Opinie o berner.pl - Berner Polska w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Berner Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Berner Polska o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berner Polska w Kraków

Terry

jak wygląda praca hybrydowa na stanowisku Transformation Consultant? jest jakiś wymóg bycia w biurze w konkretne dni czy jest to kwestia do dowolnego zarządzania?

drejk
@Terry

mnie też to właśnie zainteresowało, jak to u was wygląda??

Edyta

Jest praca dla przedstawiciela techniczno-handlowego, oferowane wynagrodzenie to 5 tys brutto, firma pisze że jest ono gwarantowane przez pierwsze 6 miesięcy i jakoś dziwnie to brzmi bo co potem, podwyżka czy na tyle jest pierwsza umowa i nie wiadomo co dalej? No i kolejne pytanie, piszą o możliwościach awansu, czy ścieżka jest jasno określona czy to raczej zależy od indywidualnych starań?

xantos
@Edyta

dla mnie brzmi normalnie, co do awansu to wydaje mi się, że no musisz się zaangażować i postarać, bo jak to sobie inaczej wyobrażasz? ogólnie to planujesz aplikować na to stanowisko?

Olek
@xantos

ja zamierzam i mam pytanie, czy to prawda, że dostajecie telefon, komputer i samochód służbowy, z których można korzystać potem prywatnie? to obowiązuje od razu po zatrudnieniu czy dopiero po jakimś stażu pracy w firmie?

giga
@Olek

no tak napisane jest w ogłoszeniu, to pewnie tak jest

Nate
@Olek

Olku, to o czym piszesz to narzędzia twojej pracy, więc logiczne że dostaniesz je od początku zatrudnienia... jak miałbyś pracować bez nich? Na piechotę raczej nie zrobisz objazdu po klientach, chyba że się mylę ;)

Nate
@Olek

swoją drogą ktoś wie co to za sprzęt i jaki samochód?

@Nate

i czy można go używać prywatnie? jak się rozlicza paliwo? czy nie ma takiej możliwości?

frugo
@anon

takie szczegóły to już u nich pytaj, mi się wydaje

Ogólnie to fajna firma, rozwojowa. Byłem jeszcze zanim wprowadzili sklep internetowy i muszę przyznać, że fajnie się teraz takie nowe rozwiązanie sprawdza. Wiadomo, można narzekać na wiele, ale jako handlowiec zarobki mam fajne i jestem zadowolony.

Łucja
@pracownik

To jesteś właściwą osobą, żebym Cię zapytała, czy gwarantowane 5 tys. na start jest realne i ile czasu ma trwać wizyta u klienta, przy założeniu z ogłoszenia, że ma ich być 12 jednego dnia pracy (zakładam, że 8-godzinnego). Tak, wiem, że mogę sobie podzielić, ale dobrze też jest wiedzieć, ile i jakie przerwy są uwzględnione :)

@Łucja

Tak,5000 brutto przez pół roku,tak jak w ogłoszeniu. 12 wizyt na dzień-jeżeli się nie uda,nic się nie stanie,nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile będziemy siedzieć u klienta,chcesz przerwę, robisz przerwe

Napisałem wyraźnie, że pracowałem jako handlowiec...

Z biurem to ja nic wspólnego nie mam

Plus ja mam prawo do swojej opinii, ty do swojej. Nie musisz podważać moich doświadczeń, tylko dlatego, że ty masz inne i jeszcze snuć jakieś insynuacje, że w biurze pracuje nie mając ku temu podstaw

@pracownik

a daj spokój na gw to standard, że jak ktoś napisze opinię, która nie zgadza się z wyobrażeniem jakiejś osoby, to od razu nagle biuro

@pracownik

jakoś to, że ktoś może napisać coś dobrego i nie być z biura wykracza poza ich percepcję

kamil
@Xyz

jest możliwośc negocjacji 5000 ?

mose
@kamil

co try chcesz negocjować jak piszą wyraźnie, że tyle jest na start?

