Opinie o H2O Creative w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie H2O Creative. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie H2O Creative na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H2O Creative w Warszawa

Pracuję w H2O ponad rok i bardzo dziwią mnie te pisane na siłę negatywne komentarze. Pomijając jedną nieprzyjemną sytuację nieuczciwego pracownika, przez rok tylko jedna osoba zmieniła pracę, ponieważ zmieniła specjalizację, reszta pracowników jest bardzo zadowolona i lubi tu pracować. Wniosek nasuwa sie sam i mam nadzieję, że obserwatorzy tego dziwnego wątku sami go wyciągną. Bardzo mocno polecam H2O, przekonajcie się sami :)

Psycholog.

Proszę mi odpowiedzieć jako pracownica czy pracownik posiada stopień niepełnosprawności . Mam podejrzenie ze chyba 02-P.

Natalia
@Psycholog.

Nie wiem, do czego można byłoby odnieść Twój powyższy komentarz. Jesteś może zatrudniony w H2O Creative? Jeśli tak to bardzo proszę, żebyś opowiedział nam, jak w tej firmie kształtuje się poziom zarobków. Chodzi zarówno o nowych pracowników, jak i tych z nieco większym stażem pracy. Możemy liczyć na merytoryczną odpowiedź z Twojej strony?

Gum
@Natalia

Jest na pewno kolosalna różnica między zarobkami kobiet a mężczyzn. Mężczyźni na tych samych stanowiskach zarabiają dużo więcej, słaba firma. Słabe motywacje pracodawców i traktowanie pracowników.

zoo
@Natalia

Nowy pracownik może zarabiać więcej niż pracownik z największym stażem pracy w kreacji. Pracodawca nie szanuje kreacji, jest chaos kompetencyjny, stanowiskowy.

nick Nowy wpis
@zoo

buahaha za moich czasów też tak było, nic się nie zmieniło jak widać

Dorota

Bardzo dziwią mnie i martwią wasze komentarze, że w tej firmie jest dyskryminacja w wynagrodzeniu spowodowana płcią. Rzeczywiście kobiety pracujące na tym samym stanowisku są gorzej opłacane? Jakie to różnice jeśli można spytać i czym spowodowane?

@Dorota

A mnie dziwią i martwią Twoje pytania dotyczące tego wątku. Gdzie poniżej pojawił się komentarz, który sugeruje dyskryminację spowodowaną płcią? Poza tym wynagrodzenie to indywidualna sprawa każdej osoby i nie da się ich porównać jak pracowników stojących na taśmie, na której każdy robi to samo i powinien zarabiać tak samo. W tej firmie pracują indywidualiści i kreatyne dusze na różnym poziomie doświadczenia i umiejętności. I to jest kluczowy czynnik decydujący o wysokości wynagrodzenia.

Maria
@Marcin

Wiesz, my dziewczyny już tak mamy, że w miejscu pracy obawiamy się tej dyskryminacji płciowej. ;p No i to mi się podoba, że masz tutaj to na co sobie zapracujesz. A powiedz mi czy od zawsze tak było z tego typu wynagradzaniem?

@Maria

co?

Natalia Nowy wpis
@Marcin

No cóż chyba nie zrozumiesz :) jak to mawiają zreszta syty głodnego nie zrozumie, takie problemy są Tobie obce. To jak z tym wynagrodzeniem? Chyba nie powiesz mi że jeden na tym samym stanowisku zarabia 2 tys a drugi 10, przepisy trzymają to w ryzach, są podstawy i o nie jest pytanie, nie o szczegóły typu premie indywidualne czy tam jakieś drobne negocjacje

Smutne Nowy wpis
@Dorota

Jak masz rozne rodzaje umów to żadne podstawy tego w ryzach nie trzymają. Nie wiem jak teraz ale kiedyś bywało tak, że osoby pracujące biurko w biurko dzieliła różnica płacowa średnio 60%, to ogromna róznica. Jakoś tak dziwnie się zdarzało, że tak były to kobiety z mniejszą pensją a każdy pracował tak samo i raczej z równymi sukcesami lub nawet lepiej od kolegów. Nawet było to podniesione na forum publicznym gdy przypadkiem wyszły na jaw różnice płac. Kobiety raczej odchodzą nie wdając się w konflikt po serii obietnic awansów i podwyżek. A te dyrdymały o indywidualistach i kreatywnych duszach nie trzymają się kupy, bo inne firmy w których pracują kreatywne osoby mają całkiem inną politykę, więc można? Można. Ale widzę, że propaganda firmowa mocno wchodzi.

