Opinie o Job Talent w Leuven

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Job Talent. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Job Talent na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Talent w Leuven

xxx Nowy wpis

Ktoś z was ma w planach wyjechać teraz z firmą jako Operator maszyn przy produkcji sosu? Albo może już był i mi potwierdzi że na spokojnie da się zarobić to 12 tyś brutto.

Marcin Nowy wpis

Witam , I ja się z wami podzielę moja opinia o job talent . Co do mieszkań miałbym kilka zastrzeżeń bo wiadomo dzielenie domu z nieznajomymi za granicą do przyjemnych nie należy ale za to bardzo dobra komunikacja z biurem , szybko odpowiadali na moje maile i ogólnie sympatyczne Panie w szczególności chciałbym podziekawac Pani Natalii . Takze jeżeli chodzi o samą współpracę z biurem polecam .

Gabryś Nowy wpis

Ktoś pracował może za ich pośrednictwem w Belgii? Pytam, bo szukają teraz blacharza/lakiernika. Chcę wiedzieć, czy to co piszą o bonusach: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, jak to wygląda w rzeczywistości? Jeszcze napisali o zakwaterowaniu blisko pracy. Serio tak jest?:)

Zainteresowany Nowy wpis

Witam, pracuję bądź pracował ktoś przez JobTalent w firmie Hydrogenics w Oevel? Będę wdzięczny za każdą informację. Pozdrawiam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Talent? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Murarz
Leuven
Brixx Sp. z o.o.
Seba

polecam jak ktoś popracuje przez typowa Belgijska agecje to zobaczy że tam to dopiero mają cie w (usunięte przez administratora) trzeba ich zrozumieć że i tak robią więcej dla mas jak ma typowy Belg wypłaty wporzadku wszystko ok no może kontakt mógł by być lepszy

@Seba

Czekaj, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam :D Czyli polecasz prace w agencji tak? Co masz na myśli pisząc, że wypłaty są porządku? Mogę prosić o widełki? W sumie zastanawiam się, czy ciężko dostać pracę tutaj?

thunder85

Mam pytanie czy Job Talent i Euro Talents z Lublina to jest ta sama agencja?

@thunder85

Tak Eurotalent to sa naganiacze do roboty polakow z pl w Belgii. Nie polecam tej agencji bardzo dlugo trwa ogarniecie pracy albo przejscie z jednej do drugiej nawet kilka tygodni :( a firmy to same kolchozy gdzie nikt nie chce pracowac,jest duza rotacja i wciskaja emigrantow za slabe pieniadze zreszta jak kazda tego typu "agencja"

Bożena
@Marcin

przez te kilka tygodni gdy sie przechodzi do pracy to pewnie nie ma zadnej pensji nawet minimalnej by sie miec za co utrzymac po prostu ?

@Bożena

Tak bo niby szukaja ale zawsze cos a bo to a bo tamto i tak mijaja tygodnie.

Mike
@thunder85

Tak

Ryszard
@Byly pracownik

Nie do końca zrozumiałem Twój wpis - czego szukają, pracowników czy kasy, bo była mowa o tym, że przez te kilka tygodni nie ma żadnej pensji, a pieniądze podobno słabe, możesz coś więcej napisać na ten temat - z czego to wynika? Może te nieadekwatne zarobki to powód dla którego masz nick "Były pracownik"?

Czy Job Talent zapewnia kartę multisportu?

Job Talent

Witam, Job Talent nie zapewnia kart multisportu.

Profesjonalna opieka na kazdym etapie. Zdrowa i uczciwa partnerska relacja :) Na wstępie zostało mi wszytko jasno i klarownie, bez żadnych niedomówień przedstawione. Efekty wieksze od oczekiwanych. Dziękuje! Pozdrawiam wszystkich z firmy Job Talent. Polecam Wszystkim.

Justyna

(usunięte przez administratora) jak nie wiem co stałam harowałam nawet nie mogłam iść się załatwić a podczas przerwy przerwy ukracano szybko praca na Akord i naprawdę problem z wypłatami to dzisiaj nie dostałam tyle ile powinnam mieć wypłaconych pieniędzy a wiedzieli o tym jeszcze że stoję bo tyle godzin na lince i pracuje w ciąży a nawet nie mogłam skorzystać z toalety

Czytam ze zamiast pracowac i myslec o swoim to widze komentarze ze agencja jest pasozytem lub warunki nie sa dobre lub stawki tez nie. Nie rozumie dlaczego w takim razie chcecie pracowac przez agencjie, szukajcie sami prace i zobaczymy jak szybko wam to pojdzie. Agencjia zapewnila mi dokumenty, kontakt z firma (z -ktora osobiscie rozmawialem) date rozpoczecia, mieszkanie (pokoj osobisty) na mieszkaniu mialem wszystko co mi potrzeba tj internet, wyposazona kuchnia czy transport abym mogl dojechac do pracy. Nie mam 6 lat zeby do mnie musieli dzwonic czy za reke prowadzic do pracy. Nie jestem pasozytem wiec doceniam ta pracy ludzi co za tym stoia. a wam jak sie nie podoba to szukajcie sami sobie prac (bez jezyka lub doswiadczenia) i docencie prace innych ludzi zamiast tak sie zachowywac jak niedorosle dziecka

Grzesiek

Brak ciepłej wody, brak pralki, brak internetu. Zagwarantowany pokoj jednoosobowy okazal sie pokojem polaczonym z kuchnia i salonem ( lokatzorzy pracuja na rozne zmiany, no nie pospisz ). Jedna lodowka bez zamrazarki na 5 osob. Nie polecam

Robson

Ja natomiast polecam tą firmę.Praca i mieszkanie zgodne z ustaleniami.Pani Viktoria zawsze służy pomocą kiedy jest taka potrzeba.

Natalia
@Robson

No to najważniejsze jak wszystko jest zgodne z ustaleniami. Dzięki temu potem nie ma zaskoczenia. Jak ogólnie Ci się podoba praca? Pytam o kwestie zarobków. Są zadowalające?

Cieszę się, że trafiłem na dobrą agencję przy pierwszym zagranicznym wyjeździe, moim oczekiwaniem było żeby nie zostać pokrzywdzonym w jakiejś trudnej sytuacji, a na ten moment agencja wywiązuje się że wszystkiego i jest jak najbardziej fair wobec moich oczekiwań. Mój pobyt za granicą nie jest idealny- wiele spraw mogło pójść lepien, ale to co miała zapewnić agencja przerosło moje oczekiwania w niektórych przypadkach i jestem zadowolony w 100%, jeśli ktoś ma chęci do pracy i pozytywne nastawienie to polecam ;)

Cleo

Agencja uczciwa wypłacalna co tydzień pieniążki na koncie ???? zawsze starają się dopasować pracę do wymagań pracownika pracownicy Job Talent mili pomocni zawsze można się do nich zgłosić po pomoc lub poradę miejsce zamieszkania ok pokoje 1 osobowe lub 2 osobowe dla par atmosfera zależna od współlokatorow ???? agencja godna polecenia

Maszka1994

Polecam współpracę z agencją Job Talent oczywiście są osoby którym praca czy zakwaterowanie nie odpowiada ale wiadomo czasem oczekiwania ludzi są na wyrost pracuje przez te agencje już kilka lat i nie było problemów których nie dało się rozwiązac pracownicy Job Talent bardzo pomocni wiadomo że ci ludzie też mają dużo na głowie i nie zawsze są w stanie załatwić wszystko nam od ręki ale napewno nie zostawiają nie załatwianych spraw i jeśli zgłosi się coś czy jakąs pomyłkę w wypłacie czy co kolwiek zawsze wszystko zostaje wyjaśnione i naprawione ???? wypłaty regularne miejsca kwater może nie zawsze są ok ale w dużej mierze nie zależy to od interimu tylko od ludzi mieszkających na kwaterach intermin przyjmując osobę do pracy nie jest w stanie określić czy ta osoba jest porządną czy po pierwszym tygodniu zacznie urządzać na mieszkaniu jakieś imprezy jeśli ma się problem takie rzeczy powinno się odrazu zgłaszać a napewno panie z Job Talent pomogą rozwiązać problem

Raf

Ja z mojej strony bardzo polecam JobTalent. Po dwóch miesiącach pracy uległem wypadkowi samochodowemu i agencja bardzo mi pomogła z załatwieniem całej papierologii. A jeśli chodzi o kontrakt to wszystko w jak najlepszym porządku.Ja osobiście polecam

Aleksander
@Raf

I co, wróciłeś potem normalnie do pracy? To coś poważniejszego było?

lukasz

Witam, pracowałem przez Job Talent w sumie ponad 2 lata i tak sie zastanawiam czy ludzie szukaja pokoi i lóżek ze złota ? mieszkalem w pokoju 1 osobowym z dostepem do internetu i wszystkich dogodnosci w 6 chlopa w domu kazdy mial oddzielny pokoj. Jezeli bylo cos nie posprzatane to sie gonilo tego co nabrudzil. ( jak dbasz tak masz) jak w domu. stawke 14Euro brytto tez niczego sobie nigdy nie spotkała mnie zadna przykrosc z ich strony wiec nie moge powiedziec niczego zlego.