@pracownik

Widzę, że poruszasz we wpisie temat, który mnie interesuje, nie wiem czy jeszcze kiedyś zajrzysz na to forum, ani jak się z tobą skontaktować, ale moje pytanie jest takie, czy przedstawiciel handlowy jest pośrednikiem i opiekuje się klientem, czy raczej namawia do korzystania ze sklepu internetowego? Jeśli zauważysz ten komentarz to byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź

@Mariusz

Niebardzo rozumiem pytanie, ale odpowiem po swojemu. Jako przedstawiciel jezdzisz po klientach, mozesz zalozyc klienta przez sklep internetowy lub przez system wewnętrzny. Klient moze robic sam zamówienia przed sklep, co rzadko sie zdarza, ale ty jako handlowiec również możesz dodawać zamówienia przez wlasnie wcześniej wspomniany system wewnętrzny. Podsumowując.. Jako handlowiec jesteś pośrednikiem klient-berner, opiekujesz się klientem i namawiasz do korzystania z sklepu internetowego :)

Hahaha
@nick

To jak nie z biura to co burku kierownikiem jestes który swoja droga w ogóle nie nadaje się na swoje stanowisko? Czy handlowcem ściemniaczem? Pracowałem tam kilka lat temu i wiem co mówię a od tego czasu nic się nie zmienilo i słyszę co mówią handlowcy którzy pracowali tam 2 albo 3 lata wstecz czy obecnie. Jesteście zwykłymi pomiataczqmi, którzy myślą ze są niewidomo kim jeżdżąc ze sprayem w bagażniku do Mietków mechaników. Jesteś (usunięte przez administratora) kombinatorem? Aplikuj do bernera.

Daredevil

I mamy ci gratulować czy co? Super, że podzieliłeś się wycinkiem swojej autobiografii, plot twist: nikogo to nie interesuje.

Xixi

jak wam się pracuje odkąd wprowadzili sklep internetowy? lepiej czy gorzej niż bez tego?

@Xixi

Dla mnie lepiej, bo możesz przekierować do sklepu, klient sobie sam zamówi, duża szansa, że jeszcze sobie coś dobierze, a obrót wpada

Jasiu
@.

Jakimi tam wozami latacie?

wirtualny
@.

a wicie czy kogoś do pomocy nawet na pół etatu nie szukają do sklepu internetowego?

@wirtualny

w sensie informatyka? nie wydaje mi się, żeby aktualnie ktoś był potrzebny, ale zawsze możesz podpytać w HR

Brazylijczyk
@.

a szukaja kogos do sklepu internetowego do pracy?

robek
@Brazylijczyk

a nie możesz sam sprawdzić? ogłoszenia są na pracuj przecież, ale nie wydaje mi się, żebym widział taką ofertę, ale może coś się zmieniło, to sprawdź

robek
@Brazylijczyk

ewentualnie możesz zapytać w rekrutacji też

wirtualny
@robek

no właśnie nie widziałem dlatego chciałem tutaj sie podpytać bo może macie jakieś informacje

Przedstawiciel Handlowy

Witam. Czy napisałby ktoś jak dokładnie wygląda rozmowa? Od początku do końca? Jestem umówiony na rozmowę i trochę się stresuję.

Na jakie pytania techniczne można liczyć? O co pytają? Z góry dziękuję za odpowiedź.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Magdda

Witajcie, mam pytanie orientujecie się jak wygląda proces rekrutacji? mimo że firma zajmuje się motoryzacją znajdzie się miejsce dla kobiety?

@Magdda

firma nie zajmuje się wyłącznie motoryzacją przecież

@Magdda

pytanie czy masz doświadczenie, bo na doradę wymagają i to wcale nie małego, z tego co widzę w ofertach. ale jak masz i znasz się na tym, to pewnie nie ma przeciwskazań

@Magdda

w sumie widzę, że szukają młodszego specjalisty od sprzedaży telefonicznej, tu wiedza techniczna nie jest bezwzględnie wymagana, więc może coś takiego?

Efaa
@xyz

a mogę zapytać gdzie to ogłoszenie? bo na pracuj nie widzę, chyba, że jakoś źle patrzę, no nwm

@Efaa

jak pisałem, to jeszcze było.

@Efaa

najwyraźniej kogoś znaleźli, albo oferta wygasła. obserwuj przez najbliższe kilka dni, może odświeżą ogłoszenie. jak nie, to pewnie wakat już obsadzony

Efaa
@xyz

okk, będę sprawdzać na bieżąco, dzięki

Dagma
@Magdda

I nie wiadmo czy pozytywnie sie nastawiac czy nie... ja bede probowac kandydowac chyba, co mi szkodzi

Konrad

piszą w ogłoszeniu na PH, że trzeba zaplanować około 12 wizyt u klientów dziennie, udaje wam się to?

Konrad
@Konrad

i co jeśli akurat jakiegoś dnia mi się nie uda? jest za to potrącana jakaś prowizja czy coś?

@Konrad

ten wątek już był chyba poruszany, zerknij sobie niżej

a gdzie są przyjęcia?

@xyz

na ich stronie nie znalazłem też ofert...

@xyz

na pracuj widziałem trzy ogłoszenia... może @konrada ogłoszenie już wygasło...

thompson
@Konrad

no tak, generalnie ma być 12 wizyt dziennie, zazwyczaj mi się udawało, ale jak coś poszło inaczej to też nie było jakiejś ogromnej presji, przynajmniej za moich czasów, ważne też żeby było widać jakieś efekty z twojej pracy

now
@wix

no teraz chyba szukają przedstawicieli techniczno-handlowych w miejscowościach: Częstochowa, Poznań i Wawa, ja akurat do Poznania mam zamiar aplikować

now
@thompson

a to prawda, że na którymś etapie rekrutacji jest jazda z przedstawicielem i można zobaczyć jak to wygląda od praktycznej strony?

@now

kurcze nie słyszałam o czymś takim... na rekrutacji pewnie dopiero będzie info albo od kogoś kto tu pracuje

@czaczacza

Nie ma czegoś takiego, na logike.. Nie jesteś zatrudniony = nie możesz jechać z kims samochodem służbowym, bo gdyby sie cos stało to byłby problem. Jazdy z innymi handlowcami są, ale dopiero po zatrudnieniu i szkoleniach. Jezdzi sie oczywiście tez z kierownikiem, a z tego co wiem są wyznaczeni handlowcy do takich jazd szkoleniowych

@Xyz

dzięki, ale to dobrze, że takie wdrożenie po zatrudnieniu jest, zawsze to łatwiej zacząć pracę, jak ktoś ci pokaże co i jak, a co do tych szkoleń na samym początku to powiesz coś więcej? jakie to szkolenia, długo trwają?

@czaczacza

Szkolenia glownie produktowe, teoria i praktyka, kiedyś juz pisałem na tym forum o tym, wiec możesz poszukać jak chcesz więcej info

to poszukam sobie, dzięki

chru
@Konrad

no raczej bezproblemowo, ale jak już pisali - nie uda sie to trudno, bez presji raczej

chru
@Konrad

moim zdaniem to taki ogólny wynik końcowy się liczy niż to, żeby każdego dnia odklepać, ale to tylko moje zdanie

amster
@chru

a jeśli chodzi o umowy na stanowisku przedstawiciela handlowego, to jakie preferują? można liczyć na uop?

amster
@chru

a i czy jest opcja pracy w niepełnym wymiarze godzin czy nie bardzo, wiesz może?

kiszka
@amster

tak w ogłoszeniu mają zaznaczone że właśnie umowa o prace, a jesli o nie pełny wymiar godzin to nie wiem ale trochę wątpię.... to już na rekrutacji trzeba pytać

musiek

skladalem jakis czas temu cv i bardzo licze na pozytywna odpowiedz ze strony firmy. Jezeli sie nie dostane to dostaje sie odpowiedz zwrotna, ze sie nie dostalem czy jest cisza? chcialbym wiedziec czy szukac czegos innego ew

Asdf
@musiek

Mnie nie przyjęli za pierwszym razem jak aplikowałem jakiś czas temu i dostałem od nich odpowiedź wtedy. Za drugim razem jak się później zgłosiłem to się udało, więc logiczne że w takim wypadku dostałem odpowiedź. W każdym razie polecam jeszcze trochę zaczekać jeśli ci się nie spieszy za bardzo.

lidluś
@musiek

poczekać ze dwa dni i najwyżej spróbować się skontaktować...

