Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

RM

Niestety to prawda tą firmę wszystko przerasta. Zła organizacja, brak ludzi którzy znają się na robocie bo w sumie nikt tu nie chce przyjść za taką kasę.

Nobody
@RM

Jest tu więcej mądrych ludzi niż myślisz, zarówno wśród RM, jak i wyżej. Męczące są te żale. Problemem są podstawy, tylko i wyłącznie. Reszta to złośliwości. Wszędzie lepiej, ale później okazuje się, że żadna firma nie daje takich premii, nikt nie ma tylu narzędzi do pracy w terenie, nigdzie nie ma takiej elastyczności. Popatrzcie w lustro i zapytajcie się samych siebie, czy "Ja" pracuję najlepiej jak potrafię. Jeśli odpowiedź jest negatywna to szukajcie nowej pracy, bo tu nie będziecie szczęśliwi.

Q&A

Dzień dobry, czy ktoś może napisać konkretnie i bez emocji, jak jest w dziale RX, jest ogłoszenie na Krajowego w tym dziale. Warto ? o co tam chodzi, czytając opinie widać, że coś się zadziało? To dobry dział czy raczej odradzacie. dzięki z góry.

Odradzam
@Q&A

Odradzam. Wszystko co tu piszą to prawda. Ludzie na górze bez kompetencji. Tragiczna atmosfera i do tego za marne grosze.

Doradzam
@Q&A

Jeśli masz doświadczenie i samokrytycyzm startuj.

Firma Aflofarm Farmacja Polska poszukuje pracowników na Kierownik Sprzedaży w mieście Mazowieckie. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Aplikant

Myślę o zmianie pracy i rozważam aplikacje do Aflo,mam doświadczenie,jednak to co czytam zaczyna mnie od tej decyzji nieco odwodzić. Wnioski- jedna osoba namieszała,część anonimowo próbuje wylać żale,ale jak jest naprawdę? Ciezkow wyrobic plan? Jakie auta? Teren? Będę wdzięczny,jeśli ktoś odpowie szczerze. Pozdrawiam

Odradzam
@Aplikant

Zalezy czego oczekujesz. Zarobki najgorsze w branży. Kierownicy zależy do jakiego Regionu trafisz tzn do Rks co uprawia (usunięte przez administratora) czy do takiego co zlewa wszystko.Plany różne. Dział Rx ale większość suple z którymi ciężko się pracuje u lekarzy. Samochód toyota corolla. Dodam,że atmosfera tragiczna. Donoszenie i szczucie to standard. Większość z nas szuka roboty

Aplikant
@Odradzam

Ojoooj,to ja niedawno uciekłem z podobnego piekła. Życzę powodzenia w szukaniu pracy,może coś ,,władza"zrozumie,jak zostaną bez pm. Dzieki

Realista
@Odradzam

W tej wypowiedzi nie ma obiektywizmu. Realia są konkurencyjne względem firm generycznych!!!

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Były

Zwolnienie jednego człowieka nie zmieni firmy w której leży totalnie wszystko od preparatów do promowania po ludzi którzy utopia cię w łyżce wody.Atmosfera oraz komfort pracy w tym przybytku to koszmar , wystarczy spojrzeć na forum i komentarze!!! Cieszę się ,że szybko zakończyłem pracę w Aflofarm, nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi.

Obiektywnie
@Były

Wszystko zależy czego oczekujesz od pracy.

RM
@Były

Zgadza się tak miernego zarządzania nie widziałem nigdzie. Wcześniej pracowałem w dużej firmie gdzie bywało różnie i było ciężko zrealizować plany ale przynajmniej byli kompetentni ludzie A tu ...Mam wrażenie, że kryterium rekrutacji na stanowiska zarządzające to prostactwo i brak wiedzy i szykanowanie innych. Dodatkowo mizerne zarobki niższe niż średnia krajowa i praca głównie z suplami. Nie polecam pracy w tej firmie.

Prawda
@Były

Mówienie, że leki leżą to jest po prostu nieprawda. Są tu ludzie, którzy pracują tu dlugo i chcą rozwijać ten dział. Jeśli chodzi o realność celów, to wątpię by ktorakolwiek firma w branży miała bardziej realne założenia. Tutaj nie zmienia się reguł gry w trakcie cyklu, jak to bywa w wielu firmach.

Weteran
@Prawda

Niestety,ale pracuje już tutaj.dlugo i były zmieniane reguły gry podczas cyklu. Niestety na niekorzyść pracowników. Tak kolorowo to tutaj nie jest.

