Opinie o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Metalowy "Gorzelak" SC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Metalowy "Gorzelak" SC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC w Starachowice

Gość Nowy wpis

Proszę o informację ile można zarobić na miesiąc na tokarce CNC. Pracowałem na Fanucu 5 lat.Na stronie zobaczyłem że są w tej firmie Dosanki z Fanukiem.

Nie polecam tej firmy!Słabe zarobki około 2500 na rękę jako operator CNC.Ale musisz napisać program,ustawić narzędzia,praca na dwóch maszynach!

Kolarz Czerwona Morda
@Gość

Kłamstwo - program wybierasz z katalogu, nie piszesz zadnych programow.

@Kolarz Czerwona Morda

To sobie stój przy maszynie i napie.dalaj części a żylaki ci wyskoczą w odbycie i na nogach a przy okazji bawisz się wrzodów żołądka! Wiesz od czego!

gosc Nowy wpis

czy ktoś dojeżdża z południa z miodowej na godz. 7.00 na ul. Ostrowiecką?

Pamparura

Witam. Chciałbym zasięgnąć merytorycznej opinii o kierowniku który pracował w firmie Gorzelak - Ireneusz L. (Nazwiska nie podam). Teraz przyszedł do zakładu na hucie, widać zerowe pojęcie o zakladzie A wielce zmiany chce wprowadzać. Gość sieje spustoszenie w zakładzie A nie ma bladego pojęcia o niczym. Proszę o odpowiedź.

Irena
@Pamparura

Skoro piszesz, że wcześniej pracował w innej firmie to podejrzewam, że już jakieś doświadczenie i wiedzę posiada. Być może wie jakie zmiany są dobre i właśnie dlatego chce je wprowadzić. Może jednak warto dać szansę?

Mlody
@Irena

To jest teoretyk do kwadratu,pracował już w kilku firmach i zawsze sie z nim rozstawano bez żalu

Kaczka
@Mlody

Podobno chciał rządzić nawet właścicielami u Gorzelaka I został zwolniony ???? także wyrazy współczucia dla firmy w której teraz jest

Zmianowy
@Pamparura

Możesz wyjaśnić co to znaczy sieje spustoszenie ? Jak tornado ?

@Pamparura

Niewysoki,brunet w okularach,szybko chodzi i mówi?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC na prywatną opiekę medyczną?

ben

nie

Jerzy
@ben

A inne benefity, które motywowałby do pracy? Mam na myśli premie lub świadczenia socjalne. Napisz proszę więcej szczegółów.

www
@Jerzy

nie

Wanda
@www

Teraz na rynku pracy to dość rzadkie, lecz jednak się zdarza. Czasami pracodawcy organizują też różnego rodzaju konkursy, by zmotywować pracowników, jak jest tutaj? Proszę Cię też o kilka słów na temat szkoleń i ścieżki kariery. Czy istnieje system wewnętrznych rekrutacji?

Rzepin w sercu <3
@Wanda

Oczywiście np. na początku kwietnia organizujemy konkurs na najciekawsze przebranie ludowe oraz chciałbym nadmienić że cenimy regionalizacji więc miło widziani są ludzie z ościennych wiosek. Zapraszam na rozmowę w siedzibie firmy. Do wygrania cenne nagrody m.in. bon na zniesienie kar cielesnych w każdy piątek miesiąca, możliwość zrobienia sobie przerwy od pracy maksymalnie 20 minut w skali całego kwartału oraz wiele innych atrakcyjnych gratyfikacji.

Zapytajnik

Witam, jest opcja zatrudnienia na zlecenie żeby dorobić? Przykładowo w weekendy lub na 2 zmiane? Posiadam 11 letnie doświadczenie na maszynach CNC

Jak wasza firma stoi z maszynami cnc? Czy jest zapotrzebowanie na kogoś kto ogarnia pracę na maszynach i chyba najważniejsze na jakie pieniążki można by liczyć w waszej firmie jako operaror?

Tonik

@Gość A może to opinia inspirowana przez konkurencję/

Karol

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Mam zamiar aplikować więc może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

@Karol

Badania i do roboty za grosze!

Ziom
@Gość

Szukaj yakuej gdzie płacą miliony

MK

Mało stabilna praca na magazynie. Ostatnio pozbyto się kilku doświadczonych pracowników.

Strona nie odpowiada! Firma nie istnieje! (usunięte przez administratora) Pokazuje się tylko jakieś logo Gorzelak zakład metalowy i tyle! Pracuje tam ktoś?Czy to firma widmo?