Koman
@musiek

no i jak tam, odezwali sie? bo też czekam

bigos
@Koman

podobno dają odpowiedzi nawet jesli nie, ja sie dostałem ale gość z którym startowałem nie i dostał zwrotną. wiec jeśli się nie odzywali to bym jeszcze poczekał

nowy1

widziałem że pojawiła się wczoraj nowa oferta pracy jako Head of Transformation Management, ktoś może jest na podobnym stanowisku i mi coś o nim powie? jak wygląda rekrutacja do firmy?

Karol
@nowy1

no mi też właśnie mignęła przed oczami oferta, ale po angielsku jest, przetłumaczyłem sobie w translatorze co prawda, ale to jest jakiś wyznacznik tego czy angielski trzeba umieć na wysokim poziomie?

Karol
@Karol

żeby nie było że nic nie umiem, ale jednak nie jestem na takim poziomie, żeby całe to ogłoszenie zrozumieć niestety a interesująca oferta się wydaje

@Karol

nie no ja zawsze sobie tłumacze tak na wszelki wypadek bo kurde nie jestem specjalistą więc lepiej być pewnym tego co się czyta... ale zastanawiam się czy trzeba posiadać jakiś certyfikat czy wystarczy normalnie przyjść

@Karol

ciekawe jak na tej rozmowie będzie przeprowadzony test językowy, na zasadzie rozmowy w tym języku czy może jakiś test....

@nowy1

myśle że w testy im nie będzie chciało się bawić... najpewniej będzie po prostu rozmowa po angielsku i tyle ale nwm jeszcze nie byłem

Mariusz

Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy jako przedstawiciel techniczno-handlowy, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak tu się ma praca na tym stanowisku do tego, że Berner ma swój sklep internetowy? Czy ktoś mógłby trochę opowiedzieć o tym jak to się do siebie ma i ogólnie jak wygląda praca?

@Mariusz

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem treść ogłoszenia, poszukiwana jest osoba jako przedstawiciel "terenowy" czy ktoś kto zajmuje się internetową sprzedażą? Z góry dziękuję wszystkim za pomocne odpowiedzi

Man
@Mariusz

no też widziałem to ogłoszenie i wg mnie przede wszystkim chodzi o pracę w terenie i obsługę klientów, a promowanie różnych form sprzedaży to po prostu informowanie klientów, że takie coś jest też dostępne, ale no ja to tak rozumiem, choć chętnie się dowiem czy nie potrzebują kogoś tylko i wyłącznie do obsługi sprzedaży internetowej, bo byłbym zainteresowany

Larko

w ofercie piszą, że komputer i telefon również do użytku prywatnego, ktoś może powiedzieć jaki to sprzęt mniej więcej?

alek
@Larko

a to zrobi jakąś różnicę jaka to marka? teraz to chyba dobre są te wszystkie sprzęty

@alek

Oj no czasem robi, bo każdy ma swoje przyzwyczajenia. Znaczy dla mnie bardziej istotny jest system operacyjny, niż konkretna marka, czy model, ale dla każdego coś innego może być ważne

@Larko

A jakie samochody dla przedstawicieli?

Przedstawiciel handlowy

Solidna, poważna, profesjonalna firma. Po wielu przygodach z "prywaciarzami" w końcu wiem jak wygląda cywilizowane środowisko pracy. Dla Bernera zatrudniony pracownik nie jest narzędziem do natychmiastowego przynoszenia dochodów, najpierw firma inwestuje w ciebie poprzez szkolenia, spokojny proces wdrożenia i przygotowania do pracy. System wynagrodzeń daje możliwość osiągnięcia bardzo przyzwoitych dochodów. Jeśli poważnie potraktujesz tę robotę, to można się tutaj rozwijać zawodowo i sporo nauczyć. Ludzie pracują tutaj po kilkanaście lat. Osobiście polecam.

Envyvy
@Przedstawiciel handlowy

Brzmi obiecująco. Mogę zapytać jak długo już tu pracujesz?

Jarek
@Przedstawiciel handlowy

Jak rozumiem kolega jeszcze na okresie próbnym? Po tym jak dostaniesz podstawę z junior plusa to nie będziesz umiał się przeżegnać.

KaDi
@Jarek

to aż tak źle, że ktoś ma taką ocenę? bo ty masz inną, więc musi tak być jak ty myślisz?

Po co te złośliwości?

@Jarek

Raczej nikt na próbnym by tak wnikliwej opinii nie napisał

@Jarek

Junior plus to jakiś level stanowiska, na które przechodzi się po próbnym, czy coś takiwgo?

takiego*

Pan K

Jest możliwość negocjacji tych gwarantowanych 5000 ?

iso
@Pan K

możliwość zawsze jest, czy sie uda to już ci nikt tutaj nie powie, musisz sam zobaczyć

@Pan K

ale że tyle na start oferują? skąd masz takie info, bo nie widzę widełek w ofertach

@Pan K

no i moim zdaniem z tymi negocjacjami to też zależy od twoich kompetencji

@Larko

Może się kontaktował bezpośrednio, czy coś

Olga
@ql

Chyba gdyby bezpośrednio się kontaktował to raczej by dopytał czy da radę negocjować? Ja bym dopytała przynajmniej. Ale to ile wy byście się spodziewali, że takie zdziwienie?

alek
@Olga

wydaje się to sporo dla świeżaka chyba, że to dla osoby z doświadczeniem

Okej, fair point

ArkadyCapitol

Mam pytanie jak wyglądają rekrutacje. W sensie nie sama rozmowa, ale czy odbywają się zdalnie, w regionie, w którym miałbym pracować, czy trzeba się bryknąć do siedziby?

młody
@ArkadyCapitol

Ja miałem niedawno rozmowę telefoniczną a co będzie dalej dobre pytanie

Zbigniew
@młody

O, to fajnie że na pierwszy etap nie było trzeba jechać. A online tak żeby się widzieć też można się umówić? Czegoś się dowiedziałeś na tej rozmowie? Np. jaką kasę proponują?

młody
@Zbigniew

czy tak na wideo to nie wiem, a o kasie nie chce gadać

@ArkadyCapitol

W regionie,w. którym będziesz pracować

w którym*

@nick

a to ma jakieś znaczenie? w różnych regionach są inaczej prowadzone te rozmowy?

@nick

z rybnika jestem jakby co, jakby to miało coś pomóc w odpowiedzi

@Zbigniew

Kasa średnia.

@ArkadyCapitol

Nie wiem jak są prowadzone rozmowy w poszczególnych regionach, nie jeżdżę po całej Polsce na hobbystyczne rekrutacje...Zapytałeś, to odpowiedziałem i tyle.

iso
@Kandydat

z resztą co kandydat może wiedzieć o tym ile się faktycznie zarabia, co?

bnmk

jak tu wygląda praca hybrydowa, bo widzę, że jest taka możliwość wypisana w ogłoszeniu?

@bnmk

są jakieś dni w tygodniu kiedy trzeba być w biurze, czy jak? czy można sobie samemu wybierać kiedy się skąd pracuje?

@bnmk

aha, o stanowisko młodszego specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej pytam jakby co, bo zapomniałem uściślić wcześniej

chcę aplikować, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda tutaj sytuacja z prowizjami? dostaje się prowizje od sprzedaży albo jakieś ogólne premie wynikowe?

onimo

tak są normalnie prowizje od sprzedaży

poz
@onimo

premii jakichś dodatkowych jeszcze nie ma?

poz
@onimo

a te prowizje to jakieś porządne?

Kamila
@onimo

To ile można dostać średnio prowizji od jednej sprzedaży? Da się to jakoś tak mniej więcej określić?

Nero

Czy obowiązuje program poleceń pracowniczych?

@Nero

Bo planuje się zatrudnić, a znam w sumie jedną osobę z firmy i zastanawiam się, czy gdyby mnie polecił, to coś by mu do kieszeni wpadło, czy nie ma tu czegoś takiego

@Nero

A teraz go nie mam jak zapytać, bo na urlopie siedzi, więc stwierdziłem, że zagadam tutaj

@Nero

I ogólnie jakie benefity obowiązują?

kodak
@Nero

za wiele pomóc nie mogę, bo sam tu jeszcze nie pracuję, ale w ofertach widziałem, że mają takie coś wymienione w benefitach

@Nero

Tak, jest program poleceń pracowniczych, można dostać fajną kasę za nowego pracownika :) Pod warunkiem oczywiście że się nierozstanie z Bernerem

@Xyz

a jak długo musi zostać ten nowy pracownik?

Dali

Cześć, jak mniej więcej odległościowo (tak +/-) rozciąga się rejon działania przedstawicieli? Działa się w obrębie województwa/powiatu/gminy?

john
@Dali

W ogłoszeniu piszą tak: "teren pracy to najczęściej kilka powiatów"

john
@Dali

Nie jestem pracownikiem jak coś, tak zaznaczyłem omyłkowo, to żeby była jasność, bo nie umiem dokładnie odpowiedzieć na twoje pytanie

@john

To pewnie mi umknęło jakoś, dzięki. Jakby był ktoś kto coś więcej powie to będę wdzięczny

ahoj
@Dali

też ciekawe ile to te kilka, mam nadzieję, że nic ponad możliwości

@ahoj

Myślę, że tak nie jest, bo tych przedstawicieli to jest trochę pewnie, więc to się powinno jakoś spoko rozłożyć

Nuddle
@ahoj

Podejrzewam, że gdyby było ponad możliwości, to nikt nie miałby wyników, a z tego co czytam, to tak nie jest

park
@Nuddle

pewnie racja

park
@Nuddle

a gdzie można coś więcej poczytać?

@park

na pewno nie tutaj, szukam teraz pracy i jak przeglądam te fora na goworku, żeby się czegoś dowiedzieć o firmach, to zaczynam wątpić w ludzkość

@park

najlepiej chyba będzie jak się dopytasz już bezpośrednio na rekrutacji

@park

albo zadzwoń do nich i zapytaj, ja chyba tak zrobię

maks
@Dali

W ofercie pracy jest informacja o powiatach, więc tym bym się głównie kierował

Julian

Mam 3 letnie doświadczenie ale w innej branży. Jest szansa się dostać? Przyznam, że kusząca oferta...

hm?
@Julian

No to co ci szkodzi spróbować zasadniczo?

nwm
@Julian

ale na jakie stanowisko tak właściwie? Bo nie wiem co ci doradzić nawet

Julian

Wielkie dzięki za pomoc... Bez komentarza, nie spodziewałem się czegoś takiego...

brawo

A ty faktycznie pokazałeś swoją inteligencję tym wpisem...

Robert
@Julian

Chłopie, daj sobie spokój. Lepiej pójść kostke układać, mniej stresu a i więcej zarobisz i po pracy święty spokoj, a nie rozpatrywanie reklamacji po godzinach za które niktbci nie zapłaci i których i tak serwis nie uznaje s ty świecisz oczami i kombinujesz za swoje żeby wyjść z twarzą u klienta. Zrobisz jak uważasz, ale ja tam chwile przepracowałem i jedyne co mogę powiedzieć to człowiek człowiekowi wilkiem... Od razu mówię sam się zwolniłem bo dostałem normalna ofertę pracy. (usunięte przez administratora)

@Robert

To układaj kostkę, jeżeli tak wolisz, co za problem

@Robert

I nie rób z siebie bohatera uciśnionych odradzając innym pracę, każdy ma swój mózg i potrafi sam ocenić, czy jakaś praca mu przypasuje, czy nie

@Robert

I dokładnie - zrobi jak uważa.

ggggg
@nwm

Gdzie aktualnie prowadzicie rekrutację? interesują mnie stanowiska magazynier/logistyk?

kukik
@ggggg

widziałem tylko do handlu i księgowości

Antony
@ggggg

Na magazyn już dawno nie było, tam chyba malutka rotacja jest

kamio
@Antony

znaczy praca dobra

Atnony
@kamio

Nie wiem, nie oceniam, nie pracowałem tam nigdy, no ale bez powodu też rotacji brak, więc możesz mieć rację

Stary Handlowiec
@Robert

Ja widzę jeszcze jedną bardzo dziwną rzecz, zwalniają się handlowcy, którzy pracowali w firmie kilka dobrych lat i przynosili dla Bernera konkretne pieniądze, jak to jest, firma tego nie widzi jako problem???Może ktoś w końcu przejrzy na oczy co się dzieje i w czym tkwi problem, może kierownik jest do (usunięte przez administratora) albo ludzie mają dość walki z wiatrakami???

