Opinie o Eurolabora w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurolabora. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eurolabora o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurolabora w Racibórz

Krepsoke Nowy wpis

Nie byłem na wyjeździe lecz mogę napisać jakie jest podejście agencji do ludzi, którzy szukają pracy. Przy pierwszej ofercie odrzuconej z Mojej strony pani w biurze powiedziała, że agencja nie będzie już Mi nic proponowała bo to jest strata czasu. Wydaje Mi się, że trochę niewłaściwe zachowanie. No ale cóż widocznie mają dużo chętnych za 2100eu. minus dojazdy 800km do Australii co tydzień oraz minus zakwaterowanie. Gadałem z chłopem i powiedział że zostaje jakieś 1600e. Jak dla Mnie to słabo jak na pracę za granicą ale Pani w biurze poczuła się zdegustowana -jak Ja mogę taką wspaniałą ofertę odrzucać.

ktoś

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: płacić jak się należy i co się należy

Roman
@ktoś

Podejrzewam, że twoja opinia na temat zarobków nie jest pozytywna. Czy możesz w takim razie napisać, ile powinno - Twoim zdaniem - wynosić wynagrodzenie w tej firmie? Warto podzielić się swoimi uwagami, na forum zaglądają nie tylko pracownicy.

ktoś
@Roman

Moim zdaniem wykfalifikowany pracownik powinien zarabiać min 15 euro brutto plus dodatki oczywiście mowa o pracownikach którzy naprawdę są wykfalifikowani a nie piekarze np. robicie rekrutacje ze znajomości języka niemieckiego? tak ale o co pytacie ?czy mam auto czy mam prawo jazdy i jaki mam zawód, czy to dla was jest znajomość języka? zapytajcie coś o to z czym będzie miało się na miejscu do czynienia czyli techniczny język niemiecki a nie podstawe co dziecko zna w szkole. po 2 sprawdzacie znajomość rysunków technicznych? nie, a powinniście papier wszystko przyjmie co się napisze a prawda jest inna gdy pracowałem u Was przyjeżdzali ślusarze hmm "ślusarze" zero znajomości rysunków technicznych i znajomość zagadnień technicznych też mizerna , dziękuję . więc moim zdaniem min 15 euro brutto , po miesiącu powinno się podnieść na 16 lub 17 euro brutto oczywiście po rozmowie z firmą lub szefem firmy gdzie zostaje się oddelegowanym . Pozdrawiam

jj Nowy wpis
@Roman

min 15 brutto dotego dieta która się należy pracującym w Austrii 41,60 euro za każdy dzień przepracowany (chyba że firma zapenia kwatere to 26,60 euro za dzień pracy) takie są prawne zasady w Austrii, mini malna płaca w Austrii pracownik wykwalifikowany to 12,60 brutto bez potwierdzenia przez Austriackie Ministerium pracy Twoich kwalifikacji,(takie zaświadczenie można załatwić za 100 euro w Ministerium i każda Firma w Austrii musi Was traktować na równi z Austriakiem czyli stawka rośnie w górę,), ta firma to porażka nic nie wiedzą , nic nie pomogą takie są realia pozdrawiam

Klaudia Nowy wpis

Czy w firmie przestrzegane jest bhp?

jj Nowy wpis
@Klaudia

Zartujesz?? jakie BHP?? wysyłają CIę i radź sobie sama

Franek

Firma to nie jest przedszkole , że prowadzą każdego za rączkę. Dobre opinie są o agencji więc doceńcie to!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurolabora, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Racibórz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.

Czy Eurolabora ma ściśle ustalone godziny pracy?

bb

Oni pracują jak chcą i robią co chcą na kontakt tel zapomnij liczy się że wyjechałeś i pracujesz z tego żyją a Ty radz sobie sam

Iwo

Dobra agencja ale niestety nawet tu znajdą się maruderzy!!

Roman

Widzę dużo różnych opinii, z przewaga negatywnych. Czy jest z Wami na wyjeździe koordynator z ramienia firmy Eurolabora? Macie jakieś pozytywne doświadczenia z tym pracodawcą? Wiem z doświadczenia, że chętniej i łatwiej pisze się o tych przykrych rzeczach, jednak aby dać obiektywny obraz sytuacji potrzebny jest komplet informacji, dlatego zachęcam serdecznie do dzielenia się swoimi doświadczeniami - tymi dobrymi i jeżeli ich doświadczyliście to też złymi. Pozdrowienia!

poszkodowany przez nich

Ludzie przestańcie się cackać z nimi tylko AK . Arbeits Camer wam pomoże odzyskać kase za nie uczciwość z ich strony do 3 lat w wstecz pozdro

Stefan

Na podwyżkę trzeba zapracować!!!

ktośś
@Stefan

chyba masz nie halo coś hahah o czym Ty mówisz?ile zarabiasz na godzinę?ja 19 euro netto . Ty może 12brutto u nich hahahha

Bartek

Niepokojące są niektóre wpisy. Może to były takie wypadki przy pracy?

któryś
@Bartek

Wypadki przy pracy jeśli tak wolisz 9 euro na godzinę o podwyżce zapomnij i zapomni o pomocy z ich strony jeśli nie znasz niemieckiego dość dobrze to leżysz nic nie załatwisz , bo gadać musisz z firmą gdzie Cie oddelegowali nie z nimi.Ja mam sprawę z firma już za sobą 3 tyś zapłacili za wyzyskiwanie mnie jak chcesz wyjedź z nimi ale 100% wrócisz za tydz aby Ci tylko wyjazd sie wrócił szkoda czasu

Zenek

Podpowiedzcie coś więcej o pracy w firmie.

hohoho
@Zenek

lipa płacą minimum co muszą problemy z kasą chorych wypłaty nie na czas itp.Zależy jaki masz zawód jako fach arbeita nie licz na umowę wpiszą Ci pomocnik i 9 euro bruto na godz śmiech na sali pracowałem tam lipa .Przeczytaj dobrze umowe zanim podpiszesz bo możesz wpaść na mine

Gregor

Chciałbym wyjechać do pracy za granicę z firmą Eurolabora. Trochę mnie zaniepokoiły wasze wpisy. Czy coś się zmieniło?

ktośś
@Gregor

jaki masz zawód czy mówisz po niemiecku ?to podstawa znam fajna firme ze Szwajcarii, gdzie pracuje i w potężnej firmie płaca hmm 2500 euro na dzień dobry potrzebują dużo ludzi warunek niemiecki znajomość dobra rysunku technicznego i izometrycznego pozdrawiam

Dn

No ja się nie znam na tym wszystkim @maxiking @kama ale powiem Wam, że szansa na ogłoszenie oczywiście jest, jeśli Ci zalezy to wyślij teraz swoje CV na ich maila, czasami to działa i dużo daje, wiadomo że może się zwolnić coś i biorą wtedy takie CV.

jakiś
@Dn

jesteś idiota??śmiech na sali dostaniesz 1200euro plus dietę 41 euro jesteś normalny?Turek za taką kasę nie pójdzie do pracy

poszkodowany

Witam na wstępie jeżeli pracujecie przez firmę Eurolabora na terenie Austrii to odradzam współprace z firmą Studirch z Enns .Jeżeli ktoś już z nimi współpracuje proponuje sprawdzać lohn i co wam potrącają , a najlepiej udać sie do najbliższego Ak oni pomagają obcokrajowcom walczyć z nieuczciwymi pracodawcami ,ta firma przez ostatnie 2 lata miała 70 spraw założonych w AK ,ogólnie powiem tak ja mam sprawę w sądzie z tą firmą w Austrii, nie płacą dużo rzeczy które się należą,umowa śmieciowa i oszukują pracowników .Mam wrażenie że Eurolabora tak naprawdę nie wie co się należy pracownikowi w Austrii. Np. 1. Jeżeli dojeżdżacie autem prywatnym z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy więcej tyg. niż 120km należą wam się pieniądze dodatkowo,ewentualnie firma powinna dać auto służbowe 2.jeżeli macie rodzinę w Polsce jesteście po ślubie macie dzieci i jeździcie do Polski zbierajcie kwity za paliwo,winiety itp, tak samo należy wam się rozłąkowe przeliczane w zależności ile km macie i jak często jeździcie do żony dzieci nie małe pieniądze To są wasze pieniądze nie odpuszczajcie ich to może być nawet 5000 euro w przeciągu roku. pozdrawiam

poszukujący pracy

Witam, zgadzam się co do poprzednich negatywnych komentarzy na temat tej agencji pośrednictwa pracy. Nie polecam współpracy z nimi. Lepiej jest na własną rękę czegoś poszukać, niż jechać w ciemno przez pośrednika. Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. Panie pracujące w biurze - niekompetentne, porażka.

