Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

A ja pracuję w dziale RX już jakiś czas i serdecznie wszystkim polecam- sympatyczne osoby, świetny kontakt i zdecydowanie pozytywne środowisko. Oby wszędzie były takie warunki pracy jak tutaj.

Kiedyś może tak ale teraz... Zdecydowanie Nie po tym co teraz się słyszy i mówi w świecie Repów i farmacji.

Sławomir

Ile wynosi ta podstawa i jakie premie są realnie do wyrobienia? Można w tej firmie otrzymać UoP na czas nieokreślony?

Na jakie benefity można liczyć w Aflofarm Farmacja Polska?

Obecny pracownik

- Karta sportowa (Medicover Sport) - Opieka medyczna - Ubezpieczenie grupowe - Owocowe wtorki - Wczasy pod gruszą (zwrot kosztów urlopu do 40%) - Darmowa platforma do nauki języków angielskiego i niemieckiego

Marzena
@Obecny pracownik

Od czego jest zależne ile wrócą procent za wczasy ?

Obecny pracownik
@Marzena

Na początku każdego roku Zarząd ustala budżet który zostanie przeznaczony na ten benefit. O tym jaki % zwrotu się otrzyma decyduje kolejność zgłoszeń, więc może się zdarzyć że osoba która miała urlop w maju otrzyma 40% a osoba która wzięła urlop we wrześniu 30%. Natomiast nie pamiętam aby kiedykolwiek ktoś otrzymał mniejszy zwrot niż 30%.

....
@Obecny pracownik

Bzdury odpowiadasz, jaka kolejność zgłoszeń? ????

TK

Dziwne, że akurat wpis o popisach DB po alko na cyklówce został wycięty? Prawda boli? Nikt nie chce być nagabywany przez nachalnego i narąbanego KK.

@obecny, zapomniałeś dodać, chaos, brak informacji o celach, podział terenu w oparciu o poziom wazeliny. Ten kto liże DB ma teren praktycznie bez zmian, no ale czego można się spodziewać po tak miernym KK.

Renata
@4321

Co to znaczy brak informacji o celach? Chyba każdy ma swoje zadania i wie co ma robić nie?

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Jeszcze pracownik

W Polsce 4 fala hula w najlepsze, ale nie w firmie gdzie mimo dużych zachorowań zarząd nie decyduje się na pracę zdalna pracowników. Zamiast tego wprowadza maseczki w biurze, jakieś śmieszne ograniczenia na korytarzach i stołówkach do których niewielu sie stosuje. Szczególnie kierownicy i osoby odpowiedzialne w firmie za (usunięte przez administratora) to już śmiech na sali, zero profesjonalizmu i odpowiedzialności i pierwsze do lamania obostrzeń. Ludzie chorzy, poprzeziebiani przychodzą do pracy ponieważ nie wiedza co zrobić innego. I wszystko to pod szyldem "po stronie zdrowia"...

Jeszcze pracownik
@Jeszcze pracownik

Praca zdalna jest ale tylko dla wybranych i ich protegowanych. Większość kierowników jest do wymiany bo nie szanują pracowników, ktorzy zasuwają na ich fanaberie.

Manago
@Jeszcze pracownik

Jestem z innej branży . Brawo Zarząd . Koncentracja na utrzymaniu organizmu firmy jest kluczowe .

nah
@Manago

Utrzymanie organizmu firmy jest możliwe jedynie przez trzymanie ludzi w jednym miejscu pod kloszem i regułami? Jeśli ten organizm firmy trzyma się tylko, jak wszyscy są na miejscu, to nie ma żadnego organizmu ;)

Ol

Nie dziwi mnie to. W tej firmie nie szanuje się ludzi. Ciesz się, że nie udało Ci się dostać!

Lena

I raczej nikt nie zadzwoni.