Nuddle
@Stary Handlowiec

No ale co, mają ich na siłę zatrzymywać? Jak ktoś nie chce pracować, to nie chce, jego sprawa

@Robert

co prawda to prawda jeszcze zrozumiem taki Wurth bo to duży gracz na rynku ale jakis berner co klepie wiekszosc po taniosci a potem swiecisz oczami za pare groszy

Carlos
@Julian

kusząca oferta ?? no chyba że w biedronce towar wykładasz to wtedy tak

@Carlos

jaki masz problem z tym, że komuś może się podobać oferta? nie każdy musi mieć takie samo zdanie jak ty

katr

Jakie są możliwości rozwoju i awansu? Nie ma z tym problemu?

dex

nie ma problemu

dex
@katr

jest platforma szkoleniowa i kursy językowe

@dex

O to całkiem spoko i sporo tego jest? I czy to w godzinach pracy się z tego korzysta czy w domu?

Olga
@katr

A w godzinach pracy przypadkiem nie wykonuje się obowiązków z danego stanowiska? Ja to bym dom obstawiała, pewnie dlatego uciekli w stronę platformy, dla elastyczności. ;)

@katr

No ale jak to by miało wyglądać, jeździsz po klientach, a na siedzeniu pasażera siedzi lektor i prowadzicie sobie lekcję języka?

@anon

Czasem szkolenia wpisują się w czas pracy, dlatego pytam

@Olga

Przecież to nie jest tak, że zawsze i wszędzie masz je poza godzinami pracy

@anon

A to chyba nie jedyne stanowisko w firmie

@anon

Uprzedzając: tak wiem, że aktualnie są tylko takie rekrutacje

@katr

Aha, no to czekasz na jakieś oferty?

Czy co zamierzasz?

@katr

Bo tak czy tak jak nie ma oferty to raczej marne szanse na przyjęcie

A co ty taki ciekawski?

@anon

Wyobraź sobie, że zdaję sobie z tego sprawę

@anon

I nie będę się z niczego tłumaczył

Tylko zapytałem

Bez spiny, nie musisz

@dex

Z jakich języków można się doszkolić?

moro

Jak wyglądają rekrutacje na PH?

@moro

Pytasz o etapy czy o samą rozmowę?

@pio2

O wszystkie aspekty, tak właściwie.

@moro

To tak nie wiem nawet co wymieniać, miałem już dawno rekrutacje, ale coś tam pamiętam

@moro

Najpierw chyba był telefon a potem rozmowa

@moro

Ale szczerze o co pytali itp. to już tak nie pamiętam do końca, więc nie chce coś namieszać

@pio2

No okej. Jak nie pamiętasz, to raczej nic więcej z ciebie nie wyciągnę ;) Dzięki za odp i tak

Joanna
@pio2

pewnie o nic wiecej niz to co bylo w cv, inaczej bys pamietal dziwne pytania ?

@Joanna

Nie było zaskoczeń żadnych

@pio2

A był jakiś test wiedzy?

@pio2

Zastanawiam się czy coś takiego może się pojawić i czy trzeba się jakoś specjalnie przygotować

@pio2

W sensie to niekoniecznie pytanie stricte do ciebie, skoro nie paiętasz, po prostu rzucam w eter

nie pamiętasz*

Zostaw merytoryczną opinię o Berner Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Berner Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Berner Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berner Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berner Polska?

Kandydaci do pracy w Berner Polska napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berner Polska
4.1/5 Na podstawie 1109 ocen.
  • Puszkarska 7J
    30-644 Kraków