@lukasz

Ja obecnie mam ponad 24 brutto wiec te 14 co oferuje Jon Talent to dobre dla osób które na początek chcą wyjechać. Potem trzeba szybko bezpośrednio szukać pracodawcy i mieć normalna stawkę bez prowizji agencji

@Kamil

Tak jest WSZYSTKIE agencje to pasozyty !

@Byly pracownik

"Wszystkie"? Skąd aż taka awersja? W sumie to znaczy, że dosłownie każdą i tak odradzasz?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Job Talent?

Kamil

W Belies (Tessenderlo) okropna. Non stop musisz wyrabiać „normę”, brak ludzi (niektóry rezygnują po kilku godzinach), mobbing. Zakładam, ze w innych firmach jest podobnie. Lepiej poszukać bezpośrednio pracodawcy a nie przez agencje i mieć normalna stawkę a nie, ze agencja polowe sobie zabiera

Izabela
@Kamil

czy ciezko jest wyrobić te normę?

@Izabela

Masz komputer a w nim co do minuty jaki produkt robisz. Jest to tak skalkulowane ze musisz pracować cały czas, bez przerwy. Wystarczy, ze nie zdążysz dosypać towaru albo dorzucić opakowań albo zmienić nalepki albo setka innych rzeczy i już łapiesz opóźnienie. O tym, ze maszyny (robot) się psuje co chwile to nie wspomne. Manager co jakiś czas przychodzi i sprawdza czas i jaki towar robisz. Jak w Oświęcimu, praca czyni wolnym ????

@Kamil

Co Ty opowiadasz. I ludzie są serio tak zręczni, że jakoś wyrabiają? A ten Manager to też to umie tak sprawnie robić?

@Kamil

To jest agencja jak kazda inna(usunięte przez administratora) ktore zyja z pracy,zdrowia innych ludzi ! w agencyjnych kolchozach nie spodziewajcie sie niczego normalnego..to sa glownie firmy gdzie nikt z Belgow nie chce pracowac albo caly czas rotacja i dlatego dzwonia do agencji zeby kogos wcisnac.

Peter

Beznadzieja. Naobiecywali kokosow a pozniej mieli czlowieka gdzies. Podpiszesz umowe a potem radz sobie sam... Warunki mieszkaniowe tragiczne!

@Peter

A te warunki to rozwiniesz szerzej może?

Bartosz

Nie polecam tej firmy. Właśnie wróciłem po 3 tygodniach pracy w firmie belies w Tessenderlo. To co tam się dzieje to jakaś parodia. Trafiłem na dział nie zgodny z podpisanym kontraktem, jakiś nowy przyuczający się tam teamleider to zwykły prostak bez kultury, lata i rozlicza z każdej minuty jakby to była praca na akord, zero szacunku do człowieka. Kolejna Polka co tam pracuje od kwietnia zachowuje się jakby to była jej firma i jej życie, zamiast uczyć nowego pracownika to rozkazuje i rządzi się jak nawiedzona, zazdrosna o wszystko co ktoś wie lepiej nie wspominając już o tym jak ktoś zna język lepiej od niej. Po pierwszym dniu znoszenia jej humorków pracowałem sam na całym dziale gdzie powinna mnie uczyć ale z zazdrości, że sobie radzę chodziła naburmuszona jak idiotka. Po trzech tygodniach otrzymałem telefon od kolejnej cwaniacy z biura w tej firmie, że mam się w trybie natychmiastowym pakować i jechać do kraju z którego sobie tam przyjechałem. Ciągle problemy z wypłatami, brak wypłat na czas i ciągle niezgodności co do godzin przepracowanych. Ludzie dostawali do zwrotu 500€ nie wiadomo za co. Omijać szerokim łukiem tą agencję. Nie polecam, chyba że chcecie się użerać z idiotami i być traktowani jak przysłowiowe zero. Kieruję sprawę do sądu a dziś zgłaszam całą sytuację do belgijskich związków zawodowych !!!

Lukasz
@Bartosz

Mam podobne doświadczenia. Chodzi Ci pewnie o tego grubego polaczka co mu oko zjeba**o od ćpania. Jedno oko na maroko drugie na kałkaz.

@Lukasz

Pewnie mowa o "Sajmonie" :D co nawet wody nie mozna sie napic podczas pracy :D

@Kamil

Nie podobało mu się, że ktoś potrzebuje się wody napić?

@Marcin

to jest (usunięte przez administratora), na szczescie szybko ich pozegnalem i obecnie pracuje w normalnej firmie (bezposredni kontrakt, platne wakacje) a job talent do dzis dnia sie nie rozliczyc ze mna z wakacyjnych. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Job Talent - Leuven

• Jak się pracuje w Job Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Job Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042