Alicja
@Ol

Aż tak tu źle jest? A co jeśli by się dostała i jakimś cudem zmieniła ten brak szacunku na jego przeciwieństwo? Czy raczej nie jest to tu możliwe?

@Ol

To prawda. Wycisnąć jak cytrynę, przełożeni kłamią, oszukują żeby zamydlić oczy.. Mówią co chcesz usłyszeć a w efekcie chodzi to żeby przymknąć ludzi i mają robić ponad siły. Nadgodziny nie ma problemu... Najlepiej za darmo. W. Weekendy też niechętnie... Generalnie jest coraz gorzej. Firma się rozwija, ale niestety ludzie jest coraz mniej, więc....

Aleksandra

Cóż, jak widac sami sobie gotują taki los... A ludzie sami odchodzą czy ich zwalniaja?

Bystry

Z wewnątrz nikt nigdy nie awansuje, bo DB chce się pozbyć wszystkich starych, bo oni znają wszystkie jego braki. Dodatkowo uważam, że jest to jego zemsta za utracenie jego faworyty Moniki, którą lansował na kierownika rok temu.

AlaN
@Bystry

Ma rację, pamiętam jak wydzwaniał do nas straszył i kazał się lrzyznawa do wpisów jak uwalili mu awans Tygrysicy. A (usunięte przez administratora) myślał, że będzie jak kiedyś w regionie i Tygrysica będzie wszystko za niego robiła od szkolenia po zwolnienia, a o będzie jak zawsze stał z boku. Teraz z to się mści mały człowieczek.

Alicja

Jest nowe ogłoszenie. Napiszcie czy warto? Reprezentant Medyczny Dział RX AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. mazowieckie opublikowana: 20 kwietnia 2022

@Alicja

z tego co wiem to jest vacat na Warszawę. Startuj :)

RMRX

Dlaczego nowo zatrudnione osoby będą miały wyższe pensje od nas? Właśnie dowiedziałem się od dwóch nowych osób jakie będą miały pensje. Może mi ktoś to wytłumaczy. Może szanowny DB staniesz przed nami i wyjaśnisz nam te nowe zasady płacowe? Zbliża się okazja.

@RMRX

jak zwrócisz się z tym pytaniem bezpośrednio do Niego, gwarantuje Ci że rozwieje Twoje wątpliwości

XYZ

jeżeli jest TAK ŹLE jak piszesz i zarzucasz brak kompetencji DB to : czemu RM pracują po kilka ładnych lat, nie rzucają papierami i nie odchodzą ??? czemu firma się rozrasta, buduje nowe linie i z sukcesem pozyskuje kolejne osoby do pracy ??? rekrutacje na stanowiska w dziale RX nie są związane z rotacją pracowników tylko z poszerzaniem się linii. a plany są realne i premie osiągalne. i w końcu : czemu nadal pracujesz w Aflo ??? ( sugestia w nicu ) - zawsze droga wolna ... nie podoba się to zmień, popraw na lepsze

@XYZ

ależ dokładnie TAK, jesteśmy w trakcie zmian i są to zmiany na lepsze wcześniej dział stał w miejscu, a teraz się rozwijamy Ludzie są fajni , atmosfera też

Skoro jest tak źle, nikt nie szanuje nikogo to dlaczego skoro jak piszesz" znasz swoją wartość" to nadal pracujesz w Naszej firmie? Już na pierwszy rzut oka widać brak konsekwencji u Ciebie. Na jakiej podstawie twierdzisz, że Nasz KK nie szanuje zarządu, właścicieli, pracowników? Łatwo napisać takie oszczerstwo na forum, bez żadnych konsekwencji...skoro tak jest to porusz tą kwestię pod swoim nazwiskiem, bądź twarzą w twarz. Oskarżenia szczególnie te bezpodstawne łatwo wysunąć. Ja osobiście życzę Ci znalezienia pracodawcy, który pozwoli Ci zabłysnąć nie tylko na internetowym forum ale także w gabinetach lekarskich

Zaciekawiony
@pracownik

I oby za jakiś czas nie okazało się ze te zmiany doprowadza do zwolnień grupowych bo jednak coś poszło nie tak… Pora może zacząć doceniać starych, dobrych pracowników. Jeżeli ludzie pracujący tutaj od lat maja mniejsze zarobki jak Ci którzy przychodzą do firmy jako nowi pracownicy to do czego dobrego to ma doprowadzić ? Napewno atmosfera związana z ta sytuacja nie jest fajna. Może (usunięte przez administratora)powinien wziasc te uwagi do siebie, zrobić rachunek sumienia i zacząć odbudowywać swoj wizerunek w oczach swoich ludzi a nie szukac winnych wszędzie tylko nie w sobie.

Odważna

@ABC mega Ci współczuję, musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, który w taki sposób ocenia drugiego człowieka, sam nie masz szacunku dla drugiej osoby i do tego brakuje Ci odwagi, aby stanąć twarzą w twarz i powiedzieć co myślisz i jak się czujesz osobie zainteresowanej...zamiast tego chowasz się pod jakimś nickiem na anonimowym forum. MEGA TO JEST SŁABE!!!!!!!

Nieodważny
@Odważna

Zadajcie sobie jedno pytanie zarówno Ci co negują obecną sytuację, jak i Ci co bronią postawy menedżmentu. Czy przed pandemią był choć jeden zły wpis nt. Zarządzającego działem medycznym?

@Nieodważny

no rzeczywiście, jakieś ściekowe forum jest bardzo merytorycznym punktem odniesienia...

Nobody
@Odważna

To co tutaj w takim razie robisz?????

@Nobody

Studiuje psychologicznie i socjologicznie zachowania osób, które nie potrafią odnaleźć szczęścia i spełnienia w życiu ( nie tylko zawodowym) a swoje deficyty próbują sobie wyrównać anonimowymi wpisami ulewającymi ten jad nieszczęścia.

Rozbójnik Rumcajs
@Odważna

Hmm, szczęśliwy pracownik Aflo. Może podzielisz się swoim szczęściem pod nazwiskiem ;)? Żenada czytać te pseudo obiektywne wpisy rodziny i znajomych królika, znanych jako Sąsiedzi. Dobrou noc ;-D

hmmmm

bezpodstawne oskarżenia, serio? to chyba odpowiedź napisał jakiś spec od komunikacji wewnętrznej :D wśród prawdziwych pracowników, podwładnych tego pana opinia jest jednak inna.

hmmmm
@pracownik

hahaha, ale banialuki wcześniej dział stał w miejscu - hahaha prowadził go lekarz z wykształcenia, wniósł wartość merytoryczną i dbał o jakość, teraz to jakaś kpina, a nie rozwój udało ci się mnie rozbawić :D

rozbawiona
@XYZ

do wpisów chyba jest zatrudniona jakaś grupa wyznawców DB, hahaha, zabawne i smutne jednocześnie

@hmmmm

zastanawia mnie jedno ??? jak Ci źle - to zmień to

W Polsce

Średnia krajowa urosła do 6665,64 zł brutto.

Czesława

Czy istnieje możliwość ograniczenia reklam tych wspaniałych specyfików w radiu?

Kandydatka :)

Czy warto startować na przedstawiciela w łódzkim ???

beti

chyba najbardziej zdziwiona jestem brakiem reakcji na odejścia naprawdę wartościowych ludzi z naszej firmy. (usunięte przez administratora)

Aleksandra

Jest ogłoszenie na Reprezentanta Medycznego na mazowieckie. Warto?

Aleksandra

Dzięki za opinię. Dzisiaj 14.03 pojawiło się ponownie ogłoszenie.

Natalia

A jak zarobki ? Auta ? Czy farmaceuci "lubią" kontakt z przedstawicielami Aflo ?