Lopez Rodriguez
@Gość

Firma się podzieliła na ZAKŁaD METALOWY GORZELAK i MERKSON (Marccooo wymyślił tą cudowną nazwę )

jedyny plus to pensja na czas zarobki wszendzie jak w estece

jestem tu 9 miesiecy i atmosfera jest ok, dużo lepiej sie pracuje niz w mojej poprzedniej robocie zarobki wydaje mi sie ze wyzsze niz srednio w starachowicaxh

@anonymous

Taaa, ciekawe gdzie , bo nie na produkcji.

T-raper z nad Sanu
@anonymous

Szczególnie dobra jest na magazynie hahaha

@anonymous

Pensja na czas to nie żaden plus,to jest wymóg,pracodawca ma obowiązek zapłacić Ci w terminie za wykonaną pracę.

Kapitan Żbik

Elloszka, ludziska jak tam się pracuje na MAGAZYNIE, bo mam zapro na rozmowę????? Czego ciągle są ogłoszenia? Duża rotacja? Słaba atmosfera ? Ciężka robota?

@Kapitan Żbik

Szczerze polecam. Do tej pory magazyn słabo był zorganizowany. Przyszli nowo kierownicy i w końcu praca wygląda normalnie. Problem to tez brygadzista co non stop choruje jeden z drugim.

Kokainowy Baron
@anonymous

Koleżko nowy kierownik to bladego pojęcia nie ma o organizacji pracy i mu sukcesów nie wróżę. Poprzedni kierownik magazynu był okej - tylko za bardzo dawał po sobie jeździć wiadomo komu i chłopisko nie wytrzymało i sobie znalazł inną robotę (aż dziw iż tyle lat wytrzymał). Co do brygadzistów - brak słów, jeden lepszy od drugiego no i faktycznie chorowici są. Generalnie robota jak robota, ja pracuję trochę i może być, ale przyszłości nie wiążę, porobię do wiosny i spadam.

@Kapitan Żbik

robota spoko. trochę niepoukładana. ciężko nie jest

@Kapitan Żbik

robota spoko. Nowy kierownik widać ze się jeszcze mota. Brygadzista bez komentarza

@anonymous

Nowy kierownik to szybko z pokładu zejdzie, jak zobaczy dokładnie co tu jest grane.

@anonymous

pracujesz tu wogóle? Jakoś chlopisko jest i caly czas sa wprowadzane zmiany na magazynie

@anonymous

Z pewnością "na lepsze". Takiego bałaganu to dawno tu nie było.

@anonymous

zalezy z jakiej perspektywy patrzysz... patrząc z boku w końcu widać że zaczyna to pracować

Dobry dowcip.

@anonymous

Dowcip to bedzie jak w koncu wymienią tych opowiadaczy -nierobów i non stop chorych kolesi

Choroba nie wybiera ;-)

@anonymous

Pracuje krótko. Ale widzę co się dzieje. Atmosfera jest podgrzewaną przez starych pracowników dla których jest lepiej jak się nikt nowy nie pojawi i nie wyszkoli. Wg mnie firma jest spoko tylko trzeba (usunięte przez administratora) starych pracowników którzy tylko narzekają i nie chce nic zmienić żeby było im wygodnie. Nawet wiedzę przekazać to ciężko im idzie, chociaż podobno już teraz kasę za to dostają. Taka prawda. Ale całe szczęście że się wszystko zmienia

Kwiat

Pogonić ich.

@anonymous

No i pogonili lewusów wreszcie hahaha a kozaki były, że hej

Zuzanna
@678

Pamiętajcie, że forum GoWork.pl czyta wiele osób. Wśród nich są użytkownicy jak i osoby potencjalnie zainteresowane pracą. Proszę, byście w sposób zrozumiały dzielili się z nami cennymi wskazówkami na temat pracy w Zakładzie Metalowym "Gorzelak". Czy ktoś z Was może podpowiedzieć, czy w okresie świątecznym pracownicy będą mogli otrzymać benefity pozapłacowe?

Roki
@Zuzanna

Taaaaa "wspaniałą" paczkę ze słodyczami, herbatką i innymi takimi rzeczami.

@Roki

jak Ci się nie podoba paczka, to trzeba było powiedzieć, że nie chcesz, ja bym chętnie twoją przygarnal.

DJ
@Marcin

Nie mogłeś jej przygarnąć kłamco bo jeszcze ich nie dawali.