...

Nie bądź śmieszny, ja tutaj nic nie umieszczałem i nie mam zamiaru tego robić. Proszę o nie kierowania bezpodstawnych oskarżeń w moim kierunku.

obserwator

Nareszcie koniec tej destrukcji i żenady. Brawa dla Zarządu!

Co się dzieje

Co tam u was się dzieje, że jest tyle ogłoszeń o pracę w marketingu?

Nieciekawie

Po skasowaniu wczesniejszych odpowiedzi pracowników na te powyższe dyrdymały, jestem pewna, że pewne osóbki maczają w tym palce. Nawet wiem które.

Markus

To jeśli można wiedzieć te niskie zarobki jako PH to jakie są brutto ? Mam na myśli podstawę ?

Jayun

Trzeba miec wyksztalcenie kierunkowe na stanowisko operator produkcji?

Ogłoszenie

Praca przy zbieraniu truskawek w Szwecji . Zakwaterowanie i wyżywienie . Doświadczenie i znajomosć języka nie jest wymagana .

Psycholog

Szukam pracy już ,mimo że pracuję dopiero pół roku .Czarne kolory widzę kiedy chodzę na wizyty, paleta barw jest w moich oczach coraz ciemniejsza.A tak miało być różowo.Nie spotkałem się nigdy z taką atmosferą w firmie .Wszyscy szukają pracy bo pensja starcza na kości i ziemniaki .Podwyżki tego słowa nie ma w słowniku.Niech zatrudnią sobie emeryta to sobie dorobi lub stróża to będzie w nocy po SOR-ach latał .Ciemnotę ludziom po studiach wciskają jak to jest żle a wymagania takie jak do FBI.

MD

Dzień dobry, Chciałbym zapytać o stanowisko młodszy specjalista ds. zapewniania jakości- zastanawia mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i czy są realne szanse na dostanie się tam nie mając zupełnie żadnych znajomości. Ponadto zastanawia mnie czy jest to praca zmianowa i na jaką pensję można liczyć. Czy są jakieś premie np. miesięczne, uznaniowe, 13stki itd.? Dziękuję bardzo za wszelkie opinie, pozdrawiam MD ;).

HR
@MD

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firma. Chętnie przedstawimy szczegóły wspomnianej rekrutacji za pośrednictwem kontaktu mailowego na adres: dzialhr@aflofarm.pl lub telefonicznego pod numerem 42 2068262. Pozdrawiamy, Dział HR

True

Bo w żadnej innej firmie nie ma tylu zwolnień , trzaskania papierami. Firma niewie co to poszanowanie pracownika i co to podwyżka. Nikt nikogo nie słucha, a skargi zamiatane są pod dywan. A zapytanie pewnie od szanownego duetu. Po co zadajecie te pytania jak znacie na nie odpowiedzi.

Małgorzata

Troszkę "wsobny" jest Twój wpis, nikt chyba poza pracownikami nie będzie wiedział o kim piszesz? Może kilka słów poświęciłbyś pracy, czy opłacalna, jak ze szkoleniami i rozwojem plus awansami? Osobiście jestem potencjalną kandydatką, więc bardziej interesują mnie wspomniane sprawy niż ten ktoś.

KK
@Małgorzata

Ja Ci odpowiem: pracuje się super bez stresu i spinki jak w typowych korpo, Firma zmieniła sie od wewnątrz ale pozytywnie. Właśnie powstała kolejna linia RX za chwile startuje program rozwoju dla pracowników. Szkolenia miękkie póki co są „kafeteryjne” - on line. Pensja skalda sie z 2 składowych: podstawy i premii - która jest jak najbardziej realna i wypłacalna co cykl - powyżej średniej. Praktycznie wszyscy otrzymują premie. Polecam prace w Aflo

Nr
@Małgorzata

Na awans nie masz co liczyć. Otwierając nową linię nikt z wewnątrz nie awansował, a byli odpowiedni kandydaci. Na rozwój też w tej firmie nie masz co liczyć. Ja jestem w szoku kto ich zatrudnił!

Bronisław
@Nr

Czyli przyjmują na lepsze stanowiska tylko z zewnątrz? Szkoda bo jednak doświadczony pracownik pewnie nadałby się lepiej. Szkoleń też nie ma? Bo wspomniałeś że rozwój leży.

Me
@Nr

Po co bzdury piszesz? Albo nie pracujesz albo nie masz zielonego pojęcia o tym, co dzieje się w firmie.

