Opinie o Leroy Merlin w Modlniczka Profesora Adama Rożańskiego 34

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leroy Merlin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Modlniczka Profesora Adama Rożańskiego 34

Klient

Jako klient pisze ludzie, którzy tam pracują to jacyś idioci albo cpuny skad LM bierze tych idiotów, widać, że płacą im robienie łaski, Modlniczka pracowmniky i doradcy klienta 1/10, szkolić i zatrudniać doświdczonych a nie takich co ssają kciuka jeszcze czy czyjegoś k..asa

Renata
@Klient

Czemu nie napiszesz wprost? Tylko takie zaczepki i to mocno obraźliwe. No daj spokój, po co psuć atmosferę?

Krzeszowice Nowy wpis
@Klient

bo stamtąd wszycy normalni ludzie uciekają do lepszej pracy i są szczęsliwi zostają miernoty a ludzie tam ostatnio naprawde nie mają motywacji do roboty, bo jest tylko ciśnienie i ochrzanianie a nie ma żadnej zachęty. Ta firma jest fatalnie zarzadzana i dyrektor tego sklepu też jest fatalny. Ja się dziwię, że w ogóle tam ktokolwiek jeszcze pracuje no ale jak ludzie robią po 20 lat to ciężko im zmienić robote zwłaszcza że po tylu latach już mają mózgi zryte na zielono a każdy kto ma rozum i dwie ręce to szybko sie stamtąd zwalnia. Dlatego taka rotacja pracownikow jest.

Czy firma Leroy Merlin w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kasia Nowy wpis

Pan Michał z działu projektów zrobił bardzo odpowiadający mi projekt, był pomocny na każdym etapie remontu a efekt ? S U P E R :) Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten sklep ponieważ obsługa jest miła i profesjonalna. POLECAM

Biały Murzyn

dyrektor ma pracownika głęboko w poważaniu a kierownictwo jeszcze głębiej. zarobki na poziomie zapomogi z MOPS-u , tyranie ponad własne siły i jedynie co masz z tego to ból kręgosłupa

Taki ja
@Biały Murzyn

To chyba parking zamiatasz. Mnie tam dyrektor nigdy nie miał w... Zawsze gdy mam problem a jest obok, to pomoże. A co do zarobków, gdyby MOPS dawał więcej to napewno byśmy nie siedzieli tak długo w lm

Ewelina

To ile Ci płacili, że tak potwierdzasz? jaki dział?

Strug
@Biały Murzyn

Nic się w tej kwestii nie zmieniło, ryba psuje się od głowy.

Biała Dama Nowy wpis
@Strug

Dokładnie, szczególnie popisy swojej arogancji dawał T.D ostatnio, nikt nie zapomni akcji 1.6 m. Hahahaha

Magazynier

Trzy etapy: miła Pani z HR, kierownik, dyrektor. Wszystko przebiegało raczej profejsonalnie i nic nie zapowiadało armageddonu..

Na szczęście nie zadawano pytań, które można by zakwalifikować jako "durne"

logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu Centralnego
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Modlniczka
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Czy w Leroy Merlin zatrudniani są obcokrajowcy?

Jelba

Tak

Cichy

Współpraca ze sklepem jest tragedia ludzie pracujący w sklepie nie znają się na niczym tylko firmy zewnętrzne potrafią rozwiązać problem z klientem na miejscu w trakcie montażu. Na koniec sklep wystawi negatywną opinię a opinie klientów są bardzo pozytywne. Pani Marto z działu montażu kuchni my tego tak nie zostawimy a zapewniam że spotkamy się w sądzie pociągając za sobą klientów którzy zakupili u was towar i usługę .

@Cichy

Można prosić o więcej szczegółów? I ogólnie czy faktycznie sprawa po tym czasie została złożona do sądu tak jak było to zapowiedziane?

@Ewelina

Tak oczywiście sprawa została założona w sądzie

@Cichy

To po tylu miesiącach raczej już znany jest efekt czy wciąż to trwa?

@Ewelina

Wciąż sprawa trwa ponieważ jest setki klientów których podaliśmy do wniosku dowodowego

@Cichy

Ojej, to na kiedy w ogóle jest przewidywany termin jakiegokolwiek progresu w tym?

@Ewelina

Dzień dobry jak się Pani tak bardzo sprawa interesuje to zapraszam na prywatną rozmowę. Ze względu na Rodo nie mogę takich rzeczy ujawniać na takim portalu . Pozdrawiam serdecznie

Renata
@Cichy

Mnie niczyje dane nie obchodzą, ale no ile może taka sprawa trwać? Kilka lat, kilkanaście?

Karolina K

Bardzo gorąco polecam usługę projektowania z Panem projektantem Jackiem Pikulskim. Byłam pod wrażeniem staranności, zaamgażowania oraz znakomitych porad od p.Jacka. W przyszłości jeżeli będzie potrzeba na pewno skorzystam ponownie z konsultacji właśnie z nim. Karolina K.

Emilia
@Karolina K

przychodząc do tego punktu można bez problemu powolac sie na nazwisko tego Pana zeby to wlasnie on zrobil projekt a nie ktos inny ? trafilas na niego przypadkiem czy wlasnie jakos z polecenia ?

Emilia
@Karolina K

Nie rozumiem... czy ten Pan jest pracownikiem punktu czy to jakaś firma zewnętrzna? On na co dzień jest na sklepie?

Witam, Czy łatwo awansować w Modliniczce? Czy może ktoś z długim stażem napisać odnośnie awansów?

Tomasz i Marta

Wspaniała obsługa , doradcy kompetentni w szczególności pan Bartosz z działu budowlanego , kompetentny , bardzo pomocny i umiejący doradzić . Wiedza na najwyższym poziomie .

Cześć, widziałem ogłoszenie o pracę dla magazyniera w Leroy Merlin w Modlniczce. Czy warto o tym myśleć i starać się tam dostać ? Jak atmosfera i zarobki ? Pozdrawiam

Mikołaj
@Zainteresowany

Też się nad tym zastanawiam, liczę że ktoś z pracowników niedługo odwiedzi ten wątek i napisze coś więcej. Jeśli zdecydujesz się aplikować do Leroy Merlin to daj znać co sądzisz o procesie rekrutacyjnym w tej firmie, liczę na jakieś informacje.

Lm
@Mikołaj

O co pytasz konkretnie? Byłeś tam też na rekrutacji?

hej
@Mikołaj

tak srednio bym powiedzial

johny

Witam, Na jakie godziny są zmiany w Leroy Modlniczka?

Ktośam
@johny

Ranna 6,30-14,45 Popołudniowa na chwile obecną 13.45-22 normalnie 12,50-21

Natalia

Hej, jak oceniacie pracę w Leroy Merlin? Czy według Was warto aplikować na jakieś konkretnie stanowisko w firmie? Chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami na ten temat i poczytam o tym jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w tym miejscu.

niw

Może ktoś szczerze opisać jaka panuje atmosfera w Modlniczce w Leroyu?

Stały klient

W punkcie odbioru czas się chyba zatrzymal. Panu 15 minut zajęło żeby znaleźć i przynieść szafkę. Zgroza!

@Stały klient

Być może warto być nieco bardziej wyrozumiałym? Niekiedy czas znalezienia danej rzeczy jest uzależniony od kilku różnych czynników. Szczególnie, jeśli wymaga to także wykonania różnych czynności (towar jest na wysokiej półce, trzeba udać się do magazynu).

Modlniczka

Ale bzdury ja pracuje w lm od nie dawna i jeżeli ktoś za męki uważa zmianę cen, to niech na budowę idzie,a odnośnie kierowników to normalni ludzie,a raz dyrektor kazał mi feising zrobić bo (usunięte przez administratora) był po klientach i miał rację bo był,a normalnie to powiedział ale wy hrabiostwo się by obraziło bo uwagę zwrócił,pasuje wam nic nie robić do klienta nie podchodzić a jak on podejdź ie to obrażeni że przerywa seans Facebook. Na fajkę chodzę i nikt mnie za to naganą nie straszy a wy co pięć min.by chodzili to chyba normalne że każdy by się (usunięte przez administratora)

Czy w tym sklepie dzieje się coś nie tak? bo ostatnio dużo ofert pracy mają:)

Aaa
@anonymous

Oj W tej firmie dzieje się duże coś nie tak.

