Opinie o ILSP International Language School of Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILSP International Language School of Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ILSP International Language School of Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILSP International Language School of Poland w Warszawa

ore Nowy wpis

Hello, I'm a journalist from Switzerland. I would be very interested in any stories around ILSP and the experiences you made there, both as a student or as a teacher. You can reach my via my e-mail lucas.orellano@20minuten.ch. Thank you in advance!

Czy w ILSP International Language School of Poland zatrudniani są obcokrajowcy?

Szukają teraz lektorów języka obcego - online. Głównie angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego. Lekcje odbywają się na specjalnej platformie? Płacą w terminie bo były uwagi co do tego? Jaka teraz stawka za godzinę?

Czy pracodawca ILSP International Language School of Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak- brakiem wyplaty

@Maria

Serio? Nie zapłacił tylko tobie czy więcej takich pracowników się znajdzie?

Nauczyciel Nowy wpis

Podasz proszę miejsce gdzie szkoła się znajduje? Również szukam pracy jako lektor. Pozdrawiam

Nauczyciel

Na rozmowie bardzo przyjemna i swobodna atmosfera, elastyczni co do umawiania się na rozmowę, rzetelny kontakt z biura, nie wiedziałam jak trafić i bez problemu Pani z biura poinstruowała mnie telefonicznie.

Standardowe, Pytania o doświadczenie, dlaczego ta szkoła, cześć rozmowy w języku angielskim, pytania o oczekiwania finansowe.Miłe, że wyczerpująco opisują obowiązki i szczegóły pracy.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Policja saudyjska prosi o kontakt pokrzywdzone osoby przez panstwa Alsaad. Jedna z wielu ofiar reprezentuje tu w Polsce Pani Mecenas Agata Kosciuk. Pozdrawiam

Maria

Pewnie i tak al saad są nieuchwytni...przykre, że można tyle osób oszukać...na takie pieniądze...

ptytanie
@Maria

czy mozesz cos wiecej napisac?

Maria

Napisałam do Ambasady i nie dostałam żadnej informacji zwrotnej

Mozecie zglaszac emailowo do Ambasady RP w Rijad

Bartłomiej

Czołem. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Sądzę, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i opiszcie jak się Wam pracuje w firmie ILSP International Language School of Poland? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Bartłomiej

Dissapointed

Firma ILI podejmuje współpracę z ludźmi oferując wsparcie w realizacji przedmiotu zlecenia po czym pozostawia podwykonawcę na lodzie. Jako ich lektor nie uzyskałam podstawowych informacji dotyczących prowadzenia kursów jezykowych . Obietnice dostarczenia odpowiednich książek zostały zrealizowane dopiero pod koniec pierwszego semstru nauki i zostały nieodpowiednio dobrane do poziomów pomimo,że firma ILi została dostatecznei wcześnie zawiadomiona o zaawansowaniu kursantów. Do tego problem z działaniem platformy i brak organizacji spotkań doprowadził do zerwania umowy. Kosztów poniesionych za drukowanie materiałów nikt jak do tej pory nie zechciał mi zwrócić. Jeśli ktoś się zdecyduje na pracę w tej firmie radzę się dwa razy zastanowić. Przebiega ona poniżej jakijekolwiek krytyki.

Anne
@Dissapointed

Disappointed maybe? Jesteś lektorem? Żałosne, bo popełniasz błąd w nicku... proszę Cię... Ja podręczników nie dostałem, ale jestem zadowolony ze współpracy. Mogliby dać większe stawki, ale w porównaniu z tym co mogłabym otrzymać "na czarno" to i tak jest lepiej. Pozdrawiam, Ania

@Anne

Ciekawe:D

Mikołaj
@Maria

Możesz napisać co Cię ciekawi? Jesteś zainteresowana współpracą z firmą, czy chcesz się tam uczyć. Odezwij się i napisz jakie jest Twoje zdanie o pracodawcy.

Anne-Ania-jestes facetem?
@Anne

Aniu czy może Drogi kolego z ILSP? Już nie wiem. Literka 'a' jest troche daleko od 'e' na klawiaturze... Piszesz, ''Ja podręczników nie dostałem'' używając formy męskiej a podpisujesz się Ania. Odpowiem Ci Twoimi wlasnymi slowami: ''Żałosne, bo popełniasz błąd w nicku... proszę Cię...'' Osobiście uważam tę firmę za bardzo słabą i odradzam wspołpracy lektorom.

pewnie
@Anne-Ania-jestes facetem?

moze ktos z zalogi probowal podreperowac wizerunek firmy?

mniemam
@pewnie

mniemam, że tak. żałosne. jak ta firma według mnie

m
@Dissapointed

Dziękuję za informację właśnie zderzam się z tym brakiem organizacji

Jaka jest kultura pracy w ILSP International Language School of Poland? Obowiązuje typowy dress code?

Byly pracownik

Nie wyplacanie wynagrodzen nie jest kulturalne.

Jakie są warunki zatrudnienia w ILSP International Language School of Poland?

Qwerty

Nie radzę nawiązywać z nimi współpracy. Pracowałam tam kilka lat temu, gdy odchodziłam, nie otrzymałam ostatniej wypłaty i ekwiwalentu za urlop. Ponadto były różne inne problemy z wpłatami. Niektórym ludziom właściciel jest winien do tej pory po 10 czy 20 tysięcy.

@Qwerty

Czy nie probowala Pani rozwiazac jakos tego problemu? Mi wisi ok 10tys, pieniadze za pierwsze L4 i ekwiwalent za urlop

Czy dyżury międzyświąteczne w ILSP International Language School of Poland obstawiają najmłodszymi stażem?

No proszę, a byłam pewna że firma już nie istnieje. Wisza mi 10 tysięcy zł.

Joanna

@Były pracownik, przykre. To należności za prowadzenie zajęć? Szukam potwierdzenia informacji, że ILSP na Staromiejskiej faktycznie nie istnieje. W KRS próżno go szukać, na FB ostatnie wpisy są sprzed trzech lat. Podsuniesz mi jakiś link, coś na potwierdzenie?

Byher
@Joanna

Nie na ulicy Staromiejskiej w Warszawie....

Żal

Agnieszka

@Nick, czy możesz wyjaśnić tę sytuację lub podać konkretne argumenty, które potwierdzałyby twoje słowa? W jaki sposób doszło do takich zaległości? Z czym to było związane? Czy do tej pory starasz się o odzyskanie tego wynagrodzenia? Może warto najpierw porozmawiać z firmą ILSP International Language School of Poland i poszukać wspólnego wyjścia z tej sytuacji?

Hamilton
@Agnieszka

@Agnieszka - jakbyś zapoznała się z wątkiem to byś sobie takie rady napisała na papierze toaletowym i użyła. Rozmawiamy o człowieku który jest mitomanem, zakłada firmy i fundacje na swoich pracowników lub żonę, przedstawia się fałszywymi nazwiskami, wciska bardzo mocny kit partnerom biznesowym i pracownikom. Jest w stanie sprzedawać przeterminowane produkty spożywcze. Hitem dla mnie było ściągnięcie do pracy na stanowisku managerskim dziewczynę z Łodzi do Warszawy - podpisała umowę wstępną, zrezygnowała z pracy, wypowiedziała wynajem w łodzi, wynajęła mieszkanie w wawie, przeprowadziła się razem z facetem po to, żeby zaliczyć wielki awans i rozwijać skrzydła. Przepracowała 4 dni i dostała papiery, bo koleś stwierdził, że jednak budżet mu się nie spina. Kuriozalnie to było na niego nawet uczciwe, bo byli ludzie w podobnej sytuacji którzy (usunięte przez administratora) po nocach przez parę miesięcy nie widząc grosza za swoją pracę dostawali papiery i nadal nie widzieli grosza.

Agnieszka

Ostatnie osoby wypowiadające się w wątku na temat firmy ILSP International Language School of Poland proszę o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Na forum nie będą tolerowane wpisy wulgarne, nie związane z tematem lub po prostu zaśmiecające forum. Zapraszam was do kulturalnej i konstruktywnej dyskusji na temat warunków pracy w tej firmie.

@Agnieszka

Serio? A jaka może być opinia na temat pracodawcy, który winien mi jest ok 10 tyś zł?

Agnieszka

@Anita, zawsze warto wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Dla pracownika to doskonała okazja to lepszego poznania swojego przyszłego miejsca pracy. Każdy pracownik ma inne oczekiwania, dlatego zrozumiałe jest, że opinie będą się różnić. W jaki sposób dowiedziałaś się o firmie ILSP International Language School of Poland? Czy ktoś Ci ją polecił?

Anita

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

Gdzie te dane?

Agnieszka

Ostatnie wypowiadające się osoby proszę o trzymanie się głównego tematu wątku. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy, a w tym wątku rozmawiamy o firmie ILSP International Language School of Poland. Czy ktoś orientuje się jakie warunki proponuje ta firma nowym pracownikom? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

@Agnieszka

A ponoć spółka została zlikwidowana:D

Mia
@Maria

Właśnie wiec wątek powinien Zostać usuniety

Komornik

To chyba żart...Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę...

Aska

Skąd czerpiesz takie informacje ? masz pewne źródło ?

@Aska

Bo wiem, zastalismy go w minionym tygodniu w tej restauracji.

Aśka
@:)

To amrit kebab i lacedre tez jest jego ? Bo tam go tez widziałam

@Aśka

On jest wspolwascicielem kan zaman.

Matka

Jakie informacje byly tu zawarte? Dlaczego sa usuwane do cholery???!!! Administratorzy! Zajmijcie sie sprawami, gdzie na prawde sa bluzgi itp. Tu sie waza losy mlodych matek wyrzuconych z pracy oraz ich dzieci!!!! To gdzie mozna spotkac tego oszusta Mohameda?? Poprosze o info. Pozdrawiam!

@:)

Czy moge dostac info, gdzie mozna go spotkac i o jakich restauracjach mowimy oraz ktorych jest wlascicielem/wspolwlascicielem? Pozdrawiam

@Matka

Kan zamman na jana pawla

@:)

Przechodze obok tego kan zaman prawie codziennie i ani razu go tam nie widzialam :/

Wynagrodzenie

Czy ktoś z byłych pracowników rozliczał PIT (ktorego nie dostal) i za wynagrodzenie ktorego tez nie dostal. Chcialabym sie dowiedziec co w takiej sytuacji zrobic ...

Zostaw merytoryczną opinię o ILSP International Language School of Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w ILSP International Language School of Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ILSP International Language School of Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILSP International Language School of Poland?

Kandydaci do pracy w ILSP International Language School of Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILSP International Language School of Poland
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • ul. Staromiejska 6 lok. 10D
    40-013 Warszawa