Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Skonfundowana

14 wizyt I promocja suplii, ogrom tabelek i potwierdzeń, brak podwyżki inflacyjnej, stałej bądź jednorazowej. Brak stopniowania stanowiska zaczynając od rm w formie awansu do starszego rm. Brak awansu poziomego bo nie wspomnę pionowego. Nawet nie ma określonej ścieżki rozwoju zawodowego dla ludzi którzy liczą się w tej fimie pod względem realizowanych wyników. W chwili obecnej Brak jest efektywnego zarządzania, nagradzania rozwoju kapitału ludzkiego. Jest jak za (usunięte przez administratora) daleko w tyle. Firma chce tylko brać a nie daje nic od siebie. Jak chce rozwijać kompetencje swoich pracowników nie inwestując w nich. Oprócz wizyt lekarskich które powinny być fundamentem, dorzucane są tabelki, dokumenty,Zadania domowe, które odciągają od pracy gabinetowej bo skupiamy swoją uwagę na rzeczach pobocznych. Nie ma rozwoju finansowego ani stanowiskowego. Jesteśmy firmą na samym końcu pod względem ilości wizyt promocyjnych do wykonania w dzień pracy. I w dodatku dział HR, który wszystko zamiata pod dywan i nic nie dochodzi przez to do Prezesów. Generalnie szkoda firmy, która kiedyś naprawdę była świetnym miejscem pracy!

Ph

Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć ile zarabia PH ?

Alkotest

Mówią, że najlepszą obroną jest atak, ale do tego trzeba chociaż odrobinę inteligencji ;)

Abc

Ile obecnie zarabia operator wózków widłowych a firmie aflofarm? Byłbym zainteresowany pracą i chciałbym mniej więcej wiedzieć czy warto się zagłębiać?

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Ana

Witam serdecznie, Jakiś czas temu zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na jedno ze stanowisk biurowych. Rozmowa - wg zapewnień Pani rekruter przebiegła bardzo pomyślnie, kilka dni później miałam dostać informację do którego zespołu mam dołączyć. Byłam na prawdę pełna nadziei, że już niedługo rozpocznę nową pracę. Niestety, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ŻADNEJ informacji zwrotnej. Chcę tylko zaznaczyć, że minęło już kilka miesięcy. Przykro mi, że zostałam potraktowana w taki sposób. Wystarczyła zwykła informacja mailowa, że znaleźli innego kandydata. Żenada!!

Aga
@Ana

Hej, widzę że tam nic się nie zmieniło. Ja podobną sytuację miałam rok temu. Odbyłam trzy spotkania rekrutacyjne, każde z nich na poziome rekrutacji co najmniej wiceprezesa Comarchu. W moim odczuciu wszystkie spotkania przeszłam bardzo dobrze, według Pani rekruter też było super. Również czekałam kilka tygodni na ostateczną odpowiedź, a właściwe potwierdzenie, którego się nie doczekałam. Na początku sama się dopominałam, później już ich olałam, znalazłam pracę w znacznie lepszej firmie, gdzie poważnie traktują ludzi. Aflofarm niech żałuje, bo stracili naprawdę wartościowego pracownika, mieliby ze mnie duży pożytek. I z tego co czytam, to nie tylko mnie stracili. Takie podejście do rekrutacji jest naprawdę żałosne i nieprofesjonalne, zwłaszcza gdy dotyczy to rekrutacji do biura. Zupełnie niepotrzebnie marnują swój i mój czas. Każdemu też radzę, żeby dał sobie spokój z tą firmą.

Agnieszka
@Aga

Hej, to trochę dziwne, że jestem kolejną osobą, która ma takie same doświadczenia po rekrutacji... Aplikowałam w zeszłym roku do marketingu, przeszłam kilka rozmów kwalifikacyjnych, a ostatnia trwała chyba 1,5 godz i zostałam tak przemaglowana, że po zakończeniu miałam problemy z zebraniem myśli... Podobno wszystko poszło super, według pani rekruter miałam odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz mindset. Podobno rekrutowali do wielu zespołów i szukali takich właśnie osób, ponieważ podobno bardzo mało jest właśnie pracowników z takim doświadczeniem, którego wymagają. Podobno nie wszystko trzeba umieć idealnie, bo przecież nie ma ludzi doskonałych i firma jest gotowa inwestować w pracowników. Minął rok, ja wciąż nie otrzymałam ostatecznej odpowiedzi, a otrzymałam wszelkie znaki, żeby mieć nadzieję na zmianę pracy; ogłoszenie o rekrutacji na to samo stanowisko wciąż wisi na stronie firmy. Może ktoś z firmy zechce odpowiedzieć na pytanie jakie właściwie są wasze wymagania i czego tak naprawdę potrzebujecie, skoro odrzucacie dobrych kandydatów, nie traktując ich nawet z należytym szacunkiem? Pozdrawiam i wszystkim poszukującym pracy życzę powodzenia. W innym miejscu ;)