do Marcin Nowy wpis
@Marcin

Marcin poczytaj o co chodzi z równymi płacami a potem się wypowiadaj, bo widać, że kompletnie nie rozumiesz tematu. A o tej indywidualności to jest pole do dyskusji gdy wisi nad pleckami pracodawców ustawa o jawności płac. Inne branże same z siebie już podają jawne widełki, branża kreatywna o dziwo się broni rękami i nogami.

Mówicie że to firma dla ambitnych, a zastanawiam się czy jakoś osoby które się wyróżniają są nagradzane ? Np macie jakiś system premiowania ciekawy?

Prawnik

Jeśli +H20 nie płaciło państwu pieniędzy zapraszam na darmowe konsultacje 572 300 704.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w H2O Creative odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@henry dla ambitnych? A w jaki sposób można się tam rozwijać ?

Henry

Świetna firma a praca dla ludzi ambitnych. Przy tym firma jest dobrym pracodawcą więc polecam!!

Informator

Powiem tak - totalny wyzysk i zero jakiejkolwiek wiedzy. Pan Kwiecień (czy jakiś inny miesiąc wiosny) - zero wiedzy na temat obecnego stanu zastałego marketingu. Dalej życie w latach 90. Ni wspominając już o całym Panie Tomaszewskim, którego można obejrzeć na (usunięte przez administratora) jak pokazuje swoje wyrazy ekspressssssji. AGENCJA WIDNO = DNO, nie ma nic wspólnego z rozwojem. Obsługą klientów, którzy płaca dobre pieniądze zajmują sie juniorzy, którzy nie mają żadnej merytorycznej wiedzy. No chyba, że klienci lubią przepalac pieniadze albo dają od tyłu hajs Panu Kwietniowi. Moje sugestie dla H2O Creative: zero Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nic

Zala
@Informator

Widzę,że się nic nie zmieniło. Firma atmosferę ma okropną. Nie polecam, lepiej iśc do innej.

obserwator

Ta firma to porażka dla pracowników - kiblowanie po godzinach, za które NIE MA ŻADNEJ ZAPŁATY stanowi normę. "Śmieciówki", zakładanie firmy i wszelkie inne kombinacje, byle tylko mniej zapłacić. Atmosfera - nawet w korporacjach nie ma takiej napinki i chorego wyścigu szczurów. Płaca niewiele lepsza niż w McDonaldzie, co raczej nie rekompensuje zszarganych nerwów i zmarnowanego czasu. Chciałoby się napisać mocniej, zresztą zgodnie z prawdą, ale niestety regulamin na to nie pozwala. Ogólnie nikomu nie polecam, ale jak ktoś chce to sprawdzić na własnej skórze, to droga wolna...

Newseries9
@obserwator

czytam Twoją opinię i nie rozumiem czy mówisz o tej samej firmie którą znam od miesięcy. fakt - nie jestem jej pracownikiem, ale współpracuję z H2O ściśle. Pracuję z tymi ludźmi i wielokrotnie spędzałem tam dni siedząc nad projektami. Myślę że znam ludzi, atmosferę i warunki pracy a że to nie mój jedyny klient mogę ocenić H2O obiektywnie. TO O CZYM PISZESZ TO NIEPRAWDA, Tam pracują zaangażowani ludzie lubiący siebie i to co robią. Myślę, że projekty które wypracowali bronią się same i warto popatrzeć na portfolio dokonań...bronię tej Firmy z pełną odpowiedzialnością a pracę tam polecam - ale tylko tym którzy chcą naprawdę coś osiągnąć....

Zegatek
@Newseries9

@Newseries9 W tym czasie nie bylo zadnej osoby dochodzacej. Chyba, ze pracowales bezposrednio i tylko z panem T. W jego gabinecie. I na tej podstawie wystawiasz swoją opinie. Na pewno nie przebywałes z pracownikami dłuzej jak piszesz. Prawdą jest, za to, że osoby w tej firmie w wiekszosci były bardzo zaangażowane. Później sie okazało tylko, że wszystko to manipulacja szefostwa, krecenie z umowami, zarobkami, siedzenie po godzinach bez zaplaty i obłudne obietnice, donosicielstwo, wykorzystywanie po prostu. To kóleczko nadal trwa z tego co wiem. Ludzie ktorzy przejrzeli na oczy, przestali się okłamywać odeszli, nadal odchodzą i ostrzegaja innych tutaj. I powinni to robić. Kto nie odszedł to albo ciągle planuje odejście (tylko przez niskie zarobki nie ma zadnej poduszki finansowej i czuje sie w patowej sytuacji) i to odkłada albo ma depresje i chodzi jak zombi.

Sheli

Pracuję w H2O Creative od ponad 2 lat i powiem Wam szczerze, że nie wiem do końca skąd te negatywne opinie...Praca jest bardzo ciekawa, każdy dzień wygląda zupełnie inaczej, więc nudzić się nie można- jeśli ktoś lubi bardzo stateczną, monotonną pracę to owszem, nie jest to miejsce dla niego- może lepiej poszukać pracy np: na poczcie? :) ale jeśli lubi się ciągłe wyzwania i ciekawe projekty na znanych markach, to miejsce stworzone własnie po to! Zespół jest młody i naprawdę fajny, jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Kasa- zależy od doświadczenia i umiejętności. Fajne jest to, że naprawdę można się tu wspinać po "szczeblach kariery"- zacząć jako stażysta i iść wyżej i wyżej. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to podwyżki są dość regularne, więc naprawdę nie ma co narzekać, przecież wiadomo że nikt nie dostanie na dzień dobry 20 000 zł na rękę za samo "bycie" :) . Siedzenie po godzinach- jasne, czasem gdy naprawdę trzeba to się tak dzieje, ale tak jest we wszystkich agencjach. Poza tym nikt do tego nie zmusza- jak musisz/chcesz już wyjść to wychodzisz, ale będzie trzeba to na szybko dokończyć rano- od Ciebie zależy jak rozłożysz sobie czas pracy. Z tak roszczeniowym nastawieniem jak w komentarzach powyżej, raczej nigdy nie znajdziecie idealnego miejsca pracy. Ja jestem zadowolona i H2O Creative jak najbardziej polecam! :)

Jon
@Sheli

Na każdy argument mam skrajnie inne zdanie. Nie polecam

Psycholog.
@Sheli

Proszę mi odpowiedzieć . Jakie masz orzeczenie o niepełnosprawności. Mam podejrzenie ze 02-P. i bez komentarza .

Elżbieta

Ta firma wygrała przetarg w Olsztynie w szpitalu. A tak na marginesie żadna sprzątająca firma w Polsce nie jest przychylna dla niepełnosprawnych pracowników. W tych firmach liczy się praca na dwa etaty za jedną krajową. I najlepiej mieć swój sprzęt. Oszczędność środków czystości i.t.p. Przeważnie Właścicielami tych firm jest Chłopstwo ! A jak przysłowie mówi nie ma na Świecie nic gorszego jak Polski Rolnikowi zawsze mało. Dziękuje. Nie polecam niepełnosprawnych ludziom pracy w firmach sprzątających w Polsce. To gorzej jak obóz Pracy .

Natalia

@ANIA a co dokładniej oznacza, przez zrobienie kariery? Jest jasno wytyczona ścieżka awansu, czy jak to aktualnie wygląda w firmie? Dla każdej osoby możliwość rozwoju jest bardzo ważna - szczególnie podczas wyboru miejsca zatrudnienia.

Jon

Haha jaka ścieżka?

ANIA

a osiągnąć na pewno wiele, jak ktoś ma ambicje, umiejętności i wykazuje zaangażowaniue. strategiczna agencja BTL to miejsce, gdzie najlepsi naprawdę moim zdaniem mogą zrobić karierę tylko nie trzeba narzekaĆ

bebe

Sorry, pracuję tu już prawie 2 lata i jakoś nie mam zamiaru zmieniać pracy. Nie wiem kto generuje ten czarny PR, ale to brzydko z jego strony. Joł.

Żorż

ohoho - ile wywołań do tablicy:) @hehe - mi też na początku wydawało się, że nie jest źle. mimało być fajnie, rozwojowo, szkolenia, umowy o prace i tak dalej. skonczylo się na obietnicaach, manipulacjach i ciagłym narzekaniu, że wszystko zle. Zatem @Miec - nawet ciezka praca nie była tu doceniana. Ale to tylko moja opinia na podstawie moich doświadczeń. Chcecie - idźcie. Mi jest duuuuuuuużo lepiej gdzie indziej.

Żorż

Tę firmę akurat łatwiej zmienić na inną niż w inną.

Chinasky

"sucy" nie mogę się doszukać logiki w twoim wpisie, ale może tak miało być - bełkot obsmarowujący pracowników, żeby podważyć prawdziwość ich krytycznych komentarzy. niezła próba i znamienne dopełnienie całości obrazu firmy h2o. a co do rotacji, to 5 osób (na ok. 7? wliczając pana prokurenta) w ciągu roku to mało..? w fast foodach może jest większe ;)

Szkoda, że nieprawdziwe oskarżenia psują wizerunek takiej fajnej firmy. O jakości pracy w H2O świadczy chociażby minimalna rotacja, rzadko spotykana w branży. Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się jak naprawdę pracuje się w agencji, polecam zapytać losowo wybranego pracownika, będzie to na pewno bardziej wiarygodne źródło niż anonimowy internetowy troll.

exhossa

Kiedyś, za czasów jeszcze dawnej Hossy - panowie Michał, Wojtek i Janek mieli takie powiedzenie: "nikt Ci tyle nie da ile hossa może ci obiecać". Co bardziej kumaci szybko to zauważali i równie szybko odchodzili. Nowa nazwa bardzo adekwatna do tej filozofii - w laniu wody panowie zarządzający zawsze brylowali. Dzisiaj o tej firmie mówi się co najwyżej tyle, że nikt jeszcze nie żałował, że z niej odszedł. Jak patrzę na komentarze to miesza mi się ktoś, kto jeszcze nie przejrzał na oczy i ktoś kto ma ten etap już za sobą. Bles, akurat ciężka praca w tej firmie niewiele znaczy. PS. Obiecali Cijuż system premiowy, szkolenia albo wyjazd integracyjny?

Ciężko nazwać tę firmę "jedną z najlepszych agencji BTLowych w kraju" jak sama ma się w zwyczaju przedstawiać (cytat m.in. z FB). Jest to raczej subiektywna opinia szefa, nie podparta żadnymi wynikami czy nagrodami. Sam stosunek do pracowników należy określić perfidną manipulacją. Śmieciowe umowy i wynagrodzenia dalekie od "adekwatnych do umiejętności" (cytat z oferty pracy) jak również niższe od oferowanych przez konkurencję. Nagminne nadgodziny bez jakiejkolwiek rekompensaty. Pieniądze głównie pompowane w wizerunek szefa: samochód, sprzęt itp., natomiast komputery pracowników to wieszające się wraki. Stawianie na rozwój pracowników to wewnętrzne szkolenia (raz na rok) wygłaszane głównie przez szefa. Sama praca i dumnie brzmiące "strategia i kreacja" to w dużej mierze adaptowanie danych od klienta materiałów na wskazane przez niego nośniki. Podsumowując jest to mała agencja z wielkim ego szefa, a praca tam to zmarnowany czas, nerwy i pieniądze.

Super atmosfera, zarobki na tle rynku bardzo ok, firma bardzo stawia na rozwój pracowników, polecam!

ktoś
@Gość

HaHaHa... chyba ktoś zapomniał napisać o młodym dynamicznym zespole. Daj se spokój - widać, że naciągany komentarz. pisany przez kierownictwo.

Zostaw merytoryczną opinię o H2O Creative - Warszawa

• Jak się pracuje w H2O Creative?

Zobacz opinie na temat firmy H2O Creative tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H2O Creative?

H2O Creative
1.8/5 Na podstawie 163 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 65 lok. 16
    87-100 Warszawa