BRASCO Marcin Kot, Tomasz Majchrzyk S.C.

Okolice Amsterdamu

Opinie o BRASCO Marcin Kot, Tomasz Majchrzyk S.C.

admin 2015-11-15 04:04:18
Czy pracując w firmie Brasco Marcin Kot Tomasz Majchrzyk S.C. otrzymałeś szanse rozwoju? Wypowiedz się na naszym forum.
Jurij 2016-01-19 12:12:38
Dzień dobry, szanowani Panove. Nazywam se Jurij Stepanenko. Jestem ukraiński. Szukam pracy w Polsce, specjalizuje się w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego, 3-D projektowania i obróbki marmuru, trawertynu, onyksu, granitu, itp .. Moje doświadczenie w tej dziedzinie - 4 lata. Największą praktyka w Czechach był w 2013-2015 godu.Odnako, ze względu na trudną sytuację polityczną na Ukrainie jeszcze nie mają możliwości legalnego zatrudnienia w Republice Czeskiej, na dawnym miejscu pracy prywatna firma "Kamenoprumysl Komárek sro" 67961 Letovice, st. Pražská 31. W tej chwili jestem na Ukrainie, ale chciałby opuścić jak najszybciej do pracy. Mam biometryczny paszport na wyjazd za granicę, zaświadczenie o niekaralności, itp Mówię czeski, rosyjski, ukraiński, i mam nadzieję nauczyć się języka polskiego. Prawo jazdy kategorii "B" jazdy doświadczenie 12 lat. Zdjęcia wykonane mi pracę na Ukrainie, doszedłem do wiadomości e-mail, a także więcej informacji o sobie.

Z poważaniem, Jurij Stepanenko. mob. +380661675477
Miłego dnia! e-mail: ukr.cze77@gmail.com
Zostaw swoją opinię o BRASCO Marcin Kot, Tomasz Majchrzyk S.C. - Okolice Amsterdamu
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRASCO Marcin Kot, Tomasz Majchrzyk S.C.