo chodzi na L4 . Ludzie chorują jakbyś nie wiedział.

Otwórz oczy.
@Tina

Ciekawe jakoś do 2021r wszyscy jednakowo pracowali a stawki między operatorami co wykonywali tą samą pracę wynosiły nawet 500 zł różnicy,wtedy to jakoś nikomu nie przeszkadzało,a teraz jest inna bajka bo doświadczony pracownik jest na równi z nowoprzyjętym co musi go wyszkolić itp,a co do chorowania to można chorować 2,3 razy w roku a nie być w pracy 2,3 miesiące w roku ;)

@Otwórz oczy.

A teraz będzie inaczej i też nikomu nie będzie przeszkadzać . A choruje się tyle ile trzeba . Nie wszyscy są tacy zdrowi jak ty.

Jebejta se sami.
@Tina

Teraz będzie tak że weekendy będą,bo nowych już garstka została a z nich i tak dużego pożytku nie ma,starzy mają już wszystko w (usunięte przez administratora),jaka płaca taka praca,nie pozdrawiam.

@Jebejta se sami.

Sam będziesz biegał żeby przyjść w weekend . A starzy i tak mieli wszystko w tyle .Sam napisałeś jaka płacą taka praca a może odwrotnie jaka praca taka płacą no ale to już Ci nie pasi. Nie pozdrawiam.

@Tina

Haha,jak narazie to liderzy biegają za ludźmi czy przyjdą w weekend,więc nie podniecaj się tak bo majtek niedopierzesz ;)

Tina

Nie martw się o moje , twoje mogą być gorsze jak cie nie zapiszą na weekend.

@Zainteresowany

3700 to masz po 3 miesiącach na okresie próbnym przez pierwsze 3 miesiące 3600 oczywiście kwoty brutto więc szału nie ma

porażka
@:)

3700 to tu ma 90% ludzi z produkcji po latach pracy :(

@porażka

To jest źle za tą robotę?

dziwne
@Tina

jasne że tak, prócz ustalonej stawki nic więcej nie wynosisz z takiej pracy, żadnego doświadczenia. Nie wiem jaką macie mentalność ale życie polega na rozwijaniu się. Chciałem was zrozumieć ale sie nie da, urodzić sie po to żeby stać przy maszynie w gorącu. Szanujmy się i swoje zdrowie : )

porażka
@Tina

Jak ktoś lubi żyć od wypłaty do wypłaty ,robić tylko na opłaty i jedzenie,to może mu pasuje takie wynagrodzenie.

hehe.
@Tina

Widocznie źle skoro nowi się zwalniają i mówią że za takie pieniądze tu pracować nie będą ;)

Ta od wszystkiego
@karuzela

Zgadzam się w 100% ...zarobki nieadekwentne do obowiązków, szkolenie nowych pracowników pożal się Boże.... 5min i rób normę!!! A spróbuj jej nie mieć. Nieszanowanie pracowników na pożądku dziennym. I to przez liderów jak i przez resztę pracowników. Dopóki w (usunięte przez administratora) wchodzisz dopóty masz się dobrze . Tyle w temacie :)

@Ta od wszystkiego

Akurat starzy pracownicy nowych traktują ok,więc nie wymyślaj,każdy kiedyś był tu nowy i wie jak to jest.

Byla pracownica
@Tina

A za to, ze tyle lat pracuje w danym zakladzie i ma doswiadczenie. Nowy przyjdzie to nic nie umie i ma zarabiac tyle samo co stary wyga?

kiko
@karuzela

mocna opinia jak na kogoś, kto 7 dni pracował, na pewno bardzo dobrze poznałeś zakład od środka w tym czasie

Obecny pracownik
@karuzela

A na jakiej zmianie pracowałeś ? Bo chyba zmiana C naj bardziej naciska na normę

Wiktor
@karuzela

Pracuje tam od trzech tygodni, prawda że jest to (usunięte przez administratora), niewiem jak długo tam jeszcze wytszymam.

Pulpa

Jak najbardziej,ale najlepiej zgłoś się do kadr z tą sprawą

xxx

za minimalną krajową stawkę znajdź sobie w jaworznie lub bliżej szkoda zdrowia

Jaaaa

Nowi mają stawki 4400? Serio ? A starzy operatorzy gdzie są w tym wszystkim.żenada.

Znalazłem ogłoszenie, w którym poszukiwano operatora maszyn, są 3 zmiany, w tym nocka (22-6), mógłby ktoś napisać czy płacą za nią dodatkowo/podwójnie? W ogłoszeniu była też mowa o nadgodzinach, ile ich jest przeciętnie i czy można je odebrać w formie dnia wolnego?

Zamaskowany

Nadgodziny? W tej firmie na soboty niedzielę chodzi z 3-4 osób całość Ukraina. Nie polecam firmy wolne chcesz ?dostaniesz odpowiedź że w poniedziałek ani piątek nie.Najlepsze to jak dzwonisz do kierownika (usunięte przez administratora) w sytuacji pilnej to nie odbiera = i twierdzi nie widział... Kierownik (usunięte przez administratora) przejdzie przez hale raz i tyle (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum