Opinie o Stajnia Góra 13 w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stajnia Góra 13. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stajnia Góra 13 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stajnia Góra 13 w Pobiedziska

Marcin Nowy wpis

Może ktoś wie, czy w stajni góra 13, karuzela dla koni już działa?

): Nowy wpis

Takie to miasto (usunięte przez administratora) z stajni, krowy z dobrych domów

Sonia Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Bartłomiej Nowy wpis

Również słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują teraz kogoś?

M.

Fantastyczni właściele. Na prawde kontaktowi ludzie ze zdrowym podejściem do tematu prowadzenia tego typu interesu. Praca jak każda wymaga zaangażowania, nie każdy kto się zatrudnia nadaje się do tego typu pracy (stajenni). Praca z dziećmi jest wymagająca i nie taka łatwa jak się wszystkim wydaje. Ja jestem zadowolona. Zarówno z atmosfery jak i stosunków właściciel-pracownik. O wszystkim można otwarcie porozmawiać i znaleźć wspólne rozwiązanie ;)

Weronika

@Stella, Aplikować zawsze warto, przecież wysłanie CV zawsze może zaprocentować w postaci otrzymania pracy. Co sprawiło, że oferta Stajnia Góra 13 Cię zainteresowała? Może dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się ze stajnią i zapytanie bezpośrednio? W ten sposób uzyskasz informację z pierwszej ręki. Małe firmy często nie umieszczają ogłoszeń w sieci, dlatego warto pytać bezpośrednio.

Stella

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki przydatne?

Weronika

Poszukuje opinii na temat pracy w Stajnia Góra 1, możecie powiedzieć coś więcej na temat atmosfery tam panującej, na jakie stanowiska obecnie poszukują kandydatów? Czy wymagane jest doświadczenie? Każda opinia jest na forum mile widziana.

Aniela skąd masz takie info. Moja znajoma pracuje tam od roku jako instruktor i jest bardzo zadowolona, zwłaszcza pod kątem finansowym. Jest dużo pracy ale wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.

Weronika

@Jarek, dlaczego wysuwasz takie przypuszczenia? Czy masz ku temu konkretne powody? Czy jesteś pracownikiem firmy Stajnia Góra 13? Może chciałbyś napisać jak Ci się pracuje w tej firmie? Podobno praca w Stajni to ciężkie zajęcie wyłącznie dla pasjonatów. Czy podzielasz tą powszechną opinię? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy.

Jarek

Konkurencja czuwa żeby na bieżąco oczerniać!!

Eryk

Słyszałem, że Stajnia Góra 13 ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzeba ludzi do pracy?

Weronika

Aktualnie brakuje ofert pracy w Stajnia Góra 13 @byłyklient czy można zatem zakładać, że rotacja pracowników się zakończyła albo była zwyczajnie sygnałem rozwoju tego miejsca? Dajcie znać jak to wygląda aktualnie.

Obst
@Weronika

W stajni pracuje tylko jeden stajenny, więc o chodzi z tą rotacją?

obst
@Obst

Podkreślam pracuje, bo zatrudniony na pewno nie jest.

Kotor
@Obst

A ileu stajennych i instruktorów było w ostatnim czasie? O tą rotacje chyba chodzi...

Były~

@Weronika Rotacja moim zdaniem wynika z dwóch kwesti: po pierwsze praca wśród koni nie jest łatwa, nie każdy się nadaje. Ale po drugie: właściciele są powiedzmy... Trudni we współpracy. Pod wieloma wzgledami.

Weronika

@Koniara czyli są elementy zatrudnienia, które sobie chwalisz? A czy ta umowa wstecz generalnie obejmuje okre zatrudnienia, czy w jej zakres wchodzi rownież czas, w którym w Stajnia Góra 13 nie było się zatrudnionym? Za bardzo nie rozumiem, jaką korzyść miała by mieć z takiego działania firma.

Weronika

@obst sugerujesz swoim komentarzem, że w Stajnia Góra 13, nie można liczyć na legalne zatrudnienie? To dość poważne zarzuty stawiane Stajni czy masz jakieś dowody, które mógłbyś tutaj przedstawić? Tak, żeby każdy mógł się do nich odnieść indywidualnie.

BylyKlient

Tak duża rotacja pracownikow w tej stajni powinna dać Wam do myślenia... Jeźdźcy niestety nie mają się co wypowiadać bo wielu rzeczy nie widzą.

swe

Dobre zarobki mają tutaj, ale wiadomo czy wciąż mają oferty w Łodzi? Dzięki

Nati

Od kilku tygodni maja kompletny zespół i w końcu wszystko działa jak trzeba więc z tego co wiem to nie szukają nowych osób.

xxx

Znów zatrudnili trenerke która się nie nadaje absolutnie na takie stanowisko.

nora

Polecam stajnie :)Ale jeśli chodzi o trenerów to nie polecam p.Agnieszki -porażka co to pani tam wyrabia

Zostaw merytoryczną opinię o Stajnia Góra 13 - Pobiedziska

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stajnia Góra 13?

Kandydaci do pracy w Stajnia Góra 13 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stajnia Góra 13
  • 26