Witam, Jak jest realizowany dostęp do platformy do nauki j.angielskiego dla operatora produkcji? Jest na to czas w godzinach pracy? Jest dostęp do komputera w godz. pracy?

@Adam

Daj spokój, nic takiego nie ma w firmie dla pracowników na stanowiskach robotniczych. Dadzą Ci paleciak i jeździsz z paletami.

@worker

Platforma nauki języków dostępna jest dla każdego pracownika w firmie.

@pracownik

A w jaki sposób ma dostęp do platformy? Każdy ma dostęp do komputera i może w godzinach pracy uczyć się języka obcego na koszt pracodawcy?

pracownik2
@worker

Dostęp realizowany jest poprzez platformę etutor. Można z niej korzystać zarówno na komputerze stajconarnym (w domu) lub na telefonie w trakcie przerwy w pracy.

@pracownik2

Dobre, czyli taki angielski sam mogę zafundować sobie w domu. Niezła ta oferta, tak nie za dobra :-D

@worker

Dostęp do platformy jest płatny. Dla pracowników i osoby towarzyszącej jest darmowy, ponieważ jest opłacany przez pracodawcę.

gosc

Czy możecie napisać jak pracuje się w Aflofarm diabetologia? Proszę o konkrety: jak wygląda proces rekrutacji, pensja, samochód, czy można używać samochodu prywatnie, ilość wizyt,co sądzą lekarze o preparatach, atmosfera,

Ol
@gosc

Nie pracuje, bo zlikwidowali linię:)

Rep

Czołem, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak pracuje się w dziale RX w Aflofarmie? Chodzi mi o szczegóły jakie +,- wynagrodzenie, premie, atmosfera itp.? Ktoś coś?

@Rep

Uciekaj od tego działu. Kiedyś było dobrze, teraz nie jest co więcej to równia pochyła.

Molu
@Rep

Panowie (usunięte przez administratora)to jest śmieszne, że ludzie pracujący w waszej firmie na produkcji wsystemie 3 zmianowym mają (usunięte przez administratora)tys zł netto, na te ciężkie czasy, wstyd!!!!!

Molu
@Molu

Ale się zuciliscie na podwyżki 140 zł netto, a macie się za wielką firmę, żenada!!!!

Były

Napiszę to co słyszę od wieloletnich pracowników tej firmy. Każdy może się tu rozwinąć zawodowo, ale zarobki są słabe. Szkoda, bo firma nie jest zła tylko pieniądze słabe niestety.Niektorzy kierownicy też słabi, ale to indywidualna ocena.

abc

Od przynajmniej kilku miesięcy widzę na portalach z ofertami pracy ogłoszenie z Aflofarmu na stanowisko młodszego specjalisty ds. marketingu. Ktoś orientuje się czym to jest spowodowane? Nie mogą znaleźć odpowiedniej osoby, czy na tym stanowisku tak masowo zwalnia się pracowników?

@abc

Jest to spowodowane tym, że ludzie zatrudniani na stanowisko juniora pracują tam średnio rok/ półtorej, nie dłużej. Nie ma co się dziwić, jak zarabiają najniższą krajową, przy nieproporcjonalnie dużych wymaganiach i średniej atmosferze (zwłaszcza w markach kosmetycznych). Każdy jak tylko znajdzie coś lepszego, od razu rzuca papierami. Szkoda, bo praca tam jest naprawdę ciekawa, ale nie za te pieniądze i nie w tym stresie.

@były pracownik

Jak mówią "półtorej roku" to pracują i tak o "półtorej" roku za długo.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aflofarm Farmacja Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

6 dzień roboczy następnego miesiąca, nie później niż 10 dzień kalendarzowy.

Szóstego dnia roboczego, jednak nie później niż do 10-tego każdego miesiąca. Zwykłe 8-9 dzień miesiąca wynagrodzenie już jest

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska