Opinie o SEC Pomorze w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SEC Pomorze. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SEC Pomorze o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEC Pomorze w Gdańsk

yeety

Na Stord w izolacji mają mnóstwo tzw.plecaków,czytaj:pociotków bez żadnych kwalifikacji i doświadczenia

Bularz

Wszyscy tak robili i robią tylko ich załapali :) a firma jest bardzo dobra

Elo

Wszystko fajnie do czasu puki jakiś (usunięte przez administratora) bez pojęcia o tej pracy nie zobaczy że jest słabszy w tej pracy i nastawia megatywnie wszystkich w koło przeciw tobie. Ciotki pociotki większość nie ma pojęcia o tej pracy jak że prostej dla niewielu

Twoja stara

gosc pisze bdury , atmosfera jak jest taka jest , zaczyna sie kwas jak sa demobilizacjie , kazdy kto tutaj przyjechal i mysli ze bedzie chodzil z konta w kont i dlubal w nosie to sie przeliczyl , taka Norwegia juz dawno sie skonczyla , pracuje sie dobrze nikt nikogo nie goni , trzeba robic tylko swoje i jest ok

Jak długo czekaliście na odzew z SEC Pomorze? Oddzwaniają zawsze?

Emila
@Iceik

Ale w każdej sytuacji mają problem z oddzwanianiem, komunikacją z pracownikiem? Czy chodzi tutaj o informację związaną z rekrutacją kandydata?

Próbowałem się dostać do ogłoszenia Spawacz 135 (rury), ale pokazuje mi komunikat, że to już nieaktualne. Co jaki czas się zdarzają nabory? Zależaloby mi, żeby się przyjąć gdzieś blisko, tak jak tutaj. Może firma się rozkreca i czesto coś jest?

Wpadła mi w ręce oferta dla spawacza, którą udostępnili na fejsie parę miesięcy wstecz. Serio nie ma możliwości pracy na umowę o prace, tylko zlecenie i b2b, czy ktoś z czasem nawet ją dostał jednak. A co z ubezpieczeniem, standardem mieszkań?

Elo

@Elo

Masz na myśli że jest słaba atmosfera? Jak ktoś gorzej pracuje to nie ma szans żeby go podszkolić? Bo jak takie relacje to chyba niewiele osób sobie pomaga? Większość jest źle nastawionych?

Twoja stara Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z SEC Pomorze? Oddzwaniają zawsze?

zenek

jak nie masz znajomosci, to mozesz czekac i cale zycie :D

@zenek

Te wspomniane znajomości to w jak sporym kontekście tutaj ujmujecie teraz? To nie byłoby zaskakujące gdyby aż tylu "znajomych znajomych" mogło się stale odnajdywać? Jaka tu rotacja jest przy ilu zatrudnionych?

Iceik

Z tym oddzwanianiem to u nich lipa jest

Emila
@Iceik

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SEC Pomorze padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Spawacz 135 (rury).
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Edek
@yeety

Byłeś po prostu za cienki...

@Edek

@Edek nie byłem, jestem wciąż w robocie, bez zmian, nepotyzm w SEC niczym w PiS

@yeety

Jeżeli pracujesz obecnie w firmie SEC Pomorze to może Ty będziesz w stanie przedstawić, na jakie zarobki można liczyć, pracując w tej firmie? Ich wysokość jest uzależniona od kwalifikacji i doświadczenia danego pracownika, czy może bez względu na te czynniki każdy pracownik na początku dostaje takie samo wynagrodzenie? Napisz, jak to wygląda na podstawie swoich informacji.

kazik
@Edek

Za cienki , za to ty grubo pierdzisz ...

Janusz
@Rafał

Podobno norweska policja zajmuje się fałszywymi certyfikatami 15 stu spawaczy. CZy znacie szczegóły?

Bzdury
@Janusz

Pracuje na Stordzie i to był zloty strzał pismaka norweskiego. Afera a tu poprostu błąd w certach i nic więcej. Firma robi wszystko by przetrwać i utrzymać ludzi.

@Bzdury

Jaki błąd w certach? Żaden błąd tylko jawne oszustwo, certy wystawiane na lewo!

Bularz

Wszyscy tak robili i robią tylko ich załapali :) a firma jest bardzo dobra

SEC Pomorze prowadzi rekrutację na stanowisko Brygadzista. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Pracuje od około 2 lat nie liże (usunięte przez administratora) a pracuję l, nie rozumiem tych pomyji płacą dobrze, wszystko robią dla pracowników. Polecam ( jeśli chcesz pracować a nie odpoczywać w Norwegii)

Rafał

Jak 2 lata to masz już niezły staż. Napiszesz jak płacą bo też jestem zainteresowany pracą. Warunki mieszkaniowe są ok? Nie narzekasz na standard?

Jaro

Dzwoniłem do firmy z dziesięć razy i ani razu nikt nie oddzwonił

Pracowni
@Jaro

Może jesteś za słaby

@Pracowni

A to jakieś szczególne wymagania są, że po numerze telefonu by mogli to ocenić? Zazwyczaj są tu jakieś większe problemy z kontaktem czy to tylko niechcianych kandydatów spotyka? Dużo osób teraz rekrutuje?

Prezes

Juz nawet Rumuni na Stordzie się śmieją ze Sec puszcza pracowników tylko z podręcznym. Może się 10 - zgadzało na wypłatę, ale co zaczelo się dziać to tragedia , może w 2023 zeby zaoszczedzic 20 ore to autobusy będą z Gdańska jezdzic do Norwegii , i namioty niech postawia na stoczni z łóżkami piętrowymi wtedy zaoszczędza. Proponuję jeszcze myto pobierać jak ktoś będzie chciał pracować wtedy już będzie komplet .

Czerwony

Witam czy ktoś wie czy są przyjęcia dla blacharzy warsztatowych do Norwegii na stord a jak nie ma to kiedy będą ?

@Czerwony

Na razie nie widziałem żadnych ogłoszeń. Ja też jestem zainteresowany. Wiesz jaką kasę można mniej więcej wyciągnąć? Pracowałeś już na takim wyjeździe?

pulsar
@Rafał

Ja pracowałem i ogólnie jestem zadowolony, polecam

Czerwony
@pulsar

Powiesz jakie warunki panują na stordzie ?

Franek
@Czerwony

warunki kolesiostwa, jak masz znajomosci to masz prace, ale nawet jak masz juz u nich prace, to zawsze moze przyjsc ktos z wiekszymi znajomosciami niz twoje i zostaniesz zastapiony

Jacek

Jak nie masz nikogo znajomego co popchnie Cie w biurze, to nie masz co marzyć o zatrudnieniu.

@Jacek

Czy to znaczy, że nawet nie ma sensu przychodzić na rozmowę jeśli chodzi o stanowisko biurowe?

Jacek

Trzeba byc znajomym kogos z biura lub miec kogos kto Cie tam wepchnie. Z ogloszenia, ktore wystawiają w internecie nie ma szans sie dostac

Agata
@Jacek

To po co w takim razie je wrzucają do internetu? To nielogiczne

Irek
@Agata

Bo zeby zrobic sobie zaplecze w razie czego i miec do kogo dzwonic. Prawda jest taka ze pracowalem dla nich 3 lata temu, zwolnili mnie jak i 10 innych osob i gadka byla ze jak tylko wpłynie kadlub do nas pierwszych zadzwonia. Wysylalem ponownie papiery w styczniu jak tylko pojawiło sie ogloszenie, dzwonilem mowilem ze dla nich pracowalem. To babka przez tel powiedziala mi ze to nie jest wazne czy dla nich robilem czy nie, poprostu jak ktos popchnie moje papiery dalej to polece, a jak nie to mozesz sobie i tysiące razy wysylac papiery, a i tak do Ciebie nie zadzwonia. Znam duzo ludzi co poleciało na stord bo mieli znajomosci u foremanow i to oni zgłaszali kto ma leciec. 50% to ludzie bez pojecia o pracy, ale mial znajomosci to polecial.

Czy firma SEC Pomorze kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mlody

Ktoś już wcześniej pisał :))wystarczy taka odp.

to zależy od tego jak masz na nazwisko :)

Joanna

Czyli co - ma miejsce tutaj kolesiostwo?

@Joanna

Niestety, miałem możliwość obserwować zachowanie w firmie przez półtora roku, kolesiostwo w czystej formie.

Michal

(usunięte przez administratora)Podejściem do fachowców. Firma zatrudni Cie tylko i wylacznie jesli masz znajomosci w biurze, inaczej mozesz sobie pomarzyć. Wystawiają ogloszenie zeby wszystko ladnie wygladalo, mozesz wyslac i tysiące razy cv a i tak nie zadzwonia. Jak juz masz znajomosci zeby sie dostac, to zwalnia cie po jedne j czy dwoch rotacjach, oczywiscie obiecają ci ze zatrudnia Cie jak tylko bedzie zwiększenie, bo przeciez pracowales dla nich i wg nich sprawdziłeś sie. Po czym mozesz sobie czekac w nieskończoność, bo zatrudniają sobie nowych z większymi znajomościami. Ale Ci co sa najbliżej biura maja zawsze robote, 60% zatrudnionych tam w firmie to ludzie z malym doświadczeniem, ale za to z dużymi znajomościami w biurze lub u koordynatora. Wystarczy zobaczyc co sie dzieke na stord w tej chwili. Pytacie skad to wiem, a no stad ze pracowalem dla nich i gdyny nie znajomosci nie dostałbym sie. Nie polecam, szkoda nerwów i czasu na ta firme.

Wiesiek

Dobra firma. Wypłata zawsze na czas, robota załatwiona, trzeba tylko robić swoje. Jak ktoś chce się (usunięte przez administratora) to niech tu nie przychodzi lepiej Długość zatrudnienia jest uzależniona od długości kontraktu i zapotrzebowania na danych specow. Ja tam jestem zadowolony

@Wiesiek

No do tej długości zatrudnienia to ustalane jest wszystko zawsze przed podpisaniem umowy czy też często się zdarza, żeby firma w trakcie jej trwania nagle od tak rezygnowała ze współpracy?

Weronika

Czy ktoś z pracowników SEC Pomorze chciałby wyrazić swoją opinię na temat obecnej sytuacji w firmie? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Odpowiedzi na te pytania będą przydatne dla osób zastanawiających się nad złożeniem CV w firmie.

Stały
@Weronika

Ja uważam że warunki w Sec Pomorze w stord są idealne. Jasne warunki pracy. Wystarczy tylko chcieć i coś sobą reprezentować. Nie trzeba mieć znajomości. Wystarczy robić swoje.

Mlody
@Stały

Trochę Cię poniosło że nie trzeba mieć znajomości ????????

Gabriela
@Mlody

Czemu sądzisz że trzeba mieć jednak znajomości? Pytam poważnie, miałam zamiar tam aplikować, ale teraz już sama nie wiem :D

luki

(usunięte przez administratora) ,dobre dla lizusów ,narkomanów ,pijaków (byleby pilotowi lizali rowka !). To samo WNS ,Emco ,Fosdalen !Ogólnie te firmy są zdemoralizowane a biur to patologia !

Joko
@luki

Pewnie za słaby byłeś i dostałeś kopa z tych firm a teraz piszesz jak zawiedziona (usunięte przez administratora) z pod latarni bo nikt cie niechce :)

Klaudia

To prawda co piszą poniżej ze jest problem z praca ?

Gutek

Generalnie mamy dobrego pracodawcę, więc szanujmy to bo czas jest bardzo trudny dla wszystkich.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Priv

Monterzy maja na czysto 90zl

Zofia
@Priv

To chyba jakiś żart z Twojej strony. Dobrze byłoby, jakbyś do sprawy podszedł poważnie i powiedział coś rzetelnego na temat realnych zarobków w SEC Pomorze. Mnie jeszcze interesowałaby kwestia dodatków pozapłacowych. Pracodawca oferuje Wam na przykład dodatkowy pakiet medyczny czy kartę sportową?

Byk

Witam czy mają przyjęcia dla monterów rusztowań może?

@Byk

Na stronie firmy http://www.secpomorze.com/praca/ofertypracy/ jest informacja, że obecnie nie jest prowadzona rekrutacja. Może skontaktuj się z kadrami, wtedy dowiesz się kiedy będą szukać nowych osób do pracy. Daj znać co postanowiłeś.

Byk
@Rafał

Jest przecież pisze że potrzebują monterów rusztowań

Zostaw merytoryczną opinię o SEC Pomorze - Gdańsk

• Jak się pracuje w SEC Pomorze?

Zobacz opinie na temat firmy SEC Pomorze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEC Pomorze?

SEC Pomorze
  • Sucha 31