Robol
@Aga

Ja tu pracuję i jestem pewien że w każdym z takich przypadków chodziło o kasę. Aflofarm by Was chciał, ale bierze tych którzy godzą się pracować za mniejszą kasę. Byłyście za drogie.

kein
@Robol

Bankowo jak na rekrutacji palnąłem że che 2tyspln na ręke to już się nie odezwali ( oprator) :D

Nickczemnick
@Ana

Nie przejmuj się, niewiele straciłaś. idź tam gdzie szanuje się ludzi

Stefek
@Nickczemnick

Niestety nigdzie się nie szanuje ludzi. Dopóki mamy socjalizm tak będzie.

Osoba
@Ana

Miałem zbliżoną sytuację tylko będąc pracownikiem tej firmy z paroletnim stażem w pełni samodzielnym również rozmowa przebiegła pozytywnie każda odpowiedź zaakceptowana na koniec brak zastrzeżeń z żadnej ze stron czyli rekruterki i kierownictwa jednak stanowisko przyznane innej osobie. W naszym zakładzie stanowiska wyższe oraz specjalistyczne dostają osoby głównie z polecenia. Natomiast pracownicy ze stażem w pełni samodzielni z których firma ma większe korzyści na danym stanowisku mimo że są sprawdzeni również nie mają żadnych szans awansu.

Mirek
@Ana

Znam byłych pracowników i obecnych to jest prawda że traktują pracowników jak zło konieczne.

Smutna

Tyle osób w firmie mówi że tutaj na goworku się gotuje. Dzisiaj tu zajrzałam i niestety ale tu piszą prawdę. Mamy od jakiegoś czasu temat tylko jednej osoby która rozwala tą firmę i nikt z tym niestety nic nierobi a szkoda :( Teraz cały czas jest jeden temat - rotacja ! Takiej rotacji jaką mamy teraz w firmie to chyba jeszcze nigdy niebyło. Znając życie to niedługo zaczniemy zatrudniać ludzi tylko spoza branży i bez doświadczenia bo nikt tu nie będzie chciał pracować. Dobrze tu się pracowało niestety jedna zmiana personalna spowodowała rozwalenie systemu :( Pewnie firmy niebyło stać na zatrudnienie osoby z doświadczeniem spoza firmy to wzięli takiego którego myśleli że sami nauczą niestety to się nie sprawdziło. Zastanawia mnie tylko jedno, czy on ma aż tak duże plecy w tej firmie że nic z nim nie mogą zrobić ? Inną osobę to już dawno by pogonili a on co by nie zrobił to i tak ciepłą posadkę grzeje. Niby coś robi pokazuje jaki to on jest zajęty ile mu na głowę firma narzuca a pewnie gdyby miał doświadczenie i kompetencje to robiłby wszystko o połowę szybciej. Ale jak się nie wie jak coś się robi to się to robi dużo dłużej i to z błędami :( Kiedyś byłam dumna że pracuje w takiej firmie i chodziłam do lekarzy z podniesioną głową niestety teraz po tym co się dzieje, pełni kłamstwa, (usunięte przez administratora) i obgadywania jeden na drugiego to już mi się nawet z domu wychodzić nie chce ( dobrze że jeszcze nie wpadł na zrobienie GPS ). Niema już tutaj jakiejkolwiek atmosfery i zaangażowania. Zostało już mało osób które sobie nawzajem pomagało, nikt z tym oficjalnie też nic nie zrobi bo wszyscy się boją i pewnie nawet jakby zagwarantowali anonimowość to każdy by się bał żeby nie wyszło kto doniósł :( wystarczyły dwa lata żeby tak wszystko pozmieniać :(

Dajcie ludziom godne wynagrodzenie to nie będziecie musieli.

Alicja

godne? a jak to ze sobą zestawiasz, żeby było wyrównane? jaka stawka za jaką konkretnie pracę? nie mogą dać więcej z powodów budżetowych?

@Alicja

To masz odpowiedź dlaczego odchodzą

Fuckty

Gdyby kasa była jedynym problemem... Zmienić trzeba przede wszystkim tą ekipę "profesjonalistów". Miszcza z Ożarowa i wicemiszcza z Scyzorykowa.

Bolec

Cześć, bardzo Was proszę onpodstawowe info o warunkach na stanowisku rep medycznego. Ilość wizyt, flora, podwójne itp. Z góry dziękuje i najlepszego w Nowym Roku!!!

Dział HR
@Bolec

Dzień dobry, Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu t: 42 206 82 62 udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy Dział HR

Jacenty

@Szczęśliwiec, czy ja dobrze patrzę? Wizyty potrójne? Jak często są te podwójne i potrójne? A czy autem można jeździć prywatnie? Z góry dziękuje za info.

Szczęśliwiec
@Jacenty

Jak często są te wizyty ? Podwójne co dwa tygodnie a po trójkę to zależy od humoru KK i i jego ulubienicy. Można prywatnie jak najbardziej.

Bolec
@Szczęśliwiec

Dzięki za wyczerpujące informacje, a te samochody to kombi czy mniejsze?

Antyteza

Tak, (usunięte przez administratora)przełożonych.

Bo wiedzą, że mają braki w kompetencjach zarówno merytorycznych jak i społecznych. Że intelektualnie są lata świetlne przed MG, a do tego jeszcze potrafił zjednywać sobie ludzi i wzbudzać szacunek.(usunięte przez administratora) Tymczasem już widać, że wprowadzone "innowacje" niewiele wnoszą, a wszyscy coraz mniej zmotywowani. (usunięte przez administratora)

magda

bzdura na maxa. odszedł sam, bo walczył o ludzi a szefowie go spuścili, teraz mają magika dominika i cały rx w (usunięte przez administratora) taka jest prawda

EVITA

Potwierdzam powyższą opinie... jeżeli miałabym być w ten sposób mobbingowana przez MG , to chętnie pójdę do firmy gdzie MB pracuje. Pracowałam w kilku firmach, posiadam kilkunastoletnie doświadczenie i jednego mnie AFLO nauczyło.. wiem jakiego BUM-a chcę mieć i jakiego nie -czytaj nowy DB..

liczę na zmiany

Brak zarządzania, ogólny chaos oraz krętactwo. Ryba psuje się od głowy a przez to że nikt z tym nic nierobi to mamy rotację jakiej chyba w tej firmie do tej pory nigdy niebyło ( przynajmniej ja nie pamiętam ). Warto zwrócić uwagę że tutaj nikt nie narzeka na RKS oni akurat radzą sobie nadzwyczaj dobrze i pewnie żeby im tak nie przeszkadzano to było by dużo lepiej. Mam kilku znajomych z innych regionów i oni również chwalą sobie pracę ze swoimi kierownikami regionu tu jest problem między RKS a kimś wyżej. Czemu nikt się nie może tym zająć :( firma Polska, wielu z nas jest dumnych że pracuje w firmie z naszego kraju ale ktoś rozsadza ją od środka :( pod koniec roku w firmie było głośno że jest szansa na zmianę ale póki co cisza poczekam jeszcze do wakacji a po wakacjach jak będzie tak jak teraz to uciekam. Szkoda tylko że wspierać pewnie jakąś zagraniczną firmę a nie naszą krajową :( czytając goworka i wsłuchując się w głosy w firmie i to co wszyscy między sobą mówią można się domyślić w której osobie jest problem ale nikt z tym nic nierobi :(

EVITA
@liczę na zmiany

To pierwsza od dawna, prawdziwa, konkretna opinia.

Osoba

Greg

Beznadziejna rekrutacja,pani kłamie jeśli chodzi o dostępny termin zatrudnienia,dodam,że miałem jechać na podpisanie umowy o pracę.Przyszła przełożona nie potrafi ustalić,kiedy startuję.Odmówiłem,za dużo krętactwa na początku,a co dopiero potem.Okazuje się,że pani RKS,nie za bardzo radzi sobie z zarządzaniem terenu i ma zerowe poważanie u góry.Skąd to wiem?Od osoby,która była przyjęta na moje miejsce,a mnie czarowano na ławce rezerwowych.Teraz jestem zadowolony,nie żałuje.Ale niesmak pozostał,jeżeli chodzi o feedback w tej firmie.Omijać!

Dział HR
@Greg

Dzień dobry, Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny celem doprecyzowania zaistniałej sytuacji tel: 42 2068262 , mail dzialhr@aflofarm.pl Pozdrawiamy Dział HR

Darek
@Greg

Co tak dziwnie piszesz? Jesteś Ormianinem?

zombie

Witam, Jak się pracuje w dziale marketingu?

@zombie

Podpinam się pod pytanie, napiszcie coś o dziale marketingu, dziale Brandów.

NIE RX
@zombie

W dziale marketingu na pewno dużo lepiej niż w RX ale to wiadomo kto się do tego przysłużył miejmy nadzieję że sam zrezygnuje lub z zrobi to ktoś za niego..... póki co RX omijaj szerokim łukiem...

@NIE RX

no cóż, ale piszesz, że na pewno lepiej. Można dopytać czemu? ile jest tam osób i jaki średni staż mają, wiadomo coś o atmosferze i specyfice samej pracy już?

KP
@zombie

Nie polecam działu, zresztą jak całej firmy.

@KP

A może coś więcej? Jaka panuje atmosfera, jakie możliwości rozwoju, widać, wiele osób ma długie staże pracy, więc źle być nie może.

@KP

marketingu tutaj personalnie nie polecasz ze względu na osoby czy chodzi Ci o jakąś organizację pracy czy coś? Ludzie się dogadują normalnie między działami?

@Kandydat

Gdzie widzisz że ludzie mają długie staże pracy ?

York

Czy pakiet medyczny oferuje opcję dental? Ile pieniędzy otrzymuje się na karcie lunchowej? Są jakieś premie?

żenada
@York

Po co pisać samemu sobie opinie ? przecież to nie jest zapytanie od osoby szukającej pracy :) skąd niby osoba szukająca pracy ma wiedzieć o karcie lunchowej ? :) żenada, ta firma kiedyś była ok niestety jedna osoba sprowadza ją na dno ! takiej rotacji jak tu to chyba niema nawet na budowach..... a wystarczyłoby zmienić jedną osobę i pewnie nie trzeba byłoby pisać samemu sobie opinii pozytywnych.....

York
@żenada

Jednak jestem osobą zainteresowaną pracą w tej firmie. A pytania nasunęły mi się z treści ogłoszenia, np. https://www.pracuj.pl/praca/sem-specialist-pabianice,oferta,1002299382

Kwiat

Witam, jak oceniacie pracę w dziale księgowym? Jak zarobki? Jaka atmosfera?

Mam pytanie. Jestem zainteresowana pracą w Ksawerowie. Z którego miejsca w Łodzi i o której godzinie odjeżdża bus dowożący pracowników do pracy. Chodzi głównie o ranną zmianę.

Zastanawia mnie jedno. Czemu piszecie , że jest źle i nic z tym nie robicie. - zmień pracę jeden (-dna) i tyle. Po drugie, Jeśli Ci nie pasuje , czemu nie pójdziesz z tym do ( jak to zwykle się tu pisze) (usunięte przez administratora). bądź do Zarządu I nie powiesz tego prosto w oczy, i czemu nie podpiszesz się z imienia i nazwiska. Domyślam się.... nie masz jaj , bądź czegoś innego. Krytyka Kogoś jest łatwa, a tym bardziej bez pokrycia. Zawsze zacznij od siebie a później krytykuj innych.

Spokojnie, seria zwolnień pracowników ruszy po nowym roku. Kazdy jeszcze chce otrzymać zwroty wakacyjne.... Szkoda....Duet nieudaczników zniszczył dział RX doszczętnie.....

Już nie

Zmieniają, zmieniają. Coraz więcej osób stąd odejdzie, bez obaw. Przyjdą tylko tacy, którzy mają nóż na gardle, na przeczekanie.

JakNajdalej

Niestety prawda.

Dzień dobry, czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej do działu zapewnienia jakości?

Kiedy nastąpią zmiany

Kiedy w tej firmie nastąpią zmiany ? żeby jedna osoba ( ci co pracują wiedzą kto ) tak niszczyła firmę, szkoda bo jakiś czas temu pracowało się tu dobrze i była dobra atmosfera a obecnie ludzie odchodzą... Czy odpowiednie osoby nie widzą problemu ? Może warto aby przyjrzeć się problemowi bo jak już on wszystko rozwali to będzie ciężko odbudować a szkoda w końcu pracujemy w pięknej polskiej firmie niestety chyba dopiero jak wyniki zaczną spadać to ktoś dostrzeże problem ale wtedy będzie dużo ciężej to naprawić :(

Renata
@Kiedy nastąpią zmiany

No właśnie a ja nie pracuję tam, dopiero się zastanawiam, i czytając taki komentarz jestem w kropce i nie wiem co myśleć, bo nie wiem, o co chodzi. Możesz jakoś wyjaśnić osobie „zielonej” w czym tkwi problem, o jakiej osobie mowa?

Uświadamiający
@Renata

To najlepiej rozważ opcje pracy dla kogoś innego. Tutaj nie jest dobrze a będzie jeszcze gorzej. W ostatnim czasie odchodzi pracownik za pracownikiem, i są to ludzie z wieloletnim stażem pracy w tej firmie.

Siweżak
@Uświadamiający

Problem dotyczy całej firmy? Wszystkich działów? Z powodów bardzo złej sytuacji u obecnego pracodawcy zmieniam pracę. Teraz zastanawiam się czy wchodzę w takie samo (usunięte przez administratora) czy w odrobinę mniejsze.

daniel
@Siweżak

Mówimy o tych co nie sieją nie orzą a jeżdżą i wciskają.

Uświadamiający
@Siweżak

Myśle, ze w jeszcze większe. Także dobrze się zastanów nad tym co robisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042