Opinie o Azimo Ltd w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Azimo Ltd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Azimo Ltd o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Azimo Ltd w Kraków

Poważnie kogoś szukali? kiedyś już tu patrzyłem za opinia ale żadnej nie było to sobie powiadomienia ustawiłem. Tylko ze na LinkedIn dalej pusto a patrzyłem ostatnio. Skąd jeszcze bierzecie oferty? ja kiedyś widziałem dla Junior Customer Support Specialist’y ale była dawna

Szacunek Nowy wpis

4 etapy rekrutacji przebyte. Z kazdego feedback bardzo dobry. W listopadzie telefon,ze w sie proces przeciaga i do poczatku stycznia bedzie decyzja i beda chcieli mnie zaofertowac. Jest praktycznie kwiecien i nie mam nawet zadnej generycznej zwrotki i podziekowania za udzial w rekrutacji. Doswiadczenie jako kandydat rekrutacji na poziomie jakiegos dariuszpolu. Minimum szacunku dla kandydatów sie nalezy.

Cześć, jest ktoś z was może na bieżąco z tymi zmianami, które zostały opisane jeszcze jakoś pod koniec maja? Pojawiła się wzmianka o zmniejszeniu dofinansowania do posiłku czy tez premii stażowej. Czy do dziś doszło cos jeszcze? Jak rotacje wobec tego się układają? I czy były jakieś odejścia?

cichy Nowy wpis

TO JUŻ NIE AZIMO A PAPAYA GLOBAL Kilka faktów, szczególnie interesujących dla nowych graczy. Założę się, że możesz być dość zaskoczony kilkoma zmianami: - dodatek na posiłki został zmniejszony o 50% - oznacza to w zasadzie około 500 PLN netto mniej miesięcznie (jak na razie - dla Polski, inne kraje mogą mieć gorsze scenariusze) -premia za staż pracy przestała obowiązywać. Jeśli myślałeś, że po 3 latach otrzymasz 7000 USD, to nie jest to już prawdą -prawie wszyscy ludzie odpowiedzialni za pracę biurową w Krakowie - zniknęli. Od kierownika biura po HR BP. Nie chcę dzielić się plotkami, ale spróbujmy sobie wyobrazić dlaczego Macbooki? Impreza integracyjna? Szkolenia? Tak, spróbujmy odgadnąć odpowiedź. Ale wszystkie te zmiany (i kilka innych) tylko w jednym celu. Aby świętować więcej, gdy nadejdą lepsze czasy :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Azimo Ltd? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Agnieszka

wspomnianych ofert na księgowość teraz nie widziałam, w zasadzie w ogłoszeniach pusto a wizytówka google mówi mi, że firma jest zamknięta na stałe. Z czego wynika taki status? czy w tym roku były prowadzone nabory? jeśli tak to na jakie stanowiska?

Czy w Azimo Ltd często pojawiają się oferty do księgowości lub finansów? Jak duże są to działy?

Thenewone

Czy ktoś wie jakie zadania są z excela na kolejnym etapie rekrutacji?

Paulina
@Thenewone

Uuuuu czyli są zadania z excela na rekrutacji? a wiesz na jakie to stanowisko rekrutacja?

Thenewone
@Paulina

Do księgowości

@Thenewone

O to faktycznie ciekawe czy skomplikowane i jakich funkcji wymagają. A ile na księgową jest etapów tak właściwie? Na pierwszym tylko rozmowa?

Another

A czy ktoś miał rozmowę po angielsku z Panią Dyrektor Finansowa? O co pyta?

Maciek

Rekrutacja dokładna i dobrze prowadzona, kandydat jest weryfikowany na wielu płaszczyznach. To duży plus: jeżeli dostanę ofertę, to mam większą pewność, że pracują tam specjaliści, jeżeli nie to będę wiedział z czego się podszkolić. Każda sensowna firma robi dokładne rekrutacje, nie ma sensu brać z rynku samozwańczych specjalistów, którzy nie dorastają umiejętnościami do własnego ego i są stratą czasu, oraz pieniędzy dla firmy. Rekrutacja niezależnie od wyniku, to doskonałe ćwiczenie dla kandydata i okazja do lepszego poznania swoich silnych i słabych stron. Marudzenie na zbyt długą rekrutację, obrazuje patologiczną sytuację rynku, gdzie kandydaci zachowują się nieprofesjonalnie i nie widzą w tym problemu.

Zuzanna
@Maciek

W jaki sposób jest weryfikowany? Pytam o narzędzia, z jakich korzystają. Na co się przygotować?