Małgorzata
@KK

Napisz więcej, co to za program rozwoju pracowników? Wystartował już? Skoro w maju pisałeś, że za chwilę startuje...

KK
@Małgorzata

Tak, wystartował. Pierwsze spotkania kończą się już w połowie sierpnia.

Pedro
@Bronisław

Nie ma.

czyżby

To co on posiada na szkoleniach nazywa się Autorytet Naturalny.

Laszlo Muszla

Tak minął rok. Co do minuty.

Alicja
@Laszlo Muszla

i co w związku z tym? temat widzę, że był konkretnie śledzony skoro co do minuty czekano z publikacją opinii. była wtedy też wzmianka o awansach w wątku. jak one do dziś się przedstawiają, co na ich temat można napisać? jakie są opcje na rozwój?

Baumtraksler

Co w tym dziwnego? W czasie intensywnego wieczoru wiadomo że jak ktoś się spoci to się trzeba przebrać. Przedstawiciele sami na taki koncept nie wpadli?

Beza

Jak widać dalej nieustannie pracują. Pot leje się a oni nic tylko harują. Para prymitywnych siepaczy. Trzeba przyznać, że idzie im to sprawnie, razem odwalają kawał roboty. Połączyła i pasja do niszczenia i krzywdzenia. Oślizły i Żmija.

Czy firma oferuje darmowy dojazd busem z Łodzi do któregoś z oddziałów lub dopłaca do samodzielnego przejazdu?

Brak podwyżki inflacyjnej ? Najnowsze dane z marca pokazują że średnia krajowa to 7500 zł, kiedyś ten zawód był zawodem z premium zarobkami obecnie też jest ale nie w tej firmie bo tutaj nawet średniej krajowej nie płacą :( fatalna firma i fatalnie zarządzana. W tamtym roku 7000 zł -14,4% inflacji to dzisiaj jest równowartość 6000 zł

Witam, spotkałem się w pierwszej połowie marca z Panią (usunięte przez administratora) na rozmowie rekrutacyjnej na Teamsie na stanowisko Key Account Manager RX. Pomimo zapewnień, że na 100% odezwie się czy idę dalej czy też nie do dziś nie zadzwoniła... Pozdrawiam serdecznie Wszystkich:)

Dzień dobry, wszyscy kandydaci, którzy byli na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Key Account Managera otrzymali informację zwrotną w przeciągu dwóch tygodni od daty rozmowy część z nich nawet feedback. Bardzo proszę o kontakt mailowy w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Malina

Czekamy na podwyżki inflacyjne odczuwalne i realne do rynku ,o tym się nie mówi i nie pisze.Ważne są ceny leków to musimy znać do testu .Skupmy się na podstawowych art.spożywczych ,opłatach za gaz ,mieszkanie ,kredytach ,rachunkach itp.Mieszkamy w Europie nie w Ugandzie.Nie mam zamiaru pracować za tak niską pensje .

@Malina

Zgadzam się z każdym słowem. Nie stać mnie na nic poza podstawowymi rachunkami. Nikt o nas nie dba a prezesi napełniają kabze kasą i się z nami nie dzielą. Gratuluję jak tak pójdzie to połowa odejdzie a druga połowa zostanie i będzie narzekać.

Alicja

Jest napisane, że się oczekuje na te całe podwyżki inflacyjne, a one jakkolwiek są już zapowiedziane? na jaki okres w ujęciu miesięcznym powinna przyjść na nie pora? i ile wyniosą tak na oko?

Na oko
@Alicja

2000brutto ,podwyżka premii także stoi i zaraz skiśnie.Marginalnie jesteśmy na samym dole tego łańcucha płac.

Przy krótkie czarne spodnie

Moja babcia ma kilka garów będą w sam raz pasować, dla Bożenarodzeniowego Pexa także.Tabelki o spadkach gwarantowane ,wszystko jak zwykle będzie żle .Światło padnie że to wina przedstawicieli.Na koniec ani słowa o podwyżkach bo nam się nie należą .

Mariola

Czekamy teraz na kolejną fale migracji do innych firm 50% to optymalna liczba .Zarobki w konkurencji od 7500 do 9000 brutto warto zmienić .Najlepiej będzie po 3 ,4 osoby tygodniowo się zwalniać.Ceny dalej idą do góry ,życie jest drogie i za krótkie .Nie będę tyrać i wypełniać tabelek i kwitów po pracy.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska