Opinie o Black Dot Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Black Dot Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Black Dot Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Dot Sp. z o.o. w Gdańsk

Jan Nowy wpis

Fajne zlecenia dają, np faktury z Avonu na 150-200 zł, przy stawce (nie pamiętam dokładnie) 10-15% trzeba tak z 200 takich faktur ściągnąć, żeby zarobić...

Kindzior Nowy wpis

Fajna firma,godziwe warunki pracy,płaca zawsze na czas. Ja sobie chwalę i nie narzekam.

ktos Nowy wpis

Ja z innej bajki chcialam tylko przekazac ze numer (usunięte przez administratora)NIE NALEZY juz do BLACK Dotu. Pozdrawiam

Detektyw Nowy wpis

Absolutnie odradzam. Pracowałem dla nich przez dwa tygodnie w 2013r. Zero zwrotu kosztów. Długi przedawnione. Adresy dłużników nie istniejące. Kiedy poprosiłem o zwrot kosztów, następnego dnia otrzymałem mailem aneks do umowy, rozwiązujący ze mną współpracę (prowadzę własną działalność) z uwagi na: ZBYT WYGÓROWANE ŻĄDANIA FINANSOWE. Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą i nie rozumiem dla czego ktokolwiek chce z nimi współpracować. I chodzi mi tu zarówno o wierzycieli jak i tzw. windykatorów.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Black Dot Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Bolek

Co siectam dzieje? Wysłałem civi

Ona

Byłam tam na rozmowie, która była tak nieprofesjonalna, że po minucie chciałam wyjść. Pana, który ją prowadził nie interesowało w ogóle to co mówiłam, rozmawiając ze mną patrzył się w komputer, ciągle ''klikał'' pisał smsy i inne... Nie powiedział nic na temat wykonywanego stanowiska ani warunków pracy. Nie interesowało go co robiłam w innych miejscach w których pracowałam. Na samym wstępie zapytał ' po co do nich przyszłam ' .... Totalny brak szacunku dla drugiej osoby.

Barbara

firma Blac Dot nigdy nie zatrudnia bez rozmowy kwalifikacyjnej! Nie ma też telefonów firmowych bo takowe są przypisane do stanowiska, stek bzdur. I opinia bez podpisu mówi sama za siebie

windykator

UWAGA!!! WIELKA POMYŁKA!!! Byłem pracownikiem (windykatorem) w tej firmie przez niespełna tydzień czasu - z jednej strony mało a z drugiej aż natto. Firma w żaden sposób nie pokrywa poniesionych przez pracownika kosztów. We własnym zakresie trzeba zalać samochód, wydrukować dokumentację, zakupić przyrządy piśmiennicze, segregatory, teczki... Sprawy którymi forma się zajmuje (windykacja zadłużenia) są dawno przedawnione i nie podlegają żadnej karze. Jeśli ktoś je spłaci to jest głupcem... Dzienny koszt "pracy" to około 50zł (50zł x 6dni = 300zł x 4tyg = 1200zł) który w żaden sposób nie zostanie Państwu zwrócony. W moim przypadku umowa została podpisana bez spotkania się, bez jakiejkolwiek rozmowy - telefonicznie i mailowo. To co napisałem w CV zostało wzięte za pewniak, bez ksera świadectw, kwalifikacji... Drogą mailową wysłałem skan dowodu i na jego podstawie została sporządzona umowa, którą przesłano mailem a następnie pocztą. Dwa dni po rozwiązaniu umowy firma wysłała do mnie kurierem telefon firmowy (po co?) którego nie było w paczce a za który (podobno) odpowiadałem. Firma próbowała mnie zastraszyć wysyłając pisma z wezwaniami do pokrycia wartości telefonu (500zł) a w przypadku odmowy spotkaniem się w sądzie. Po zasięgnięciu rady prawnika i odesłania stosownego pisma kontakt z firmą nagle się urwał :) PRZED PODJĘCIEM WSPÓŁPRACY RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ 10RAZY I OSZCZĘDZIĆ SOBIE TEGO PRZEZ CO JA PRZESZEDŁEM ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

Zostaw merytoryczną opinię o Black Dot Sp. z o.o. - Gdańsk

Black Dot Sp. z o.o.