Met-Prim Sp. z o.o.

Opinie o Met-Prim Sp. z o.o.

REKRUTACJA!!!

MET-PRIM to dynamicznie rozwijająca się firma w branży metalowej. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. technologii i jakości.
·        określanie i przygotowanie dokumentacji procesów;
·        przygotowanie i aktualizacja dokumentacji techniczno – technologicznej;
·        kontrola parametrów procesu oraz jakości wyrobów;
·        kontakt i współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi;
·        nadzór nad procesem reklamacji;
·        opracowywanie i weryfikacja norm zużycia surowców i materiałów;
Nasze wymagania:
·        wykształcenie wyższe techniczne (specjalność przeróbka plastyczna będzie atutem);
·        doświadczenie na podobnym stanowisku;
·        prawo jazdy kat.B;
·        znajomość programu MS Office (CAD lub IRONCAD będzie dodatkowym atutem);
·        znajomość języka angielskiego;
·        bardzo dobra organizacja pracy;
- miejsce zamieszkania w okolicy Radomska będzie atutem.
·        atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie;
·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
·        możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
·        przyjazny proces wdrożenia i przygotowania do pracy;
·        świadczenia socjalne;
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy biuro@met-prim.pl

@J.

Witam, wszystkie oferty pracy będą dostępne w zakładce "Aktualności". Proszę obserwować nasz profil.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Justyna Migodzińska

Pracownik firmy - Asystent Zarządu

23.05.2023 04:05

Czym zajmuje się państwa firma?

Justyna Migodzińskaikona wywiad

Podstawowymi specjalizacjami są: produkcja drutu, wyroby z drutu, siatka leśna. Drugą specjalizację stanowią systemy ogrodzeniowe. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Radomsku, a nasza firma obecnie zatrudnia około 60 pracowników.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Justyna Migodzińskaikona wywiad

Rekrutacja w naszej firmie składa się z czterech etapów. Pierwszy etap to przesłanie przez kandydata dokumentów aplikacyjnych. Kolejny etap to selekcja aplikacji – wybieramy kandydatów, którzy najlepiej spełniają oczekiwania zawarte w ofercie pracy. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest z bezpośrednim przełożonym oraz Specjalistą ds. rekrutacji. Osoba przeprowadzająca rozmowę, poprzez dobór odpowiednich pytań, zdobywa informacje o kandydacie, weryfikuje jego doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, cechy osobowości i motywację do podjęcia pracy. Kandydat podczas rozmowy ma natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji o firmie i stanowisku, o które się ubiega.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Justyna Migodzińskaikona wywiad

Onboarding pracownika rozpoczyna się jeszcze przed jego pierwszym dniem w firmie. To okres na przygotowanie miejsca pracy oraz niezbędnych przedmiotów i narzędzi. Pierwszy dzień w pracy przeznaczamy na zapoznanie nowej osoby z miejscem pracy i zespołem. W początkowym okresie, nowy pracownik ściśle współpracuje z przełożonym.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Justyna Migodzińskaikona wywiad

Jesteśmy istotnym i cenionym pracodawcą na regionalnym rynku pracy, pracodawcą stabilnym, rzetelnym oraz przyjaznym zatrudnionym pracownikom. Ludzie stanowią składową sukcesu firmy jako organizacji. Są najcenniejszym kapitałem firmy, a ich wiedza i umiejętności przyczyniają się do stałego, dynamicznego rozwoju MET-PRIM. Dbamy o integrację nowych pracowników z firmowym zespołem, dlatego też oferujemy im szkolenia adaptacyjne z zakresu m.in. organizacji pracy czy też zdobywania wiedzy merytorycznej i praktycznej w poszczególnych obszarach działania firmy. Dla naszych pracowników przygotowujemy indywidualną ścieżkę kariery, dbając o ich satysfakcjonujący rozwój zawodowy. Zdajemy sobie sprawę, że rozwój intelektualny i zdobywanie nowych umiejętności wpływają pozytywnie nie tylko na komfort pracy i motywację pracowników, ale również na rozwój całej organizacji.

Artur

Znalazłem poprzez GoWork ogłoszenie o prace na stanowisko Specjalista ds. technologii i jakości. Merytoryczna i miła rozmowa kwalifikacyjna prowadzona w bardzo przyjaznej atmosferze. Godziny spotkania też dostosowane tak aby wszystkim pasowało. Mam nadzieję na ponowne spotkanie. Pozdrawiam

@Artur

Serdecznie dziękujemy za Pana czas i zaangażowanie w rekrutację na to stanowisko. Odezwiemy się natychmiast po podjęciu finalnej decyzji.

Gość1 Nowy wpis

Dzień dobry. Chciałbym dowiedzieć się na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy operator posiadający doświadczenie. Dziękuję.

Gall Anonim Nowy wpis

Dzieñ dobry. Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie dla operatorow wòzka/magazynierow. Pojawiła się oferte pracy na to stanowisko i jestem nią poważnie zainteresowany.

Nowy wpis

@Gall Anonim

Dzień dobry, wynagrodzenie na tym stanowisku jest uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności, zachęcamy do kontaktu z nami, udzielimy wtedy niezbędnych informacji. Pozdrawiam

@ktoś Nowy wpis

plusem tej firmy jest wypłacalość. wypłata zawsze na czas. jednak jej wielkość, co miesiąc inny przelicznik. rotacja w kadrze jest spora. mogliby zainwestować w poprawę standardów sklepu stacjonarnego, o klimie nie wspomnę. to już XXI w a nie PRL

Aktualność
Dynamicznie rozwijająca się firma w branży metalowej poszukuje kandydatów na stanowisko: specjalista ds rozliczeń i fakturowania
-Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
-Przyjazny proces wdrożenia i przygotowania do pracy
Wymagania:

• znajomości zasad fakturowania

• ogólnej znajomości przepisów podatkowych

• znajomości zasad przeliczania należności w walutach obcych i fakturowania transakcji międzynarodowych

• umiejętności pracy na arkuszach kalkulacyjnych (Excel)

• doświadczenie w zakresie fakturowania, rozliczeń, raportowania, analizy danych

• umiejętność pracy w zespole

• mile widziana znajomości pakietu/programu COMARCH ERP XL

Zakres obowiązków:

• wystawianie faktur sprzedażowych, not korygujących, innych dokumentów sprzedażowych

•  Zapewnienie prawidłowej rejestracji zużycia surowców i materiałów produkcyjnych

• wystawianie dokumentów przychodowych oraz rozchodowych działu produkcyjnego,

• sporządzanie zestawień bilansu materiałowego,

• nadzór nad rozliczaniem materiałowym zleceń usługowych·

• opracowywanie i kontrola dokumentacji sprzedaży

• uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktur z oddziałami

• nadzór nad poprawnością wystawianych dokumentów finansowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane CV. Państwa CV będą brane pod uwagę w obecnym procesie rekrutacyjnym. Prosimy o zawarcie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Met-Prim Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Joanna

Pracowałam w firmie MET-PRIM przez około półtora roku i moja opinia jest zdecydowanie pozytywna. Pan Prezes to uczciwy człowiek, który docenia swoich pracowników i jest otwarty na rozmowę z każdym. Wynagrodzenie zawsze było na czas, zawsze zgodne z ustaleniami. Świetne godziny pracy, przynajmniej w biurze. Nigdy nie było problemu z urlopem.

Ktoś kto sam się zwolnił

Nic nie jest idealne. Firma jest specyficzna, nie zawsze jest wygodnie, często jest dużo pracy i malo czasu. Jak to na produkcji, czasami trzeba markować robotę, a czasami trzeba tyrać w nadgodzinach. Za to firma jest tolerancyjna aż nad to. Siły najwyższe są dość ciężkie w obyciu, za to pracę czasami bywa bardzo ciekawa. W mojej ocenie, ogólny bilans jest mocno dodatni, choć z wieloma plamami.