@Aaa

Co chcesz nam przekazać, mówiąc "duże coś nie tak"? Praca w każdym miejscu wiąże się zarówno z plusami, jak i minusami. Co według Ciebie jest przyczyną opisanego stanu rzeczy? Wpływ na to ma atmosfera w firmie, czy może podejście pracowników?

Karol

Siema! Chciałym złożyć CV do LM modlniczka na stanowisko-doradca klienta. Prosze o odpowiedz jak wyglada pracatzn: 1. w jakie dni sie pracuje w jakich godzinach i jak z weekendami? 2.Ile godzin trzeba przeparacować miesiecznie minimum. 3.Ile wynosi stała pensja brutto na początku?

mirka

maja tez oferty pracy dla kasjerek @dfrg i zastanawiam się czy nie aplikować, oferują dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia a także opiekę medyczną, atrakcyjne rozwiązania socjalne

AnnniA
@mirka

Mirka nie radzę Ci tam iść...tam panuje kolesiostwo . .będziesz robiła na wszystkich stanowiskach a i tak Cię nie docenia bo mają swoją grupkę. O podwyżce możesz pomarpomarzyć tylko 'kolezankinki,kerowniczki dostają.

magazynierr

Omijać z daleka! pracowałem tam (modlniczka) kilka lat temu na magazynie. Kwestie zarobków zupełnie pomijam (minimalna krajowa,z resztą nie oczekiwałem więcej), bo nie grają roli przy tym co napiszę poniżej: - nadgodziny to prawie codziennosć. Nie wolno było zamykac magazynu póki jaśnie pan dyrektor nie spojrzy surowym okiem, czy wszystko jest ok (bywało ,że jego przyjscie trwało 20 min a przez kolejne 20 min szukał, czego by się tu doczepić) - donosicielstwo (wszyscy na wszystkich, niezaleznie od szczebla) - totalna olewka BHP!! Przeciągać cały dzień paleciakiem 3 tonowe ładunki, podczas gdy udźwig paleciaka to 1,5 t max! - świat Orwella, czyli kamery nad głową. Zakaz telefonu, zakaz jedzenia i picia, zakaz wchodzenia na sklep itd. obserwowano KAŻDY krok, cały czas. Wystarczyła chwila nieuwagi - np przewróciła się paleta z towarem - od razu telefon od "góry" ze zj... Nawet, jeśli każdy się wyrobił z czasem (rzadko się to zdarzało), to i tak trzeba było udawać, że się coś robi, żeby nie dostać telefonu z oskarżeniem, że się nie pracuje!! Ponadto, każde przewinienie było archiwizowane, aby można było potem postraszyć pracownika np zwolnieniem (sam widziałem siebie na kamerze). System był tak dopracowany, że zniekształcał postrzeganie rzeczywistości niektórych pracowników (kiedyś usłyszałem, że kierownik X jest TAKI DOBRY, bo pozwala pić kawę!) - system (de)motywacyjny: pracownik, który przeliczył najmnniej towaru w miesiącu, był "zsyłany" za karę do pracy na tej części magazynu, która odpowiada za materiały budowlane (b. ciężkie palety) - wały na nadgodzinach (owszem, nadgodziny były oddawane - ale były źle przeliczane, na niekorzyść pracownika!) - kierowniczy szczebel oderwany od rzeczywistości reasumując, nie znalazłem tam ani jednej pozytywnej rzeczy. Chodziły plotki, że dyrektor sklepu był oskarżony o mobbing, co szczerze mówiąc, wcale by mnie nie zdziwiło.

witam

1500 to gora co zarobisz na poczatek i tak przez caly rok zapomnij o awansie big brother czuwa

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Modlniczka

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042