Kolporter Info

praca w kolporterze:
- bez wielkich presji
- slabo platna
- rozwojowa dla studenta
- w dosc dobrej atmosferze
Miś 2010-05-13 22:51:56
Nie ma co się znecac nad obecnymi pracownikami, bo to nieelegancko. Trzeba napisać szczerze innym co sie zastanawiaja nad praca w tej firmie, ze szkoda czasu i tyle. Bo perspektywa zwijania sie zamiast rozwijania nie jest dobrym ruchem.
A co do tych co sie utrzymali w Kolporterze Info jak Pan powyzej to wysokosc zarobków jest wystarczającą karą :)
pracujacy 2011-02-12 22:22:57
potwierdzam!!!..P-( usunięte przez administratora )!!!!! Brak możliwości rozwoju i awansu dla chcących podwyższać swoje kwalifikacje ! Jedyna znana mi firma IT która nie wysyła swoich pracowników na szkolenia i nie potrwafi docenić wiedzy jaką dysponują pracujący ludzie. Ciekawe czy ( usunięte przez administratora )wie co sie dzieje w tym ( usunięte przez administratora )
konkurencja 2012-01-05 12:31:35
Witam, tak dla sprostowania, jestem PH w konkurencji RUCH S.A jeżeli ktoś naprawdę chcę pracować w branży kolportażowej połączonej z FMCG to zdecydowanie polecam KOLPORTERA, a nie RUCH.
konkurencja 2 2012-02-09 20:48:52
Podobno "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ale niestety prawie w 100% zgadzam się z przedmówcą. Prawie, bo dotyczy to każdej formy zatrudnienia dla tej firmy, zwłaszcza po dołączeniu ORLEN TEAM.
CantoVedi 2013-01-05 09:58:02
trzeba się dziesięć razy zastanowić by wejśc w współpraca z ta firmą
http://komdax.com To taka uwaga dla rozwaznych i rozsądnych.
GDANSK KOWALE 2013-02-22 10:36:16
witam potrzebuje informacji odnosnie warunkow i rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko ph fmcg odzial kowale gdansk prosze o szybka odpowiedz jak najwiecej informacji
Ajronman 2013-04-03 14:10:40
Ludzie ogarnijcie się... Wiecie w ogóle co to jest Kolporter Info, (teraźniejszy Infover)? Jaka prasa, jakie fmcg, jakie gazety... Żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska jak się to czyta.
ikognito 2013-06-27 11:37:29
Kolega zarobił 5000 w czerwcu 2013 jako przedstawiciel
zainteresowany 2013-11-13 06:57:40
interesuje mnie jedna sprawa czy w innych oddziałach pracownicy płacą za braki powastałe w wyniku inwentaryzacji prosze o odpowiedz
zaintresowany 2013-11-13 07:00:09
pracuje w kolporterze FMCG
tyi5 2014-03-03 04:47:42
Ta firma wyssie z ciebie ostatnią krople krwi i wyrzuci za bramę
Imma be 2015-01-20 08:38:44
Możecie powiedzieć jaki efekt przyniosły te zmiany, czy to jeszcze za wcześnie żeby wyrokować nad zmianami w kolporterze? Zastanawiam się nad zmianą pracy i jednym z miejsc do których chciałbym aplikować jest właśnie kolporter. Zastanawiam się czy ma to dalszy sens. Dzięki za wskazówki i przy okazji podzielcie się informacją ile można na start otrzymać.
pattk 2015-02-12 13:34:13
o, no właśnie, może ktoś coś o tych zmianach wie? bo mie też by to interesowało, ale też się w sumie zastanawaiam, ten Kolporter info to ten od kolportarzu gazet czy nie? bo nie wiem czy dobrze kojarze, a jak zamierzam aplikowac od pracy biurowej to chciałbym miec pewność że to tczego szukam to własnie to
liwia 2015-05-20 11:33:20
na DG... ;/
lenka 2015-05-25 19:38:52
mnie interesują zarobki pracownika i czy jest się zarejestrowanym?
A. 2016-01-26 15:54:15
Pracowałem tam miesiąc i ostrzegam przed pracą tam. Konkretnie mówię o saloniku w Katowicach, ulica Staromiejska. Wyzysk, tyranie po 10-12 godzin dziennie, jak ci się nie podoba i się na to nie zgadzasz, to ajentka traktuje cię jak wroga i potem się mści, wymyśla braki w kasie itp. Na początku miałem obiecane wolne weekendy, bo uczę się zaocznie. Oczywiście później byłem zmuszony być w soboty i niedziele w pracy. Stawka tak marna, że tylko płakać a i tak potem masz odliczane z pensji, ciągle tylko potrącenia. O ile w ogóle dostaniesz wypłatę! Ajentka to oszustka, zasuwałem codziennie 10 godzin, padałem ze zmęczenia a na koniec nawet nie dostałem żadnych pieniędzy. Telefonów obecnie ode mnie nie odbiera, co też jest dziwne - ta pani ma zwyczaj wydzwaniania do pracowników kilkanaście razy dziennie, w trakcie pracy dzwoni bez przerwy do saloniku i przeszkadza w pracy zadając pytania typu "ile macie klientów?". Wolnych dni nie masz, chyba że wypada święto typu nowy rok albo trzech króli. Ale nawet wtedy nie uwolnisz się od tej kobiety - wydzwania do pracowników nawet w takie dni przy czym zawsze wydziera się do słuchawki tak, że trzymasz ją w sporej odległości od ucha, a i tak wszystko słyszysz :) Nigdy, naprawdę nigdy nie pracowało mi się gorzej niż kiedy miałem za szefową taką osobę - zupełnie pozbawioną klasy, kultury, po prostu zwykły prymityw. Nie wspominając już o jej najlepszym zagraniu, czyli nie wypłaceniu mi pieniędzy. Ta kobieta jest tak obłąkana i nadpobudliwa, że co chwilę zmienia plany (kilka razy dziennie). Nigdy nie wiesz na którą w końcu masz przyjść do pracy, dowiadujesz się tego z dnia na dzień, bo ona wiecznie ma inny pomysł. Obgaduje ciągle swoich pracowników, jest pozbawiona godności i sumienia. Rotacja pracowników jest ogromna, nikt tam nie wytrzymuje, co chwilę nowi ludzie na szkolenie, którzy i tak odchodzą po kilku dniach. Na koniec dodam, że wiele razy kiedy tam pracowałem dzwoniła do mnie o 21 żeby, uwaga... zapytać, czy nie zaśpię. To chyba idealne podsumowanie tego, co ta kobieta wyprawia :)
Pako 2016-05-01 22:44:02
Pierwsze słyszę, żeby firma informatyczna miała kioski...
kaja 2016-05-27 21:19:17
A powie m ktoś skąd sklepy z "przecenioną prasą mają stae numert gazet? Byłabym zanteresowana prowadzeniem takiego punktu
klaudia 2016-06-21 09:51:23
To tak jak już ktoś pisał @kaja musisz wejść na stronę internetową i zobaczyć przede wszystkim czy w rejonie, w którym chciałabyś prowadzić taki salonik firma chce otworzyć coś takiego. To na początek a z takich ogólnych rzeczy to na pewno nie chcą wkładu własnego i kaucji
Zostaw swoją opinię o Kolporter Info - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolporter Info