Opinie o Jesper Rainer w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jesper Rainer. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jesper Rainer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jesper Rainer w Szczecin

Rumo

Płacą ale nie tyle co na umowie . Praktycznie połowę kasy z zarobku zabierają dla siebie i nigdy ich nie odzyskujesz mimo że obiecują to wyrównać

Agata
@Rumo

Jak to połowa pensji jest zabierana? To jakaś forma kary, rekompensata za jakieś uszkodzenia? Jak to argumentują? Czy ktoś próbował prawnie dochodzić zwrotu pieniędzy w takiej sytuacji?

Kmicic Nowy wpis
@Agata

Ja wygrałem w sądzie pracy w Szczecinie z Rainer - inaczej nie dało rady . Pisałem żeby się u niego nie zatrudniać ale Polakom można mówić a oni widzą tylko stawkę za godzinę w ogłoszeniu......

Robert Nowy wpis
@Kmicic

Jak stawka w ogłoszeniu to powinna być dotrzymana. Tobie ile mniej zapłacili? Dowiedziałeś się że tak robią dopiero przy wypłacie? Nikt z firmy o tym nie mówił?

Ciekawy Nowy wpis
@Robert

Nie płacą tyle co oferują?

Nick Nowy wpis
@Robert

Nie.

Czy firma zapewnia wakacje pod gruszą ?

Mariusz

(usunięte przez administratora) Nie płacą za pracę

Patryk

Kontrakty są tu zawierane zawsze na okres 5 miesięcy czy to się zmienia?

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Poszkodowany

W związku ze toczącą sie sprawą przed sądem pracy w Polsce , zwracam się do poszkodowanych w przeszłości przez tą agencję Rainer.dk o przesłanie na ręce mojej adwokat zaświadczeń i dowodów o niewypłacaniu wynagrodzeń polskich pracownikom . A także uzasadnień co do niewypłacania wynagrodzeń. Oraz ewentualnych działań przez poszkodowanych przed duńskim systemem sprawiedliwości. Adres mailowy do agencji adwokackiej. urszula.kuc@wp.pl

Poszkodowany
@Poszkodowany

Dodam jeszcze że zbieram dowody na udowodnienie że świadomie popełnił przestęstwo na podstawie z art. 286 § 1 kodeksu karnego.Dotyczy ono sytuacji gdy sprawca podejmując swoje działanie (lub zaniechanie) chce wprowadzić w błąd lub wyzyskać błąd lub nieudolność pokrzywdzonego (a nie tylko dopuszcza taką możliwość) oraz motywem mu przyświecającym jest osiągnięcie korzyści majątkowej. za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak wyglada typowy dzień w pracy na tym stanowisku?

kamilla01192019

Nie polecam...Nieuczciwy pracodawca. Jestem w trakcie pisania skarbi na firmę do Danish Business Authority

Majra

Ważne jest to w jakiej firmie pracujemy a jest dobrze. Złośliwych ludzi zawsze znajdzie się sporo!

Mieczysław

@Prawdziwek, pamiętaj, że na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim, gdyż wpisy obrażające innych łamią jego postanowienia. Mimo wszystko nalegam Ciebie, abyś napisał bardziej konkretną wypowiedź na temat Jesper Rainer. Jakie posiadasz doświadczenia z firmą związane?

Zbigniew

Pracowalem dla Rajnera z kolegom przez 5 miesiency na kontrakcie. Zawsze placil a teraz czekamy na nowy kontrakt w kwietniu Zona jest osobom kontaktowom

Pawel

Pracuje dla nich od pazdziernika pieniadze na czas wyplacane , czasem nie odbieraja telefonow ale potem zona Rainer oddzwania

cyrkiel

dlatego proszę o zgłoszenie danej sprawy do adekwatnych instytucji. inaczej grozi za pomówienie wysoka kara oraz pozew ze strony właścicieli do sądu za psucie opinii i straty moralne. bo mówić to pan sobie może ale robic to już co i innego. dlatego proszę zgłosić dana sprawę do sądu lub do innej instytucji i wtedy sie wyjaśni co i jak. proszę pamiętać iż zwykle bredzenie to niczego nie da, jeszcze bezczynność dodatkowo wzmacnia przekonanie tego oszusta jak pan twierdził, czego ja nie zaprzeczam , do jeszcze większych działań. więc proszę działać.

cyrkiel

witam, jeżeli rzeczywiście istnieje problem, czego nie zaprzeczam, to niech pan to zgłosi. bo inaczej będzie to zwykłe pomówienie, i grozi kara sądowa. właściciel firmy ma wtedy prawo pana podać za pomówienie i za szkodzenie dobrej opinii do sądu i wtedy pan zatraci całkowicie możliwość pracy w jakichkolwiek firmach. całkowity list wilczy. niemówiące już o płaceniu odszkodowań za straty moralne i z tego wynikające konsekwencje zdrowotne jakie właściciel oraz jego zona by miała. dlatego albo, albo.

cyrkiel

to wiec proszę działac i zgłosić dana sytuacje , bo jak na razie to nic tutaj niczego nie dało, bo wiadomość jest już stara ale nic sie nierobi. i wtedy za pomówienie właściciel pana poda do sadu i pan przegra sprawę i będzie miał pan proces wraz z płaceniem masę odszkodowań za straty moralne oraz uszczerbek zdrowotny. gorzej jeszcze, ponieważ to jest cudzoziemiec, to jeszcze pana poda w tym dodatkowo do sądu za w Polsce jednak panujący polityczny nastrój faszyzmu, i wtedy będzie miał pan rzeczywiście bardzo złą sytuacje. bo wtedy jeszcze pan skończy i duńskim więzieniu lub psychiatryku. wiec proszę działac.

Kamil

Zlodziej. Nie wyrabiaja CPR. Na wyplate czekam ponad półtorej miesiaca i dalej nic chociaz mam payslipy. Po podpisaniu umowy maja cie gdzies i nie odbieraja telefonu. Ogolnie nie polecam.

Tadek

Pracowałem ostatnio dla tej firmy jako cieśla Wypłata na czas i wszystko ok Mam nadzieje ze wkrótce znajda mi nowa robotę Polecam

Sebastian

Firma wiarygodna, szef i jego zona to ludzie uczciwi. Polecam.

Szanowni Państwo, pracowałem w tej firmie I uwazam,że jest godna polecenia szef bardzo mily jak I zarowno jego zona wszystko legalne, zawsze pomagaja I dobrze placa urodzilo mi sie dziecko ale po 2 latach pracy u rainera stac mnie na to aby posiedziec sobie z zona w domu, napewno do nich wroce dobrze placa I nigdy nie ma problemow

mały kuba

Witam nie polecam tej firmy oszukuje ludzi ta firma zajmuje sie posrednictwem pracy do Dani włascicielem jest dunczyk jak juz sie podpisze umowe to mają was w (usunięte przez administratora) niczym sie nie interesuje a w biurze siedzi (usunięte przez administratora) ktory opowiada bajki ile tam sie nie zarobi a pozniej wychodzi ze nawet transpor do pracy kasuja jak jest jakis problem to juz nikt nie odbiera telefonu nawet przez tydzien zostajesz sam Nie Polecam biuro jest w Szczecinie ul.Niepodległosci31

Zostaw merytoryczną opinię o Jesper Rainer - Szczecin

• Jak się pracuje w Jesper Rainer?

Zobacz opinie na temat firmy Jesper Rainer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jesper Rainer?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jesper Rainer?

Kandydaci do pracy w Jesper Rainer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jesper Rainer
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Księcia Bogusława X 45 lok. 8
    70-440 Szczecin