Zuzanna
@DJ

Wstrzymajmy się proszę od wzajemnego obrażania się. Użytkownik chciał najpewniej przekazać, że jemu odpowiadają dane benefity i zwrócił uwagę na jedną istotną kwestię. Jeżeli dodatki, które oferuje firma, nie są dla Was atrakcyjne, może jest możliwość przekazania ich innym pracownikom? Pytaliście o taką możliwość?

Roki
@Zuzanna

Nie mamy dodatków, ani benefitów. Na pensję składa się podstawa plus premia.

Cnc

Witam! Szukam pracy jako operator cnc, ale mam jedynie kurs?. Czy możliwe jest zatrudnienie w takiej sytuacji. Pozdrawiam.

bojka

Ile tam zarobi spawacz? Bo pojawiły się ogłoszenia na to stanowisko...i jak z atmosferą, warunkami pracy?

Berg
@bojka

3000 netto powinien mieć

@bojka

Garaż, zimno, zero wyciągów, na czas wizyt spawalni w firmie oficjalnie nie ma. Rotacja straszna.

bojka
@anonymous

O! Dzięki za tą opinię...już miałem składać papiery..

@anonymous

Chyba trochę przesadziłeś. Z tego co widzę to jest 2 spawaczy praktycznie od zawsze i teraz szukają do skompletowania 3 osoby ze względu na nowe kontrakty

master

Dostałem propozycję 4300 brutto, czy to dobre pieniądze jak na starachowice?

młody
@anonymous

no to sie kolego doczekałeś bo jak widziałem nową spawalnie to muszę powiedzieć jestem pod wrażeniem. inny świat. słyszałem że do końca roku mają uruchomić śrutownicę automatyczna i roboty do spawania

@młody

dzisiaj widziałem przyjechała śrutownica, tak wiec chyba to prawda co mówią

MIG
@Tomek

Już uruchomiona, widziałem części po śrutowaniu. Bajka. w końcu koniec ze szlifowaniem ręcznym.

Spawacz
@anonymous

Teraz jest już uruchomiona nowa spawania. Wyciągi że kopara opada, wszystko nowe i pachnące.

t12
@Spawacz

Jak robiłeś w garażu to kopara ci opada. Spawalnia jak spawalni, nie ma co sie podniecac.

Jacek
@t12

a no opada... wiem jak wyglądają spawalnie w innych firmach w starachowicach i na tej warunki są wyjątkowe dobre.

@master

Chyba za 2 miesiące

Tytus

Mam ofertę pracy na magazynie? Warto tu przyjść, ile mogę zarobić?

Nieznajomy
@Tytus

Nie warto. Mało a obowiązków dużo.

Prawilniak
@Tytus

Nie warto absolutnie. Bajzel tam taki, że się w pale nie mieści. Trwa wymiana kadr. Ciągłe zmiany pracowników. Odradzam.

Piotrek
@Prawilniak

No no słychać na zakladzie że zwalniają chorowitkow i nierobow. Jak chcesz pracować to przychodz. jak się chcesz (usunięte przez administratora) to daj sobie spokój

Widzacy
@Nieznajomy

Widze jak pracujecie na magazynie...ciężko chłopie nie masz, wiedzę jak z braku zajęcia tylko komóreczki w rękach się palą ... zapraszam na produkcje i dopiero będziesz marudzić jak to jest źle. Może lepiej dalej siedź w domu i czekaj aż mamusia śniadanko przyniesie do łóżeczka

t12
@Widzacy

jak mozesz widziec co robimy jak jestesmy za ulica na innej hali?

Jeżyk

Cześc jak sytuacja w tej firmie czy polecacie iść tam do pracy ?

@Jeżyk

Słaba atmosfera i duża rotacja. Plus to kasa terminie. Nie licz na 13ke czy inne bonusy.

luki
@Jeżyk

ja polecam. atmosfera wg mnie jest spoko. 13-tek faktycznie nie ma

Kwiat
@luki

Nie ma też socjalu, brak wczasów pod gruszą.

Stach

Coś dzieje się ciekawego w firmie? Jaką macie atmosferę?

@Stach

wg mnie jest całkiem nieźle, ludzie raczej zadowoleni

Drewniany Harry
@Stach

Na magazynie dobrze odkąd nie ma pana Smitha wałęsającego się po hali i nic nie robiącego.

@Drewniany Harry

wrócił dziadyga

Odpustowy Wiesio

Szuracz z magazynu kandyduje na radnego miasta hahahah

Daria

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC - Starachowice

• Jak się pracuje w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Metalowy "Gorzelak" SC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zakład Metalowy "Gorzelak" SC
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • ul. Składowa 35A
    27-200 Starachowice