Robuś

Na rozmowie trafił się po prostu zwariowany gość, miałem wrażenie że chciał mnie zagiąć i czerpał z tego jakąś satysfakcję.

@Robuś

A przybliżysz jak to wgl wyglądało?

Dramat

4 etapy rekrutacji po 1.5/2h, po każdym odpowiedź, że wszystko ok. Na końcu umówiliśmy się na odpowiedź w konkretnym dniu. Telefon dzień przed, że jednak feedback będzie konkretnego dnia następnego tygodnia. Ok, czekam. Minął miesiąc... i dostałem w końcu feedback, który wiadomo gdzie można już wsadzić :) Omijać wielki łukiem, ponieważ tego zmarnowanego czasu już nic mi nie zwróci, a na końcu firma i tak się okazała niepoważna. W dzisiejszych czasach 4 etapy to żart, ale myślałem że filtrują lepiej niż inne firmy i że może warto. NIE WARTO.

@Dramat

A ten feedback to takie lakoniczne tak lub nie było czy dorzucili analizę kandydata?

Olać

Firma nie potrafi przeprowadzić krótkiej i sprawnej rekrutacji. Wymuszają 3 rozmowy po 1,5h - kto by chciał tyle czasu tracić, za darmo jeszcze? Pomimo prowadzenia rekrutacji nie są zainteresowani faktycznym zatrudnieniem ludzi. Sztuczne rekrutacje na zbieranie danych osobowych.

@Olać

Serio? A jaki niby byłby sens marnowania takiego czasu pracy samych rekruterów po to żeby wyłudzić dane od jednej osoby? Nie jest to trochę nielogiczne i nieopłacalne?

uuuuuu bieda

rzeczywiscie strasznie gunwiana firma chca prowadzic rozmowy rekrutacyjne przez kilka etapow nie chca za nie zaplacic zajmuja czas a potem nie ma zatrudnienia osobiscie odradzam tutaj kandydowac skoro firma marnuje czas kandydatow i nie potrafi w krotkim czasie sprawdzic sobie kandydata mowie o bardziej doswiadczonych specjalistach ktorych inne firmy zatrudniaja od reki a nie prowadza strasznie rozbuchane procesy rekrutacyjne jak azimo

1. Nie podają widełek. 2. Wygórowane oczekiwania. 3. Podobno zarobki są na poziomie.

Tadeusz

Tutaj się nie zgodzę, widełki są podawane chociaż by na No Fluff Jobs. Z drugiej jednak strony oczekiwania każda firma ma inne, osobiście wolę gdy firma ma wymagania, bo jest możliwość wykazania się, praca powinna Nas motywować i stawiać nam coraz wyższe cele

@Tadeusz

Kiedy aplikowałem widełek nie było i nikt mi nie podał. Co do wymagań to w życiu takiego nie widziałem, a pracuje w Krakowie od 15 lat. Może taki człowiek się trafił na rozmowie - możliwe, ale przyjemnie nie było.

Czy w Azimo Ltd wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak

Tak, są roczne bonusy, a dodatkowo rocznicowe, super star awards i inne

Engineering

- Całkowita możliwość pracy zdalnej - Elastyczna praca oraz dlugofalowa wspolpraca nad jednym produktem - fajne benefity (multisport, lunch karty, prywatna opieka, budzety szkoleniowe, 26 dni wolnego (nawet bez UoP), bony itp.) - konkurencyjne wynagrodzenie na rynku - duze mozliwosci rozwoju

HR

Warunki pracy marne a HR w Azimo to lata 90

Czy w Azimo Ltd zatrudniani są obcokrajowcy?

Neonowka

Tak

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Azimo Ltd?

Na rozmowie może być potoczny, trzeba tez umieć pisać maile biznesowe.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Azimo Ltd? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kajtek

To zależy od kierownika i twojej umowy, jedni wolą płacić inni odbierać. Zwykle jednak za darmo

Zuzanna
@Kajtek

Dzięki za informację, czyli rozumiem, że pracownicy firmy Azimo mogą wybrać sobie, czy wolą mieć płatne nadgodziny czy oddawane jako dni wolne. A możesz powiedzieć, ile płacą za pracę w godzinach nadliczbowych? I jak często w ogóle się ona zdarza?

Kajtek
@Zuzanna

Z przykrością po masowym zwolnieniach w firmie, odradzam tę firme. Po utracie zdolności z Nigerii Bank, firma już nie ma płynności finansowej chyba.

Zostaw merytoryczną opinię o Azimo Ltd - Kraków

• Jak się pracuje w Azimo Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Azimo Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Azimo Ltd?

Azimo Ltd
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Karmelicka 27
    31-131 Kraków