logo Leroy Merlin

Leroy Merlin

Modlniczka

Opinie o Leroy Merlin

Legion88 2010-03-22 14:05:50
Placa minimalna, brak mozliwosci awansu a jak juz sa to po awansie nic to nie zmienia max 100PLN podwyzki obiecuja premie a i tak ich nie ma. Kierownictwo w wiekszosci oderwane od rzeczywistosci nie maja pojecia o nakladzie pracy jaki pracownicy wykonuja i dorzucaja coraz wiecej jak sklep nie wyrabia obrotow.
anonim 2010-03-24 16:06:19
Orientuje si� kto� jakie s� wynagrodzenia na stanowiskach kierowniczych.
witam 2010-05-20 20:23:43
1500 to gora co zarobisz na poczatek i tak przez caly rok zapomnij o awansie big brother czuwa
magazynierr 2015-04-27 21:45:12
Omijać z daleka! pracowałem tam (modlniczka) kilka lat temu na magazynie. Kwestie zarobków zupełnie pomijam (minimalna krajowa,z resztą nie oczekiwałem więcej), bo nie grają roli przy tym co napiszę poniżej:
- nadgodziny to prawie codziennosć. Nie wolno było zamykac magazynu póki jaśnie pan dyrektor nie spojrzy surowym okiem, czy wszystko jest ok (bywało ,że jego przyjscie trwało 20 min a przez kolejne 20 min szukał, czego by się tu doczepić)
- donosicielstwo (wszyscy na wszystkich, niezaleznie od szczebla)
- totalna olewka BHP!! Przeciągać cały dzień paleciakiem 3 tonowe ładunki, podczas gdy udźwig paleciaka to 1,5 t max!
- świat Orwella, czyli kamery nad głową. Zakaz telefonu, zakaz jedzenia i picia, zakaz wchodzenia na sklep itd. obserwowano KAŻDY krok, cały czas. Wystarczyła chwila nieuwagi - np przewróciła się paleta z towarem - od razu telefon od "góry" ze zj... Nawet, jeśli każdy się wyrobił z czasem (rzadko się to zdarzało), to i tak trzeba było udawać, że się coś robi, żeby nie dostać telefonu z oskarżeniem, że się nie pracuje!! Ponadto, każde przewinienie było archiwizowane, aby można było potem postraszyć pracownika np zwolnieniem (sam widziałem siebie na kamerze). System był tak dopracowany, że zniekształcał postrzeganie rzeczywistości niektórych pracowników (kiedyś usłyszałem, że kierownik X jest TAKI DOBRY, bo pozwala pić kawę!)
- system (de)motywacyjny: pracownik, który przeliczył najmnniej towaru w miesiącu, był "zsyłany" za karę do pracy na tej części magazynu, która odpowiada za materiały budowlane (b. ciężkie palety)
- wały na nadgodzinach (owszem, nadgodziny były oddawane - ale były źle przeliczane, na niekorzyść pracownika!)
- kierowniczy szczebel oderwany od rzeczywistości
reasumując, nie znalazłem tam ani jednej pozytywnej rzeczy. Chodziły plotki, że dyrektor sklepu był oskarżony o mobbing, co szczerze mówiąc, wcale by mnie nie zdziwiło.
mirka 2016-04-06 10:46:29
maja tez oferty pracy dla kasjerek @dfrg i zastanawiam się czy nie aplikować, oferują dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia a także opiekę medyczną, atrakcyjne rozwiązania socjalne
Zostaw swoją opinię o Leroy Merlin - Modlniczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin