logo Biomag Polska

Biomag Polska

Mikołów

Firma została założona we wrześniu 2013 roku. Na początku liczyła kilka osób. W chwili obecnej ma 8 pracowników biurowych oraz 10 przedstawicieli handlowych.
Wywiadu udzieliła:
Joanna Botor Pracownik Administracyjny Biomag Polska
Kilka słów o założeniu i początkach firmy BIOMAG POLSKA SP. Z O.O.

Dostrzegają Państwo zalety miejsca w jakim znajduje się firma?
Tak. To dobra lokalizacja w centrum miasta oraz zapewnione miejsca parkingowe.

Jaka jest wizja firmy, główny cel?
Wizją firmy jest pomoc klientom i pacjentom w rehabilitacji oraz powrocie do zdrowia za pomocą urządzeń do magnetorapii.

A jakie są silne cechy BIOMAG POLSKA SP. Z O.O. oraz te, które chcą Państwo udoskonalić?
Przede wszystkim należy powiedzieć, że jesteśmy zespołem. Na tym bazujemy. I ciągle to udoskonalamy.

Jak wygląda rekrutacja?
Odbywa się ona w ten sposób, że umieszczamy ogłoszenia na naszej stronie internetowej, bądź na portalach internetowych: pracuj.pl oraz gowork.pl. Następnie zapraszamy kandydatów na indywidualne rozmowy kwalifikacyjne. Spotykamy się z nimi osobiście, twarzą w twarz. Wtedy przedstawiamy naszą firmę i ofertę. Następnie wybieramy najlepszą osobę spośród kandydatów.

Czy BIOMAG POLSKA SP. Z O.O. daje szanse studentom lub absolwentom w pierwszej pracy w karierze?
Tak. W chwili obecnej mamy otwartą rekrutację na ofertę pracy sezonowej dla studentów. Ewentualnie, gdyby byli oni zainteresowani współpracą z nami to mogą oni na stałe podjąć współpracę.

I na koniec, w jaki sposób integrują Państwo pracowników?
Do tej pory mieliśmy dwa spotkania wewnątrz firmy, np. grill pracowniczy. W przyszłym roku planujemy wyjazd integracyjny.