maxiking

Pracujesz może teraz przez firmę Eurolabora w Niemczech?? jak tak to jakie są warunki i czy zarobki są zadowalające??

poszkodowany

kolego piszą prawdę, mi Eurolabora wisi kase i dokumenty o zwrot podatku z niemiec nie dostałem żadnych świadectw pracy od nich jakikolwiek kontakt jest nie mozliwy, nie odpowiadają na maile i telefony

$$$

Kochani Eurolabora to jeden syf a drugim syfem to niemieckie agencje pracy z którymi oni współpracują.Omijajcie ich z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obecny pracownik
@$$$

Popieram w 100% EuroLabora i niemiecki Tempus to najgorszy syf.Jeżeli już ktoś chce to w niemczech polecam agencje pracy Hofman.Obiecują mniejsze pieniądze ale tyle ile mówią tyle jest i przede wszystkim na czas a nie tak jak w Tempusie!!!!!!!!!!!

Ralph300

Witam Moż trochę zbyt późno ale wystawię opinię niby rzetelnej firmie Eurolabora .W 2013 roku na przełomie czerwca i lipca wyjechaliśmy we dwóch do pracy w Austrii Dla firmy LNC Personaldienstleistung reprezentowaną przez Elke Lindebauer pośrednikiem miałą być Eurolabora reprezentowaną przez Panią [usunięte przez moderatora] . Na umowie mieliśmy stawkę godzinową po przepracowaniu 2 tygodni okazało się że zamiast stawki godzinowej mieliśmy stawkę wyliczoną przez firmę LNC zatrudniającą nas wg niewiadomo jakiej normy 5 eur za metr2 polożenia płytek w umowie 10 eur na godzinę na rekę plus mieszkanie z mojej strony oczywiściue samochód , paliwo , narzedzia a niby pracodawcy czyste pieniążki .Okazało się żę mieszkanie płatne przez firmę tylko 4 noce w tyg. 5 eur za metr płytek w Austrii !!!??? Wg. Normy firmy HBFliesen . Do dziś Eurolabora nie zrobiła dosłownie nic żadnych dowodów na to przez tel. co innego rzeczywistość co innego zostaliśmy oszukani w perfidny sposób. Szukamy kogoś kto z chęcią zająłby się naszą sprawą i pomógł odzyskać pieniądze . Nie polecam i nie wiem skąd Eurolabora ma ten znaczek Rzetelna firma .

ralph300
@Ralph300

Trochę chaotycznie i na szybko napisane za co przepraszam .Do dziś za 2 tyg pracy w Austrii na którą wysłała nas Eurolabora nie dostaliśmy pieniędzy .Ja dostałem 125 euro za przepracowane 2 tygodnie a powinniśmy mieć okolo 1300 euro pracowalismy po 10 godzin dziennie i nie obijaliśmy się.Wzięto nam pieniądze za mieszkanie a miało być zgodnie z umowa płatne przez pracodawcę plus diety oczywiscie .Za przejazd nie zwrócono ani grosza. Do dziś żadnej odpowiedzi dosłownie Eurolabora nas zignorowała jak się okazało że trafiliśmy Jugosłowianską firmę i stwaki za metr2 gorsze od Polskich. Wykonaliśmy masę telefonów do Raciborza , o wiele więcej maili napisaliśmy ale bez rezultatu. Kierowniczce prowadzącej Adriannie Rzerzacz kompletnie nie zależało na wyjaśnieniu sprawy a tym bardziej w odzyskaniu należnych pieniedzy . Protokoły odbioru mieliśmy podpisane , zameldowanie i wszystkie papiery potrzebne do tego żeby założyc sprawę ale Eurolabora poprostu się na nas wypięła.Szczerze odradzam współprace z tą firmą chyba że chcecie sobie zrobić rekreacyjną przejażdżkę na własny koszt .Dokładnie punkt po punkcie wypytajcie o wszystko a zwłaszcza o firmę która będzie was wynajmować .Jesli ktoś mógłby pomóc w odzyskaniu pieniedzy okolo 1300 euro ( od jednej osoby )plus odszkodowanie proszę o informacje na maila ralph300(malpa)poczta.fm .Papiery wszystkie mamy umowe podpisaną korespondencje itp. Z Eurolaborą i LNC Personaldienstleistungen.

jojo
@ralph300

Kolego odzyskałeś już kaśe bo jateż skarże laborę i niemieckiego tempusa

Zostaw merytoryczną opinię o Eurolabora - Racibórz

Eurolabora