Anonim.

Dlaczego wszystkie negatywne opinie oraz komentarze zostały wykasowane z serwisu. Te cudowne opinie piszą chyba sobie sami. A tak kolorowo niestety tam nie jest. Żenada...

@Anonim.

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Prosimy napisać jakie negatywne informacje prowadzą do takiej opinii ?

Yolo
@Met-Prim Sp. z o.o.

Warunki. Mróz panujący na hali w okresie zimowym to jeden z nich... A byłoby dużo więcej

Specjalistka

Pracując dla METPRIM czuje się doceniona, zmotywowana i zadowolona z wykonywanej pracy. Dlatego gorąco polecam tę firmę osobom, które szukają pracodawcy godnego zaufania i zaangażowanego w rozwój swoich pracowników.

@Specjalistka

Dziękujemy za opinię

Jacek

Miła, rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna. Jasno przedstawione obowiązki i oczekiwania, klarowny system płacowy. Mam nadzieję do zobaczenia !

@Jacek

Dziękujemy za spotkanie !

M

Praca jak najbardziej ok!

Jack

Pracuję w MET-PRIMIE już ładnych kilka lat, wszystko w porządku, wypłaty na czas, z urlopem nie ma problemu jak najbardziej polecam!

@Jack

Dziękujemy za opinię !

Klient

Obsługa klienta hurtowego na bardzo wysokim poziomie, łatwość kontaktu i komunikacja jaką bym sobie życzyl na codzien od pozostałych firm. Pozdrawiam

@Klient

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie !

komoduss

Jak wyglądają godziny pracy w Met-Primie? oraz czy są wolne weekendy czy też są one pracujące?

@komoduss

Jeśli chodzi o stanowiska pracy związane z produkcją obowiązuje system dwuzmianowy z wolnymi weekendami. Sklep stacjonarny jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 oraz w soboty 8-13.

mirek

Witam czy Met Prim pracuje na zmiany tzn są dwie zmiany, trzy czy jak to wygląda? I jak średnio wyglądają zarobki?

@mirek

Dzień dobry, stanowiska pracy związane z produkcją obowiązuje system dwuzmianowy. Jeśli chodzi o zarobki jest to ściśle powiązane ze stanowiskiem pracy oraz obowiązkami. Pozdrawiam

Justyna

Pracuje w tej firmie od ponad roku ,nie mam zastrzeżeń do niczego.

@Justyna

·        doświadczenie na podobnym stanowisku;
·        prawo jazdy kat.B;
·        znajomość języka angielskiego;
·        bardzo dobra organizacja pracy;
- miejsce zamieszkania w okolicy Radomska będzie atutem.
·        atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie;
·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
·        możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
·        przyjazny proces wdrożenia i przygotowania do pracy;
·        świadczenia socjalne;
J.

Czy aktualnie są prowadzone rekrutacje na inne stanowiska ?

Witam, tak 603 373 162

@J.

Artur

@Artur

Wojtek

Profesjonalna obsługa klienta i szeroki asortyment. Polecam !!!

@Wojtek

Dziękujemy za opinie i zapraszamy ponownie !

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Met-Prim Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Dyrektor zarządzający?

Dorota

Szukają dyrektora i proponują od 8kPLNdo 15kPLN Brutto ... Zabawne... Kto szanujący swoje doświadczenie podejmie się takiej odpowiedzialności za taką kwotę.... To tak jak płacić opiekunce własnego dziecka 5 zł na godzinę

Łucja
@Dorota

Jakie jest rynkowe wynagrodzenie na tym stanowisku? Dasz znać? nie orientuję się w wynagrodzeniach w okolicy szczerze powiedziawszy

Zibi

Czy dużo zmian wprowadziła firma żeby zapewnić załodze bezpieczną pracę w związku z koronawirusem?

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Prim Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Met-Prim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Prim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Met-Prim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Met-Prim Sp. z o.o.