Opinie o BJP Group w Rokietnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BJP Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BJP Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BJP Group w Rokietnica

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BJP Group?

Xena Nowy wpis

Brak umowy

Natalia Nowy wpis

Jak aktualnie wygląda sytuacja w BJP Group? Czy w firmie coś się zmieniło od Waszych ostatnich komentarzy? Może prowadzone są aktualnie jakieś rekrutacje? Ani na stronie internetowej firmy, ani w innych miejscach w Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w BJP Group. Czy firma poszukuje w tym momencie kogoś do pracy?

ten Nowy wpis
@Natalia

firma nie istnieje teraz jest tam jakies ROG-LOG i probuja wynajac powierzchnie biur i magazynowa...

Pedro

Czy już wyjaśniła się sprawa z tymi danymi? Chciałbym tu pracować i zastanawiam się.

xxx
@Pedro

Sprawa została skierowana do GIODO i na policję

Zirytowany

Co to za porypana firma nie dosc ze zamykaja sklepy to jeszcze czlowiek wyplaty nie dostaje!!!!! Moze niech pani i panowie prezesi pomysla troche o pracownikach a nie o wlasnej d...e bo to co teraz sie dzieje to masakra totalna sciema goni scieme zero wyjasnien czemu nie ma kasy!!!! A najlepiej to wcale tel nie odbierac albo jak juz ktos sie laskawie dodzwoni do pani prezes to uslyszec ze nie zyczy sobie tel. Ja nikomu nie polecam pracowac w takiej firmie gdzie nie szanuje sie pracownikow co nie sa warci jakichkolwiek wyjasnien! Bo lepiej kogos olac niz przyznac sie do bledow!!! Wiec calkowicie nie polecam pracy w tej firmie.

Kicia

Na 1200

Magazynier

nie profesjonalna, dlugi czas oczekiwania na umowione spotkanie.

Najslabsze strony

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Natalia

@xyz, czy w takim razie przekazywane przez Ciebie informacje na temat BJP Group są aktualne? Ludzie chcą czytać raczej takie, które mają miejsce teraz, a nie miały parę lat temu. Jeśli pochodzą one od aktualnych pracowników, w porządku, ale jeśli jest inaczej, to dobrze byłoby gdyby ktoś mógł to potwierdzić.

Są aktualne..

Weronika

Również wykorzystano moje dane do umowy w security...sprawa zgłoszona na policję

TrueStory

Byłam kiedyś pracownikiem si... umowę rozwiązałam w 2014, po 3 miesiącach pracy. A dziś dowiedziałam się, że jakimś cudem moje dane osobowe zostały przekazane przez Pana Andrzeja B. Do jego innej spółki, która wykorzystała je i w lutym 2017 zgłosiła mnie do ZUS - jako swojego pracownika. Podobno "przypadkowo" zatrudnili w ten sposób 1500 osób!!!! Sprawdźcie w Zusie czy na Waszych kontach też nie ma takich kwiatków...

Natalia

@xyz, staram się znaleźć jakieś wyjście z sytuacji, którą opisujesz. W takim razie mam rozumieć, że inni przyzwalają na takie rzeczy i dalej w BJP Group pracują? Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego jak rozwiązanie takich sytuacji jest na wyciągnięcie ręki, tylko że do końca nie zdajemy sobie z niego sprawy.

@Natalia

Nie wiem czy pracują bo ja już dawno dawno nie oracuje.

Natalia

Rozumiem @Xyz, ale musisz też pamiętać, że jest to forum publiczne i na to co piszemy zawsze powinniśmy mieć dowody, jakiekolwiek, które mogą poświadczyć o naszym zdaniu. Rozumiem, że akurat w tym wypadku trudno o uzasadnienie, ale czy chociaż inni pracownicy BJP Group mogą poświadczyć o Twoim zdaniu?

@Natalia

poświadczą i stracą prace - w jakim świecie żyjesz.

Natalia

Czy na takie zachowania jest przyzwolenie wszystkich pracowników? @xyz to co opisujesz na temat BJP Group, to bardzo poważne oskarżenia nadające się do zgłoszenia do odpowiednich organów. Ważne, żeby mieć dowody na takie rzeczy i w razie czego móc je przedstawić.

Xyz
@Natalia

Jasne ze dowodow nie mam. Bo skad moglem wiedziec ze min tak będzie wygladac rozmowa kwalifikacyjna itd. Ma to w (usunięte przez administratora) Ale bede przestrzegac ludzi przed pracą w si markecie.to jest najgorsza diec zarzadzana przez ludzi zerujacych na innych.

Natalia

@Skromnie czy masz dowody na opisywaną sytuację, byłeś świadkiem ścierania takich dat? Jeśli tak, dobrze żebyś przedstawił je tutaj, albo poszedł z tym do kierownictwa - takie procedery nie powinny mieć w żadnej firmie miejsca, więc daj znać jak rozwinęła się ta sprawa.

Xyz
@Natalia

Po co isc do kierownictwa albo i wyzej jak oni sami kazali tak robić. To śmieszne jak oni sami ucz6li to robic. A na rozmowie sam prezes min spytal się jakie warzywa przetrzymujemy w chlodniach i jak byla udzielona odpiwiedz to bil brawo i powiedzial ze nadaje sie na kierownika od zaraz- żenada.

Skromnie

Tak to prawda że w si w grzebienisku są ścieranie daty a na dodatek ile razy było widać złą atmosferę w sklepie P.Sylwia wykonywała swoją pracę w przeciwieństwie do P.Edyty która gdy ledwo pani kierownik wyjechała to stała za sklepem z jakimś chłopakiem i Bóg wie co tam robiła taką sytulacja była nie raz ....

Natalia

@xyz a możesz dokładnie objaśnić co oznacza słowo "bubel"? Skoro zwolniło się miejsce to na pewno będą poszukiwać ludzi do pracy więc na pewno inni chcieliby wiedzieć co masz dokładnie na myśli i czego się spodziewać po pracy w BJP Group.

@Natalia

Bubel dotyczący pracy w Si Markecie - Po 1-sze dzwonili do jednej dziewczyny chcieli z nią podpisac umowę w samochodzie to już jest jakas kpina!!!!Po 2 w Grzebienisku przeterminowany towar, manipulacje jeśli chodzi o daty przydatności bo tak każe kierownictwo , przymusowe kupowanie ww towaru przez personel żeby nie było nałożonych kar na sklep, te wasze kontrole śmiechu warte a zwłaszcza przez osoby co kreca się jak gówno w przeręblu, nie podpisywanie umów przez kilka miesięcy itp.

Japkowymus

Moje dane też zostały użyte. Nie dostałem żadnej informacji od tej firmy że taka sytuacja miała miejsce przez 3 miesiące. Dowiedziałem się przypadkowo. Napisze tylko że wcale nie jestem specjalnie zdziwiony bo sporo rzeczy jest tam tylko w teorii.

zirytowana

Nie polecam Si Marketu w Grzebienisku!!!!!!! Nie dość że towary są przeterminowane to żeby z ludzi zrobić idiotów zdzierają datę przydatności i towar nadal leży na półce bądź w lodówce. Po zwróceniu uwagi o przeterminowanym towarze w następnym dniu nadal leży w lodówce. Jak nie towar przeterminowany to pustki na półkach jak za czasów PRLu. Jak zwraca się krytyczną uwagę to personel za plecami stroi dziwne miny i jest arogancki a w szczególności Pani Sylwia i Edyta (na szczęście są identyfikatory) na szczęście są i miłe i kompetentne Panie dzięki którym zdarzają się zakupy w miłej atmosferze.

@zirytowana

masz 100% racje!!!!!!!!!!!!!! a skąd wiem bo sama tam pracowałam i odeszłam bo nie mogłam patrzeć na ten bubel. Miałam telefony żeby się zastanowić i propozycje żeby objac tam stanowisko kierownika ale w to się nie dałam wciągnąć, A te dwie panie nie nadają się do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pgggg

Każdy były pracownik powinien sprawdzić w zusie czy czasem jego dane osobowe nie zostały wykorzystane do zatrudnienia w firmie...security....zostalo to zgłoszone i zajęła się tym prokuratura, firma porażka,

Ddd

Tych osob podanych do zusu jest cale mnostwo. Jakim prawem ja sie pytam ??? Czy ktos to juz gdzieś zglosil???

Koll

Pracowałam w si 2 lata temu a teraz okazało się, że udostępnili moje dane osobowe do powiązanej z nimi spółki. Która podała mnie do zusu jako swojego pracownika. Cała ta roma to jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy

Wlkp

Najlepiej tylko narzekać żądać pieniędzy i stać za kasą wiecznie z telefonem na fb lub obsługiwać klientów rozmawiając przez telefon. Byłam klientem jednego z si szkoda ze został zamknięty ale nie dziwię się z takim personelem wiecznie narzekającym!!! Brud na sklepie a księżniczki na papierosie przed sklepem WSTYD

Si 24 zamykamy

Drezdenko ZAmykamy sie łoooooooooooo jeeeeeeee :D Zurakowska Dupowłąz sypy no nie powiodlo sie teraz Ty bedziesz (usunięte przez administratora) ksiezniczko od 7dmiu Bolesci ;] ahahahahahaha :D Grubaska sie wkoncu ruszy

odp.si 24
@Si 24 zamykamy

uważaj co mówisz i jakich słów używasz bo ip można bez problemu odszukać -spojrz wpierw na siebie a pozniej oceniaj innych lepiej dupowłaz niz by (usunięte przez administratora) jak ty

Zostaw merytoryczną opinię o BJP Group - Rokietnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BJP Group?

Kandydaci do pracy w BJP Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BJP Group